Forman Christian College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Akademinės kompetencijos ir lyderių, kurie supranta paslaugų vertę paruošimas buvę švietimo požymiai at Formanas krikščioniškojo nuo 1864. Vienas iš pirmaujančių kolegijų subkontinento, FCC išsiskyrė per savo puikių absolventų ir jos fakulteto pasiekimus. Jis pastatė teikiant išskirtinį išsilavinimą su inovacijomis ir novatorišką darbą savo mokymo programą, priėmimo politikos ir jos akademinių programų griežtumo reputaciją.

FCC žalia Campus į Lahoras širdyje siūlo saugų ir ramų aplinką studentams visais lygiais. Su savo renovacijos projektų ir naujų universitetų pastatų, studentai naudos iš naujausių technologijų, nes ji yra įtraukta į mokymo programas, ir šiuolaikinės auditorijos ir laboratorijos, kurioje studijuoti.

Bakalaureato programa, pradėta 2005 metais, siūlo amerikietiško stiliaus, pasaulinio lygio išsilavinimą pakistaniečių ne mokymo renginius, kurie yra prieinamos. Nauja magistrantūros programos pradėjo su MBA 2007 ir dabar yra magistro laipsnis ir magistro laipsnius konkrečias disciplinas. FCC turtinga finansinė parama programos ir stipendijos nusipelniusiems studentams padaryti aukštos kokybės švietimo lengvai prieinama. FCC yra HEC-pripažino, W-laipsnio universitetas.

FCC fakultetas trunka asmeniškai suinteresuoti studentai ir turi gilią norą pamatyti studentai pavyks. Užjūrio fakulteto mokyti Tarpinės, bakalaureato ir MBA programų ir pasiūlyti tarptautinę perspektyvą prieinama ne keletą kolegijose ar universitetuose Pakistane.

Priėmimo Formanas Christian College siūlo konkrečias akademines programas universitete - bakalaureato ir tikrųjų - ir Kolegijos - Intermediate - lygį. Visos programos yra remiamos FCC 19 akademinių padalinių.

Universitetas

Bakalaureato Antrosios studijų pakopos Vykdomosios Švietimas Vakaro programa School of Management Centras Viešosios politikos ir valdymo

Tarpinis

Vietos

Lahoras

Forman Christian College

Address
Forman Christian College
Ferozepur Road

54600 Lahoras, Punjabas, Pakistanas
Interneto svetainė