Oficialus aprašymas

San Martín de Porres universiteto misija
"Mokyti kompetentingus specialistus, turinčius stiprią humanistinę, etišką, moralinę ir pilietinę vertę, prisidėti prie žinių sukūrimo atliekant mokslinius tyrimus ir propaguojant mokslo, technologijų ir kultūros skleidimą". Projektuokite savo veiksmus bendruomenei, skatindami kuriant šiuolaikišką ir teisingą visuomenę ".


San Martín de Porres universiteto vizija
"" Quacquarelli Symonds "turi būti įtrauktas į 100 geriausių pasaulio universitetų ar tarp 10 geriausių Lotynų Amerikos universitetų 2021 m."


Švietimo kokybės instituto misija
"Kvalifikuoti kompetentingi specialistai, turintys tvirtas etines ir pilietines žmogiškąsias vertybes, prisideda prie žinių sukūrimo per mokslinius tyrimus ir skatina mokslo, technologijų ir kultūros skleidimą". Projektuojame savo veiksmus bendruomenei, skatindami moderni ir teisinga visuomenė ".


Švietimo kokybės instituto vizija
"Pasiekti aukščiausio lygio aukščiausio lygio mokslinę kompetenciją magistro ir daktaro laipsnį Švietimo srityje, dar kartą patvirtinant aukštą institucinio patikimumo ir vadovavimo įvaizdį nuolat tobulinant akademinę kokybę, aukštą atsakomybės jausmą ir socialinį jautrumą. ir jo įsipareigojimą Peru visuomenės ".


Institucinė kultūra

 • Pagarbiai žmogui.
 • Ieškokite tiesos
 • Vientisumas (sąžiningumas, sąžiningumas, teisingumas, solidarumas ir atsidavimas tarnybai).
 • Ieškoti kompetencijos.
 • Lyderystė (akademinė, technologinė ir kt.).
 • Inovatyvus ir verslinis požiūris.
 • Aplinkosauga
 • Komandinis darbas
 • Efektyvus bendravimas
 • Įsipareigojimas šalies vystymuisi.
Programos mokomos:
 • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Instituto Para La Calidad De La Educacion

Švietimo magistro programa, paminėta Mokymo ir universitetų tyrimuose, atitinka naujojo universitetinio įstatymo reikalavimus ir atitinka nacionalinės švietimo sistemos t ... [+]

Švietimo magistro programa , paminėta Mokymo ir universitetų tyrimuose, atitinka naujojo universitetinio įstatymo reikalavimus ir atitinka nacionalinės švietimo sistemos tikslus įvairiais lygiais ir būdais. Bendrai šios programos struktūrai būdingas ypatingas lankstumas dėl to, kad jis nuosekliai integruotas į integruotą ugdymo turinį, neprarandant dėmesio akademinių ir mokslinių reikalavimų lygiui, nuosekliai ir laipsniškai įtraukiant studijas ir studijas. mokslinio tyrimo metodo taikymas skersai visose temose.

Baigiu profilis

Švietimo magistras, paminėdamas Mokymo ir universitetų tyrimus, turi šias kompetencijas:

Jis naudoja teorinius požiūrius ir praktines mokymosi psichologijos ir neurologijos kryptis taikant mokymo ir mokymosi procesą universiteto lygiu.Dalyvauja efektyviai universiteto mokymo programų rengimo, peržiūros ir keitimo procesuose, besimokančiųjų ir absolventų lygmenimis.Jis dalyvauja universitetinio dėstymo bakalauro ir magistrantūros programose bei tęstiniame mokyme, kuriam jis kūrybiškai kuria naujas mokymo ir mokymosi procedūras.Atrenka ir projektuoja mokymo medžiagą, kuri remia mokymosi procesą pagal jų specialybę.Pasirinkite, kurkite ir taikykite tinkamas mokymosi vertinimo procedūras ir priemones, įvertinti savo dalyko tikslų pasiekimą ir gauti reikiamus atsiliepimus, kaip pagerinti mokymosi procesą.Kurkite ir vykdykite mokslinių tyrimų projektus, kuriais siekiama tobulinti mokymosi procesą, kuriame jis dalyvauja.Jis efektyviai dalyvauja valdomose srityse, projektuose ar akademinėse programose, už kurias jis atsakingas, prisidedant prie institucijų tobulinimo.Mokymo programa... [-]
Peru Lima
Kovas 2020
Ispanų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba