Oficialus aprašymas

Energingas, daugiakultūrėje ir dinamiška, The Universitetas Johanesburge (UJ) dalijasi tempą ir energiją kosmopolitinis Johanesburgas, miesto, kurio pavadinimas ji vykdo. Išdidžiai Pietų Afrikos, universitetas yra gyvas iki Afrikos šaknimis, ir gerai pasirengę savo vaidmenį aktualizavimu potencialą, kad aukštasis mokslas galioja žemyno vystymuisi.

Fenomenalus sėkmės istorija universiteto yra vienas, kad nustebino kritikus ir laimėjo daugiau nei skeptikų. Būdamas instituciją, kuri didžiuojasi savo prieinamoje kompetencijos, tik po 11 metų UJ įsitvirtino kaip pasaulinio lygio ir pasaulinės klasės ūgio institucija.

Per pirmuosius penkerius gyvavimo metus, UJ padvigubino savo akredituotą tyrimų rezultatų ir padidino savo numerį žymūs Pietų Afrikos mokslinių tyrimų Kėdės nuo nulio iki septynių. Tai puikus pasiekimas buvo pasiektas gerokai lenkia nustatyto tikslo iki 2015 m. 2010 tyrimų rezultatas buvo uj norą rezultatas, pradiniu laikotarpiu, siekiant nustatyti UJ kaip kruopščiai mokslinių tyrimų orientuota universitete.

UJ yra pirmoji ir vienintelė Afrikos universitetas leista labai gerbiamas konsorciumo 28 daug mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje, Universitas 21 - svarbus pritarimas augančioje tarptautinėje ūgio ir UJ.

UJ pasigirti pasaulinio lygio, tarptautiniu mastu pripažintų mokslo programas, grindžiamas programas informuota pažangiausius pokyčius tiek bakalauro ir magistro išsilavinimą. Uj anketa programos, per devynių fakultetų, skirtos parengti studentus darbo pasaulyje ir pasaulio pilietybės. Universitetas turi keturis miesteliai, ty Oklandas parkas starta Kelių Campus; Oklandas parkas Kingsway bendrabučiu; Doornfontein bendrabučiu; ir Soweto bendrabučiu.

Remiantis uj Oranžinė Kilimų pirmakursiams pasirinkimų - tiems, su MPS rezultatą lygus ir didesnis nei 40 taškų - pavyzdinė programos apima: apskaitos; Elektros ir elektronikos / Mechanikos / civilinė / Kasyba inžinerija; LAB / BA Teisė / BCom teisė; Matematika / Taikomoji matematika; IT / Kompiuterių mokslai; Žmogaus fiziologija; Optometrija; Finansai; Psichologija; ir mokytojų rengimas.

Kad uj mokymas, mokslinių tyrimų ir inovacijų tikslus realybe, UJ turi, per pastaruosius aštuonerius metus, investavo daugiau kaip R2 mlrd į modernizavimu ir plėtra, gyvenimo ir mokymosi priemonėmis apie visus savo miesteliai ir į kuriant saugią ir saugus, pasaulinės klasės mokymosi ir mokslinių tyrimų aplinką tiek darbuotojams ir studentams.

UJ pat pristatė rankinius prietaisus (tabletė arba nešiojamas) į pirmo kurso klasėse 2014, siekdami sujungti šiuos jaunus protus su e-žinių, kad jie auga į pasaulio ir paversti savo gebėjimą prisidėti ir konkuruoti.

Uj absolventų sėkmės rodiklis dabar siekia 83,4%, o bendras metinis absolventas produkcija viršija 11.400 studentų. Universiteto metų patirtį, programa (FYE) iniciatyva siūlyti akademinių įgūdžių stiprinimą su studentams kuravimo kolegoms studentams akcentu, yra viena iš paramos programų, kurios padeda palengvinti mokyklos prie universiteto perėjimą. Beveik 1300 studentų kuratorių, pažymėtus iš trečiųjų metų lygį ir daugiau, veikia kaip tarpininkas tarp studentų ir dėstytojų sąsaja. UJ pat pristatė konsultantus akademiniais klausimais universitete rezidencijos ir patvirtintas off-kampusie gyvenamąsias patalpas. Pagal uj anketa akademinės kompetencijos programos, 250 studentų patarėjai tarnauja 2000 pirmakursiams 25 rezidencijų.

Ryški, taip pat tai, kad UJ, su daugiau nei 49,500 studentų; 2300 tarptautinių studentų; 6700 magistrantai ir garsus akademinio personalo, yra su susižavėjimo baigimo norma institucija. UJ gyvena 133 reitingo mokslininkų, iš kurių šeši yra vertinta ir turi septynis Nacionalinė mokslinių tyrimų fondas Kėdės. Be to, ji gamina didžiausią skaičių juodos buhalterių visų akredituotų gyvenamųjų universitetų šalyje.

Nors UJ siekia pasaulinio kompetencijos ir ūgio, universitetas numato yra nacionaliniu reaguoja taip, kad tik UJ gali. Šiuo atžvilgiu, be Pietų Afrikos šešių pirmaujančių universitetų, tik UJ sėkmingai suteikia prieigą prie beveik 2000 pirmo kurso studentams, kurie atvyksta iš skurdžiausių bendruomenių, suteikiant jiems, jei reikia, su papildymo NSFAS finansavimo, stipendijas ir du sveikų patiekalų dieną ,

Per ateinančius dešimt metų, UJ nustatė šešis strateginius tikslus, ty:

Pasaulinio lygio Mokslinių tyrimų ir inovacijų.
Pasaulinis meistriškumo mokymo ir mokymosi.
Tarptautinis profilis Talpinti Global Excellence ir ūgio.
Neįvykdyti Studentų patirtis.
Aktyvus Pasaulinis Reputaciją valdymo ir
Institucijos ir žmonės Talpinti Global Excellence ir ūgio.

Vizija

Tarptautinis universitetas pasirinkimas, įtvirtinta Afrikoje, dinamiškai formuoti ateitį.

Misija

Įkvepiantis savo bendruomenės transformuoti ir tarnauti žmonijai per naujoves ir bendruose siekti žinių.

vertybės

VAIZDUOTĖ POKALBIS regeneravimo ETIKOS FONDAS

Formuojant ateitį

Mintys nepriklausomai
Kuriant kosmopolitiška tapatybę
Eksponuoti ambicijų ir vairuoti
Priėmus verslumo metodus

Mokymasis kartu savo įvairove

Padaryti protingus sprendimus kolektyviai

Įtraukimas prasmingai vienas su kitu
Parodyta abipusę pagarbą
vedantis consultatively

Kuriant tvariai per kūrybinis indėlis

Introspecting pratęsimo

Inovacijos bendram labui
Padaryti teigiamus pokyčius
Pasinaudojant pamiršta galimybes

Treasuring akademinę laisvę

Ieškau pusiausvyrą žinių siekimas

Pasitinkant iššūkius drąsiai ir uždirbti pasitikėjimo
Veikdami atsakingai būdama sąžininga, nuosekli ir skaidri
Dalyvavimas ir pagalba Bendrijoje (Ubuntu) *
  • Ubuntu yra gebėjimas išreikšti užuojautą, teisingumą, abipusiškumą, orumą, harmoniją ir žmoniją statybinių, palaikyti ir stiprinti bendruomenės interesus. Ubuntu kalba mūsų tarpusavio sąsajų, mūsų bendrą žmogiškumą ir atsakomybė kiekviena, kuri teka iš mūsų ryšį.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Johannesburg

Būtina pateikti disertaciją audiovizualinės komunikacijos tema, įrodančią kritinį kandidato pojūtį ir tyrimo galimybes. Taip pat reikalingas mokslinis straipsnis, tinkant ... [+]

Būtina pateikti disertaciją audiovizualinės komunikacijos tema, įrodančią kritinį kandidato pojūtį ir tyrimo galimybes. Taip pat reikalingas mokslinis straipsnis, tinkantis publikavimui.

Priėmimo sąlygos

Reikalingi pagyrimai komunikacijos srityje, ne mažiau kaip 65 proc. Šiuo atveju taip pat taikomas bendrasis magistro programos trukmės reglamentas.

Kandidatų į šį laipsnį priėmimo terminas yra praėjusių metų spalio 31 d. Už pirmąjį semestrą ir tų pačių metų balandžio 30 d. Už antrąjį semestrą.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: dr. Ylva Rodny-Gumede Tel .: 011 559 4112 / El. Paštas: yrodny-gumede@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši sritis apima mokslinių tyrimų disertaciją tema iš Senojo Testamento (OT) ar Naujojo Testamento (NT) arba temų derinį iš OT ir NT. Magistro programa iš prigimties yra p ... [+]

Ši sritis apima mokslinių tyrimų disertaciją tema iš Senojo Testamento (OT) ar Naujojo Testamento (NT) arba temų derinį iš OT ir NT. Magistro programa iš prigimties yra pažengusi OT arba NT studija, pagrįsta jau įgytų studijų sričių žiniomis. Programa yra disertacija, parašyta Senojo ar Naujojo Testamento tema.

Priėmimo sąlygos

Biblijos studijų pagyrimai ar lygiavertė kvalifikacija yra būtina sąlyga, taip pat ir bendrieji priėmimo į universitetą reikalavimai magistrantūros programai. Priklausomai nuo studijų ir tyrimų srities, gali prireikti graikų arba hebrajų kalbos iki antrųjų kursų.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. L Nortjé-Meyer Tel .: 011 559 2733 / El. Paštas: lilynm@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Tyrimo laipsniui studentai prižiūri maždaug 45 000 žodžių disertaciją tema, pasirinkta konsultuojantis su katedra. Tema turi atitikti turimų dėstytojų patirtį. Kursų magi ... [+]

Filosofijos magistras (moksliniai tyrimai)

Šiuo laipsniu studentai prižiūri maždaug 45 000 žodžių disertaciją tema, pasirinkta konsultuojantis su katedra. Tema turi atitikti turimų dėstytojų patirtį.

Priėmimo sąlygos

Norėdami būti priimti į šį laipsnį, studentai turi atitikti katedros priėmimo reikalavimus (be universiteto priėmimo reikalavimų) ir įrodyti savo žinias apie tyrimų metodiką ir filosofijos istoriją. Kai kurie reikalavimai yra [i] ne mažesni kaip 65% filosofijos pagyrimų vidurkio ir [ii] rašytinio filosofinio darbo, skirto pagyrimo laipsniui, pateikimas. Gali prireikti papildomų egzaminų žodžiu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Velislava Mitova Tel .: 011 559 3133 / El. Paštas: vmitova@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas yra suteikti studentams galimybę atlikti pažangiausius tyrimus, panaudoti analitines įžvalgas apibrėžtoje teksto tyrimo srityje, įrašyti tyrim ... [+]

Šios kvalifikacijos tikslas yra suteikti studentams galimybę atlikti pažangiausius tyrimus, panaudoti analitines įžvalgas apibrėžtoje teksto tyrimo srityje, įrašyti tyrimų rezultatus priimtinu formatu ir panaudoti šiuos įgūdžius tokiu būdu. skatinti jo intelekto tobulėjimo, pelningo užimtumo ir prasmingos socialinės veiklos galimybes. Tema pasirinkta pasitarus su dėstytoju.

Priėmimo sąlygos

Kandidatas turi pateikti pasiūlymą dėl aiškiai apibrėžtos tekstinės analizės srities. Pasiūlymas turi parodyti teisingos tyrimo procedūros supratimą, atitinkamų dalykų turinio žinių turėjimą ir būtinus teorinius bei metodinius įgūdžius.

Kontaktiniai duomenys... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šis kursinis magistro laipsnis padeda kvalifikuotiems socialiniams darbuotojams tobulinti jų konsultavimo gebėjimus klinikinio socialinio darbo praktikos srityje. Ši kval ... [+]

Šis kursinis magistro laipsnis padeda kvalifikuotiems socialiniams darbuotojams tobulinti jų konsultavimo gebėjimus klinikinio socialinio darbo praktikos srityje. Juos įsigysite per septynis modulius, pvz .: Šiuolaikinės teorijos; Kompleksinis elgesys ir aplinkos pokyčiai; Vertinimas, intervencija ir vertinimas; Psichinė sveikata; ir terapinio savęs tobulinimas. Be to, šias žinias pritaikysite per vienerių metų stažuotės programą, orientuotą į mikro ir messo intervencijas. Jau antrus metus vykdote mokslinių tyrimų projektą, kad parodytumėte savo tyrimų kompetenciją.

Ši kvalifikacija suteikia studentams galimybę dirbti privačiais arba specialistais specialistais jų darbo kontekste.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios programos tikslas yra ištirti įvairiausias žmonių bendravimo formas iš įvairių perspektyvų, jungiančių vietinius ir pasaulinius aspektus, kurių pagrindas yra Afrikos ... [+]

Komunikacijos studijų magistras (kursiniai darbai)

Šios programos tikslas yra ištirti įvairiausias žmonių bendravimo formas iš įvairių perspektyvų, jungiančių vietinius ir pasaulinius aspektus, kurių pagrindas yra Afrikos kontekstas ir patirtis. Mūsų mokymo programoje plėtojamas novatoriškas dalyvavimo studijų metodas, kuris skirtas konkrečiam komunikaciniam, kultūriniam ir socialiniam kontekstui, kuriame mes dirbame. Kaip iš esmės tarpdisciplininė ir lanksti programa, komunikacijos studijų magistras susikerta daugybe humanitarinių ir socialinių mokslų sričių ir sričių bei suteikia galimybę ištirti jų papildomumą ir tarpusavio ryšį.

Pirmuosius studijų metus sudaro keturi moduliai, būtent Komunikacijos teorija, Tyrimų metodika ir du šiuolaikinės komunikacijos moduliai. Antraisiais studijų metais daugiausia dėmesio skiriama nedidelės apimties tyrimų disertacijos parengimui ir baigimui.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Toje afrikiečių programoje („Honneurs“, magistro laipsnis ir daktaro laipsnis) žmogaus egzistencija yra užversta tuo pačiu simbolu, erkėmis, metafora ir surašyta, kas tar ... [+]

Dozė

Toje afrikiečių programoje („Honneurs“, magistro laipsnis ir daktaro laipsnis) žmogaus egzistencija yra užversta tuo pačiu simbolu, erkėmis, metafora ir surašyta, kas tarpininkauja žmogaus egzistavimui. Visų kitų humanitarinių mokslų dalyvių supratimas apie tą žmogiškąją egzistenciją siekia to tikslo. Ta tema afrikanai yra kalba ir atkreipė tai į tikslą.

Norėdami pakenkti tam asmeniui ir jo supratimo pasauliui, išstudijuokite kalbą, kuria jis naudojasi išreikšdamas šį pasaulį, prisipažindamas ir apie pasaulį, kuriame gyvena.

Į šį magistro laipsnį įeina skripsis, vadovaujamas vieno iš tų departamento darbuotojų, kuris yra aptariamas. Temas galima pasirinkti iš tos kalbos ar literatūros.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Afrikansas
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas rašo disertaciją kalbotyros ar literatūros tema, įrodydamas gebėjimą atlikti tyrimus. Šis dokumentas bus apie 100 puslapių. ... [+]

Studentas rašo disertaciją kalbotyros ar literatūros tema, įrodydamas gebėjimą atlikti tyrimus. Šis dokumentas bus apie 100 puslapių.

Priėmimo sąlygos

Registruoti gali studentai, įgiję BA pagyrimus, kurių pažymys yra ne mažesni kaip 60% (bet geriau - aukštesnių) Šiaurės Soto (Sesotho sa Lebowa / Sepedi) arba isiZulu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Dr. IK Mndawe Tel .: 011 559 4662 / El. Paštas ikmndawe@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai, priimti į šį kursą, privalo ištirti, parašyti ir pristatyti visą disertaciją (apie 120 puslapių) vadovaujant vadovui. Departamentas gali prižiūrėti temas dauge ... [+]

Magistro Anglų kalba (Tyrimai ar Kursiniai darbai)

Studentai, priimti į šį kursą, privalo ištirti, parašyti ir pristatyti visą disertaciją (apie 120 puslapių) vadovaujant vadovui. Departamentas gali prižiūrėti temas daugelyje sričių pagal bendras anglų kalbos studijas, įskaitant Pietų Afrikos literatūros studijas ir postkolonializmą; Teksto redagavimas; Viduramžių, Renesanso ir Romantiškos studijos; ir šiuolaikinė grožinė literatūra.

Priėmimo sąlygos

Priėmimą į magistro laipsnį turi patvirtinti katedros pirmininkas.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Karen Scherzinger Tel .: 011 559 2493 / El. Paštas: kscherzinger@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programos tikslas yra šviesti ir mokyti tyrėjus, galinčius prisidėti prie žinių tobulinimo aukštesniame lygmenyje. Magistro laipsnis įgyjamas užbaigus vieną pažangių tyri ... [+]

Programos tikslas yra šviesti ir mokyti tyrėjus, galinčius prisidėti prie žinių tobulinimo aukštesniame lygmenyje. Magistro laipsnis įgyjamas užbaigus vieną pažangių tyrimų projektą, kurio pabaiga - disertacijos parengimas ir priėmimas.

Priėmimo sąlygos

Atitinkamas bakalauro laipsnis. „Profesionalus“ bakalauro laipsnis arba antrosios pakopos diplomas, pakankamai pasirengę atlikti tyrimus, rekomenduojama ne mažiau kaip 60% visų paskutinių metų modulių.

Atrankos kriterijai

Be aukščiau nurodytų minimalių priėmimo reikalavimų, gali būti reikalaujama, kad būsimi studentai pateiktų savo darbo aplanką pokalbių komisijai. Aplanko būtų paprašyta, jei reikia papildomų įrodymų apie studentų pasirengimą atlikti tekstinį ar artefaktinį tyrimą. Tekstinio tyrimo atveju aplanke būtų rašytinių tyrimų pavyzdžiai, o artefaktinių tyrimų atveju - aplankas su dizainu.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programa siūlo magistrantūros studijas, kurių rezultatas yra apie 120 puslapių disertacijos. Disertacija yra parengta nagrinėti vadovaujant vadovui, turinčiam patirties p ... [+]

Programa siūlo magistrantūros studijas, kurių rezultatas yra apie 120 puslapių disertacijos. Disertacija yra parengta nagrinėti vadovaujant vadovui, turinčiam patirties pasirinkus temą.

Priėmimo sąlygos

Antropologijos pagyrimas ir ne mažesnis kaip 65% atitinkamos disciplinos baigiamasis balas.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Davidas Moore'as Tel .: 011 559 2979/2859 / El. Paštas: dbmoore@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas - plėtoti pažangias kompetencijas palengvinant tvarių bendruomenės programų ir projektų procesus, metodus ir principus, paremtus į žmones orie ... [+]

Šios kvalifikacijos tikslas - plėtoti pažangias kompetencijas palengvinant tvarių bendruomenės programų ir projektų procesus, metodus ir principus, paremtus į žmones orientuotu, dalyvavimu grindžiamu teoriniu požiūriu, siekiant spręsti nelygybės, skurdo ir neteisybės problemas globaliame ir Afrikos kontekste. Kiti studentai galės palengvinti bendruomeninių organizacijų steigimąsi ir valdymą bendruomenės ekonominės plėtros, integruojančios socialinę ir bendruomenės plėtrą, kontekste.

Priėmimo sąlygos

Gali reikėti stojamojo egzamino. Reikalingas ketverių metų socialinio darbo bakalauro laipsnis arba trejų metų socialinio darbo laipsnis kartu su pagyrimo laipsniu socialiniame darbe ar kitas pagyrimo laipsnis, svarbus bendruomenės plėtrai, kurį departamento pirmininkas laiko tinkamu. Reikalaujama, kad ketvirtų metų (pagyrimu) vidurkis būtų ne mažesnis kaip 65%.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Aukštesniame lygyje (magistrantūros studijos) studentai skatinami bendradarbiauti su mumis savo kompetencijos srityse, ty šiuolaikiniame prancūzų romane; Autobiografija; ... [+]

Aukštesniame lygyje (magistrantūros studijos) studentai skatinami bendradarbiauti su mumis savo kompetencijos srityse, ty šiuolaikiniame prancūzų romane; Autobiografija; Šiuolaikinis prancūzų teatras ir frankofoninė literatūra, siekiant išplėsti savo tyrimų ir kritinės minties gebėjimus. Prancūzijos departamento magistro studijos yra skirtos atsidavusiems tyrėjams ir daugiausia susideda iš disertacijos ar disertacijos.

Priėmimo sąlygos

Priėmimo reikalavimas gauti magistro laipsnį yra Prancūzijos pagyrimo laipsnis.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. WA Kabwe-Segatti Tel .: 011 559 2757 / El. Paštas: soovw@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kursinė magistrantūros programa apima vieną privalomą ir tris pasirenkamus modulius, taip pat privalomą nepilnamečio disertaciją. Privalomas modulis yra Tyrimų metodik ... [+]

Magistro Visuomenės Valdymo Ir Valdymo (CW)

Ši kursinė magistrantūros programa apima vieną privalomą ir tris pasirenkamus modulius, taip pat privalomą nepilnamečio disertaciją. Privalomas modulis yra Tyrimų metodikos modulis, kurį papildo trys papildomi pasirenkamieji moduliai.

Privaloma disertacija yra tyrimo projekto forma.

Kursinių magistro laipsnių struktūroje numatomos dvi specializuotos subdisciplininės židinio dalys arba bendras PMG dėmesys, atsitiktinai pasirenkant tris pasirenkamuosius iš galimų devynių galimų modulių. Vienas specializuotas dėmesys skiriamas bendrojo viešojo sektoriaus politikos valdymui ir valdymui įvertinti, o antrasis - specializacija pažengusiame savivaldybių valdyme ir valdyme.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Disertacija iš vokiečių literatūros ar kalbotyros tema, kuri patvirtins kritinius sugebėjimus ir tyrimų kompetenciją. ... [+]

Disertacija iš vokiečių literatūros ar kalbotyros tema, kuri patvirtins kritinius sugebėjimus ir tyrimų kompetenciją.

Priėmimo sąlygos

Privaloma sąlyga: Vokietijos pagyrimo laipsnis, turintis ne mažiau kaip 65 proc.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Dr Anne Baker Tel .: 011 559 2717 / El. Paštas: abaker@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai ugdo pažengusių kiekybinių ir kokybinių psichologijos tyrimų įgūdžius. Tokie įgūdžiai gali sukelti moksliniais tyrimais paremtą ar akademinę karjerą. Turi būti ... [+]

Studentai ugdo pažengusių kiekybinių ir kokybinių psichologijos tyrimų įgūdžius. Tokie įgūdžiai gali sukelti moksliniais tyrimais paremtą ar akademinę karjerą. Turi būti įrodytas tyrimo metodikos taikymas ir kompetentingas tyrimo išvadų perdavimas; studentai turi sugebėti atlikti savarankiškus tyrimus. Reikės lankyti seminarus ir (arba) kontaktinius užsiėmimus.

Priėmimo sąlygos

Minimalus priėmimo reikalavimas yra 65% psichologijos pagyrimo laipsnio, kuris paprastai turėjo būti įgytas per pastaruosius penkerius metus.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof T Guse Tel .: 011 559 3248 / El. Paštas: tguse@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Būtina pateikti disertaciją rinkodaros komunikacijos srities tema, pateikiant kandidato kritinę prasmę ir tyrimų galimybes. Taip pat reikalingas mokslinis straipsnis, tin ... [+]

Būtina pateikti disertaciją rinkodaros komunikacijos srities tema, pateikiant kandidato kritinę prasmę ir tyrimų galimybes. Taip pat reikalingas mokslinis straipsnis, tinkantis publikavimui.

Priėmimo sąlygos

Reikalingas pagyrimo laipsnis komunikacijos srityje, turintis ne mažiau kaip 65 proc. Kandidatų į šį laipsnį priėmimo terminas yra praėjusių metų spalio 31 d. Už pirmąjį semestrą ir tų pačių metų balandžio 30 d. Už antrąjį semestrą.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: ponia Andrea Crystal Tel .: 011 559 2574 / El. Paštas: acrystal@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kursinis MA graikų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Graikų kalbos magistro tikslas yra ... [+]

Ma Graikų kalba (Kursiniai darbai)

Kursinis MA graikų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Studentams siūloma pradėti intensyvų graikų kalbos kursą su klasikinės civilizacijos pagyrimu. Du nagrinėti moduliai apims intensyvų Graikijos istorijos, religijos, literatūros, filosofijos, kultūros ar meno bei architektūros tyrimą. Trumpojoje disertacijoje studentai turi galimybę sutelkti dėmesį į klasikinę graikų, helenistinę graikų kalbą (Naujasis Testamentas ir bažnyčios tėvai), graikų bizantiją ar šiuolaikinę graikų kalbą.

Priėmimo sąlygos

Graikų ar klasikinės kultūros pagyrimu suteikiamas kursinis magistro laipsnis.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

MA (Klinikinės psichologijos) programa lemia registraciją į Klinikinį psichologą Pietų Afrikos sveikatos profesijų tarybos (HPCSA) Psichologijos profesinėje taryboje. ... [+]

MA (Klinikinės psichologijos) programa lemia registraciją į Klinikinį psichologą Pietų Afrikos sveikatos profesijų tarybos (HPCSA) Psichologijos profesinėje taryboje.

Ši dieninė programa apima platų klinikinės psichologijos spektrą. Programa susideda iš tiriamojo komponento (nepilnamečio disertacijos baigimo), taip pat seminaro, kontaktinių sesijų ir praktinio darbo lankymo.

Sėkmingai baigę mokslą, studentai kreipiasi dėl praktikos į klinikinę psichologiją. Remiantis Sveikatos departamento nuostatais, studentai taip pat turi atlikti vienerius metus bendruomenės tarnybos, atlikę stažuotę.

Priėmimo sąlygos

Studentai turėtų turėti garbės laipsnį ar jam prilygintą psichologijos laipsnį. Studentai priimami į programą po to, kai katedra juos įvertina kaip tinkamus kandidatus per atrankos procesą, kuris vyksta rugpjūtį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

MA (konsultavimo psichologija) programa veda į registraciją kaip konsultavimo psichologą Pietų Afrikos sveikatos profesijų tarybos (HPCSA) psichologijos profesinėje taryb ... [+]

MA (konsultavimo psichologija) programa veda į registraciją kaip konsultavimo psichologą Pietų Afrikos sveikatos profesijų tarybos (HPCSA) psichologijos profesinėje taryboje. Ši dieninė programa apima platų konsultavimo psichologijos spektrą. Programa susideda iš tiriamojo komponento (nepilnamečio disertacijos baigimo), taip pat seminaro, kontaktinių sesijų ir praktinio darbo lankymo.

Sėkmingai baigę mokslą, studentai kreipiasi dėl konsultavimo psichologijos stažuotės.

Priėmimo sąlygos

Studentai turėtų turėti garbės laipsnį ar jam prilygintą psichologijos laipsnį. Studentai priimami į programą po to, kai per atrankos procesą katedra juos įvertino kaip tinkamus kandidatus. Studentų, įleidžiamų į programą, skaičių lemia personalo, stažuočių ir rinkos poreikių prieinamumas. Paraiškų priėmimo datą ir atrankos datas kasmet nustato departamentas. Paraiškų formas ir informaciją galite gauti iš skyriaus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kursinis MA Lotynų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Studentai, pradedantys kursus su k ... [+]

MA Lotynų kalba (Kursiniai darbai)

Kursinis MA Lotynų kalba iš esmės skirtas studentams, kurie norėtų padaryti trumpesnę disertaciją kartu su dviem nagrinėtais moduliais. Studentai, pradedantys kursus su klasikinės civilizacijos pagyrimu, siūlo intensyvų lotynų kalbos kursą.

Du nagrinėti moduliai apims intensyvų Romos istorijos, religijos, literatūros, filosofijos, kultūros ar meno bei architektūros tyrimą.

Priėmimo sąlygos

Garbės laipsnis lotynų kalba arba klasikinė kultūra suteikia kurso magistro laipsnį.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. JLP Wolmarans Tel .: 011 559 2737 / El. Paštas: hansiew@uj.ac.za

MA Lotynų kalba (tyrimai)Kontaktiniai duomenys... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, kad įrodytų gebėjimą savarankiškai rengti mokslinį darbą priimtinu lygiu. Tam reikės kompetencijos pri ... [+]

Studentas turi išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, kad įrodytų gebėjimą savarankiškai rengti mokslinį darbą priimtinu lygiu. Tam reikės kompetencijos pritaikyti susijusią tyrimo metodiką, gebėjimo atlikti ir baigti patvirtintą tyrimo tyrimą, žodinės ir rašytinės kompetencijos pateikti rezultatus ir išvadas bei akademinės ir asmeninės brandos, norint kritiškai apmąstyti visus tyrimo aspektus.

Priėmimo sąlygos

„Honour“ kvalifikacija pramoninės psichologijos srityje NQF 7 ar 8 lygyje, turint ne mažiau kaip 65% vidurkio. Į bakalauro programas turi būti įtraukti statistiniai metodai ar analizės metodai. Potencialūs studentai turi būti išlaikę mokslinių tyrimų metodikos modulį, įvertinantį NQF 8 lygį. Taip pat bus įvertinta susijusi patirtis, kurią pramoninės psichologijos ir žmonių vadybos katedra laiko tinkama ir pakankama. Dėl studentų skaičiaus apribojimų reikia pasirinkti atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Magistro studijos apima tik tiriamąjį tyrimą - didesnį nei nedidelės apimties kursinio darbo magistro disertacijos, tačiau ne tokios apimties kaip daktaro darbas. Pagrind ... [+]

Magistro studijos apima tik tiriamąjį tyrimą - didesnį nei nedidelės apimties kursinio darbo magistro disertacijos, tačiau ne tokios apimties kaip daktaro darbas. Pagrindinis magistro darbo tikslas - plėtoti pažangias tyrimų kompetencijas. Be to, jūs tobulinsite ir savo studijų srities ekspertų žinias. Magistrantūros studijų programa yra ideali studentams, kurie pirmiausia yra suinteresuoti plėtoti savo mokslinių tyrimų kompetenciją, nenori dalyvauti paskaitose ar seminaruose, yra labai motyvuoti, savarankiški ir nukreipti į save ir turi kryptingą, specifinę mokslinių tyrimų sritį. .

Priėmimo sąlygos

Kandidatai, turintys atitinkamą pagyrimo laipsnį socialiniame darbe, svarstomi dėl priėmimo. Reikalaujama, kad ketvirtų metų (pagyrimu) vidurkis būtų ne mažesnis kaip 65%.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kursiniame režime kandidatas turėtų sėkmingai baigti pažangųjį socialinės teorijos kursą, pažangųjį socialinių tyrimų metodologijos kursą, atlikti mokslinius tyrimus ir p ... [+]

Magistro Sociologija (Kursiniai)

Kandidatas turėtų sėkmingai baigti pažangųjį socialinės teorijos kursą, pažangųjį socialinių tyrimų metodologijos kursą, atlikti mokslinius tyrimus ir parašyti nedidelę disertaciją patvirtinta, tinkama tema.

Priėmimo sąlygos

Priėmimas bus svarstomas studentui, turinčiam universitetinę sociologijos / pramoninės sociologijos pagyrimo kvalifikaciją 7-ojo nacionalinio kvalifikacinio laipsnio 7 lygyje. Jei studentas neatitinka aukščiau nurodytų reikalavimų, priėmimą gali suteikti fakulteto dekanas. , katedros pirmininko teikimu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: dr. Liela Groenewald Tel .: 011 559 2884 / El. Paštas: lielagr@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Tai išplėstinė studijų programa, kurią galima baigti kaip kursinių studijų programą. Ši programa skirta palengvinti sudėtingų ir specializuotų žinių srities įsisavinimą s ... [+]

Tai išplėstinė studijų programa, kurią galima baigti kaip kursinių studijų programą. Ši programa skirta palengvinti sudėtingų ir specializuotų žinių srities įsisavinimą strateginės komunikacijos disciplinoje. Dėl didėjančios rinkodaros komunikacijos, įmonių komunikacijos ir viešųjų ryšių konvergencijos programa bus nagrinėjama šios komunikacijos disciplinos integracija.

Priėmimo sąlygos

Būtina turėti pagyrimo laipsnį verslo ar rinkodaros komunikacijoje ar kitoje susijusioje srityje, ne mažiau kaip 65 proc. Kandidatų į šį laipsnį priėmimo terminas yra praėjusių metų spalio 31 d. Už pirmąjį semestrą ir tų pačių metų balandžio 30 d. Už antrąjį semestrą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Norėdami gauti šį laipsnį, kandidatas turėtų atlikti tyrimus ir parašyti disertaciją patvirtinta, tinkama tema. ... [+]

Kandidatas turėtų atlikti tyrimus ir parašyti disertaciją patvirtinta, tinkama tema.

Priėmimo sąlygos

Priėmimas bus svarstomas studentams, turintiems universitetinę universitetinių laipsnių urbanistikos kvalifikaciją pagal 7-ąjį nacionalinio kvalifikacinio laipsnio pagrindą. Jei studentas neatitinka aukščiau nurodytų reikalavimų, priėmimą gali suteikti fakulteto dekanas. katedros pirmininko rekomendacija.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: dr. Liela Groenewald Tel .: 011 559 2884 / El. Paštas: lielagr@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

MA Politikos tyrimų magistrantūros programa apima politikos ir tarptautinių santykių klausimus. Studentas turi parašyti disertaciją pasirinkta tema iš politikos mokslų ar ... [+]

MA Politikos tyrimų magistrantūros programa apima politikos ir tarptautinių santykių klausimus. Studentas turi parašyti disertaciją pasirinkta tema iš politikos mokslų ar tarptautinių santykių sričių, pateikdamas kritinio požiūrio ir tyrimų galimybių įrodymus. Kartu su disertacija turi būti pateiktas parengtas paskelbti straipsnis.

Priėmimo sąlygos

Studentams reikia, kad pagyrimo laipsnis atitiktų 65 proc.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Deonas Geldenhuysas Tel .: 011 559 2894 / El. Paštas: deong@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kandidatas turėtų sėkmingai baigti pažangųjį socialinės teorijos kursą, pažangųjį socialinių tyrimų metodologijos kursą, atlikti mokslinius tyrimus ir parašyti nedidelę d ... [+]

Ma pramoninės sociologijos (kursiniai darbai)

Kandidatas turėtų sėkmingai baigti pažangųjį socialinės teorijos kursą, pažangųjį socialinių tyrimų metodologijos kursą, atlikti mokslinius tyrimus ir parašyti nedidelę disertaciją patvirtinta, tinkama tema. Studentai taip pat įgyja SPSS įgūdžių ir kompetencijų.

Priėmimo sąlygos

Studentai, turintys universitetinę Sociologijos / pramoninės sociologijos kvalifikaciją 7-ojo lygio 7 lygmenyje, bus svarstomi dėl studentų priėmimo galimybės. Jei studentas neatitinka aukščiau paminėtų reikalavimų, priėmimą gali suteikti universiteto dekanas. Fakultete, katedros pirmininko teikimu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: dr. Liela Groenewald Tel .: 011 559 2884 / El. Paštas: lielagr@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Semitinių kalbų ir kultūrų magistro studijų programą sudaro nedidelė disertacija ir du moduliai. Tyrimo metu disertacija, kurioje studentai sutelkia dėmesį į arabų, islam ... [+]

Semitinių Kalbų Ir Kultūrų Magistro studijos

Programą sudaro nedidelė disertacija ir du moduliai, išvardyti žemiau. Studentai, bendradarbiaudami su katedra, pasirenka du modulius iš žemiau pateikto sąrašo. Moduliai yra siūlomi per du semestrus. Kiekvienas modulis yra nagrinėjamas egzaminu, kurio kiekvienos svoris yra 45 kreditai. Mažosios disertacijos svoris yra 90 kreditų.

Studentai daugiausiai dėmesio skiria arabų, islamo, hebrajų (taip pat ir žydų) studijoms arba giminingai semitų kalbai. Moduliai yra tokio bendro turinio:

Privalomi moduliai

1 modulis. Literatūros tyrimo metodika2 modulis: pasirinktos tyrimų srities turinio analizė3 modulis: Mažoji disertacijaPriėmimo sąlygos... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai privalo baigti SIA metodikos, pažangių socialinių tyrimų (ASR) kursą, taip pat nepilna disertaciją patvirtinta, aktualia tema. Studentai taip pat įgyja SPSS įgū ... [+]

Studentai privalo baigti SIA metodikos, pažangių socialinių tyrimų (ASR) kursą, taip pat nepilna disertaciją patvirtinta, aktualia tema. Studentai taip pat įgyja SPSS įgūdžių ir kompetencijų.

Priėmimo sąlygos

Vienos iš šių dalykų pagyrimo laipsnis: sociologija, industrinė sociologija, geografija, filosofija, istoriniai tyrimai, raidos studijos, psichologija, pramoninė psichologija, politika, viešasis valdymas, socialinis darbas ir ekonomika.

Jei studentas nesilaiko aukščiau paminėtų reikalavimų, priėmimą gali suteikti fakulteto dekanas, katedros pirmininko teikimu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: dr. Liela Groenewald Tel .: 011 559 2884 / El. Paštas: lielagr@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Taikomosios kalbotyros ir literatūros teorijos magistrantūros programa, remdamasi abiejų disciplinų žinių sritimis, yra nukreipta į kalbos specialistų, tokių kaip vertėja ... [+]

Taikomosios kalbotyros magistras

Taikomosios kalbotyros ir literatūros teorijos magistrantūros programa, remdamasi abiejų disciplinų žinių sritimis, yra nukreipta į kalbos specialistų, tokių kaip vertėjai, vertėjai, vertėjai, teksto redaktoriai, kalbų planuotojai, rašytojai, literatūra, specializuotus švietimo ir mokymo bei tyrimų poreikius. recenzentai ir kalbų mokytojai. Vertimas ir vertimas žodžiu yra sudėtingi kalbiniai, pažintiniai ir tekstiniai procesai, kurie, be kita ko, taip pat apima socialinę ir kultūrinę tarpininkavimą.

Atsižvelgiant į šios veiklos sudėtingumą, taigi ir į tarpdisciplininį kalbos praktikos pobūdį, šios programos siūlo teorinių, praktinių ir patirtinių žinių ir įgūdžių pusiausvyrą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši programa skirta palengvinti įsisavinimą sudėtingų ir specializuotų žinių srityje, atsižvelgiant į verslo komunikacijos discipliną. Šios kvalifikacijos pagrindinis dėme ... [+]

Tai išplėstinė studijų programa, kurią galima baigti kaip kursinį darbą arba kaip tyrimais pagrįstą studijų programą.

Ši programa skirta palengvinti įsisavinimą sudėtingų ir specializuotų žinių srityje, atsižvelgiant į verslo komunikacijos discipliną. Šios kvalifikacijos pagrindinis dėmesys skiriamas konceptualių žinių ir įgūdžių lavinimui labai abstrakčiais lygmenimis, kurie palengvins labai specializuotus ir pažangiausius techninius, profesinius ir mokslinių tyrimų įgūdžius bendraujant įmonėje.

Priėmimo sąlygos

Reikalingas pagyrimo laipsnis komunikacijos srityje, turintis ne mažiau kaip 65 proc. Kandidatų į šį laipsnį priėmimo terminas yra praėjusių metų spalio 31 d. Už pirmąjį semestrą ir tų pačių metų balandžio 30 d. Už antrąjį semestrą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Reikalinga išplėstinė studijų programa, susidedanti iš kursinių darbų, taip pat nedidelė disertacija arba atlikus tyrimus, kurių rezultatas yra maždaug 120 puslapių diser ... [+]

Vystymosi Magistro studijos (Kursiniai darbai)

Reikalinga išplėstinė studijų programa, susidedanti iš kursinių darbų, taip pat nepilna disertacija.

1 semestras

1 modulis: Kritinės raidos teorijos2 modulis: Socialinė politika3 modulis: Pažangi tyrimų metodika

2 semestras

4 modulis: Plėtros valdymas5 modulis: Mažoji disertacija1-4 moduliai sudaro 50% galutinio pažymio, o 5 moduliai - 50%.Priėmimo sąlygos

Kvalifikacinis laipsnis Vystymo studijos ir ne mažesnis kaip 65% balas iš tam tikros disciplinos. Dėl tarpdalykinio vystymosi studijų pobūdžio, kandidatai (į magistrantūrą) iš kitų socialinių mokslų laipsnių, turinčių plėtros studijų turinį, yra skatinami ir bus tvarkomi per Universiteto Ankstesnio mokymosi pripažinimo komitetą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Būtina turėti disertaciją žurnalistikos tema, įrodančią kritinį kandidato pojūtį ir tyrimo galimybes. Taip pat reikalingas mokslinis straipsnis, tinkantis publikavimui. ... [+]

Būtina turėti disertaciją žurnalistikos tema, įrodančią kritinį kandidato pojūtį ir tyrimo galimybes. Taip pat reikalingas mokslinis straipsnis, tinkantis publikavimui.

Priėmimo sąlygos

Reikalingas pagyrimo laipsnis komunikacijos srityje, turintis ne mažiau kaip 65 proc. Kandidatų į šį laipsnį priėmimo terminas yra praėjusių metų spalio 31 d. Už pirmąjį semestrą ir tų pačių metų balandžio 30 d. Už antrąjį semestrą.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: ponia Elna Rossouw Tel .: 011 559 3434 / El. Paštas: erossouw@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Johannesburg

Pagrindinis aplinkosaugos vadybos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, te ... [+]

Pagrindinis aplinkosaugos vadybos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pvz. inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija, turinti aplinkosaugos vadybos magistrantūrą, susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis biochemijos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant ... [+]

Pagrindinis biochemijos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pavyzdžiui, naujoves. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su biochemijos magistrantūros studijomis susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio tyrimų projekto, pateikto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis botanikos magistrantūros daktaro disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinan ... [+]

Pagrindinis botanikos magistrantūros daktaro disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai galėtų įvaldyti reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas lauko srityje, tokias kaip inovacijos. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su kursiniais magistrantais Botanikoje susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis informacinių technologijų magistrantūros disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinan ... [+]

Pagrindinis informacinių technologijų magistrantūros disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pvz. inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija, turinti informacinių technologijų magistrantūros studijas, susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis informatikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant k ... [+]

Pagrindinis informatikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas lauko srityje, tokias kaip inovacijos. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija, turinti informatikos magistrantūros studijas, susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto pavidalu, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis kompiuterinių mokslų magistrantūros disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenki ... [+]

Pagrindinis kompiuterinių mokslų magistrantūros disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pvz. inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija, turinti informatikos magistrantūros studijas Kompiuterių moksle, susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis geografijos magistrantūros daktaro disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinan ... [+]

Pagrindinis geografijos magistrantūros daktaro disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas lauko srityje, tokias kaip inovacijos. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija, turinti geografijos magistrantūros studijas, susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio tyrimų projekto, pateikto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis geologijos srities magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenki ... [+]

Pagrindinis geologijos srities magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai galėtų įvaldyti reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pavyzdžiui, naujoves. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija, turinti kursų magistrantūros studijas, susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio tyrimų projekto, parengto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis fizikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinant konkretaus t ... [+]

Pagrindinis fizikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pavyzdžiui, naujoves. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su fizikos magistrantūros studijomis susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio tyrimų projekto, pateikto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis matematikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinant konkreta ... [+]

Pagrindinis matematikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pavyzdžiui, naujoves. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su matematikos magistrantūra susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio tyrimų projekto, pateikto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis matematikos statistikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, ... [+]

Pagrindinis matematikos statistikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pvz. inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su matematikos statistikos magistrantais susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio tyrimų projekto, pateikto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis nanomokslų magistrantūros disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkret ... [+]

Pagrindinis nanomokslų magistrantūros disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai galėtų įvaldyti reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pavyzdžiui, naujoves. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su nanomokslų magistrantūra susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis taikomosios matematikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą ... [+]

Pagrindinis taikomosios matematikos magistrantūros baigiamojo darbo su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pvz. inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su taikomosios matematikos magistrantūra susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto pavidalu, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis zoologijos magistro laipsnio magistro disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, ten ... [+]

Pagrindinis zoologijos magistro laipsnio magistro disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnįjį išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai galėtų įvaldyti reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pavyzdžiui, naujoves. , sprendimų priėmimo, strateginio mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija, turinti zoologijos magistrantūros studijas, susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio tyrimų projekto, pateikto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Johannesburg

Pagrindinis chemijos magistro tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnio lygio išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, ... [+]

MTech chemija

Pagrindinis MTech chemijos tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, tokias kaip inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai.

Disertacijos pagrindu sukurta MTech chemija susideda iš išsamaus specializacijos srities tyrimo, pateikto programos pabaigoje ir pateikto disertacijos forma. Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti intelektualines kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir taikyti pažangiausius finansinius principus tarptautinė ... [+]

Studentas turi išsiugdyti intelektualines kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir taikyti pažangiausius finansinius principus tarptautinės ekonomikos kontekste ir gebėti apmąstyti susijusius vadybos sprendimus per kiekybinę analizę ir įvertinti jų poveikį. holistiniame finansiniame kontekste.

Kvalifikacija suteiks kvalifikaciją turintiems studentams galimybę toliau mokytis Ekonomikos doktorantūros studijų programoje Naujojo NKI 10 lygio / Senojo NTK 8 lygio.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti pagyrimo laipsnį ekonomikos, ekonometrijos, statistikos ir (arba) matematikos srityje naujojo NQF 8 lygyje / senajame NQF 7 lygyje. Arba bet kuri kita ketverių metų kvalifikacija, turinti pagyrimo laipsnį Naujame NQF 8 lygyje / Senoje NQF. 7 lygis ir susijusi matematinė ir (arba) statistinė bei taikomoji ekonometrinė patirtis, kurią Ekonomikos ir ekonometrijos katedra laiko tinkama ir pakankama.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai turėtų išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, suteikiančius jiems galimybę parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Ši kvali ... [+]

Studentai turėtų išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, suteikiančius jiems galimybę parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Ši kvalifikacija taip pat suteiks studentui galimybę parodyti kompetenciją taikant susijusią tyrimų metodiką ir tyrimo procesą bei išvadas.

Priėmimo sąlygos

Gali kreiptis į studentą, turintį „BCom Honors“ kvalifikaciją NKS 7 ar 8 lygyje. Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti priimti studentą į magistro kvalifikaciją, jei mano, kad studento akademinė kvalifikacija yra nepakankama.

Programos trukmėVisas laikas: Mažiausiai 1 metai, ne daugiau kaip 2 metaiNe visą darbo laiką: ne mažiau kaip 2 metai, ne daugiau kaip 3 metaiKontaktiniai duomenys... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši programa yra pagrįsta tyrimais ir be kursinių darbų. Studentai ir jų studijų vadovai nusprendžia tyrimo temą, po kurios studentas vykdo sutartą tyrimų programą iki dis ... [+]

Ši programa yra pagrįsta tyrimais ir be kursinių darbų. Studentai ir jų studijų vadovai nusprendžia tyrimo temą, po kurios studentas vykdo sutartą tyrimų programą iki disertacijos pabaigos. Tyrimai gali būti kiekybiniai arba kokybiniai arba abu kartu. Studentai taip pat remiami per universiteto statistinės paramos tarnybas kuriant anketas ir aiškinant duomenis.

Studentai, įgiję MCom laipsnį, privalo turėti BCom (pagyrimus) studijų srityje, tuo tarpu MPhil studentai gali būti iš kitų disciplinų, jei jie turi reikiamą akademinį pagrindą studijų sričiai.

Priėmimo sąlygos

Atitinkamas NQF 7 ar 8 lygio logistikos vadybos laipsnis. Paraiška turi būti atrankos ir atrankos procesas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas - išplėsti taikomąją studento kompetenciją įsisavinti pramoninių psichologinių principų ir metodų analizę, aiškinimą ir supratimą. Tai suteikia stu ... [+]

Kvalifikacijos tikslas - išplėsti taikomąją studento kompetenciją įsisavinti pramoninių psichologinių principų ir metodų analizę, aiškinimą ir supratimą. Tai suteikia studentui galimybę užsiregistruoti kaip pramonės psichologui (Pietų Afrikos profesionalų psichologijos taryboje), kad galėtų dirbti aukštesnio lygio žmogiškųjų išteklių valdymo ir pramoninės psichologijos srityse.

Priėmimo sąlygos

„Honour“ kvalifikacija pramoninės psichologijos srityje NQF 7 ar 8 lygyje, turint ne mažiau kaip 65% vidurkio. Į bakalauro programas turi būti įtraukti statistiniai metodai ar analizės metodai. Potencialūs studentai turi būti išlaikę mokslinių tyrimų metodikos modulį, įvertinantį NQF 7 lygį. Taip pat bus įvertinta susijusi patirtis, kurią pramoninės psichologijos ir žmonių vadybos katedra laiko tinkama ir pakankama. Dėl studentų skaičiaus apribojimų reikia pasirinkti atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši programa yra pagrįsta tyrimais ir be kursinių darbų. Studentai ir jų studijų vadovai nusprendžia tyrimo temą, po kurios studentas vykdo sutartą tyrimų programą iki dis ... [+]

Ši programa yra pagrįsta tyrimais ir be kursinių darbų. Studentai ir jų studijų vadovai nusprendžia tyrimo temą, po kurios studentas vykdo sutartą tyrimų programą iki disertacijos pabaigos. Tyrimai gali būti kiekybiniai arba kokybiniai arba abu kartu. Studentai taip pat remiami per universiteto statistinės paramos tarnybas kuriant anketas ir aiškinant duomenis. Studentai, įgiję MCom laipsnį, privalo turėti BCom (pagyrimus) studijų srityje, tuo tarpu MPhil studentai gali būti iš kitų disciplinų, jei jie turi reikiamą akademinį pagrindą studijų sričiai.

Priėmimo sąlygos

Atitinkamas NKI 7 ar 8 lygio transporto ekonomikos pagyrimo laipsnis. Paraiškos turi būti atrankos ir atrankos proceso dalyvės.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

„MCom in Business Management“ (CW) studentas turėtų išsiugdyti intelektines kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir pritaikyti pagrindini ... [+]

MCom verslo valdyme

Studentas turėtų išsiugdyti intelektualines kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir taikyti pagrindinius ir pažangiausius valdymo principus skirtinguose verslo organizacijos funkciniuose padaliniuose, gebėti apmąstyti savo vadybinius sprendimus ir taikymą bei įvertinti poveikį jų holistiniame valdymo kaip praktikos kontekste.

Priėmimo sąlygos

Potencialus studentas turėtų turėti „BCom Hons“ kvalifikaciją arba lygiavertę ketverių metų kvalifikaciją, turinčią pagyrimo statusą (išskyrus „BTech“), turinčią minimalų kompetencijos lygį NQF 8 lygyje. Kandidatai, neturintys vadybos kvalifikacijos, yra nukreipti į pereinamuosius metus, prieš priimant juos į MCom (verslo vadybos) programą. Tarpinius metus sudaro keturi moduliai: ekonomika, verslo vadyba, apskaita ir įmonių teisė. Studentai, nebaigę pereinamųjų metų, išsaugo iki to etapo gautus kreditus. Potencialus studentas turėtų turėti 60% gauto pagyrimų vidurkio. Atskiroms specialistų sritims gali būti taikomi skirtingi reikalavimai. Potencialus studentas turėtų turėti ne mažesnę kaip 2 metų patirtį pramonėje. Išlaikę raštingumo testą, studentai turi mokėti pakankamai anglų kalbos.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai turėtų išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, suteikiančius jiems galimybę parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Ši kvali ... [+]

Studentai turėtų išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, suteikiančius jiems galimybę parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Ši kvalifikacija studentui taip pat suteiks galimybę parodyti kompetenciją, susijusią su susijusios tyrimų metodikos taikymu, tinkamu rašytiniu ir (arba) žodiniu tyrimo proceso ir išvadų perdavimu, taip pat apmąstyti tyrimo procesą ir išvadas.

Priėmimo sąlygos

Tinkamas pagyrimo laipsnis platesnėje žmogiškųjų išteklių valdymo, pramoninės psichologijos, žmogiškųjų išteklių plėtros ar darbo santykių srityse. Studentai anksčiau turėjo išsiskirti kaip vadovai arba žmogiškųjų išteklių vadovai, turintys didelę darbo patirtį organizacijose (mažiausiai 3–5 metai). Studentai turi būti kompiuteriniai raštingi ir turėti prieigą prie interneto, turėdami Pagyrimų modulį tyrimų metodologijoje (NQF 8 ar 9 lygis), o pagyrimų laipsnis - vidutiniškai ne mažiau kaip 65%. Dėl studentų skaičiaus apribojimų reikia atrankos proceso, kurį sudaro visos dienos vertinimo centras ir psichometriniai įvertinimai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias specializuotas apskaitos principų įsisavinimo, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo kompetencijas finansinės apskaitos srityje. ... [+]

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias specializuotas apskaitos principų įsisavinimo, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo kompetencijas finansinės apskaitos srityje. Kvalifikuotas studentas per magistro disertaciją turėtų parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas privalo turėti į apskaitą orientuotos komercijos bakalauro pagyrimus Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje, kuris laikomas apskaitos departamento taikomu. Programos registraciją (ir (arba) tęstinę registraciją) priima kandidatai, kurie laikosi konkrečių skyrių reikalavimų. Tokie reikalavimai paprastai apima parengiamąjį darbą, kurio metu pateikiamas katedros patvirtintas tyrimo pasiūlymas. Galimi parengiamojo darbo pavyzdžiai yra išankstinis skaitymas, literatūros apžvalga, koncepcijos kūrimas ir sėkmingas trumpų kursų, skirtų įgūdžiams ir (arba) žinioms lavinti, baigimas. Kandidatams taip pat gali reikėti sėkmingai apginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiose diskusijų sesijose.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti audito principus audito srityje. Kvalifikuotas st ... [+]

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti audito principus audito srityje. Kvalifikuotas studentas per magistro disertaciją turėtų parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti į apskaitą orientuoto prekybos bakalauro „Honour“ kvalifikaciją Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje, kuri laikoma taikoma Apskaitos departamente. Programos registraciją (ir (arba) tęstinę registraciją) priima kandidatai, kurie laikosi konkrečių skyrių reikalavimų. Tokie reikalavimai paprastai apima parengiamąjį darbą, kurio metu pateikiamas katedros patvirtintas tyrimo pasiūlymas. Galimi parengiamojo darbo pavyzdžiai yra išankstinis skaitymas, literatūros apžvalga, koncepcijos kūrimas ir sėkmingas trumpų kursų, skirtų įgūdžiams ir (arba) žinioms lavinti, baigimas. Kandidatams taip pat gali reikėti sėkmingai apginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiose diskusijų sesijose.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas - išplėsti taikomą studento kompetenciją įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir suprasti ekonometrinius metodus. Ši programa parengs studentus apmąsty ... [+]

Kvalifikacijos tikslas - išplėsti taikomą studento kompetenciją įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir suprasti ekonometrinius metodus. Ši programa parengs studentus apmąstyti savo ekonominius pritaikymus, naudodama ekonometrinius metodus, kad atliktų konkrečių ekonominių modelių empirinius patikrinimus arba kaip prognozavimo ir politikos įvertinimo priemones. Kvalifikuotas studentas turi parodyti savarankiško ir originalaus darbo įrodymus.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti prekybos bakalauro „Honour“ kvalifikaciją Naujojo NTK 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygio kvalifikaciją, kuri laikoma tinkama Ekonomikos ir ekonometrijos katedroje. Programos registraciją (ir (arba) tęstinę registraciją) priima kandidatai, kurie laikosi konkrečių skyrių reikalavimų. Tokie reikalavimai paprastai apima parengiamąjį darbą, kurio metu pateikiamas katedros patvirtintas tyrimo pasiūlymas. Galimi parengiamojo darbo pavyzdžiai yra išankstinis skaitymas, literatūros apžvalga, koncepcijos kūrimas ir sėkmingas trumpų kursų, skirtų įgūdžiams ir (arba) žinioms lavinti, baigimas. Kandidatams taip pat gali reikėti sėkmingai apginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiose diskusijų sesijose.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas - plėtoti studento taikomą kompetenciją aukštesniuoju lygmeniu ekonominių principų ir metodų įvaldymui, analizavimui, aiškinimui ir supratimui. ... [+]

Kvalifikacijos tikslas - išplėsti taikomą studento kompetenciją įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir suprasti ekonominius principus ir metodus. Ši programa parengs studentus apmąstyti savo ekonomines programas, kad įvertintų jų poveikį ekonomikos, kaip socialinių mokslų, holistiniame kontekste. Kvalifikuotas studentas turi parodyti savarankiško ir originalaus darbo įrodymus.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti Naujojo NKI 8 lygio / Senojo NTK 7 lygio kvalifikaciją, kuri laikoma tinkama Ekonomikos ir ekonometrijos katedroje. Programos registraciją (ir (arba) tęstinę registraciją) priima kandidatai, kurie laikosi konkrečių skyrių reikalavimų. Tokie reikalavimai paprastai apima parengiamąjį darbą, kurio metu pateikiamas katedros patvirtintas tyrimo pasiūlymas. Galimi parengiamojo darbo pavyzdžiai yra išankstinis skaitymas, literatūros apžvalga, koncepcijos kūrimas ir sėkmingas trumpų kursų, skirtų įgūdžiams ir (arba) žinioms lavinti, baigimas. Kandidatams taip pat gali reikėti sėkmingai apginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiose diskusijų sesijose.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas - studentas plėtoti taikomąją kompetenciją plačiau finansinių sričių principų įgijime, interpretacijoje, refleksijose ir taikymuose. Savo magi ... [+]

Šios kvalifikacijos tikslas - studentas plėtoti taikomąją kompetenciją plačiau finansinių sričių principų įgijime, interpretacijoje, refleksijose ir taikymuose. Savo magistro disertacijoje kvalifikacinis studentas demonstruoja mokslinius tyrimus, taiko mokslinių tyrimų metodologijas ir sugeba jas atspindėti holistiniame finansų kontekste.

Priėmimo sąlygos: potencialus studentas privalo turėti finansiškai orientuotą komercinio garbės bakalauro kvalifikaciją arba lygiavertę kvalifikaciją naujame NKF lygmenyje 8 / NKF 7 lygyje, bent jau trečiojo lygio finansų valdymo ir (arba) investicijų valdymui. Kitu atveju studentas turėtų turėti bet kokią kitą ketverių metų kvalifikaciją, suteikiančią garbės statusą Naujuoju NKF lygmeniu 8 / Senojo NKF 7 lygiu, ir turi finansinę orientaciją, kurią Finansų departamentas ir investicijų valdymas laiko taikomu. Programos registracijos užbaigimas (ir (arba) tolesnė registracija) galioja pareiškėjams, atitinkantiems konkrečių skyrių reikalavimus. Paprastai tokie reikalavimai apima paruošiamuosius darbus, kurių metu atliekamas mokslinių tyrimų pasiūlymas, kurį patvirtina departamentas. Galimi parengiamojo darbo pavyzdžiai yra ikimokyklinis skaitymas, literatūros apžvalgos, koncepcijos kūrimas ir sėkmingas trumpų kursų, skirtų įgūdžiams ir (arba) žinių plėtrai, baigimas. Kandidatai taip pat gali būti reikalaujami sėkmingai ginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiose diskusijų sesijose. Tyrimo pasiūlymas turėtų būti pateikiamas Finansų ir investicijų valdymo departamento šaukiamai šiai grupei.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas - ugdyti taikomąją kompetenciją įsisavinti, aiškinti, reflektuoti ir taikyti principus platesnėje finansų srityje. Atlikdamas nedidelę diserta ... [+]

Šios kvalifikacijos tikslas - ugdyti taikomąją kompetenciją įsisavinti, aiškinti, reflektuoti ir taikyti principus platesnėje finansų srityje. Atlikdamas nedidelę disertaciją, kvalifikuotas studentas parodo mokslinių tyrimų įrodymus, mokslinių tyrimų metodologijų taikymą ir gebėjimą atspindėti juos holistiniame finansų kontekste.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti į finansus orientuotą prekybos bakalauro „Honour“ kvalifikaciją Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje, turėdamas bent jau finansų valdymą ir (arba) investicijų valdymą trečių metų lygmenyje. Arba studentas turėtų turėti bet kurią kitą ketverių metų kvalifikaciją, turinčią pagyrimo laipsnį Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje, ir turėti su tuo susijusią finansų valdymo ir (arba) investicijų valdymo finansinę patirtį, kurią katedra laiko tinkama ir pakankama.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas - studentas plėtoti taikomąją kompetenciją plačiau finansinių sričių principų įgijime, interpretacijoje, refleksijose ir taikymuose. Savo magi ... [+]

Šios kvalifikacijos tikslas - studentas plėtoti taikomąją kompetenciją plačiau finansinių sričių principų įgijime, interpretacijoje, refleksijose ir taikymuose. Savo magistro disertacijoje kvalifikacinis studentas demonstruoja mokslinius tyrimus, taiko mokslinių tyrimų metodologijas ir sugeba jas atspindėti holistiniame finansų kontekste.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti į Investicijų valdymą orientuotus prekybos bakalaurus „Honour“ kvalifikacija Naujojo NTK 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje. Arba studentas turėtų turėti bet kurią kitą ketverių metų kvalifikaciją su pagyrimu Naujojo NKI lygyje. 8 / Senas NQF 7 lygis ir su tuo susijusi investavimo valdymo patirtis, kuri laikoma tinkama Finansų ir investicijų valdymo departamentui. Programos registraciją (ir (arba) tęstinę registraciją) priima kandidatai, kurie laikosi konkrečių skyrių reikalavimų. Tokie reikalavimai paprastai apima parengiamąjį darbą, kurio metu pateikiamas katedros patvirtintas tyrimo pasiūlymas. Galimi parengiamojo darbo pavyzdžiai yra išankstinis skaitymas, literatūros apžvalga, koncepcijos kūrimas ir sėkmingas trumpų kursų, skirtų įgūdžiams ir (arba) žinioms lavinti, baigimas. Kandidatams taip pat gali reikėti sėkmingai apginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiose diskusijų sesijose. Tyrimo pasiūlymas turėtų būti pateiktas komisijai, kurią tam tikslui sušaukia Finansų ir investicijų valdymo departamentas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programos tikslas - plėtoti aukštesniojo (vykdomojo) lygio studentų taikomąją kompetenciją įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir suprasti IT valdymo principus ir metodus. ... [+]

Programos tikslas - plėtoti aukštesniojo (vykdomojo) lygio studentų taikomąją kompetenciją įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir suprasti IT valdymo principus ir metodus. Per magistro disertaciją studentas parodys mokslinių tyrimų įrodymus ir gebėjimą atspindėti juos holistiniame IT valdymo kontekste. Programa padės toliau tobulinti profesinę patirtį, o vyresnieji vadovai ir vadovai bus tobulinami tiek Pietų Afrikos delegatų atžvilgiu, tiek vis labiau skatins studentų IT ir vadybos įgūdžių tobulinimą tiek vietiniame, tiek tarptautiniame kontekste.

Baigę programą, studentai galės įrodyti savo kompetenciją:

mokslinių tyrimų rašymo ir kūrybinio mąstymo įgūdžiai IT valdymo srityje,parodyti kompetenciją taikant susijusią tyrimų metodiką,priimti strateginius sprendimus IT valdymo kontekste,apmąstyti vadybinius sprendimus ir programas, kad įvertintų jų poveikį holistiniame IT valdymo kontekste.Priėmimo sąlygos... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios programos tikslas yra ugdyti taikomąją kompetenciją aiškinant, reflektuojant ir taikant principus platesnėje kiekybinių finansų srityje. Per magistro disertaciją kva ... [+]

Šios programos tikslas yra ugdyti taikomąją kompetenciją aiškinant, reflektuojant ir taikant principus platesnėje kiekybinių finansų srityje. Per magistro disertaciją kvalifikuotas studentas parodo mokslinių tyrimų įrodymus, mokslinių tyrimų metodologijų taikymą ir gebėjimą juos atspindėti holistiniame kiekybinių finansų kontekste.

Priėmimo sąlygos:

Potencialus studentas privalo turėti aKiekybinis į finansus orientuotas komercijos bakalauro kvalifikacinis laipsnis Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje; arbaArba studentas turėtų turėti bet kurią kitą kvalifikaciją Naujojo NTK 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje ir turėti su tuo susijusią kiekybinę finansinę patirtį, kuri laikoma tinkama Finansų ir investicijų valdymo departamentui;Atranka į magistro studijų programą priklauso nuo to, ar sėkmingai bus apgintas mokslinių tyrimų pasiūlymas. Tyrimo pasiūlymas turėtų būti pateiktas komisijai, kurią tam tikslui sušaukia Finansų ir investicijų valdymo departamentas. Finansų ir investicijų valdymo departamentas prieš kandidatą gali registruotis specialiai patvirtindamas studijų sritį, tyrimo temą, metodiką ir problemos aprašą;Atranka grindžiama akademiniu nuopelnų ir vietos prieinamumu, todėl gali būti naudojami papildomi kriterijai ar reikalavimai; irGalutinį priėmimo reikalavimus laikas nuo laiko nustatys departamentas.... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti kompiuterinio audito principus kompiuterinio audi ... [+]

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti kompiuterinio audito principus kompiuterinio audito srityje. Kvalifikuotas studentas turėtų parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus per ribotos apimties disertaciją.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi būti įgijęs pagyrimo laipsnį arba magistrantūros diplomą susijusioje kompiuterinio audito srityje, Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NKI 7 lygyje. Arba bet kuri kita ketverių metų kvalifikacija Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje. ir susijusi praktinė audito patirtis, kurią Apskaitos departamentas laiko tinkama ir pakankama. Buhalterinės apskaitos departamentas gali pareikalauti parengiamųjų studijų ir stojamojo egzamino. Bus vykdomas atrankos procesas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomas specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti mokesčių principus mokesčių srityje. ... [+]

MCom Pietų Afrikoje ir tarptautiniai mokesčiai (pagal kursinį darbą)

Studentas turi išsiugdyti taikomas specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinti, suprasti, analizuoti ir taikyti mokesčių principus mokesčių srityje. Pateikdamas ribotos apimties disertaciją, kvalifikuotas studentas turėtų parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus.

Priėmimo sąlygos: potencialus studentas turėtų turėti apdovanojimų kvalifikaciją arba magistrantūros diplomą apskaitos arba su mokesčiais susijusių apdovanojimų laipsnį Naujas NQF lygis 8 / Senojo NQF lygis 7. Be to, bet kokia kita ketverių metų kvalifikacija su pagyrimu statusą Naujojo NQF lygis 8 / Senasis NQF 7 lygis ir susijusi apmokestinimo patirtis, kuri Apskaitos departamento nuomone yra tinkama ir pakankama. Parengiamąjį tyrimą ir egzaminą gali tekti apskaitos skyrius. Bus pasirinktas atrankos procesas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas - plėtoti studento taikomą kompetenciją aukštesniuoju lygmeniu ekonominių principų ir metodų įvaldymui, analizavimui, aiškinimui ir supratimui. ... [+]

Kvalifikacijos tikslas - plėtoti studento taikomą kompetenciją aukštesniuoju lygmeniu ekonominių principų ir metodų įvaldymui, analizavimui, aiškinimui ir supratimui. Ši programa paruošia studentus suprasti savo ekonomines taikomąsias programas, siekiant įvertinti jos poveikį ekonomikos holistiniame kontekste kaip socialiniai mokslai. Kvalifikacinis studentas turėtų parodyti nepriklausomo ir originalaus darbo įrodymus.

Priėmimo reikalavimai: potencialus studentas turėtų turėti Ekonomikos arba Ekonometrijos kvalifikacinį laipsnį pagal NQF 8 lygį (naują) / NQF lygį 7 (senas) su vidutiniu 65 proc. Balu. Be to, bet kokia kita ketverių metų kvalifikacija, suteikianti pagyrimu NKF 8 lygmeniu (naują) / NQF lygį 7 (senas), kurio vidutinis ženklas nustatomas Departamento ir susijusio mikro ir makroekonomikos bei taikomosios ekonometrijos patirties, kuri laikoma svarbia ir pakankama Ekonomikos ir ekonometrijos katedra. Ekonominės ir ekonometrijos departamentas gali reikalauti dalyvauti privalomojo orientavimo kursuose.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, kad įrodytų gebėjimą savarankiškai rengti mokslinį darbą priimtinu lygiu. Tam reikės kompetencijos pri ... [+]

Studentas turi išsiugdyti intelektualinius ir profesinius įgūdžius, kad įrodytų gebėjimą savarankiškai rengti mokslinį darbą priimtinu lygiu. Tam reikės kompetencijos pritaikyti susijusią tyrimo metodiką, gebėjimo atlikti ir baigti patvirtintą tyrimo tyrimą, žodinės ir rašytinės kompetencijos pateikti rezultatus ir išvadas bei akademinės ir asmeninės brandos, norint kritiškai apmąstyti visus tyrimo aspektus.

Priėmimo sąlygos

„Honour“ kvalifikacija pramoninės psichologijos srityje NQF 7 ar 8 lygyje, turint ne mažiau kaip 65% vidurkio. Į bakalauro programas turi būti įtraukti statistiniai metodai ar analizės metodai. Potencialūs studentai turi būti išlaikę mokslinių tyrimų metodikos modulį, įvertinantį NQF 8 lygį. Taip pat bus įvertinta susijusi patirtis, kurią pramoninės psichologijos ir žmonių vadybos katedra laiko tinkama ir pakankama. Dėl studentų skaičiaus apribojimų reikia pasirinkti atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias kompetencijas ir praktinius įgūdžius įgydamas, aiškindamas ir pritaikydamas rinkodaros vadybos principus. Studentas turėtų įgyti kry ... [+]

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias kompetencijas ir praktinius įgūdžius įgydamas, aiškindamas ir pritaikydamas rinkodaros vadybos principus. Studentas turėtų įgyti kryptingą kompetenciją, atsižvelgiant į disertacijos temą. Studentas turi parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Studentai taip pat parodys kompetenciją taikydami atitinkamą tyrimo metodiką ir tinkamai rašytinę tyrimo proceso ir išvadų komunikaciją. Studentas turėtų sugebėti apmąstyti savo sprendimus dėl tyrimų ir pritaikymą bei įvertinti jų poveikį holistiniame marketingo valdymo kontekste.

Priėmimo sąlygos

Studentas, turintis „BCom Honors“ rinkodaros vadybos kvalifikaciją NKS 7 ar 8 lygyje, gali kreiptis dėl priėmimo į šią kvalifikaciją. Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti priimti studentą į magistro kvalifikaciją, jei mano, kad studento akademinis išsilavinimas yra nepakankamas siūlomoms studijoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias kompetencijas ir praktinius įgūdžius įgyjant, aiškinant, suprantant ir pritaikant strateginius ir bendruosius vadybos principus. ... [+]

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias kompetencijas ir praktinius įgūdžius įgyjant, aiškinant, suprantant ir pritaikant strateginius ir bendruosius vadybos principus. Kvalifikacija ugdo studento tiriamuosius ir koncepcinius įgūdžius strateginės ir bendrosios vadybos srityje. Kvalifikaciją įgijęs studentas turėtų parodyti mokslinių tyrimų įrodymus ir sugebėti pranešti apie juos. Studentas turėtų sugebėti atspindėti savo sprendimus dėl tyrimų ir pritaikymą bei įvertinti jų poveikį holistiniame strateginio ir bendrojo valdymo kontekste.

Priėmimo sąlygos

Studentas, turintis „BCom Honors“ strateginio valdymo kvalifikaciją 8-ojo lygmens kvalifikacijų lygyje, gali kreiptis dėl priėmimo į šią kvalifikaciją. Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti priimti studentą į magistro kvalifikaciją, jei mano, kad studento akademinis išsilavinimas yra nepakankamas siūlomoms studijoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomąją specializuotą apskaitos principų įsisavinimo, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo kompetenciją finansinės apskaitos srityje. Pat ... [+]

Studentas turi išsiugdyti taikomąją specializuotą apskaitos principų įsisavinimo, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo kompetenciją finansinės apskaitos srityje. Pateikdamas ribotos apimties disertaciją, kvalifikuotas studentas turėtų parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus.

Priėmimo reikalavimai: Potencialus studentas turi būti įgijęs pagyrimo laipsnį arba magistro diplomą buhalterinėje apskaitoje arba su finansų valdymu susijusį pagyrimo laipsnį Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje. Arba bet kurią kitą ketverių metų kvalifikaciją Naujojo NKI 8 lygyje / Seną NKI. 7 lygis ir susijusi apskaitos patirtis, kurią Buhalterinės apskaitos departamentas laiko tinkama ir pakankama. Buhalterinės apskaitos departamentas gali pareikalauti parengiamųjų studijų ir stojamojo egzamino. Bus vykdomas atrankos procesas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas yra lavinti inžinierių, turinčius pažangių gebėjimų pritaikyti pagrindinius inžinerijos mokslus ir (arba) dizainą ir sintezę bei susijusius princip ... [+]

MEng Elektros ir elektronikos inžinerija (pagrįsta moksliniais tyrimais)

Kvalifikacijos tikslas yra lavinti inžinierių, turinčius pažangių gebėjimų pritaikyti pagrindinius inžinerijos mokslus ir (arba) dizainą ir sintezę bei susijusius principus konkrečioms visuomenės problemoms. Vienas pagrindinių šio proceso tikslų yra išsiugdyti sugebėjimą savarankiškai atlikti fundamentinius inžinerinius tyrimus. Tai taip pat skatina mokymąsi visą gyvenimą.

Kvalifikacijos pasiekimai

Išėjimo lygio rezultatai:

Kvalifikuotas studentas gebės:

Kūrybiškai ir novatoriškai nustatykite, įvertinkite, suformuluokite, interpretuokite, analizuokite ir spręskite inžinerinių tyrimų / plėtros problemas, pasirinktoje tyrimų srityje pritaikydami atitinkamas pagrindines žinias, ty matematikos, pagrindinius ir inžinerinius mokslus.Suplanuokite ir valdykite inžinerinių tyrimų projektus, parodydami pagrindines žinias, supratimą ir supratimą apie principus, metodikas ir koncepcijas, kurie sudaro socialiai atsakingus (vietos ir kitoms bendruomenėms) mokslinius tyrimus / plėtrą pasirinktoje tyrimų praktikos srityje.Efektyviai dirbkite individualiai arba kartu su kitais, būdami komandos, grupės, organizacijos ir bendruomenės nariu arba pasirinkdami daugiadisciplininę aplinką pasirinktoje tyrimų srityje.Organizuokite ir valdykite save ir savo veiklą atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai, prisiimkite atsakomybę pagal savo kompetencijos ribas ir priimkite sprendimus remdamiesi žiniomis ir kompetencija, susijusia su tyrimų sritimi.Suplanuokite ir atlikite taikomus tyrimų, tyrimų ir (arba) eksperimentų lygius, taikydami tinkamas teorijas ir metodikas, ir atlikite tinkamą duomenų analizę ir interpretaciją.Efektyviai bendraukite tiek žodžiu, tiek raštu, naudodamiesi tinkama struktūra, stiliumi ir grafine pagalba tiek su inžinerijos, tiek su konkrečia mokslinių tyrimų auditorija ir su plačiąja bendruomene, kiek tai turi įtakos tyrimams.Efektyviai ir kritiškai naudokite ir įvertinkite tinkamus tyrimo metodus, įgūdžius, priemones ir informacines technologijas inžinerinių tyrimų / plėtros praktikoje ir parodykite supratimą bei norą prisiimti atsakomybę už tarpdisciplininių tyrimų / plėtros veiklos poveikį visuomenei ir aplinkai.Atlikite komponentų, sistemų,... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas yra lavinti inžinierių, turinčius pažangių gebėjimų pritaikyti pagrindinius inžinerijos vadybos mokslus ir (arba) projektavimo ir sintezės bei susi ... [+]

MEng inžinerijos valdyme (paskaitas)

Kvalifikacijos tikslas yra lavinti inžinierių, turinčius pažangių gebėjimų pritaikyti pagrindinius inžinerijos vadybos mokslus ir (arba) projektavimo ir sintezės bei susijusius principus konkrečioms visos visuomenės valdymo sistemų problemoms. Vienas pagrindinių šio proceso tikslų yra išsiugdyti sugebėjimą savarankiškai atlikti pagrindinius sistemų inžinerijos ir valdymo tyrimus. Tai taip pat skatina mokymąsi visą gyvenimą.

Kvalifikacijos pasiekimai

Išėjimo lygio rezultatai:

Kvalifikuotas studentas gebės:

Kūrybiškai ir novatoriškai nustatykite, įvertinkite, suformuluokite, interpretuokite, analizuokite ir spręskite inžinerinių tyrimų ir plėtros problemas, taikydami atitinkamas pagrindines žinias, ty matematikos, pagrindinius mokslus ir (arba) inžinerijos ir vadybos mokslus pasirinktoje tyrimų srityje.Suplanuokite ir valdykite inžinerijos vadybos tyrimų projektus, parodydami pagrindines žinias, supratimą ir supratimą apie principus, metodikas ir koncepcijas, kurie sudaro socialiai atsakingus (vietos ir kitoms bendruomenėms) mokslinius tyrimus / plėtrą pasirinktoje tyrimų praktikos srityje.Efektyviai dirbkite individualiai arba kartu su kitais, būdami komandos, grupės, organizacijos ir bendruomenės nariu arba pasirinkdami daugiadisciplininę aplinką pasirinktoje tyrimų srityje.Organizuokite ir valdykite save ir savo veiklą atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai, prisiimkite atsakomybę pagal savo kompetencijos ribas ir priimkite sprendimus remdamiesi žiniomis ir kompetencija, susijusia su tyrimų sritimi.Suplanuokite ir atlikite taikytinus tyrimų, tyrimų ir (arba) eksperimentų lygius, taikydami tinkamas teorijas ir metodikas, ir atlikite duomenų analizę ir interpretaciją.Efektyviai bendraukite tiek žodžiu, tiek raštu, naudodamiesi tinkama struktūra, stiliumi ir grafine pagalba tiek su inžinerijos, tiek su konkrečia mokslinių tyrimų auditorija ir su plačiąja bendruomene, kiek tai turi įtakos tyrimams.Efektyviai ir kritiškai naudokite ir įvertinkite tinkamus inžinerijos vadybos tyrimų metodus, įgūdžius, priemones ir informacines technologijas inžinerijos tyrimų / plėtros praktikoje ir parodykite supratimą bei norą prisiimti atsakomybę už mokslinių tyrimų... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programos tikslas yra ugdyti pažangių inžinierių gebėjimus pritaikyti pagrindinius konstrukcijų inžinerijos mokslus, projektavimą ir sintezę konkrečiose konstrukcijų inži ... [+]

Programos tikslas yra ugdyti pažangių inžinierių gebėjimus pritaikyti pagrindinius konstrukcijų inžinerijos mokslus, projektavimą ir sintezę konkrečiose konstrukcijų inžinerijos problemose plačioje visuomenėje. Vienas iš pagrindinių tikslų yra išsiugdyti sugebėjimą savarankiškai atlikti fundamentinius inžinerinius inžinerijos tyrimus ir taip skatinti visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

Kvalifikacijos pasiekimai

Išėjimo lygio rezultatai:

Kvalifikuotas studentas gebės:

Kūrybiškai ir novatoriškai identifikuokite, įvertinkite, suformuluokite, interpretuokite, analizuokite ir spręskite konstrukcijų inžinerijos tyrimų ir plėtros problemas, pasirinktoje tyrimų srityje pritaikydami atitinkamas pagrindines žinias, ty matematikos, pagrindinius gamtos mokslus ir inžinerinius mokslus.Suplanuokite ir valdykite struktūrinių inžinerinių tyrimų projektus, parodančius pagrindines žinias, supratimą ir supratimą apie principus, metodikas ir koncepcijas, kurie sudaro socialiai atsakingus (vietos ir kitoms bendruomenėms) inžinerinius tyrimus / plėtrą pasirinktoje tyrimų praktikos srityje.Efektyviai dirbkite individualiai arba su kitais kaip komandos, grupės, organizacijos ir bendruomenės nariais arba pasirinkdami daugiadisciplininę aplinką pasirinktoje tyrimų srityje.Organizuokite ir valdykite save ir savo veiklą atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai, prisiimkite atsakomybę pagal savo kompetencijos ribas ir priimkite sprendimus, proporcingus žinių ir kompetencijos sričiai, susijusiai su tyrimų sritimi.Suplanuokite ir atlikite taikytiną tyrimų, tyrimų ir (arba) eksperimentų lygį taikydami tinkamas teorijas ir metodikas bei atlikite duomenų analizę ir interpretacijąEfektyviai bendraukite tiek žodžiu, tiek raštu, naudodamiesi inžinerijos ir konkrečių tyrimų auditorijomis bei plačiąja bendruomene, jei tyrimams jie daro įtaką, naudodamiesi tinkama struktūra, stiliumi ir grafine pagalba.Inžinerinių tyrimų / plėtros praktikoje efektyviai ir kritiškai naudoti ir vertinti tinkamus struktūrinių inžinerinių tyrimų metodus, įgūdžius, įrankius, technologijas ir informacines technologijas ir parodyti supratimą bei norą prisiimti atsakomybę už inžinerinių tyrimų / plėtros praktikos poveikį visuomenei ir aplinkai. aplinkaAtlikite komponentų, sistemų, darbų, gaminių ar procesų, kaip susijusių... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai, dalyvaujantys magistro programoje, turės parašyti ir pristatyti tiriamąją disertaciją. ... [+]

Studentai, dalyvaujantys magistro programoje, turės parašyti ir pristatyti tiriamąją disertaciją.

Priėmimo sąlygos

Sporto vadybos diplomas.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Leonas Lateganas Tel .: 011 559 6966 / El. Paštas: leonl@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Sėkmingai įvykdęs visus šio laipsnio reikalavimus, studentas per dvejus metus įgis į praktiką orientuotą ir asmeniškai praturtinančią magistro kvalifikaciją, trenerio įgū ... [+]

Sėkmingai įvykdęs visus šio laipsnio reikalavimus, studentas per dvejus metus įgis į praktiką orientuotą ir asmeniškai praturtinančią magistro kvalifikaciją, trenerio įgūdžius ir naujas karjeros galimybes kaip asmeninis ir profesinis vadovas, vadovas ar PPL tarpininkas.

Priėmimo sąlygos

Tinkamas pagyrimo laipsnis arba jo atitikmuo, kai pagyrimų laipsnis vidutiniškai yra ne mažesnis kaip 65%. Kompiuterinis raštingumas ir galimybė naudotis internetu bei ne mažesnė kaip trejų metų darbo patirtis. Labai svarbus yra studijų technologijos modulis, turintis pagyrimo laipsnį. Tikimasi, kad studentas išlaikys pripažintą raštingumo testą.

Atkreipkite dėmesį: Dėl studentų skaičiaus apribojimų reikia pasirinkti atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis „MPhil in Energy Studies“ disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnio lygio išsilavinimą ir mokymą, tenkinant ... [+]

Pagrindinis „MPhil in Energy Studies“ disertacijos su kursiniais darbais tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnio lygio išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pvz. inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnamečio disertacija su kursiniu „MPhil in Energy Studies“ susideda iš mažiausiai 120 kreditų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto pavidalu, parašyto kaip nepilnamečio disertacija.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Disertacija bus pasirinktas indėlis į dalyko disciplinos, taip pat tyrimų srities, žinias ir įžvalgą. Kvalifikuoti studentai taip pat parodytų kompetenciją taikyti susiju ... [+]

Disertacija bus pasirinktas indėlis į dalyko disciplinos, taip pat tyrimų srities, žinias ir įžvalgą. Kvalifikuoti studentai taip pat parodytų kompetenciją taikyti susijusią tyrimo metodiką ir tinkamai rašyti ir (arba) žodžiu pranešti apie tyrimo procesą ir išvadas. Studentai turėtų galėti apmąstyti savo mokslinių tyrimų sprendimus ir paraiškas, kad galėtų įvertinti jų poveikį holistiniame informacijos pramonės kontekste.

Priėmimo sąlygos

Bet koks atitinkamas NQF 7 arba 8 lygio pagyrimo laipsnis, vidutiniškai 65% suteikiant pagyrimo laipsnį. Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti priimti studentą į magistro kvalifikaciją, jei mano, kad studento akademinis išsilavinimas yra nepakankamas siūlomoms studijoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Patobulinti studento taikomąją kompetenciją teikiant profesionalias lyderystės instruktavimo intervencijas. Tai bus padaryta plėtojant sutarčių sudarymo kompetencijas, ve ... [+]

Patobulinti studento taikomąją kompetenciją teikiant profesionalias lyderystės instruktavimo intervencijas. Tai bus padaryta plėtojant sutarčių sudarymo kompetencijas, vertinant poreikius, sudarant plėtros planus, rengiant individualias ir komandines koučingo sesijas bei vertinant skirtingų instruktavimo intervencijų poveikį per kelis modulius. Per mini disertaciją studentas parodys mokslinių tyrimų įrodymus ir gebėjimą apmąstyti holistinį lyderystės koučingo kontekstą. Programa suteiks tobulėjimo patirtį psichologams, psichometristams, žmogiškųjų išteklių vadybininkams ir vadybininkams, taip pat kitiems magistrantams, norintiems tapti kompetentingais ir profesionaliais vadovavimo treneriais Pietų Afrikoje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigyjant, aiškinant ir reflektuojant susijusią tyrimo metodiką, taip pat tinkamai rašytiniu ir ... [+]

Studentas turi išsiugdyti taikomąsias kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigyjant, aiškinant ir reflektuojant susijusią tyrimo metodiką, taip pat tinkamai rašytiniu ir (arba) žodiniu pranešimu apie tyrimo procesą ir išvadas. Taip pat siekiama užtikrinti, kad studentas sugebėtų tinkamai atspindėti tyrimų rezultatus. Studentas turi parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus.

Priėmimo sąlygos

Tinkamas pagyrimo laipsnis platesnėje žmogiškųjų išteklių valdymo, pramoninės psichologijos, žmogiškųjų išteklių plėtros ar darbo santykių srityje, vidutiniškai ne mažiau kaip 65% suteikiant pagyrimo laipsnį. „Honour“ studijų metodikos modulis (NQF 7 lygis). Studentų skaičiaus apribojimai reikalauja atrankos proceso, kurį sudaro visos dienos vertinimo centras ir psichometriniai įvertinimai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas, įgijęs šią kvalifikaciją, bus kompetentingas atlikti tyrimus su minimaliomis rekomendacijomis ir sėkmingai prisidėti prie žinių kūrimo inžinerinėje aplinkoje. ... [+]

MTech civilinėje inžinerijoje (pagrįsta tyrimais)

Studentas, įgijęs šią kvalifikaciją, bus kompetentingas atlikti tyrimus su minimaliomis rekomendacijomis ir sėkmingai prisidėti prie žinių kūrimo inžinerinėje aplinkoje.

Kvalifikacijos pasiekimai

Parodykite gebėjimą nustatyti problemą ar poreikį pramonėje ir pritaikykite tyrimų metodikas poreikiui ar problemai spręsti.

Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„Baccalaureus Technologiae“: Inžinerija: civilinė arba lygiaverčio standarto lygiavertė kvalifikacija.

Laipsnio suteikimas

Studentai, sėkmingai baigę disertaciją, bus suteikiami „MTech: Engineering: Civil“.

MEng civilinės inžinerijos srityje (tyrimais pagrįsta)... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija skirta studentams, kurie atlikdami mokslinius tyrimus prisidės prie esamų žinių taikymo ir įvertinimo specializuotoje technologijos srityje. Jie taip pat ... [+]

MTech mechaninėje inžinerijoje (pagrįsta tyrimais)

Ši kvalifikacija skirta studentams, kurie atlikdami mokslinius tyrimus prisidės prie esamų žinių taikymo ir įvertinimo specializuotoje technologijos srityje. Jie taip pat galės pademonstruoti aukštą bendrųjų žinių lygį toje srityje, pradedant nuo pagrindinių ir baigiant pažangiausiomis teorinėmis ar taikomosiomis žiniomis.

Kvalifikacijos pasiekimai ir vertinimo kriterijai

Sėkmingai atlikite inžinerinių procesų, produktų ar sistemų tyrimus

Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„Baccalaureus Technologiae“: Inžinerija: mechaninė arba lygiaverčio standarto lygiavertė kvalifikacija.

Laipsnio suteikimas... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Suteikti studentams įgūdžių atlikti savarankiškus tyrimus pasitelkiant pažangių problemų sprendimo įgūdžius ir kritinio bei reflektyvaus mąstymo taikymą aplinkos sveikato ... [+]

Suteikti studentams įgūdžių atlikti savarankiškus tyrimus pasitelkiant pažangių problemų sprendimo įgūdžius ir kritinio bei reflektyvaus mąstymo taikymą aplinkos sveikatos srityje.

Priėmimo sąlygos

„BTech“ aplinkos sveikata. „BTech“ programoje reikia vidutiniškai 65 proc.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: ponia Martha Chadyiwa Tel .: 011 559 6239 / El. Paštas: mchadyiwa@uj.ac.za

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai bus kompetentingi architektūros technologai / praktikai, galintys atlikti nepriklausomus tyrimus ir savarankiškai atlikti profesionalia ... [+]

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai bus kompetentingi architektūros technologai / praktikai, galintys atlikti savarankiškus tyrimus ir savarankiškai atlikti profesionalias architektūros paslaugas technologijų, projektavimo ir valdymo srityse viešajame ir (arba) privačiame (oficialiame ar neformaliame) sektoriuose ar specializuotose srityse. sukurta aplinka.

Priėmimo sąlygos

„Baccalaureus Technologiae“: architektūros technologija, kurios vidutinis pažymys ne mažesnis kaip 65% arba lygiavertis standartas turi lygiavertę kvalifikaciją, kaip rekomenduoja Statuso komitetas ir patvirtina fakulteto valdyba.

Atrankos kriterijai

Atranka remiasi akademiniais nuopelnais ir preliminariu tyrimų pasiūlymu, patvirtintu departamento komiteto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis „MTech Biotechnology“ tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad stude ... [+]

Pagrindinis „MTech Biotechnology“ tikslas yra suteikti studentams specializuotą pažangųjį mokymą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, tokias kaip inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai.

Disertacijos pagrindu sukurta MTech biotechnologija susideda iš išsamaus specializacijos srities tyrimo, apie kurį pranešama ir kuris pateikiamas disertacijos forma programos pabaigoje. Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija skirta chemijos inžinieriams ar technologams, dirbantiems su procesu susijusiose pramonės šakose. Studentai, įgiję šią kvalifikaciją, bus kompetentingi a ... [+]

Ši kvalifikacija skirta chemijos inžinieriams ar technologams, dirbantiems su procesu susijusiose pramonės šakose. Studentai, įgiję šią kvalifikaciją, bus kompetentingi atlikti nepriklausomus chemijos inžinerijos tyrimus ir reikšmingai prisidėti prie žinių kūrimo, suprantant, pritaikant ir vertinant turimas žinias. Tyrimo problema, jos pagrindimas, procesas ir rezultatai aprašomi disertacijoje, atitinkančioje to lygio visuotinai priimtas normas.

Kvalifikacijos pasiekimai

Kvalifikuotas studentas turės galimybę:

Surinkite ir tvarkykite informaciją pasirinktoje tyrimų srityje.Tinkamai ir teisingai taikyti tyrimo metodus ir metodus.Darykite reikšmingą indėlį rekomenduodami patobulinimus esamose chemijos inžinerijos mokslo ir technologijos srityse.Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti pažangius savarankiškus tyrimus tam tikroje vaizduojamojo meno srityje, demonstruodami sudėtingus analitinius ir praktini ... [+]

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti pažangius savarankiškus tyrimus tam tikroje vaizduojamojo meno srityje, demonstruodami sudėtingus analitinius ir praktinius įgūdžius bei žinias rašydami disertaciją ir, kur taikytina, tyrimui tinkamų originalių darbų ar artefaktų parodą. režimas.

Priėmimo sąlygos

„Baccalaureus Technologiae“: vaizduojamasis menas, kurio vidutinis pažymys ne mažesnis kaip 65% arba lygiavertis standartas turi lygiavertę kvalifikaciją, kaip rekomenduoja Statuso komitetas ir patvirtina fakulteto valdyba.

Atrankos kriterijai

Atranka remiasi akademiniais nuopelnais ir preliminariu tyrimų pasiūlymu, patvirtintu departamento komiteto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti išsamius nepriklausomus mokslinius tyrimus labai specializuotoje aprangos srityje ir parodyti sudėtingus analitinius bei ... [+]

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti išsamius nepriklausomus mokslinius tyrimus labai specializuotoje aprangos srityje ir parodyti sudėtingus analitinius bei vertinamuosius įgūdžius, kad galėtų išplėsti ar iš naujo apibrėžti turimas žinias, kurios prisidės prie aprangos pramonės pažangos.

Priėmimo sąlygos

„Baccalaureus Technologiae“: drabužių tvarkymas, kurio vidutinis pažymys ne mažesnis kaip 65% arba lygiavertis standartas turi lygiavertę kvalifikaciją, kaip rekomenduoja Statuso komitetas ir patvirtina fakulteto valdyba.

Atrankos kriterijai

Atranka remiasi akademiniais nuopelnais ir preliminariu tyrimų pasiūlymu, patvirtintu departamento komiteto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šiuo lygiu kvalifikuotas studentas bus kompetentingas taikyti specializuotas žinias ir tyrimų metodologiją metalurgijos aplinkoje, taip prisidedant prie metalurgijos pram ... [+]

Šiuo lygiu kvalifikuotas studentas bus kompetentingas taikyti specializuotas žinias ir tyrimų metodologiją metalurgijos aplinkoje, taip prisidedant prie metalurgijos pramonės ir kasybos bendruomenės tyrimų ir plėtros poreikių. Kvalifikuotas studentas galės užsiregistruoti ECSA kaip profesionalus technologas.

Kvalifikacijos pasiekimai

Kvalifikuotas studentas turėtų sugebėti:

Pradėti ir vykdyti taikomus mokslinius tyrimus, susijusius su metalurgijos veikla, iki galo.Funkcija iš vidutinio ir aukštesnio lygio vadovų metalurgijos aplinkoje.Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„Baccalaureus Technologiae“: ekstrahavimo metalurgija arba lygiaverčio standarto lygiavertė kvalifikacija.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikaciją įgijęs studentas galės atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus su minimaliais nurodymais pasirinktoje elektrotechnikos srityje ir prisidėti prie žinių toj ... [+]

Kvalifikaciją įgijęs studentas galės atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus su minimaliais nurodymais pasirinktoje elektrotechnikos srityje ir prisidėti prie žinių toje srityje kūrimo.

Kvalifikacijos pasiekimaiParodykite tyrimų srities / srities žinias ir supratimą.Tinkamai ir teisingai taikyti tyrimo metodus ir metodus.Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„Baccalaureus Technologiae“: Inžinerija: elektrinė arba lygiaverčio standarto kvalifikacija.

Laipsnio suteikimas

MTech: Inžinerija: elektros energija bus suteikta studentams, sėkmingai baigusiems disertaciją.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija yra skirta suteikti galimybę absolventams pritaikyti integruotas technines žinias / įgūdžius ir pažangias analizes bei problemų sprendimą tam tikroje spe ... [+]

Ši kvalifikacija yra skirta suteikti galimybę absolventams pritaikyti integruotas technines žinias / įgūdžius ir pažangias analizes bei problemų sprendimą tam tikroje specializacijoje, ty kiekybinių tyrimų, nekilnojamojo turto vystymo ir kitose susijusiose srityse, įtraukiant į taikomųjų tyrimų projektą.

Kvalifikacijos pasiekimai ir vertinimo kriterijai

Vykdykite mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotoje srityje ir užsiimkite technologijų perdavimu kiekybinių tyrimų ir turto plėtros srityse.

Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„BTech“: apklausa dėl kiekio arba lygiaverčio standarto lygiavertė kvalifikacija ARBA Nacionalinis aukštasis diplomas: pastatų tyrimas ir patvirtinta darbo patirtis bei kitos kvalifikacijos po diplomo. Studentai atrenkami atsižvelgiant į akademinius nuopelnus ir patvirtintą studijų sritį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti savarankiškus tyrimus specializuotoje drabužių ar mados srityje ir prisidėti prie žinių kūrimo pasirinktoje srityje. Tyri ... [+]

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti savarankiškus tyrimus specializuotoje drabužių ar mados srityje ir prisidėti prie žinių kūrimo pasirinktoje srityje. Tyrimo problema, jos pagrindimas, procesas ir rezultatai aprašomi disertacijoje, atitinkančioje šio lygio visuotinai priimtas normas.

Priėmimo sąlygos

„Baccalaureus Technologiae“: mada, kurios vidutinis ženklas ne mažesnis kaip 65% arba lygiavertė kvalifikacija yra lygiavertė, kaip rekomendavo Statuso komitetas ir patvirtino fakulteto valdyba.

Atrankos kriterijai

Atranka remiasi akademiniais nuopelnais ir preliminariu tyrimų pasiūlymu, patvirtintu departamento komiteto.

Mokymo planas

MODULIS... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis „MTech Food Technology“ tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnio lygio išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalav ... [+]

Pagrindinis „MTech Food Technology“ tikslas yra suteikti studentams specializuotą aukštesnio lygio išsilavinimą ir mokymą, tenkinant konkretaus tyrimo komponento reikalavimus, kad studentai įgytų reikiamus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius bei būtinas kompetencijas vietoje, pavyzdžiui, naujoves, sprendimų priėmimą, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai.

Disertacijos pagrindu sukurta MTech maisto technologija susideda iš išsamios specializacijos srities studijos, apie kurią pranešama ir kuri disertacijos forma pateikiama programos pabaigoje. Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinių ir teorinių žinių bei supratimo apie problemas, susijusias su studijų sritimi, ir kritinį pagrindimą, formuluotę, analizę ir konkrečios problemos tyrimo srityje vertinimą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šiuo lygiu kvalifikuotas studentas bus kompetentingas pritaikyti specializuotas žinias ir tyrimų metodologiją metalurgijos aplinkoje, taip prisidėdamas prie metalurgijos ... [+]

Šiuo lygiu kvalifikuotas studentas bus kompetentingas pritaikyti specializuotas žinias ir tyrimų metodologiją metalurgijos aplinkoje, taip prisidėdamas prie metalurgijos pramonės ir kasybos bendruomenės tyrimų ir plėtros poreikių. Kvalifikuotas studentas galės užsiregistruoti ECSA kaip profesionalus technologas.

Kvalifikacijos pasiekimai ir vertinimo kriterijai

Kvalifikuotas studentas turėtų sugebėti:

Pradėti ir vykdyti taikomus mokslinius tyrimus, susijusius su metalurgijos veikla, iki galo.Funkcija iš vidutinio ir aukštesnio lygio vadovų metalurgijos aplinkoje.Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„Baccalaureus Technologiae“: Inžinerija: metalurgija arba lygiaverčio standarto lygiavertė kvalifikacija.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacija siekiama ugdyti intelektinius ir profesinius įgūdžius ir suteikia studentui galimybę parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. ... [+]

Kvalifikacija siekiama ugdyti intelektinius ir profesinius įgūdžius ir suteikia studentui galimybę parodyti savarankiško ir originalaus mokslinio darbo įrodymus. Ši kvalifikacija taip pat suteiks studentui galimybę parodyti kompetenciją taikant atitinkamą tyrimo metodiką ir tinkamai rašytiniu ir (arba) žodiniu pranešimu apie tyrimų procesą ir išvadas bei apmąstyti tyrimo procesą ir išvadas.

Kvalifikacijos pasiekimai ir vertinimo kriterijai

Vykdykite mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotoje srityje ir užsiimkite technologijų perdavimu kiekybinių tyrimų ir turto plėtros srityse.

Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

Pareiškėjas privalo turėti „BTech: Operations Management“ arba lygiavertę kvalifikaciją NQF 7 lygyje, kurią nustato Statuso komitetas. Priimant į MTech programą, visos paraiškos bus peržiūrėtos atsižvelgiant į akademinį pasiekimą ir ankstesnę kvalifikaciją, o prireikus kandidatai bus apklausiami, kad, be kita ko, įsitikintų pomėgiu į antrosios pakopos studijas ir katedros gebėjimu patenkinti mokslinių tyrimų interesus. .... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus su minimaliomis rekomendacijomis pramoninio dizaino srityje ir prisidėti prie žinių toj ... [+]

Įgiję šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti savarankiškus mokslinius tyrimus su minimaliomis rekomendacijomis pramoninio dizaino srityje ir prisidėti prie žinių toje srityje kūrimo. Tyrimo problema, jos pagrindimas, procesas ir rezultatas aprašomi disertacijoje ir kitose tyrimų ataskaitose, kurios atitinka visuotinai priimtas šio lygio tyrimų normas.

Priėmimo sąlygos

„Baccalaureus Technologiae“: pramoninis dizainas, kurio vidutinis pažymys ne mažesnis kaip 65% arba lygiavertis standartas turi lygiavertę kvalifikaciją, kaip rekomenduoja Statuso komitetas ir patvirtina fakulteto valdyba.

Atrankos kriterijai

Atranka remiasi akademiniais nuopelnais ir preliminariu tyrimų pasiūlymu, patvirtintu departamento komiteto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija skirta suteikti absolventams galimybę taikyti integruotus operacijų metodus kartu su pažangia analize ir problemų sprendimu tam tikroje specializacijoje ... [+]

Ši kvalifikacija skirta suteikti absolventams galimybę taikyti integruotus operacijų metodus kartu su pažangia analize ir problemų sprendimu tam tikroje specializacijoje pramoninės inžinerijos / operacijų valdymo srityje, dalyvaujant taikomųjų tyrimų projekte.

Kvalifikacijos pasiekimai ir vertinimo kriterijai

Atlikite tyrimus ir plėtrą specializuotoje srityje ir užsiimkite technologijų perdavimu pramonės inžinerijos ar operacijų valdymo srityje.

Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„Baccalaureus Technologiae“: Pramonės inžinerija arba lygiaverčio standarto kvalifikacija.

Laipsnio suteikimas

MTech: Inžinerija: Pramonė bus suteikta studentams, sėkmingai baigusiems disertaciją.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija skirta sudaryti sąlygas absolventams pritaikyti integruotas technines žinias / įgūdžius ir pažangias analizes bei problemų sprendimą konkrečioje statybos ... [+]

Ši kvalifikacija skirta sudaryti sąlygas absolventams pritaikyti integruotas technines žinias / įgūdžius ir pažangias analizes bei problemų sprendimą konkrečioje statybos vadybos, nekilnojamojo turto ir susijusių sričių specializacijose, įtraukiant į taikomųjų tyrimų projektą.

Kvalifikacijos pasiekimai

Vykdykite mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotoje srityje ir užsiimkite technologijų perdavimu statybų valdymo ir nekilnojamojo turto plėtros srityse.

Priėmimo reikalavimai ir atrankos kriterijai

„BTech“: Statybos vadyba arba lygiaverčio standarto lygiavertė kvalifikacija ARBA Nacionalinis aukštasis diplomas: pastatų ekspertizė ar statybos priežiūra, taip pat patvirtinta darbo patirtis ir kitos studijos po diplomo. Studentai atrenkami atsižvelgiant į akademinius nuopelnus ir patvirtintą studijų sritį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pramonės politikos filosofijos magistro tikslas yra ugdyti studentų intelektines kompetencijas, intelektinę nepriklausomybę ir praktinius įgūdžius, įgijant, analizuojant, ... [+]

Pramonės politikos filosofijos magistro tikslas yra ugdyti studentų intelektines kompetencijas, intelektinę nepriklausomybę ir praktinius įgūdžius, įgijant, analizuojant, aiškinant ir taikant atitinkamą pramonės politiką, remiant kontinento ekonomikos struktūrines pertvaras. Programa susideda iš pagrindinių modulių, kurie išsamiai apibūdina įvairias problemas, susijusias su pramonės plėtros politika, strategijomis ir valdymu Afrikoje, ir leidžia studentams išbandyti praktinį taikomų žinių perdavimą, dalyvauti analizuojant atvejų tyrimus, atliekant apsilankymai vietoje ir parengti atskiras technines ataskaitas apie įvairias aptariamas temas.

Studentų įsisavinimas suteiks studentams gebėjimą kritiškai atspindėti pramonės politikos teoriją ir jos taikymą. Jie sugebės sistemiškai ir kūrybiškai spręsti sudėtingus klausimus, kurti ir kritiškai vertinti mokslinius tyrimus, priimti griežtus sprendimus naudodama duomenis ir informaciją naudodamiesi ekonometinėmis metodikomis ir aiškiai paskelbiant savo išvadas specialistams ir ne specialistams.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Turizmo ir svetingumo vadybos magistrantūros tikslas yra ugdyti studento sugebėjimą kvestionuoti, analizuoti ir aiškinti turizmo ir svetingumo vadybos problemas globaliam ... [+]

Turizmo ir svetingumo vadybos magistrantūros tikslas yra ugdyti studento sugebėjimą kvestionuoti, analizuoti ir aiškinti turizmo ir svetingumo vadybos problemas globaliame kontekste, daugiausia dėmesio skiriant konkrečioms pramonės šakoms. Šis tikslas pasiekiamas pateikiant moksliniais tyrimais pagrįstą disertaciją magistro lygyje, kurioje studentas parodys mokslinių tyrimų įrodymus ir sugebėjimą atspindėti turizmo ir svetingumo valdymo kontekste.

Taigi programa padeda tęsti turizmo ir svetingumo vadybos vadovų ir lyderių profesinį tobulėjimą.

Priėmimo sąlygos

Minimalus priėmimo reikalavimas yra „BTech“ (turizmo vadyba) arba „BTech“ (svetingumo valdymas) arba lygiavertė kvalifikacija to paties lygio turizmo ir svetingumo srityje. Magistrantūros studentai bus atrenkami pagal University of Johannesburg Aukštojo mokslo laipsnio komiteto taisykles ir nuostatus, kaip numatyta tarpdisciplininėse programose. STH tyrimų komitetas gali paskirti modulį ar modulius NQF 8 arba 9 lygyje kaip palaikomąją priemonę kvalifikacijai sėkmingai įgyti. Tai taikoma, kai STH tyrimų komitetas daro išvadą, kad reikia atnaujinti studentų žinias apie mokslinius tyrimus, arba kai tyrimo tema taikoma toms problemoms, kurios nepakankamai nagrinėjamos absolvento lygmenyje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Tobulinti studento taikomą kompetenciją analizuoti, aiškinti ir suprasti lyderystę kylančios šalies kontekste, diferencijuotą dėmesį skiriant konkretiems šių šalių sektor ... [+]

Tobulinti studento taikomą kompetenciją analizuoti, aiškinti ir suprasti lyderystę kylančios šalies kontekste, diferencijuotą dėmesį skiriant konkretiems šių šalių sektoriams. Kvalifikacija leis vyresniesiems vadovams ir lyderiams įgyti kritinių lyderystės įgūdžių, reikalingų konkretiems sektoriams, kuriuose jie turi valdyti ir vadovauti besivystančiose šalyse.

Priėmimo sąlygos

Būsimasis studentas turi turėti atitinkamą pagyrimo laipsnį vienoje iš šių sričių: viešojo valdymo, politikos mokslų, teisinių ir konstitucinių studijų, švietimo, aplinkos studijų, inžinerijos, sveikatos ir kūrybinių / grafinių mokslų. Studentas turi būti įgijęs ne mažiau kaip 65% visų savo pagyrimų ar kitų lygiaverčių kvalifikacijų vidurkį, kad būtų galima priimti.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Profesionalaus MCom (Local Economic Development) tikslas yra išplėsti žinių, įgūdžių ir taikomosios kompetencijos lygį vietinės ekonominės plėtros (LED) srityje. ... [+]

Profesionalaus MCom (Local Economic Development) tikslas yra išplėsti žinių, įgūdžių ir taikomosios kompetencijos lygį vietinės ekonominės plėtros (LED) srityje. Programa yra specialiai sukurta atsižvelgiant į LED profesijos reikalavimus ir yra skirta studentams, planuojantiems įgyti sertifikuotus LED profesionalus. Šis profesinis magistro laipsnis paruoš studentus apmąstyti LED specialistų praktiką. Tyrimo komponento dėka studentai prisidės prie žinių tobulinimo aukštesniame lygyje ir paruoš juos specializuotam profesiniam įdarbinimui.

Priėmimo reikalavimai: Minimalus priėmimo reikalavimas yra susietas bakalauro pagyrimo laipsnis arba magistro diplomas. Arba bet kuri kita ketverių metų kvalifikacija, turinti pagyrimo laipsnį Naujojo NKI 8 lygyje / Senojo NTK 7 lygyje ir su ja susijusią mikro- ir makroekonomiką ir (arba) susijusią patirtį, kurią Ekonomikos ir ekonometrijos katedra laiko tinkama ir pakankama. UJ Ekonomikos ir ekonometrijos katedra gali pareikalauti parengiamojo tyrimo ir stojamojo egzamino. Studentai, kurių ankstesni laipsniai neįtraukė vietos ekonominės plėtros (LED), turės užpildyti pereinamąjį modulį kaip trumpo mokymosi programą (SLP) „Įvadas į LED“.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Magistrantūros programas sudaro visa disertacija arba kursiniai darbai ir nepilna disertacija. ... [+]

Švietimo Magistras (MEd)Priėmimo sąlygosBūsimi kandidatai gaus BEd (Hons).Tinkamas ketverių metų profesinis bakalauro laipsnis bei mokytojo diplomas / pedagoginė kvalifikacija ir darbo patirtis siūlomoje specializacijos srityje.Mokytojo diplomas / pedagoginė kvalifikacija, pridedamas atitinkamas pagyrimo laipsnis ir darbo patirtis siūlomoje specializacijos srityje. Tokių kandidatų edukacines žinias vertins katedros vedėjas ir siūlomos specializacijos dalyko ekspertas, o prieš registraciją gali būti paskirta skaitymo programa.Papildomi atrankos kriterijai

Akademinis darbas: studentai turi būti įgiję bent 65% ankstesnio laipsnio. Jei nebuvo pasiekta 65 proc., Gali būti atsižvelgiama į ankstesnį mokymąsi ir patirtį šioje srityje, o studentams gali būti leista registruotis remiantis išankstinės registracijos tyrimų pasiūlymu, kurį priima akademinis skyrius, kuriame studentas registruosis.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas - plėtoti aukštesniojo (vykdomojo) lygio studento taikomąją kompetenciją įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir suprasti veiklos rezultatus, pokyčius ... [+]

Kvalifikacijos tikslas - plėtoti aukštesniojo (vykdomojo) lygio studento taikomąją kompetenciją įsisavinti, analizuoti, aiškinti ir suprasti veiklos rezultatus, pokyčius ir organizacijos plėtros principus bei metodus. Ši kvalifikacija suteikia studentui galimybę užsiregistruoti kaip personalo specialistui Pietų Afrikos personalo praktikos taryboje. Tai taip pat suteikia studentui galimybę dirbti žmogiškųjų išteklių vadybininku ar organizacijos plėtros specialistu aukštesnio lygio organizacijose. Kvalifikacija suteiks galimybę studentams dirbti konsultantais nuosavame versle, taip pat konsultuoti verslo įmones.

Priėmimo sąlygos

Tinkamas pagyrimo laipsnis platesnėje žmogiškųjų išteklių valdymo, pramoninės psichologijos, žmogiškųjų išteklių plėtros ar darbo santykių srityse. Studentai anksčiau turėjo išsiskirti kaip vadovai arba žmogiškųjų išteklių vadovai, turintys didelę darbo patirtį organizacijose (mažiausiai 3–5 metai). Studentai turi būti kompiuteriniai raštingi ir turėti prieigą prie interneto, turėdami Pagyrimų modulį tyrimų metodologijoje (NQF 8 ar 9 lygis), o pagyrimų laipsnis - vidutiniškai ne mažiau kaip 65%. Modulis, turintis bent bakalauro ar aukštesnį lygį, statistinių metodų ar analizės metodų srityje. Dėl studentų skaičiaus apribojimų reikia atrankos proceso, kurį sudaro visos dienos vertinimo centras ir psichometriniai įvertinimai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Įgiję šią kvalifikaciją studentai galės svariai prisidėti prie mokslinių tyrimų ir įvertinti turimas žinias specializuotoje interjero srityje ir parodyti aukštą bendrųjų ... [+]

Įgiję šią kvalifikaciją studentai galės svariai prisidėti prie mokslinių tyrimų ir įvertinti turimas žinias specializuotoje interjero srityje ir parodyti aukštą bendrųjų žinių lygį specializuotoje srityje, pradedant nuo pagrindinių koncepcijų ir baigiant pažangiausiomis teorinėmis ar pritaikomosiomis žiniomis. .

Priėmimo sąlygos

„Baccalaureus Technologiae“: interjero dizainas, kurio vidutinis pažymys ne mažesnis kaip 65% arba lygiavertis standartas turi lygiavertę kvalifikaciją, kaip rekomendavo Statuso komitetas ir patvirtino fakulteto valdyba.

Atrankos kriterijai

Atranka remiasi akademiniais nuopelnais ir preliminariu tyrimų pasiūlymu, patvirtintu departamento komiteto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Location address
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Social Media