Oficialus aprašymas

Energingas, daugiakultūrėje ir dinamiška, The Universitetas Johanesburge (UJ) dalijasi tempą ir energiją kosmopolitinis Johanesburgas, miesto, kurio pavadinimas ji vykdo. Išdidžiai Pietų Afrikos, universitetas yra gyvas iki Afrikos šaknimis, ir gerai pasirengę savo vaidmenį aktualizavimu potencialą, kad aukštasis mokslas galioja žemyno vystymuisi.

Fenomenalus sėkmės istorija universiteto yra vienas, kad nustebino kritikus ir laimėjo daugiau nei skeptikų. Būdamas instituciją, kuri didžiuojasi savo prieinamoje kompetencijos, tik po 11 metų UJ įsitvirtino kaip pasaulinio lygio ir pasaulinės klasės ūgio institucija.

Per pirmuosius penkerius gyvavimo metus, UJ padvigubino savo akredituotą tyrimų rezultatų ir padidino savo numerį žymūs Pietų Afrikos mokslinių tyrimų Kėdės nuo nulio iki septynių. Tai puikus pasiekimas buvo pasiektas gerokai lenkia nustatyto tikslo iki 2015 m. 2010 tyrimų rezultatas buvo uj norą rezultatas, pradiniu laikotarpiu, siekiant nustatyti UJ kaip kruopščiai mokslinių tyrimų orientuota universitete.

UJ yra pirmoji ir vienintelė Afrikos universitetas leista labai gerbiamas konsorciumo 28 daug mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje, Universitas 21 - svarbus pritarimas augančioje tarptautinėje ūgio ir UJ.

UJ pasigirti pasaulinio lygio, tarptautiniu mastu pripažintų mokslo programas, grindžiamas programas informuota pažangiausius pokyčius tiek bakalauro ir magistro išsilavinimą. Uj anketa programos, per devynių fakultetų, skirtos parengti studentus darbo pasaulyje ir pasaulio pilietybės. Universitetas turi keturis miesteliai, ty Oklandas parkas starta Kelių Campus; Oklandas parkas Kingsway bendrabučiu; Doornfontein bendrabučiu; ir Soweto bendrabučiu.

Remiantis uj Oranžinė Kilimų pirmakursiams pasirinkimų - tiems, su MPS rezultatą lygus ir didesnis nei 40 taškų - pavyzdinė programos apima: apskaitos; Elektros ir elektronikos / Mechanikos / civilinė / Kasyba inžinerija; LAB / BA Teisė / BCom teisė; Matematika / Taikomoji matematika; IT / Kompiuterių mokslai; Žmogaus fiziologija; Optometrija; Finansai; Psichologija; ir mokytojų rengimas.

Kad uj mokymas, mokslinių tyrimų ir inovacijų tikslus realybe, UJ turi, per pastaruosius aštuonerius metus, investavo daugiau kaip R2 mlrd į modernizavimu ir plėtra, gyvenimo ir mokymosi priemonėmis apie visus savo miesteliai ir į kuriant saugią ir saugus, pasaulinės klasės mokymosi ir mokslinių tyrimų aplinką tiek darbuotojams ir studentams.

UJ pat pristatė rankinius prietaisus (tabletė arba nešiojamas) į pirmo kurso klasėse 2014, siekdami sujungti šiuos jaunus protus su e-žinių, kad jie auga į pasaulio ir paversti savo gebėjimą prisidėti ir konkuruoti.

Uj absolventų sėkmės rodiklis dabar siekia 83,4%, o bendras metinis absolventas produkcija viršija 11.400 studentų. Universiteto metų patirtį, programa (FYE) iniciatyva siūlyti akademinių įgūdžių stiprinimą su studentams kuravimo kolegoms studentams akcentu, yra viena iš paramos programų, kurios padeda palengvinti mokyklos prie universiteto perėjimą. Beveik 1300 studentų kuratorių, pažymėtus iš trečiųjų metų lygį ir daugiau, veikia kaip tarpininkas tarp studentų ir dėstytojų sąsaja. UJ pat pristatė konsultantus akademiniais klausimais universitete rezidencijos ir patvirtintas off-kampusie gyvenamąsias patalpas. Pagal uj anketa akademinės kompetencijos programos, 250 studentų patarėjai tarnauja 2000 pirmakursiams 25 rezidencijų.

Ryški, taip pat tai, kad UJ, su daugiau nei 49,500 studentų; 2300 tarptautinių studentų; 6700 magistrantai ir garsus akademinio personalo, yra su susižavėjimo baigimo norma institucija. UJ gyvena 133 reitingo mokslininkų, iš kurių šeši yra vertinta ir turi septynis Nacionalinė mokslinių tyrimų fondas Kėdės. Be to, ji gamina didžiausią skaičių juodos buhalterių visų akredituotų gyvenamųjų universitetų šalyje.

Nors UJ siekia pasaulinio kompetencijos ir ūgio, universitetas numato yra nacionaliniu reaguoja taip, kad tik UJ gali. Šiuo atžvilgiu, be Pietų Afrikos šešių pirmaujančių universitetų, tik UJ sėkmingai suteikia prieigą prie beveik 2000 pirmo kurso studentams, kurie atvyksta iš skurdžiausių bendruomenių, suteikiant jiems, jei reikia, su papildymo NSFAS finansavimo, stipendijas ir du sveikų patiekalų dieną ,

Per ateinančius dešimt metų, UJ nustatė šešis strateginius tikslus, ty:

Pasaulinio lygio Mokslinių tyrimų ir inovacijų.
Pasaulinis meistriškumo mokymo ir mokymosi.
Tarptautinis profilis Talpinti Global Excellence ir ūgio.
Neįvykdyti Studentų patirtis.
Aktyvus Pasaulinis Reputaciją valdymo ir
Institucijos ir žmonės Talpinti Global Excellence ir ūgio.

Vizija

Tarptautinis universitetas pasirinkimas, įtvirtinta Afrikoje, dinamiškai formuoti ateitį.

Misija

Įkvepiantis savo bendruomenės transformuoti ir tarnauti žmonijai per naujoves ir bendruose siekti žinių.

vertybės

VAIZDUOTĖ POKALBIS regeneravimo ETIKOS FONDAS

Formuojant ateitį

Mintys nepriklausomai
Kuriant kosmopolitiška tapatybę
Eksponuoti ambicijų ir vairuoti
Priėmus verslumo metodus

Mokymasis kartu savo įvairove

Padaryti protingus sprendimus kolektyviai

Įtraukimas prasmingai vienas su kitu
Parodyta abipusę pagarbą
vedantis consultatively

Kuriant tvariai per kūrybinis indėlis

Introspecting pratęsimo

Inovacijos bendram labui
Padaryti teigiamus pokyčius
Pasinaudojant pamiršta galimybes

Treasuring akademinę laisvę

Ieškau pusiausvyrą žinių siekimas

Pasitinkant iššūkius drąsiai ir uždirbti pasitikėjimo
Veikdami atsakingai būdama sąžininga, nuosekli ir skaidri
Dalyvavimas ir pagalba Bendrijoje (Ubuntu) *
  • Ubuntu yra gebėjimas išreikšti užuojautą, teisingumą, abipusiškumą, orumą, harmoniją ir žmoniją statybinių, palaikyti ir stiprinti bendruomenės interesus. Ubuntu kalba mūsų tarpusavio sąsajų, mūsų bendrą žmogiškumą ir atsakomybė kiekviena, kuri teka iš mūsų ryšį.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

University of Johannesburg

Studentas rašo disertaciją apie temą kalbotyros ar literatūros duoti parodymus apie gebėjimą vykdyti mokslinius tyrimus. Šis dokumentas bus apie 100 puslapių ilgio. ... [+]

Studentas rašo disertaciją apie temą kalbotyros ar literatūros duoti parodymus apie gebėjimą vykdyti mokslinius tyrimus. Šis dokumentas bus apie 100 puslapių ilgio.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentai, kurie gavo BA apdovanojimai su ne mažiau kaip 60% (bet pageidautina daugiau) ženklo Šiaurės Sotho (sesoto sa Lebowa / Sepedi k) ar IsiZulu gali užsiregistruoti.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Dr IK Mndawe Telefonas: 011 559 4662 / Paštas: ikmndawe@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai priimami šiam kursui reikia tirti, rašyti ir pateikti visą disertaciją (apie 120 puslapiai), prižiūrint vadovui rekomendacijas. Departamentas gali prižiūrėti pr ... [+]

MA anglų kalba (tyrimų ar Kursinių)

Studentai priimami šiam kursui reikia tirti, rašyti ir pateikti visą disertaciją (apie 120 puslapiai), prižiūrint vadovui rekomendacijas. Departamentas gali prižiūrėti pranešimų į daugelyje sričių pagal bendrąjį taikymo sritį anglų kalbos studijų, įskaitant Pietų Afrikos literatūros studijų ir po Kolonializmas; Teksto redagavimas; Viduramžių, renesanso ir Romantiškas studijas; ir Šiuolaikinė grožinė literatūra.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimas į magistro laipsnis turi būti patvirtintas departamento pirmininkas.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof Rudos Scherzinger Telefonas: 011 559 2493 / Paštas: kscherzinger@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programa siūlo magistro laipsnį per mokslinių tyrimų kurio maždaug 120 puslapių disertaciją. Disertacija parengta nagrinėti pagal vadovui rekomendacijas turintis patirtie ... [+]

Programa siūlo magistro laipsnį per mokslinių tyrimų kurio maždaug 120 puslapių disertaciją. Disertacija parengta nagrinėti pagal vadovui rekomendacijas turintis patirties savo pasirinkimą tema.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis antropologijos ir galutinis Žinoma ženklas bent 65% konkrečios disciplinos.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof David Moore Telefonas: 011 559 2979/2859 / Paštas: dbmoore@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Disertaciją tema nuo audiovizualinis pranešimas, kad suteikia įrodymus apie kandidato kritinio proto ir mokslinių tyrimų pajėgumus yra privalomi. Mokslinių tyrimų straips ... [+]

Disertaciją tema nuo audiovizualinis pranešimas, kad suteikia įrodymus apie kandidato kritinio proto ir mokslinių tyrimų pajėgumus yra privalomi. Mokslinių tyrimų straipsnis, kad tinka paskelbimo taip pat reikalingas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai Komunikacijos reikalingas, su minimaliu vidutiniškai 65%. Bendrajame reglamente, atsižvelgiant į Mokytojo programos trukmę taip pat taikoma šiuo atveju.

Uždarymo data paraiškų Šis laipsnis yra spalio 31 d praėjusių metų pirmą pusmetį ir balandžio 30 d pačių metų antrąjį pusmetį.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Dr Ylva Rodny-Gumede Telefonas: 011 559 4112 / Paštas: yrodny-gumede@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši sritis apima mokslinių tyrimų disertaciją tema iš Senojo Testamento (OT) arba Naujojo Testamento (NT) arba temas iš OT ir NT derinys. Magistro programa yra iš prigimti ... [+]

Ši sritis apima mokslinių tyrimų disertaciją tema iš Senojo Testamento (OT) arba Naujojo Testamento (NT) arba temas iš OT ir NT derinys. Magistro programa yra iš prigimties pažengęs tyrimas arba OT arba NT pastato žinių per laukus jau gavo apie pagyrimu lygiu. Programa yra disertacijos parašyta tema iš senų ar Naujojo Testamento.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Biblijos tyrinėjimai pagyrimu arba lygiavertė kvalifikacija yra būtina sąlyga, taip pat bendri universitetų priėmimo į magistro programą. Graikų ar hebrajų iki antrosios metų lygį gali būti reikalaujama priklausomai nuo studijų ir mokslinių tyrimų srityje.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof L Nortjé-Meyer, Telefonas: 011 559 2733 / Paštas: lilynm@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programos tikslas yra šviesti ir mokyti mokslininkus, kurie gali prisidėti prie žinių raidą bent aukštesnįjį. Magistro laipsnį uždirbo užpildant vieną pažangias mokslinių ... [+]

Programos tikslas yra šviesti ir mokyti mokslininkus, kurie gali prisidėti prie žinių raidą bent aukštesnįjį. Magistro laipsnį uždirbo užpildant vieną pažangias mokslinių tyrimų projektą, baigiant gamybos ir priėmimo disertacijos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinka bakalauro pagyrimu laipsnis. "Profesionalus" Bakalauro laipsnis arba antrosios pakopos studijų diplomas, pakankamai paruošimo atlikti tyrimus su rekomenduojama mažiausiai 60% visų galutinis metų modulius.

Atrankos kriterijai

Be minimalių priėmimo reikalavimus kaip nurodyta pirmiau, gali būti reikalaujama, būsimiems studentams pristatys savo darbo portfelį interviu skydelyje. Aplankas būtų prašoma, jei dar vienas įrodymas, tai reikalaujama iš studentų pasirengimą atlikti tekstinę ar artefactual tyrimus. Jei tekstinę tyrimų portfelis būtų tokia pavyzdžių raštiško tyrimų, o iš artefactual tyrimų atveju būtų reikalaujama portfelio su dizainu.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Dėl researchg studijų studentai parašyti maždaug 45.000 žodžių disertaciją prižiūrint, ant pasirinkta tema konsultuojantis su departamentu. Ši tema turi būti suderinta su ... [+]

MA Filosofijos (moksliniai tyrimai)

Dėl šios studijuoti parašyti maždaug 45.000 žodžių disertaciją prižiūrint, ant pasirinkta tema konsultuojantis su departamentu. Ši tema turi būti suderinta su turimais dėstytojų kompetencija.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Norėdami būti įtraukti į šią studijų, studentai turi atitikti departamento priėmimo reikalavimus (be Universiteto priėmimo reikalavimus) ir įrodyti savo žinias apie mokslinių tyrimų metodologiją ir filosofijos istoriją. Kai kurie iš reikalavimų yra [i] bent 65% vidutiniškai už pagyrimu laipsnis filosofijos ir [II] rašytinio filosofinės atliktą darbą už diplomas pateikimo. gali būti reikalaujama papildomų žodžiu egzaminus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kursinių MA graikiškai yra iš esmės skirta studentams, kurie norėtų tai padaryti trumpesnį disertaciją kartu su dviem tirtų modulius. Į graikų MA tikslas supažindinti stu ... [+]

MA graikiškai (Kursinių)

Kursinių MA graikiškai yra iš esmės skirta studentams, kurie norėtų tai padaryti trumpesnį disertaciją kartu su dviem tirtų modulius. Intensyvus kursas graikų kalba yra siūlomi studentams patekti į kursą su pagyrimu laipsnis klasikinės civilizacijos. Du išnagrinėjo moduliai apimtų intensyvų tyrimą graikų istorijos, religijos, literatūros, filosofijos, kultūros ar meno ir architektūros. Per trumpą disertacijos, studentai turi galimybę sutelkti į klasikinės graikų parinktį, helenizmo graikų (Naująjį Testamentą ir Bažnyčios tėvų), Bizantijos graikų arba Modern Greek.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai graikų arba klasikinės kultūros veda į A kursinių magistro laipsnį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wa ... [+]

Gedoseer

In die nagraadse programme in Afrikaans (Honneurs, Meestersgraad en Doktorsgraad) word menslike bestaan ondersoek deur te kyk na die simbole, mites, metafore en tekste wat die menslike bestaan medieer. Soos in al die ander geesteswetenskappe is begrip van die menslike bestaan die doel. In die vak Afrikaans is taal en tekste die middel tot hierdie doel.

Om die mens en die manier waarop die mens die wêreld verstaan, te ondersoek, word die taal wat die mens gebruik om uitdrukking te gee aan hierdie wêreld, om sin te gee aan sigself en aan die wêreld waarin hy/sy leef, bestudeer.

Die meestersgraad behels ‘n skripsie, onder leiding van een van die dosente in die Departement, oor ‘n tema waarop ooreengekom word. Temas kan uit die taal- of letterkunde gekies word.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Afrikansas
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra suteikti studentams su galimybe vykdyti pažangius mokslinius tyrimus, taikyti analitinį įžvalgumą tik konkrečioje teritorijoje tekstinę tyr ... [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra suteikti studentams su galimybe vykdyti pažangius mokslinius tyrimus, taikyti analitinį įžvalgumą tik konkrečioje teritorijoje tekstinę tyrimą, įrašyti į tyrimų rezultatus priimtina forma, ir įdarbinti šiuos įgūdžius tokiu būdu kaip skatinti jo / jos galimybes protinį vystymąsi, apmokamą darbą ir prasmingą socialinę veiklą. Temą pasirinktas konsultuojantis su dėstytoju.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Kandidatas turi pateikti pasiūlymą dėl aiškiai apibrėžto ploto teksto analizės. Pasiūlyme turi atskleidžia apie teisingą tyrimų tvarkos supratimą, atitinkamų žinių apie dalyko turinio nuosavybę, būtinų teorinių ir metodologinių įgūdžių.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

MA (klinikinė psichologija) programa veda į registracijos klinikinis psichologas su Professional tarybos psichologijos sveikatos priežiūros profesijų tarybos Pietų Afriko ... [+]

MA (klinikinė psichologija) programa veda į registracijos klinikinis psichologas su Professional tarybos psichologijos sveikatos priežiūros profesijų tarybos Pietų Afrikoje (HPCSA).

Tai dieninių programa apima platų spektrą klinikinės psichologijos. Programa susideda iš mokslinių tyrimų komponentas (užbaigus nepilnametis disertacijos), taip pat dalyvaujančių seminaruose, kontaktiniai sesijų ir praktinio darbo.

Po sėkmingo dDegree, studentai kreiptis dėl klinikinės psichologijos stažuotės. Pagal taisykles Sveikatos departamento, studentai taip pat turi atlikti vienerių metų Bendrijos tarnyba baigus stažuotę.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentai turėtų turėti yra diplomas ar lygiavertį laipsnį psichologijos. Studentai įtraukiami į programą, kai jie buvo vertinami kaip tinkamų kandidatų Departamento per atrankos procesą, kuris vyksta rugpjūtį. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šių kursinių magistro laipsnis padeda kvalifikuotų socialinių darbuotojų skatinant jų konsultavimo gebėjimus klinikinės socialinio darbo praktikoje srityje. Ši kvalifikac ... [+]

Šių kursinių magistro laipsnis padeda kvalifikuotų socialinių darbuotojų skatinant jų konsultavimo gebėjimus klinikinės socialinio darbo praktikoje srityje. Jums bus įsigyti šių per septynių modulių, pavyzdžiui: šiuolaikinių teorijų; Kompleksas elgsena ir aplinkos pokyčių; Vertinimas, intervencija ir vertinimas; Psichinė sveikata; ir terapinių Saviugdos. Be to jums bus taikyti šias žinias per vienerių metų stažuotės programa, orientuota į mikro ir messo intervencijų. Savo antrus metus, galite atlikti mokslinių tyrimų projektą, kuriuo siekiama įrodyti savo mokslinių tyrimų kompetenciją.

Ši kvalifikacija suteikia studentams dirbti privačiose ar specialistų praktikų jų konkretaus darbo kontekstuose.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios programos tikslas yra ištirti platų formų žmonių bendravimo iš perspektyvų, kad prijungti vietos ir pasaulinė ir įsišaknijusių Afrikos kontekstuose ir patirties įvai ... [+]

MA Komunikacijos studijų (Kursinių)

Šios programos tikslas yra ištirti platų formų žmonių bendravimo iš perspektyvų, kad prijungti vietos ir pasaulinė ir įsišaknijusių Afrikos kontekstuose ir patirties įvairovė. Mūsų mokymo programa plėtoja novatorišką dalyvavimo studijų metodą, kuris spręstų konkrečius Komunikabilus, kultūrinius ir socialinius kontekstus, kurioje mes dirbame. Kaip natūraliai tarpdisciplininio ir lanksčiai programa, Komunikacijos studijų magistro kerta sričių ir teritorijų humanitarinių ir socialinių mokslų įvairovę ir suteikia galimybę apžiūrėti jų papildomumą ir sąsajas.

Pirmieji studijų sudaro keturi moduliai, ty komunikacijos teorija, mokslinių tyrimų metodiką ir du Šiuolaikinio Bendravimas daugiausia dėmesio modulius. Antroji studijų metais daugiausia dėmesio skiriama rengimo ir užbaigimo Nelabai mokslinių tyrimų disertacijos.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kursinių MA lotyniškai iš esmės yra skirtas studentams, kurie norėtų tai padaryti trumpesnį disertaciją kartu su dviem tirtų modulius. Intensyvus kursas Lotynų kalba yra ... [+]

MA lotynų (Kursinių)

Kursinių MA lotyniškai iš esmės yra skirtas studentams, kurie norėtų tai padaryti trumpesnį disertaciją kartu su dviem tirtų modulius. Intensyvus kursas Lotynų kalba yra siūlomi studentams patekti į kursą su pagyrimu laipsnis klasikinės civilizacijos.

Du išnagrinėjo moduliai apimtų intensyvų tyrimą Romos istorijos, religijos, literatūros, filosofijos, kultūros ar meno ir architektūros.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis Lotynų ar klasikinės kultūros veda į A kursinių magistro dDegree.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof JLP Wolmarans Telefonas: 011 559 2737 / Paštas: hansiew@uj.ac.za

MA lotynų (moksliniai tyrimai) Kontaktiniai duomenys ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Disertaciją tema nuo marketingo komunikacijos įrodančius kritinės jausmą ir mokslinių tyrimų pajėgumus kandidato laukas būtinas. Mokslinių tyrimų straipsnis, kad tinka pa ... [+]

Disertaciją tema nuo marketingo komunikacijos įrodančius kritinės jausmą ir mokslinių tyrimų pajėgumus kandidato laukas būtinas. Mokslinių tyrimų straipsnis, kad tinka paskelbimo taip pat reikalingas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis Bendravimas yra reikalinga, su minimaliu vidutiniškai 65%. Uždarymo data paraiškų Šis laipsnis yra spalio 31 d praėjusių metų pirmą pusmetį ir balandžio 30 d pačių metų antrąjį pusmetį.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia Andrea "Crystal Telefonas: 011 559 2574 / Paštas: acrystal@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Dėl šio laipsnio, kandidatas turi užpildyti tyrimus ir rašyti disertaciją apie patvirtintą, atitinkama tema. ... [+]

Kandidatas turi užpildyti tyrimus ir rašyti disertaciją apie patvirtintą, atitinkama tema.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo bus laikomas studentas, kuris turi universitetinio remiantis pagyrimu kvalifikacijos miestuose studijų apie NKS lygmenį 7 d. Jei studentas neatitinka nurodytų reikalavimų svarbiausia, priėmimas gali būti suteikiama iki fakulteto dekanas, ties departamento pirmininko teikimu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Dr Lielā Groenewald Telefonas: 011 559 2884 / Paštas: lielagr@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

MA Politika tyrimų magistrantūros programa apima klausimus politikoje ir tarptautiniuose santykiuose. Studentas turi parašyti disertaciją apie pasirinktą temą arba iš Pol ... [+]

MA Politika tyrimų magistrantūros programa apima klausimus politikoje ir tarptautiniuose santykiuose. Studentas turi parašyti disertaciją apie pasirinktą temą arba iš Politikos mokslų ar tarptautinių santykių srityse, suteikiant įrodymų apie kritinį požiūrį ir mokslinių tyrimų pajėgumus. Straipsnis paruoštas paskelbimo turi būti pateiktas kartu su disertacija.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentai turi 65% praeiti kursą pagyrimu lygiu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof Deon Geldenhuys Telefonas: 011 559 2894 / Paštas: deong@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kad galėtų pateikti įrodymus, gebėjimas savarankiškai gaminti mokslinį darbą priimtino lygio. Tam reikės ko ... [+]

Studentas turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kad galėtų pateikti įrodymus, gebėjimas savarankiškai gaminti mokslinį darbą priimtino lygio. Tam reikės kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodiką, gebėjimas atlikti ir baigti patvirtintą mokslinių tyrimų studiją, žodinę ir rašytinę kompetenciją pateikti rezultatus ir išvadas, ir akademinį ir asmeninį brandą kritiškai pamąstyti apie visų tyrimo aspektų taikymo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai kvalifikacija Pramonės Psichologija ant NQF 7 arba 8 lygio su 65% vidurkiu minimumo. Statistiniai metodai ar analizės metodus, turi būti įtraukta į bakalauro programas. Potencialūs studentai turi būti išlaikę modulis mokslinių tyrimų metodiką pagyrimu NQF 8 lygio. Susiję patirtis, kuri laikoma tinkama ir pakankama pagal gamybiniu Psichologijos katedros ir People Management, taip pat bus įvertintas. Studentų skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kandidatas turi sėkmingai užbaigti Išplėstinė kursas Socialinės teorijos, pažangių kurso socialinių tyrimų metodologija, ir visiškai tyrimus ir rašyti nedidelį disertacij ... [+]

MA Pramonės sociologijos (Kursinių)

Kandidatas turi sėkmingai užbaigti Išplėstinė kursas Socialinės teorijos, pažangių kurso socialinių tyrimų metodologija, ir visiškai tyrimus ir rašyti nedidelį disertaciją apie patvirtintą, atitinkama tema. Studentai taip pat įgyti SPSS įgūdžius ir kompetencijas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

bus laikomas studentas prieiga studentui, kuris yra turėti universitetinį pagrindu pagyrimu kvalifikacijos sociologijos / Pramonės Sociologijos apie NQF 7 lygio. Jei studentas neatitinka nurodytų reikalavimų svarbiausia, priėmimas gali būti suteikiama iki fakulteto dekanas, ties departamento pirmininko teikimu.

Kontaktiniai duomenys ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Dėl aukštesnio lygio (magistro studijos) studentai skatinami bendradarbiauti su mumis mūsų kompetencijos srityse, ty Šiuolaikinio prancūzų romano; Autobiografija; Šiuolai ... [+]

Dėl aukštesnio lygio (magistro studijos) studentai skatinami bendradarbiauti su mumis mūsų kompetencijos srityse, ty Šiuolaikinio prancūzų romano; Autobiografija; Šiuolaikinis prancūzų teatro ir Frankofoniškų Literatūra, siekiant ugdyti jų gebėjimus mokslinių tyrimų ir kritinės minties. Prancūzijos departamento magistro yra skirta speciali tyrėjų ir daugiausia susideda iš disertaciją ar disertaciją.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo reikalavimas magistro yra pagyrimu laipsnis prancūzų kalba.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof WA Kabwe-Segatti Telefonas: 011 559 2757 / Paštas: desirew@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai plėtoti pažangius kiekybinius ir kokybinius tyrimų įgūdžius psichologijos. Tokie įgūdžiai gali sukelti moksliniais tyrimais pagrįstą ar akademinės karjeros. tur ... [+]

Studentai plėtoti pažangius kiekybinius ir kokybinius tyrimų įgūdžius psichologijos. Tokie įgūdžiai gali sukelti moksliniais tyrimais pagrįstą ar akademinės karjeros. turi būti įrodytas taikant mokslinių tyrimų metodologiją ir kompetentingai komunikacijos tyrimų rezultatus; todėl studentai turi gebėti atlikti savarankiškus mokslinius tyrimus. bus reikalaujama seminarų ir / ar kontaktinių užsiėmimų lankymas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Minimalus Priėmimo reikalavimas yra 65% į diplomas psichologijos kuris paprastai turėtų būti gautas per praėjusius penkerius metus.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof T Guse Telefonas: 011 559 3248 / Paštas: tguse@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

MA (psichologinė pagalba) programa veda į registracijos konsultavimo psichologas su Professional tarybos psichologijos sveikatos priežiūros profesijų tarybos Pietų Afriko ... [+]

MA (psichologinė pagalba) programa veda į registracijos konsultavimo psichologas su Professional tarybos psichologijos sveikatos priežiūros profesijų tarybos Pietų Afrikoje (HPCSA). Tai dieninių programa apima platų spektrą psichologinė pagalba. Programa susideda iš mokslinių tyrimų komponentas (užbaigus minordissertation), taip pat dalyvaujančių seminaruose, kontaktiniai sesijų ir praktinio darbo.

Po sėkmingo kursų, studentai kreiptis dėl į psichologinė pagalba stažuotės.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentai turėtų turėti yra diplomas ar lygiavertį laipsnį psichologijos. Studentai įtraukiami į programą, kai jie buvo vertinami kaip tinkamų kandidatų į Departamento per atrankos procesą. Studentų leidžiama į programą skaičius yra nustatomas pagal darbuotojų prieinamumą, stažuočių ir rinkos poreikius prieinamumą. Uždarymo data paraiškas ir atrankos datas nustato kasmet departamentas. Paraiškų formos ir informacija galima gauti iš departamento.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kursinių programa MA semitų kalbų ir kultūrų sudaro nepilnametis disertacijos ir du moduliai. Mokslinių tyrimų režimu disertaciją, kurioje studentai sutelkti dėmesį į tem ... [+]

MA semitų kalbų ir kultūrų (Kursinių)

Programa susideda iš nepilnamečio disertacijos ir du moduliai, kaip nurodyta toliau išvardyti. Studentai, bendradarbiaudama su departamento, pasirinkti du modulius iš žemiau pateikiamo sąrašo. Moduliai yra siūlomi per du semestrus. Kiekvienas modulis yra tiriama naudojant egzaminą su 45 kreditų kiekvieną koeficiento. Nepilnametis disertacija turi 90 kreditų rizikos koeficientą.

Studentai sutelkti dėmesį į arabų, islamo studijų, hebrajų (įskaitant žydų studijų) arba Giminaitis semitų kalba. Moduliai turi tokią bendrą turinį:

Privalomojo moduliai

1 modulis: metodologija literatūros tyrimų 2 modulis: Turinio analizė pasirinktu mokslinių tyrimų srityje 3 modulis: Mažosios disertacijos Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Mokytojo tyrimais reiškia tik mokslinių tyrimų studiją - didesnį nei nepilnamečio disertacijos iš kursinių magistro, bet ne toks didelis, kaip daktaro disertaciją. Princi ... [+]

Mokytojo tyrimais reiškia tik mokslinių tyrimų studiją - didesnį nei nepilnamečio disertacijos iš kursinių magistro, bet ne toks didelis, kaip daktaro disertaciją. Principas tikslas magistro tyrimais yra kurti pažangias kompetencijas mokslinių tyrimų. Be to, Jūs taip pat plėtoti specialių žinių, savo studijų srityje. Magistro mokslinių tyrimų programa yra idealiai tinka studentams, kurie pirmiausia suinteresuoti plėtoti savo mokslinių tyrimų kompetenciją, nenoriu dalyvauti paskaitose ar seminaruose, yra labai motyvuotas, nepriklausomas ir savarankiškas ir turi sutelkto, konkrečią mokslinių tyrimų srityje interesų ,

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Kandidatai, turintys atitinkamą pagyrimu laipsnis socialiniame darbe svarstomiems dėl priėmimo. Ketvirtas metus (pagyrimu) vidutinis ženklas bent 65% yra privalomi.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai privalo baigti kursus SIA metodikas, pažangių socialinių tyrimų (ASR), taip pat nepilnamečio disertacijos apie patvirtintą, atitinkama tema. Studentai taip pat ... [+]

Studentai privalo baigti kursus SIA metodikas, pažangių socialinių tyrimų (ASR), taip pat nepilnamečio disertacijos apie patvirtintą, atitinkama tema. Studentai taip pat įgyti SPSS įgūdžius ir kompetencijas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis vienoje iš šių dalykų: Sociologijos, pramoninės sociologijos, geografijos, filosofijos, istorijos studijų, plėtros studijų, psichologijos, pramoninės psichologijos, politikos, visuomenės valdymo, socialinio darbo ir ekonomikos.

Jei studentas neatitinka nurodytų reikalavimų svarbiausia, priėmimas gali būti suteikiama iki fakulteto dekanas, ties departamento pirmininko teikimu.

Kontaktiniai duomenys ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Be kursinių režimu kandidatas turėtų sėkmingai baigti Išplėstinė kursas Socialinės teorijos, pažangių kurso socialinių tyrimų metodologija, ir visiškai tyrimus ir rašyti ... [+]

MA Sociologijos (Kursinių)

Kandidatas turi sėkmingai užbaigti Išplėstinė kursas Socialinės teorijos, pažangių kurso socialinių tyrimų metodologija, ir visiškai tyrimus ir rašyti nedidelį disertaciją apie patvirtintą, atitinkama tema.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Priėmimo bus laikomas studentas, kuris turi universitetinio remiantis pagyrimu kvalifikacijos sociologijos / Pramonės Sociologijos apie NKS lygmenį 7 d. Jei studentas neatitinka nurodytų reikalavimų svarbiausia, priėmimas gali būti suteikiama iki fakulteto dekanas, ties departamento pirmininko teikimu.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Dr Lielā Groenewald Telefonas: 011 559 2884 / Paštas: lielagr@uj.ac.za... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Tai pažangi studijų programa, kuri gali būti baigtas kursinių remiantis studijų programoje. Ši programa yra sukurta siekiant palengvinti meistriškumą sudėtinga ir special ... [+]

Tai pažangi studijų programa, kuri gali būti baigtas kursinių remiantis studijų programoje. Ši programa yra sukurta siekiant palengvinti meistriškumą sudėtinga ir specializuotų žinių srityje pagal strateginį komunikacijos disciplinos. Dėl vis konvergenciją Rinkodaros komunikacijos, verslo ryšių ir ryšių su visuomene programoje bus sprendžiami tarp šių komunikacijos disciplinos integraciją.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis įmonių arba marketingo komunikacijos arba susijusioje srityje yra būtinas, su minimaliu vidutiniškai 65%. Uždarymo data paraiškų Šis laipsnis yra spalio 31 d praėjusių metų pirmą pusmetį ir balandžio 30 d pačių metų antrąjį pusmetį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Antrosios pakopos studijų programa Taikomoji lingvistika ir literatūros teorijos, kad remiantis žinių srityse abiejų jos disciplinų, siekiama specializuotų švietimo ir mo ... [+]

MA Taikomosios kalbotyros

Antrosios pakopos studijų programa Taikomoji lingvistika ir literatūros teorijos, kad remiantis žinių srityse abiejų jos disciplinų, siekiama specializuotų švietimo ir mokymo bei mokslinių tyrimų poreikius kalbos praktikai, pavyzdžiui, raštu, žodžiu, teksto redaktoriai, kalbos planuotojai, copywriters, literatūros recenzentai ir kalbos mokytojams. Vertimo raštu ir žodžiu yra sudėtingi kalbos, pažinimo ir teksto procesai, kurie, be kita ko, taip pat susijusios su sociokultūrinę tarpininkavimą.

Atsižvelgiant į šių veiklų sudėtingumą ir todėl tarpdisciplininis pobūdis kalbos praktika, šios programos siūlo teorinę, praktinę ir patirtinio žinių ir įgūdžių pusiausvyrą. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši programa yra sukurta siekiant palengvinti meistriškumą sudėtinga ir specializuotų žinių srityje per Korporatyvinės komunikacijos disciplinos. Šio kvalifikacijos dėmesy ... [+]

Tai yra pažengęs tyrimas programa, kuri gali būti baigtas arba kaip kursinių arba kaip tyrimo pagrįstas studijų programos.

Ši programa yra sukurta siekiant palengvinti meistriškumą sudėtinga ir specializuotų žinių srityje per Korporatyvinės komunikacijos disciplinos. Šio kvalifikacijos dėmesys skiriamas konceptualaus žinių ir įgūdžių vystymą labai abstrakčių lygių, kad bus palengvinti specializuotų ir pažangių techninių, profesinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių verslo ryšių.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis Bendravimas yra reikalinga, su minimaliu vidutiniškai 65%. Uždarymo data paraiškų Šis laipsnis yra spalio 31 d praėjusių metų pirmą pusmetį ir balandžio 30 d pačių metų antrąjį pusmetį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šių kursinių magistro programą sudaro vienas privalomas ir trys pasirenkamieji moduliai turi būti baigtas, taip pat privalomojo nepilnametis disertaciją. Privalomas modul ... [+]

MA viešosios vadybos ir valdymo (CW),

Šių kursinių magistro programą sudaro vienas privalomas ir trys pasirenkamieji moduliai turi būti baigtas, taip pat privalomojo nepilnametis disertaciją. Privalomas modulis mokslinių tyrimų metodologijos modulio ir papildė trys papildomi pasirenkamuosius modulius.

Privalomas disertacija yra iš mokslinių tyrimų projekto formą.

Kursinių Magistro Laipsnis struktūra nuostata, nei už dviejų specializuotų sub-drausmės židinių, arba bendrojo PMG sutelkti per atsitiktinį pasirinkimas tris pasirenkant iš galimų devynių modulių. Vienas specializuota dėmesys skiriamas vertinant bendrą viešojo sektoriaus politikos valdymą ir valdymą, o antrasis dėmesys skiriamas į išplėstinę savivaldybės valdymo ir administravimo specializaciją.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Disertaciją tema iš vokiečių literatūros ar lingvistikos, kad bus liudijančius kritinę gebėjimų ir mokslinių tyrimų kompetencijos. ... [+]

Disertaciją tema iš vokiečių literatūros ar lingvistikos, kad bus liudijančius kritinę gebėjimų ir mokslinių tyrimų kompetencijos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Sąlyga: Vokietijos pagyrimu laipsnis su mažiau kaip 65%.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Dr Anne Bakeris Telefonas: 011 559 2717 / Paštas: abaker@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Išplėstinė studijų programa kursinių, plius nepilnametis disertacijos turi ar per mokslinių tyrimų todėl maždaug 120 puslapių disertaciją. ... [+]

MA plėtros studijų (Kursinių)

Išplėstinė studijų programa kursinių plius disertaciją nepilnametis yra privalomi.

1 semestras

1 modulis: Kritinės plėtros teorijos 2 modulis: Socialinė politika 3 modulis: Išplėstinė tyrimų metodologija

2 semestras

4 modulis: plėtros valdymas 5 modulis: Mažosios Disertacija Moduliai 1-4 50% prisideda prie galutinio ženklo ir 5 modulis prisideda 50%. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis plėtros studijų ir galutinis Žinoma ženklas bent 65% konkrečios disciplinos. Dėl tarpdisciplininio pobūdžio plėtros studijų, pareiškėjai (dėl MA) iš kitų socialinių mokslų laipsniai su vystymo studijų turinys yra skatinami, ir bus tvarkomi per Universiteto ankstesnio mokymosi pripažinimu komitetą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti pažangias kompetencijas procesų, metodų ir principų tvarių bendruomenių programų ir projektų pagrindu žmonėms skirta, dalyvavimo te ... [+]

Šio kvalifikacijos tikslas yra plėtoti pažangias kompetencijas procesų, metodų ir principų tvarių bendruomenių programų ir projektų pagrindu žmonėms skirta, dalyvavimo teorinių požiūrių supaprastinimo, siekiant spręsti nelygybę, skurdą ir neteisybę pasaulio ir Afrikos kontekste. Daugiau studentai galės lengviau steigimą ir valdymą bendruomenines organizacijas į Bendrijos ekonominės plėtros integravimo socialinę ir bendruomenės vystymosi kontekste.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

gali būti reikalaujama egzaminą. Ketverių metų bakalauro laipsnį socialinio darbo, arba trejų metų laipsnis Socialinio darbo kartu su pagyrimu baigė socialinio darbo, arba kito pagyrimu laipsnis, susijusias su Bendrijos plėtra nagrinėjamoje departamento pirmininkas yra tinkamas nereikia. Ketvirtas metus (pagyrimu) vidutinis ženklas bent 65% yra privalomi.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Disertaciją tema nuo žurnalistikos, kuri teikia įrodymų apie kritinės jausmą ir mokslinių tyrimų pajėgumus kandidato nereikia. Mokslinių tyrimų straipsnis, kad tinka pask ... [+]

Disertaciją tema nuo žurnalistikos, kuri teikia įrodymų apie kritinės jausmą ir mokslinių tyrimų pajėgumus kandidato nereikia. Mokslinių tyrimų straipsnis, kad tinka paskelbimo taip pat reikalingas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis Bendravimas yra reikalinga, su minimaliu vidutiniškai 65%. Uždarymo data paraiškų Šis laipsnis yra spalio 31 d praėjusių metų pirmą pusmetį ir balandžio 30 d pačių metų antrąjį pusmetį.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia Elna Rossouw Telefonas: 011 559 3434 / Paštas: erossouw@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas Computer Science nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant ... [+]

Pagrindinis tikslas Computer Science nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Computer Science susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas magistrantūros Matematikos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam ... [+]

Pagrindinis tikslas magistrantūros Matematikos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistro matematikos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas biochemijos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam ... [+]

Pagrindinis tikslas biochemijos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Biochemijos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas magistrantūros Botanikos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam ti ... [+]

Pagrindinis tikslas magistrantūros Botanikos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Botanikos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas fizikos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikr ... [+]

Pagrindinis tikslas fizikos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistro fizikos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas magistrantūros geografijos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam ... [+]

Pagrindinis tikslas magistrantūros geografijos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Geografijos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas Geologijos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam t ... [+]

Pagrindinis tikslas Geologijos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Geologijos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas magistrantūros Informacinės technologijos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o ... [+]

Pagrindinis tikslas magistrantūros Informacinės technologijos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Informacinės technologijos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas Informatikos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam ... [+]

Pagrindinis tikslas Informatikos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistro informatikos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas magistrantūros matematinės statistikos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o te ... [+]

Pagrindinis tikslas magistrantūros matematinės statistikos nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Matematinės statistikos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas magistrantūros Nanomokslams nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam ... [+]

Pagrindinis tikslas magistrantūros Nanomokslams nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros Nanomokslams susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas magistrantūros Taikomoji matematika nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenki ... [+]

Pagrindinis tikslas magistrantūros Taikomoji matematika nepilnametis disertacijos su kursinių yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros taikomosios matematikos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas į zoologijos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam ... [+]

Pagrindinis tikslas į zoologijos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų , sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros zoologijos susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas aplinkosaugos vadybos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenk ... [+]

Pagrindinis tikslas aplinkosaugos vadybos nepilnametis disertacijos su kursinių magistrantūros yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistrantūros aplinkosaugos vadybos sudaro 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

University of Johannesburg

Studentai, dalyvaujantys magistrantūros programa bus reikalaujama parašyti ir pateikti tyrimų disertaciją. ... [+]

Studentai, dalyvaujantys magistrantūros programa bus reikalaujama parašyti ir pateikti tyrimų disertaciją.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai laipsnis sporto vadybos.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Prof Leonas Lategan Telefonas: 011 559 6966 / Paštas: leonl@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Sėkmingai užbaigus visus šio laipsnio reikalavimus, studentas įgis praktikos orientuota ir asmeniškai praturtinti magistro kvalifikaciją per dvejus metus, instruktavimas ... [+]

Sėkmingai užbaigus visus šio laipsnio reikalavimus, studentas įgis praktikos orientuota ir asmeniškai praturtinti magistro kvalifikaciją per dvejus metus, instruktavimas įgūdžių ir naujų karjeros galimybių, kaip asmeninio ir profesinio lyderis, valdytojui ar PPL pagalbininko.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinkama pagyrimu laipsnis arba jį atitinkantis su bent 65% vidurkio diplomas. Kompiuterinis raštingumas ir prieiga prie interneto, taip pat trejų metų darbo patirtis minimali. A tyrimų technologijos modulį pagyrimu laipsnis lygiu yra labai svarbus. Tikimasi, studento perduoti pripažintą raštingumo testą.

Atkreipkite dėmesį: Studentų skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas energetinį studijų nepilnametis disertacijos su kursinių magistro laipsnis yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenk ... [+]

Pagrindinis tikslas energetinį studijų nepilnametis disertacijos su kursinių magistro laipsnis yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijos, sprendimų priėmimas, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai. Nepilnametis-disertaciją su kursinių magistro laipsnis energetinį studijų susideda iš 120 kreditų tyrimų 8 lygio mokslinių tyrimų projekto forma, surašomos kaip nepilnametis disertacijos minimumo.

... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Disertacija sudaro nusprendė prisidėti prie žinių ir įžvalgų, disciplinos, taip pat mokslinių tyrimų srityje. Kvalifikaciniai studentai taip pat rodyti kompetenciją susij ... [+]

Disertacija sudaro nusprendė prisidėti prie žinių ir įžvalgų, disciplinos, taip pat mokslinių tyrimų srityje. Kvalifikaciniai studentai taip pat rodyti kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodologijos taikymo, ir tinkamai raštu ir / arba žodžiu komunikacija mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus. Studentai turėtų gebėti reflektuoti savo mokslinių tyrimų sprendimus ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste informacinės pramonėje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bet kurie susiję su pagyrimu laipsnis ant NQF 7 arba 8 lygio su 65% vidurkiu diplomas. Iš Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti studento priėmimo į magistro kvalifikaciją, jei mano, kad studento akademinis fonas yra nepakankamas siūlomų studijų.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Norėdami sukurti bent aukštesnįjį taikomuosius kompetenciją studentas teikiant profesionalias vadovavimo koučingo intervencijas. Tai bus daroma kuriant perkančiųjų kompet ... [+]

Norėdami sukurti bent aukštesnįjį taikomuosius kompetenciją studentas teikiant profesionalias vadovavimo koučingo intervencijas. Tai bus daroma kuriant perkančiųjų kompetencijas, įvertinant poreikius, statant plėtros planus, teikiant individualias ir komandinio koučingo sesijų ir skirtingų koučingo intervencijų poveikio per modulių skaičiaus vertinimą. Per mini disertacijos, studentas bus parodyti įrodymų, mokslinių tyrimų ir gebėjimas apmąstyti holistiniu požiūriu lyderystės instruktavimas. Programa teiks plėtros patirtį psichologų, psychometrists, žmogiškųjų išteklių vadybininkams ir vadovams, taip pat kitų doktorantų tapti kompetentingi ir profesionalūs vadovavimo trenerius Pietų Afrikoje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Norėdami sukurti bent aukštesnįjį taikomuosius kompetenciją į analizės, interpretavimo ir supratimo vadovybėje besivystančios šalies kontekste studentas, su diferencijuot ... [+]

Norėdami sukurti bent aukštesnįjį taikomuosius kompetenciją į analizės, interpretavimo ir supratimo vadovybėje besivystančios šalies kontekste studentas, su diferencijuota sutelkti dėmesį į konkrečias sektorių šiose šalyse. Kvalifikacija leis vyresniųjų vadovų ir lyderių įsisavinti svarbiausius lyderystės įgūdžius, reikalingus pagal konkrečius sektorius, kuriuose jie turi valdyti ir vadovauti besivystančiose šalyse.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Būsimasis studentas turi turėti atitinkamą pagyrimu laipsnis bet iš šių sričių viename: viešojo valdymo, politikos mokslų, teisės ir konstitucinių tyrimų, švietimo, aplinkosaugos tyrimus, inžinerijos, sveikatos ir kūrybinės / grafinis mokslų. Studentas turi būti pasiektas bent 65% vidutiniškai visuose jo / jos dalykų kokią kitą lygiavertę kvalifikaciją arba diplomas turi būti svarstomiems dėl priėmimo. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo, aiškinimo ir apmąstymų apie susijusių mokslinių tyrimų metodiką ir tinkamas raštu ir / ... [+]

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo, aiškinimo ir apmąstymų apie susijusių mokslinių tyrimų metodiką ir tinkamas raštu ir / arba žodžiu komunikacija mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus. Tikslas yra užtikrinti, kad studentas gali nuodugniai apsvarstyti mokslinių tyrimų išvadomis. Studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinkama pagyrimu laipsnis platesniame srityje žmogiškųjų išteklių valdymo, pramoninės psichologijos, žmogiškųjų išteklių plėtros ar darbo santykių su ne mažiau kaip 65%, vidutiniškai už diplomas. Prizai modulis tyrimų metodika (NKS lygmenį 7) .Student skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą, kurį sudaro visos dienos vertinimo centro ir psichometrinių vertinimus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Iš magistro turizmo ir svetingumo vadybos tikslas yra plėtoti studentų gebėjimas abejoti, analizuoti ir interpretuoti turizmo ir svetingumo valdymo klausimus per pasaulio ... [+]

Iš magistro turizmo ir svetingumo vadybos tikslas yra plėtoti studentų gebėjimas abejoti, analizuoti ir interpretuoti turizmo ir svetingumo valdymo klausimus per pasaulio kontekste dėmesio pramonės konkretiems sektoriams. Šis tikslas pasiekiamas per mokslinių tyrimų pagrindu disertacija Mokytojo lygis pristatymo kur studentas įrodymų mokslinių tyrimų ir gebėjimas atspindėti turizmo ir svetingumo valdymo kontekste.

Todėl programa padeda į nuolatinį profesinį tobulinimąsi vadovų ir lyderių turizmo ir svetingumo valdymo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Minimalus Priėmimo reikalavimas yra BTech (turizmo vadyba) arba BTech (Svetingumo vadyba) arba lygiavertė kvalifikacija tame pačiame lygyje turizmo ir svetingumo srityje. Magistrantūros studentų atranka bus daroma laikantis taisyklių ir reglamentų didesne komiteto Johanesburgo universitete, kaip nurodyta už tarpdisciplininių programų. Pagal s mokslinių tyrimų komitetas gali paskirti modulį ar modulius, bent NQF arba 9 8 lygis kaip pagalbinę priemonę sėkmingai užbaigti kvalifikaciją. Ši nuostata taikoma, kai STH mokslinių tyrimų komitetas padarė išvadą, kad studento žinios tyrimų turi būti atnaujintas arba kai mokslinių tyrimų tema apima klausimus nepakankamai dengia studijų lygiu. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Gyvenimo politikos vertinimo (M5CPEQ) ... [+]

Gyvenimo politikos vertinimo (M5CPEQ)

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kurie suteikia jiems galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Ši kvalifika ... [+]

Studentai turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kurie suteikia jiems galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Ši kvalifikacija toliau teikti studentui galimybę parodyti kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodologiją ir tyrimų procese ir išvados.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentas, kuris yra turėti BCom pagyrimu kvalifikacija NQF 7 arba 8 lygis gali būti taikomos. Iš Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti studento priėmimo į magistro kvalifikaciją, jei mano thet studento mokslinio darbo patirties nepakanka.

Trukmė programos Dieninis: 1 metai minimalią, maksimalią 2 metų Neakivaizdinės: 2 metai minimalus, maksimalus 3 metų Kontaktiniai duomenys ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši programa yra mokslinių tyrimų pagrindu be užsiėmimuose. Studentai ir studijų vadovai nusprendžia dėl mokslinių tyrimų tema, po kurios studentas seka sutartų mokslinių ... [+]

Ši programa yra mokslinių tyrimų pagrindu be užsiėmimuose. Studentai ir studijų vadovai nusprendžia dėl mokslinių tyrimų tema, po kurios studentas seka sutartų mokslinių tyrimų programą iki disertacijos užbaigimo. Tyrimai gali būti arba kiekybinis ar kokybinis pobūdis ar jų derinį. Studentai taip pat remiama universiteto statistikos paramos paslaugų klausimynai ir duomenų interpretacija.

Studentai įmonėje MCom laipsnis turi būti BCom (pagyrimu) šiose studijų srityse, o studentams apie magistro laipsnis gali ateiti iš kitų disciplinų, jei jie turi reikiamą akademinę pagrindą studijų srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Atitinkama pagyrimu laipsnis Logistics Management NKS lygmenį 7 ar 8. Programos taikomi atrankos ir atrankos procesą. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši programa yra mokslinių tyrimų pagrindu be užsiėmimuose. Studentai ir studijų vadovai nusprendžia dėl mokslinių tyrimų tema, po kurios studentas seka sutartų mokslinių ... [+]

Ši programa yra mokslinių tyrimų pagrindu be užsiėmimuose. Studentai ir studijų vadovai nusprendžia dėl mokslinių tyrimų tema, po kurios studentas seka sutartų mokslinių tyrimų programą iki disertacijos užbaigimo. Tyrimai gali būti arba kiekybinis ar kokybinis pobūdis ar jų derinį. Studentai taip pat remiama universiteto statistikos paramos paslaugų klausimynai ir duomenų interpretacija. Studentai įmonėje MCom laipsnis turi būti BCom (pagyrimu) šiose studijų srityse, o studentams apie magistro laipsnis gali ateiti iš kitų disciplinų, jei jie turi reikiamą akademinę pagrindą studijų srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Atitinkama pagyrimu laipsnis transporto economics NKS lygmenį 7 ar 8. Programos taikomi atrankos ir atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentui apie pažangios (vykdomosios) lygio įsisavinimas, analizės, interpretavimo ir supratimo veiklos, pokyčių i ... [+]

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentui apie pažangios (vykdomosios) lygio įsisavinimas, analizės, interpretavimo ir supratimo veiklos, pokyčių ir organizacinio vystymosi principus ir metodus. Kvalifikacija kelia studentas turi galimybę užsiregistruoti Personalo gydytojo, pas Pietų Afrikos valdybos Personalo praktika. Ji taip pat suteikiančias studentams dirbti žmogiškųjų išteklių vadovo ar organizacinės plėtros specialistas aukštesniojo lygio organizacijose. Kvalifikacija toliau leis studentams dirbti konsultantų pačių įmonių, taip pat konsultavimas verslo įmones.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinkama pagyrimu laipsnis platesniame srityje žmogiškųjų išteklių valdymo, pramoninės psichologijos, žmogiškųjų išteklių plėtros ar darbo santykių. Studentai turėtų anksčiau pasižymėjo kaip vadybininkų ar žmogiškųjų išteklių vadybininkai, turintys didelę darbo patirtį organizacijų (mažiausiai 3-5 metams). Studentai turi būti kompiuteriu ir turėti prieigą prie interneto su pagyrimu modulio tyrimų metodika (NKS lygmenį 8 arba 9), ir vidutiniškai bent 65% diplomas. Modulis bent bakalauro lygio ar aukščiau, statistikos metodus ar analizės metodus. Studentų skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą, kurį sudaro visos dienos vertinimo centro ir psichometrinių vertinimus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Be MCom Verslo vadyba (CW) studentas turi parengti intelektinės kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsisavinant, analizės, interpretavimo ir taikymo pagrindinių ir pažan ... [+]

MCom Verslo vadybos

Studentas turėtų parengti intelektinės kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsisavinant, analizės, interpretavimo ir taikymo pagrindinių ir pažangių vadybos principų skirtingų funkcinių padalinių darbo organizavimo, ir galės apmąstyti savo valdymo sprendimų ir programų bei įvertinti poveikį jos į holistinį kontekste valdymas kaip praktika.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Potencialus studentas turi turėti tam BCom Hons kvalifikaciją arba lygiavertę ketverių metų kvalifikaciją su pagyrimu statuso (išskyrus BTech), kurio minimalus kompetencijos lygiu NKS lygmenį 8 d. Tuos kandidatus, kurie neturi kvalifikaciją vadybos yra nukreiptas į pereinamojo laikotarpio metus prieš priimtinas MCom (verslo vadyba) programa. Pereinamojo laikotarpio metais susideda iš keturių modulių: ekonomika, verslo vadyba, apskaita ir įmonių teisės. Studentai, kurie neužbaigė atotrūkio metus išlaikyti kreditų, gautų iki tos stadijos. Potencialus studentas turi turėti 60% lėšų, gautų iš diplomas. Individualūs specialistų sritys gali turėti skirtingus reikalavimus. Potencialus studentas turi turėti bent 2 metų pramonės patirtį. Studentai privalo turėti tinkamą anglų kalbos žinias perduodant raštingumo testą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentai turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kurie suteikia jiems galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Ši kvalifika ... [+]

Studentai turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kurie suteikia jiems galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Ši kvalifikacija toliau teikti studentui galimybę parodyti kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodologijos taikymo, tinkamai raštu ir / arba žodžiu ir mokslinių tyrimų procesą ir išvadas, taip pat pagalvoti apie mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Tinkama pagyrimu laipsnis platesniame srityje žmogiškųjų išteklių valdymo, pramoninės psichologijos, žmogiškųjų išteklių plėtros ar darbo santykių. Studentai turėtų anksčiau pasižymėjo kaip vadybininkų ar žmogiškųjų išteklių vadybininkai, turintys didelę darbo patirtį organizacijų (mažiausiai 3-5 metams). Studentai turi būti kompiuteriu ir turėti prieigą prie interneto su pagyrimu modulio tyrimų metodika (NKS lygmenį 8 arba 9), ir vidutiniškai bent 65% diplomas. Studentų skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą, kurį sudaro visos dienos vertinimo centro ir psichometrinių vertinimus.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Joje studentas turi galimybę užsiregistruoti kaip gamybiniu psichologas (su Pietų Afrikos Professional valdybos psichologijos) dirbti aukštesniojo lygio žmogaus išteklių ... [+]

Statusui tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentas aukštesniojo lygio įsisavinti analizė, interpretavimas ir supratimas pramonės psichologinių principų ir metodų. Joje studentas turi galimybę užsiregistruoti kaip gamybiniu psichologas (su Pietų Afrikos Professional valdybos psichologijos) dirbti aukštesniojo lygio žmogaus išteklių valdymo ir darbo psichologijos srityse.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Garbės kvalifikacija pramoninėje psichologijoje pagal 7 ar 8 lygio NKF, vidutiniškai 65%.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

... [+]

Baigtais registravimo programos (ir / ar tęsti registraciją) yra taikomos pareiškėjams, atitinkantiems departamentų konkrečių reikalavimų.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Baigtais registravimo programos (ir / ar tęsti registraciją) yra taikomos pareiškėjams, atitinkantiems departamentų konkrečių reikalavimų. ... [+]

Baigtais registravimo programos (ir / ar tęsti registraciją) yra taikomos pareiškėjams, atitinkantiems departamentų konkrečių reikalavimų.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas yra studentas kurti taikomuosius kompetenciją įsisavinimas, aiškinimo, atsižvelgiant į ir taikymo principų platesniame finansų srityje. Per ne ... [+]

Šios kvalifikacijos tikslas yra studentas kurti taikomuosius kompetenciją įsisavinimas, aiškinimo, atsižvelgiant į ir taikymo principų platesniame finansų srityje. Per nepilnametis disertacijos, akcijų studentas rodo įrodymus mokslinių tyrimų, taikant mokslinių tyrimų metodikas ir gebėjimas atspindėti apie ją holistinio kontekste finansai.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turėtų turėti finansiškai orientuotą bakalauro komercija pagyrimu kvalifikacija Nauja NKS lygmenį 8 / Senasis NKS lygmenį 7 bent abiejų finansų valdymo ir / ar investicijų valdymas per trečiąjį metų lygiu. Arba studentas turėtų turėti jokio kito ketverių metų kvalifikaciją su pagyrimu statusą Naujoji NKS lygmenį 8 / Senasis NKS lygmenį 7 ir būti susijęs finansų valdymo ir / arba investicijų valdymą finansiškai orientedexperience, kuri laikoma tinkama ir pakankama padalinyje. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Parengiamąjį tyrimą ir egzaminą gali būti reikalaujama pagal Ekonomikos ir ekonometrija departamentas. ... [+]

Parengiamąjį tyrimą ir egzaminą gali būti reikalaujama pagal Ekonomikos ir ekonometrija departamentas.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas - studentas plėtoti taikomąją kompetenciją plačiau finansinių sričių principų įgijime, interpretacijoje, refleksijose ir taikymuose. Savo magi ... [+]

Šios kvalifikacijos tikslas - studentas plėtoti taikomąją kompetenciją plačiau finansinių sričių principų įgijime, interpretacijoje, refleksijose ir taikymuose. Savo magistro disertacijoje kvalifikacinis studentas demonstruoja mokslinius tyrimus, taiko mokslinių tyrimų metodologijas ir sugeba jas atspindėti holistiniame finansų kontekste.

Priėmimo sąlygos: potencialus studentas privalo turėti finansiškai orientuotą komercinio garbės bakalauro kvalifikaciją arba lygiavertę kvalifikaciją naujame NKF lygmenyje 8 / NKF 7 lygyje, bent jau trečiojo lygio finansų valdymo ir (arba) investicijų valdymui. Kitu atveju studentas turėtų turėti bet kokią kitą ketverių metų kvalifikaciją, suteikiančią garbės statusą Naujuoju NKF lygmeniu 8 / Senojo NKF 7 lygiu, ir turi finansinę orientaciją, kurią Finansų departamentas ir investicijų valdymas laiko taikomu. Programos registracijos užbaigimas (ir (arba) tolesnė registracija) galioja pareiškėjams, atitinkantiems konkrečių skyrių reikalavimus. Paprastai tokie reikalavimai apima paruošiamuosius darbus, kurių metu atliekamas mokslinių tyrimų pasiūlymas, kurį patvirtina departamentas. Galimi parengiamojo darbo pavyzdžiai yra ikimokyklinis skaitymas, literatūros apžvalgos, koncepcijos kūrimas ir sėkmingas trumpų kursų, skirtų įgūdžiams ir (arba) žinių plėtrai, baigimas. Kandidatai taip pat gali būti reikalaujami sėkmingai ginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiose diskusijų sesijose. Tyrimo pasiūlymas turėtų būti pateikiamas Finansų ir investicijų valdymo departamento šaukiamai šiai grupei.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

... [+]

Studentas turėtų parengti taikomųjų specializuotas kompetencijas įsisavinant žodžiu, supratimo, analizės ir taikymo audito principų audito srityje.

taip pat gali būti reikalaujama kandidatai sėkmingai ginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiųjų diskusijų sesijų. [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

... [+]

Atrankos procesas bus laikomasi.

Kontaktiniai duomenys: Prof Danie Coetsee / 011 559 3859 / dcoetsee@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši programa bus parengti studentus apmąstyti savo pačių ekonominių programų naudojant ekonometrinius metodus arba atlikti empirinius patikrinimus dėl konkrečių ekonominių ... [+]

taip pat gali būti reikalaujama kandidatai sėkmingai ginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiųjų diskusijų sesijų. [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Profesinių MCom (vietos ekonominės plėtros) tikslas yra sukurti pažangios lygio žinių, įgūdžių ir taikomos kompetenciją vietos ekonominį vystymąsi (LED) srityje. ... [+]

Profesinių MCom (vietos ekonominės plėtros) tikslas yra sukurti pažangios lygio žinių, įgūdžių ir taikomos kompetenciją vietos ekonominį vystymąsi (LED) srityje.

Studentams, kurių Ankstesnis laipsnių neįtraukė vietos ekonominį vystymąsi (LED) turės užbaigti perėjimą modulį į trumpą gyvenimą programos (SLP) pavadinimu "Įvadas į LED" forma.

Kontaktiniai duomenys: Prof Lotaringija Greyling / 011 559 2057 / lgreyling@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

... [+]

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

Potencialus studentas turi turėti Kiekybinis Finansai orientuotas bakalauras Parduotuvė pagyrimu kvalifikacijos Naujųjų NKS lygmenį 8 / Senasis NKS lygmenį 7; arba Arba studentas turėtų turėti bet kokį kitą kvalifikaciją, Nauja NKS lygmenį 8 / Senasis NKS 7 lygis ir turi susijusią kiekybiniai finansuoti orientuotas patirtį, kuri laikoma taikytina Finansų ir investicijų katedros; Baigiamosios priėmimo reikalavimai bus laikas nuo laiko nustato departamentas. [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turėtų parengti taikomųjų specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo apmokestinimo principų mokesčių srityje. Kriterijus ... [+]

Studentas turėtų parengti taikomųjų specializuotas kompetencijas įsisavinti, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo apmokestinimo principų mokesčių srityje. Kriterijus atitinkantis studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas per Mokytojo disertaciją.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turi turėti apskaitos ir finansų valdymo orientuoti bakalaurai Parduotuvė pagyrimu kvalifikacija Nauja NKS lygmenį 8 / Senos NKS lygmenį 7, kuri laikoma taikytina pagal Buhalterinės apskaitos skyriui. Baigtais registravimo programos (ir / ar tęsti registraciją) yra taikomos pareiškėjams, atitinkantiems departamentų konkrečių reikalavimų. Tokie reikalavimai paprastai apima parengiamąjį darbą, vedantį iki pasiūlymo mokslinių tyrimų, kurį yra patvirtinusi departamentas. Galimi pavyzdžiai parengiamojo darbo yra iš anksto skaitymas, literatūros apžvalgos, koncepcijos vystymas ir sėkmingas užbaigimas trumpus kursus, kuriais siekiama įgūdžių ir / ar žinių plėtrai. taip pat gali būti reikalaujama kandidatai sėkmingai ginti savo mokslinių tyrimų pasiūlymus specialiųjų diskusijų sesijų.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šios kvalifikacijos tikslas yra studentas kurti taikomuosius kompetenciją įsisavinimas, aiškinimo, atsižvelgiant į ir taikymo principų platesniame finansų srityje. ... [+]

Galimi pavyzdžiai parengiamojo darbo yra iš anksto skaitymas, literatūros apžvalgos, koncepcijos vystymas ir sėkmingas užbaigimas trumpus kursus, kuriais siekiama įgūdžių ir / ar žinių plėtrai. [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentas pažangios (vykdomosios) lygio įsisavinimas, analizės, interpretavimo ir supratimo IT vadybos principus i ... [+]

Programos tikslas yra plėtoti taikomuosius kompetenciją studentas pažangios (vykdomosios) lygio įsisavinimas, analizės, interpretavimo ir supratimo IT vadybos principus ir metodus. Per magistro disertaciją, studentas bus parodyti įrodymų, mokslinių tyrimų ir gebėjimas atspindėti tai į holistinį kontekste IT valdymas. Programa bus padėti tęstinio profesinio tobulėjimo patirtimi ir vyresniųjų vadovų ir lyderių bus sustiprintas tiek Pietų Afrikos delegatų ir vis dažniau skatina IT valdymo įgūdžių studentams ir vykdomųjų atstovų plėtojimas tiek vietos, tiek tarptautiniu mastu.

Baigus programą, studentai galės įrodyti kompetenciją:

tyrimų rašymo ir kūrybinio mąstymo įgūdžių IT valdymo, rodyti kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodologijos taikymo, priimti strateginius sprendimus dėl IT valdymo kontekste apmąstyti vadybinių sprendimų ir prašymų įvertinti jo poveikį į holistinį kontekste IT valdymas. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo, aiškinimas svarsto ir taikymas rinkodaros vadybos principais. Studentas turi gauti sut ... [+]

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo, aiškinimas svarsto ir taikymas rinkodaros vadybos principais. Studentas turi gauti sutelkto kompetenciją priklausomai nuo disertacijos tema. Studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Studentai taip pat rodyti kompetenciją atitinkamose mokslinių tyrimų metodologijos taikymo ir tinkamo bendravimo raštu mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus. Studentas turėtų gebėti reflektuoti jo / jos mokslinių tyrimų sprendimus ir programas, ir įvertinti jų poveikį į holistinį kontekste marketingo valdymas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentas, kuris yra turėti BCom pagyrimu kvalifikacijos marketingo vadybos ant NQF 7 arba 8 lygis gali kreiptis dėl įtraukimo į šios kvalifikacijos. Iš Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti studento priėmimo į magistro kvalifikaciją, jei mano, kad studento akademinis fonas yra nepakankamas siūlomų studijų.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacijos tikslas - plėtoti studento taikomą kompetenciją aukštesniuoju lygmeniu ekonominių principų ir metodų įvaldymui, analizavimui, aiškinimui ir supratimui. ... [+]

Kvalifikacijos tikslas - plėtoti studento taikomą kompetenciją aukštesniuoju lygmeniu ekonominių principų ir metodų įvaldymui, analizavimui, aiškinimui ir supratimui. Ši programa paruošia studentus suprasti savo ekonomines taikomąsias programas, siekiant įvertinti jos poveikį ekonomikos holistiniame kontekste kaip socialiniai mokslai. Kvalifikacinis studentas turėtų parodyti nepriklausomo ir originalaus darbo įrodymus.

Priėmimo reikalavimai: potencialus studentas turėtų turėti Ekonomikos arba Ekonometrijos kvalifikacinį laipsnį pagal NQF 8 lygį (naują) / NQF lygį 7 (senas) su vidutiniu 65 proc. Balu. Be to, bet kokia kita ketverių metų kvalifikacija, suteikianti pagyrimu NKF 8 lygmeniu (naują) / NQF lygį 7 (senas), kurio vidutinis ženklas nustatomas Departamento ir susijusio mikro ir makroekonomikos bei taikomosios ekonometrijos patirties, kuri laikoma svarbia ir pakankama Ekonomikos ir ekonometrijos katedra. Ekonominės ir ekonometrijos departamentas gali reikalauti dalyvauti privalomojo orientavimo kursuose.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kad galėtų pateikti įrodymus, gebėjimas savarankiškai gaminti mokslinį darbą priimtino lygio. Tam reikės ko ... [+]

Studentas turėtų plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius, kad galėtų pateikti įrodymus, gebėjimas savarankiškai gaminti mokslinį darbą priimtino lygio. Tam reikės kompetenciją susijusių mokslinių tyrimų metodiką, gebėjimas atlikti ir baigti patvirtintą mokslinių tyrimų studiją, žodinę ir rašytinę kompetenciją pateikti rezultatus ir išvadas, ir akademinį ir asmeninį brandą kritiškai pamąstyti apie visų tyrimo aspektų taikymo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Prizai kvalifikacija Pramonės Psichologija ant NQF 7 arba 8 lygio su 65% vidurkiu minimumo. Statistiniai metodai ar analizės metodus, turi būti įtraukta į bakalauro programas. Potencialūs studentai turi būti išlaikę modulis mokslinių tyrimų metodiką pagyrimu NQF 8 lygio. Susiję patirtis, kuri laikoma tinkama ir pakankama pagal gamybiniu Psichologijos katedros ir People Management, taip pat bus įvertintas. Studentų skaičius suvaržymų būtina atrankos procesą.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo žodžiu, supratimas ir taikymas strateginius ir bendrųjų valdymo principus. ... [+]

Studentas turėtų parengti taikomųjų kompetencijas ir praktinius įgūdžius įsigijimo žodžiu, supratimas ir taikymas strateginius ir bendrųjų valdymo principus. Kvalifikacija plėtoja mokslinius tyrimus ir koncepcinius įgūdžius studentas strateginio ir bendrojo valdymo srityje. Kriterijus atitinkantis studentas turi parodyti įrodymų, mokslinių tyrimų ir gebėjimas pranešti apie tai. Studentas turėtų gebėti atspindėti jo / jos mokslinių tyrimų sprendimus ir programas, ir įvertinti jų poveikį į holistinį kontekste strateginio ir bendrojo valdymo.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Studentas, kuris yra turėti BCom pagyrimu kvalifikaciją strateginio valdymo ant NKS lygmenį 8 gali kreiptis dėl priėmimo į šią kvalifikaciją. Iš Vadybos fakulteto dekanas gali atsisakyti studento priėmimo į magistro kvalifikaciją, jei mano, kad studento akademinis fonas yra nepakankamas siūlomų studijų.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas turi parengti taikomuosius specializuotą kompetenciją įsisavinimas, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo apskaitos principus finansų apskaitos srityje. Per ... [+]

Studentas turi parengti taikomuosius specializuotą kompetenciją įsisavinimas, aiškinimo, supratimo, analizės ir taikymo apskaitos principus finansų apskaitos srityje. Per ribotos apimties disertaciją kvalifikuotąją studentas turi parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai: Potencialus studentas turėtų turėti pagyrimu kvalifikaciją arba antrosios pakopos studijų diplomas apskaitos arba finansų valdymą, susijusį pagyrimu laipsnis Naujųjų NKS lygmenį 8 / Old NQF 7 lygio. Arba bet koks kitas ketverių metų kvalifikacijos Naujųjų NKS lygmenį 8 / Senasis NKS 7 lygis ir susijusi apskaitos patirtis, kuri yra laikoma tinkama ir pakankama pagal Buhalterinės apskaitos skyriui. Parengiamąjį tyrimą ir egzaminą gali būti reikalaujama pagal Buhalterinės apskaitos skyriui. Atrankos procesas bus laikomasi. ... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas į chemijos magistras yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavi ... [+]

MTech Chemija

Pagrindinis tikslas MTech chemijos yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų, sprendimų priėmimo, strateginis mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai.

Disertacija pagrindu MTech Chemija sudaro išsamų tyrimą specializuoto ploto specializacijos srityje, pranešė ir pateikti disertacijos forma ne iš programos pabaigoje. Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Statusui tikslas yra sukurti su pažangių gebėjimų inžinierius taikant pagrindines inžinerinius mokslus ir / projektavimo ir sintezės būdu, taip susijusius principus į kon ... [+]

Meng elektros ir elektronikos inžinerijos (tyrimų - pagrindu)

Statusui tikslas yra sukurti su pažangių gebėjimų inžinierius taikant pagrindines inžinerinius mokslus ir / projektavimo ir sintezės būdu, taip susijusius principus į konkrečias problemas visuomenei. Vienas iš pagrindinių šio proceso tikslai yra plėtoti pažangias galimybes vykdyti fundamentinius inžinerijos tyrimus priklausomai. Jis taip pat skatina mokymosi visą gyvenimą principo.

kvalifikacijos rezultatai

Išeiti lygis rezultatai: Kvalifikuota studentas galės:

Nustatyti, įvertinti, suformuluoti, interpretuoti, analizuoti ir spręsti inžinerijos tyrimai / plėtros problemas kūrybiškai ir naujoviškai taikant atitinkamą svarbiausias žinias apie ty matematika, pagrindinių mokslo ir inžinerijos mokslų pasirinktą mokslinių tyrimų srityje. Planuoti ir valdyti inžinerinių tyrimų projektus, parodyti pagrindines žinias, supratimą ir įžvalgas principų, metodikos ir koncepcijos, kurios sudaro socialiai atsakinga (vietos ir kitų bendruomenių) tyrimo / kūrimas pasirinktoje srityje mokslinių tyrimų praktika. efektyviai dirbti individualiai ar kartu su kitais, kaip komandinis, grupės, organizacijos nariui ir bendruomenei ar kelių drausminių aplinkoje pasirinkta mokslinių tyrimų srityje. Organizuoti ir jį valdyti / pati ir jo / jos veikla atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai, prisiimti atsakomybę per jo / jos ribų kompetencijos, ir priimti sprendimą remiantis žiniomis ir patirtimi, susijusią su mokslinių tyrimų srityje. Planuoti ir vykdyti taikomus lygius tyrimo, mokslinių tyrimų ir / ar eksperimentų taikant atitinkamas teorijas ir metodikas ir atlikti tinkamą duomenų analizę ir interpretaciją. Efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, su inžinerijos ir konkrečiai mokslinių tyrimų auditoriją ir Bendrija apskritai, tiek, kiek jie yra paveikti tyrimų, naudojant atitinkamą struktūrą, stilių ir grafinę paramos. Naudokite ir efektyviai ir kritiškai vertinti atitinkamą mokslinių tyrimų metodus, įgūdžius, įrankiai ir... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Statusui tikslas yra sukurti su pažangių gebėjimų inžinierius taikant pagrindines inžinerijos vadybos mokslus ir / Dizainas ir sintezę ir susijusius principus konkretiems ... [+]

Meng Inžinerijos vadybos (paskaitas)

Statusui tikslas yra sukurti su pažangių gebėjimų inžinierius taikant pagrindines inžinerijos vadybos mokslus ir / Dizainas ir sintezę ir susijusius principus konkretiems valdymo sistemos problemų visuomenei. Vienas iš pagrindinių tikslų šioje proceso plėtoti pažangias galimybes vykdyti fundamentinius sistemų inžinerija ir vadyba tyrimus savarankiškai. Jis taip pat skatina mokymosi visą gyvenimą principo.

kvalifikacijos rezultatai

Išeiti lygis rezultatai: Kvalifikuota studentas galės:

Nustatyti, įvertinti, suformuluoti, interpretuoti, analizuoti ir spręsti inžinerijos mokslinių tyrimų ir plėtros problemas kūrybiškai ir naujoviškai taikant atitinkamą svarbiausias žinias apie ty matematika, pagrindinio mokslo ir / ar inžinerijos ir vadybos mokslų pasirinktą mokslinių tyrimų srityje. Planuoti ir valdyti inžinerinių valdymo mokslinių tyrimų projektus, parodyti pagrindines žinias, supratimą ir įžvalgas principų, metodikos ir koncepcijos, kurios sudaro socialiai atsakinga (vietos ir kitų bendruomenių) tyrimo / kūrimas pasirinktoje srityje mokslinių tyrimų praktika. efektyviai dirbti individualiai ar kartu su kitais, kaip komandinis, grupės, organizacijos nariui ir bendruomenei ar kelių drausminių aplinkoje pasirinkta mokslinių tyrimų srityje. Organizuoti ir jį valdyti / pati ir jo / jos veikla atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai, prisiimti atsakomybę per jo / jos ribų kompetencijos, ir priimti sprendimą remiantis žiniomis ir patirtimi, susijusią su mokslinių tyrimų srityje. Planuoti ir vykdyti taikomus lygius tyrimo, mokslinių tyrimų ir / ar eksperimentų taikant atitinkamas teorijas ir metodikas ir atlikti duomenų analizę ir interpretaciją. Efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, su inžinerijos ir konkrečiai mokslinių tyrimų auditoriją ir Bendrija apskritai, tiek, kiek jie yra paveikti tyrimų, naudojant atitinkamą struktūrą, stilių ir grafinę paramos. Naudokite ir įvertinti tinkamas inžinerijos vadybos tyrimų metodai,... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Programos tikslas yra sukurti su pažangių gebėjimų inžinierius taikant pagrindinį struktūrinės inžinerijos mokslų, dizaino ir sintezę konkrečių struktūrinių inžinerinių p ... [+]

Programos tikslas yra sukurti su pažangių gebėjimų inžinierius taikant pagrindinį struktūrinės inžinerijos mokslų, dizaino ir sintezę konkrečių struktūrinių inžinerinių problemų visuomenei. Vienas iš pagrindinių tikslų yra plėtoti pažangią galimybę daryti esminę struktūrinės inžinerijos mokslinių tyrimų savarankiškai ir, tai darydamas, skatinti mokymąsi visą gyvenimą.

kvalifikacijos rezultatai

Išeiti lygis rezultatai: Kvalifikuota studentas galės:

Nustatyti, įvertinti, suformuluoti, interpretuoti, analizuoti ir spręsti statybų technologijų mokslinių tyrimų ir plėtros problemas kūrybiškai ir naujoviškai taikant atitinkamą svarbiausias žinias apie ty matematika, pagrindinio mokslo ir inžinerijos mokslų pasirinktą mokslinių tyrimų srityje. Planuoti ir valdyti struktūrinius inžinerijos mokslinių tyrimų projektus, demonstruojančius pagrindinės fundamentines žinias, supratimą ir įžvalgas principų, metodikos ir koncepcijos, kurios sudaro socialiai atsakinga (vietos ir kitų bendruomenių) Inžinerija tyrimai / kūrimas pasirinktoje srityje mokslinių tyrimų praktika. efektyviai dirbti individualiai arba kartu su kitais, kaip komandinis, grupės, organizacijos nariui ir bendruomenei ar įvairių sričių aplinkoje pasirinkta mokslinių tyrimų srityje Organizuoti ir valdyti jam / pati ir jo / jos veiklą atsakingai, efektyviai, profesionaliai ir etiškai ir prisiimti atsakomybę per jo / jos ribų kompetencijos ir vykdyti sprendimą, proporcingų žinių ir patirties, susijusios su mokslinių tyrimų srityje Planuoti ir vykdyti taikomą lygį tyrimų, mokslinių tyrimų ir / ar eksperimentų taikant atitinkamas teorijas ir metodikas ir atlikti duomenų analizę ir interpretaciją Efektyviai bendrauti žodžiu ir raštu, su inžinerijos ir konkrečiai mokslinių tyrimų auditoriją ir bendruomene tiek, kiek jie yra paveikti tyrimų naudojant atitinkamą struktūrą, stilių ir grafinę paramos Naudokite ir efektyviai ir kritiškai vertinti atitinkamą struktūrinį inžinerijos mokslinių tyrimų metodus, įgūdžius, įrankiai, technologijų ir informacijos inžinerijos tyrimai / Programavimo... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Studentas gavęs šią kvalifikaciją bus kompetentinga atlikti tyrimus su minimaliomis orientavimo ir prisidėti prie žinių gamyba inžinerijos aplinkoje sėkmės. ... [+]

MTech Civilinės inžinerijos (tyrimų - pagrindu)

Studentas gavęs šią kvalifikaciją bus kompetentinga atlikti tyrimus su minimaliomis orientavimo ir prisidėti prie žinių gamyba inžinerijos aplinkoje sėkmės.

kvalifikacijos rezultatai

Pademonstruoti gebėjimą identifikuoti problemą ar reikia pramonėje, ir taikyti mokslinių tyrimų metodus, siekiant atsižvelgti į poreikį ar problemą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

Bakalauro Technologiae: Inžinerija: civilinė, arba lygiavertė kvalifikacija lygiavertį standartą.

Įgaliojimų mastas

MTech: Inžinerija: civilinė bus suteikti studentams, kurie baigė disertaciją sėkmingai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija yra skirtas studentams, kurie bus padaryti įnašą, pasitelkus mokslinius tyrimus, siekiant suprasti, taikymą ir vertinimą esamas žinias specializuotoje sr ... [+]

MTech mechanikos inžinerijos (tyrimų - pagrindu)

Ši kvalifikacija yra skirtas studentams, kurie bus padaryti įnašą, pasitelkus mokslinius tyrimus, siekiant suprasti, taikymą ir vertinimą esamas žinias specializuotoje srityje technologija. Jie taip pat galės parodyti aukšto lygio bendrą žinių toje srityje, pradedant nuo pagrindinių į išplėstinę teorinio ar taikomi žinių.

Kvalifikacijos rezultatai ir vertinimo kriterijai

Užbaigti tyrimai sėkmingai inžinerinių procesų, produktų arba sistemų

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

Bakalauro Technologiae: Inžinerija: mechaninė, arba lygiavertis kvalifikaciją lygiaverčio standarto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Suteikti studentams būtinų įgūdžių, reikalingų atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus, naudojant pažangias problemų sprendimo įgūdžiai, o kritiškas ir analitiškas mąst ... [+]

Suteikti studentams būtinų įgūdžių, reikalingų atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus, naudojant pažangias problemų sprendimo įgūdžiai, o kritiškas ir analitiškas mąstymo taikymą aplinkos sveikatos srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

BTech aplinkos sveikatos. 65% vidutiniškai reikalaujama BTech programą.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: Ponia Morta Chadyiwa Telefonas: 011 559 6239 / Paštas: mchadyiwa@uj.ac.za

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai bus kompetentingos architektūros technologai / praktikai, kurie sugeba atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus ir savarankiškai atlik ... [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai bus kompetentingos architektūros technologai / praktikai, kurie sugeba atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus ir savarankiškai atlikti profesinę Architektūrinės paslaugos, technologijos, projektavimas ir valdymas viešajame ir / ar privačių (formalių ar neformalių) sektorių ar specializuotų laukus sukurtos aplinkos apsauga.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bakalauro Technologiae: Architektūros technologija su vidutiniu ženklo bent 65% arba lygiavertę kvalifikaciją ne lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama tam statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintame.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis akademiniais nuopelnais ir preliminaraus tyrimo pasiūlymą, kaip patvirtinta departamento komitetas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas MTech Biotechnologijos yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikala ... [+]

Pagrindinis tikslas MTech Biotechnologijos yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų, sprendimų priėmimo, strateginis mąstymo ir organizaciniai įgūdžiai.

Disertacija pagrindu MTech Biotechnologijos sudaro išsamų tyrimą specializuoto ploto specializacijos srityje, pranešė ir pateikti disertacijos forma ne iš programos pabaigoje. Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija yra skirtas chemijos inžinierius ar technologų, dirbančių su procesu susijusių pramonės šakų. Studentai, kurie gavo šią kvalifikaciją bus kompetentingi v ... [+]

Ši kvalifikacija yra skirtas chemijos inžinierius ar technologų, dirbančių su procesu susijusių pramonės šakų. Studentai, kurie gavo šią kvalifikaciją bus kompetentingi vykdyti nepriklausomus mokslinius tyrimus chemijos inžinerijos ir reikšmingai prisidėti prie žinių gamyba per supratimą, taikymą ir vertinimą turimomis žiniomis. Tyrimo problema, jo pagrindimas, procesas ir rezultatas yra pranešta disertaciją, kuri atitinka visuotinai priimtas normas tame lygyje.

kvalifikacijos rezultatai

Privalomas studentas turės galimybę į:

Rinkti ir tvarkyti informaciją pasirinktoje lauko / mokslinių tyrimų srityje. Taikyti mokslinių tyrimų metodus ir būdus, tinkamai ir teisingai. Svariai prisidėti rekomenduojant pagerinti esamą Chemijos inžinerija mokslo ir technologijų srityse. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti pažangias nepriklausomus tyrimus labai specializuotoje srityje drabužių ir pademonstruoti sudėtingus analizės ir vertinam ... [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti pažangias nepriklausomus tyrimus labai specializuotoje srityje drabužių ir pademonstruoti sudėtingus analizės ir vertinamuosius gebėjimus, siekiant išplėsti arba iš naujo apibrėžiant turimas žinias, kad bus prisidėti prie drabužių pramonės pažangos.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bakalauro Technologiae: Drabužiai valdymas su vidutiniu ženklo bent 65% arba lygiavertę kvalifikaciją ne lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama pagal statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintas.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis akademiniais nuopelnais ir preliminaraus tyrimo pasiūlymą, kaip patvirtinta departamento komitetas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kriterijus atitinkantis studentas galės atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus, su minimaliu gaires, pasirinktoje srityje elektrotechnika, ir prisidėti prie žinių kūri ... [+]

Kriterijus atitinkantis studentas galės atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus, su minimaliu gaires, pasirinktoje srityje elektrotechnika, ir prisidėti prie žinių kūrimo šioje srityje.

kvalifikacijos rezultatai Pademonstruoti žinias ir supratimą apie lauko / plotas tyrimą. Taikyti mokslinių tyrimų metodus ir būdus, tinkamai ir teisingai. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

Bakalauro Technologiae: Inžinerija: Elektros, arba lygiavertis kvalifikaciją lygiaverčio standarto.

Įgaliojimų mastas

MTech: Inžinerija: Elektros bus suteikti studentams, kurie baigė disertaciją sėkmingai.

[-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šiame lygmenyje kvalifikuotąją studentas bus yra kompetentinga taikyti specializuotas žinias ir mokslinių tyrimų metodologiją į metalurgijos aplinką ir taip prisidėti pri ... [+]

Šiame lygmenyje kvalifikuotąją studentas bus yra kompetentinga taikyti specializuotas žinias ir mokslinių tyrimų metodologiją į metalurgijos aplinką ir taip prisidėti prie mokslinių tyrimų ir plėtros poreikių metalurgijos pramonės ir kasybos bendruomenei. Kvalifikuotas studentas galės užsiregistruoti ECSA kaip profesinės technologo.

kvalifikacijos rezultatai

Privalomas studentas turi turėti galimybę:

Inicijuoti ir vykdyti taikomuosius mokslinius tyrimus metalurgijos veiklą visiškai užbaigus diapazone. Funkcija ne vidurio iki viršutinio valdymo lygio metalurgijos aplinkoje. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

Bakalauro Technologiae: gavyba Metalurgija, arba lygiavertis kvalifikaciją lygiaverčio standarto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės svariai mokslinių tyrimų indėlį ir vertinimą esamas žinias specializuotoje srityje interjero dizaino ir pademonstruoti aukšto lyg ... [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės svariai mokslinių tyrimų indėlį ir vertinimą esamas žinias specializuotoje srityje interjero dizaino ir pademonstruoti aukšto lygio bendro žinių specializuotoje srityje, pradedant nuo pagrindinių koncepcijų pažangių teorinio ar taikomi žinių ,

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bakalauro Technologiae: Interjero dizainas, o vidutinė ženklo bent 65% arba lygiavertę kvalifikaciją ne lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama tam statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintame.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis akademiniais nuopelnais ir preliminaraus tyrimo pasiūlymą, kaip patvirtinta departamento komitetas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija yra skirtas suteikti galimybę absolventams taikyti integruotas specialiųjų žinių / įgūdžių ir pažangios analizė ir problemų sprendimas tam tikros special ... [+]

Ši kvalifikacija yra skirtas suteikti galimybę absolventams taikyti integruotas specialiųjų žinių / įgūdžių ir pažangios analizė ir problemų sprendimas tam tikros specializacijos kiekio geodeziją, nekilnojamojo turto plėtros ir kitų susijusių sričių, per dalyvavimą taikomojo mokslinio tyrimo projekto.

Kvalifikacijos rezultatai ir vertinimo kriterijai

Vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotą plotą ir užsiimti technologijų perdavimo didelės apimties matavimai ir nekilnojamojo turto plėtros srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

BTech: Kiekis Geodezijos, arba lygiavertė kvalifikacija lygiaverčio standarto ARBA Nacionalinė aukštojo diplomas: statybos Geodezijos plius patvirtintos darbo patirtis ir kiti po diplomo kvalifikacija. Studentai atrenkami pagal akademiniais nuopelnais ir patvirtintas studijų sritį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti nepriklausomus tyrimus specializuotoje srityje drabužių ar mados ir prisidėti prie žinių gamyba pasirinktoje srityje. Ty ... [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti nepriklausomus tyrimus specializuotoje srityje drabužių ar mados ir prisidėti prie žinių gamyba pasirinktoje srityje. Tyrimo problema, jo pagrindimas, procesas ir rezultatas yra pranešta disertaciją, atitinkančią visuotinai pripažintų normų šiuo lygmeniu.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bakalauro Technologiae: Mados o vidutinė ženklo bent 65% arba lygiavertę kvalifikaciją ne lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama tam statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintame.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis akademiniais nuopelnais ir preliminaraus tyrimo pasiūlymą, kaip patvirtinta departamento komitetas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pagrindinis tikslas MTech Maisto technologijos yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas rei ... [+]

Pagrindinis tikslas MTech Maisto technologijos yra suteikti studentams su specializuoto pažangų švietimą ir mokymą, o tenkinant tam tikrą mokslinių tyrimų komponentas reikalavimus taip, kad studentai gali įvaldyti reikalingus eksperimentinius ir technologinius įgūdžius ir reikiamus duomenų rinkimo vietoje kompetencijas, pavyzdžiui, inovacijų, sprendimų priėmimo, strateginis mąstymas ir organizaciniai įgūdžiai.

Disertacija pagrindu MTech Maisto technologijos sudaro išsamų tyrimą specializuoto ploto specializacijos srityje, pranešė ir pateikti disertacijos forma ne iš programos pabaigoje. Laipsnis reikalauja aukšto lygio intelektinės ir teorinių žinių ir įžvalgų, problemų, susijusių su studijų srityje ir ypatingos svarbos motyvuojamojoje, maišymo, analizės ir vertinimo konkrečios problemos studijų srityje.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Šiame lygmenyje kvalifikuotąją studentas gebės taikyti specializuotas žinias ir mokslinių tyrimų metodologiją į metalurgijos aplinką ir taip prisidėti prie mokslinių tyri ... [+]

Šiame lygmenyje kvalifikuotąją studentas gebės taikyti specializuotas žinias ir mokslinių tyrimų metodologiją į metalurgijos aplinką ir taip prisidėti prie mokslinių tyrimų ir plėtros poreikių metalurgijos pramonės ir kasybos bendruomenei. Kvalifikuotas studentas galės užsiregistruoti ECSA kaip profesinės technologo.

Kvalifikacijos rezultatai ir vertinimo kriterijai

Privalomas studentas turi turėti galimybę:

Inicijuoti ir vykdyti taikomuosius mokslinius tyrimus metalurgijos veiklą visiškai užbaigus diapazone. Funkcija ne vidurio iki viršutinio valdymo lygio metalurgijos aplinkoje. Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

Bakalauro Technologiae: Inžinerija: Metalurgija, arba lygiavertis kvalifikaciją lygiaverčio standarto.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Kvalifikacija siekiama plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius ir suteikia studentui galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. ... [+]

Kvalifikacija siekiama plėtoti intelektinės ir profesinius įgūdžius ir suteikia studentui galimybę parodyti įrodymų, nepriklausomas ir originalus mokslinis darbas. Ši kvalifikacija toliau teikti studentui galimybę parodyti kompetenciją atitinkamose mokslinių tyrimų metodologijos taikymo, ir tinkamai raštu ir / arba žodžiu komunikacija mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus ir atspindėti dėl mokslinių tyrimų procesą ir rezultatus.

Kvalifikacijos rezultatai ir vertinimo kriterijai

Vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotą plotą ir užsiimti technologijų perdavimo didelės apimties matavimai ir nekilnojamojo turto plėtros srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai ... [-]
Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija yra skirta tam, kad absolventai taikyti jungtinės veiklos metodus, kartu su pažangių analizės ir problemų sprendimo, tam tikroje specializacijos pramonin ... [+]

Ši kvalifikacija yra skirta tam, kad absolventai taikyti jungtinės veiklos metodus, kartu su pažangių analizės ir problemų sprendimo, tam tikroje specializacijos pramoninės inžinerijos / operacijų valdymą, srityje, įtraukiant į taikomųjų mokslinių tyrimų projektą.

Kvalifikacijos rezultatai ir vertinimo kriterijai

Vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotą plotą ir užsiimti technologijų perdavimo pramoninės inžinerijos ar operacijų valdymo srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

Bakalauro Technologiae: Pramonės inžinerija, arba lygiavertis kvalifikaciją lygiaverčio standarto.

Įgaliojimų mastas

MTech: Inžinerija: pramoninė bus suteikti studentams, kurie baigė disertaciją sėkmingai.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Ši kvalifikacija yra skirtas suteikti galimybę absolventams taikyti integruotas specialiųjų žinių / įgūdžių ir pažangios analizė ir problemų sprendimo konkrečiam speciali ... [+]

Ši kvalifikacija yra skirtas suteikti galimybę absolventams taikyti integruotas specialiųjų žinių / įgūdžių ir pažangios analizė ir problemų sprendimo konkrečiam specializacija statybos valdymo, turto ir susijusiose srityse, per dalyvavimą taikomojo mokslinio tyrimo projekto.

kvalifikacijos rezultatai

Vykdyti mokslinius tyrimus ir plėtrą specializuotą plotą ir užsiimti technologijų perdavimo statybos valdymo ir nekilnojamojo turto plėtros srityje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai ir atrankos kriterijai

BTech: Statybos valdymas, arba lygiavertis kvalifikaciją lygiaverčio standarto ARBA Nacionalinė aukštojo diplomas: statybos Geodezijos arba Statybos priežiūra, plius patvirtintos darbo patirtis ir kiti po diplomo studijas. Studentai atrenkami pagal akademiniais nuopelnais ir patvirtintas studijų sritį.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti pažangias nepriklausomus tyrimus tam tikroje srityje vizualiųjų menų, demonstruodama sudėtingas analitines ir praktinius ... [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti pažangias nepriklausomus tyrimus tam tikroje srityje vizualiųjų menų, demonstruodama sudėtingas analitines ir praktinius įgūdžius ir žinias, rašyti disertaciją ir, jei taikoma, originalaus darbo arba dirbinių paroda tikslinga tyrimo režimas.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bakalauro Technologiae: dailės, kurių vidutinis ženklu ne mažiau kaip 65% arba jam prilyginamą išsilavinimą už lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama tam statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintame.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis akademiniais nuopelnais ir preliminaraus tyrimo pasiūlymą, kaip patvirtinta departamento komitetas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti nepriklausomus tyrimus su minimaliomis orientavimo pramoninio dizaino susijusių srityje ir prisidėti prie žinių kūrimo ši ... [+]

Gavęs šią kvalifikaciją, studentai galės atlikti nepriklausomus tyrimus su minimaliomis orientavimo pramoninio dizaino susijusių srityje ir prisidėti prie žinių kūrimo šioje srityje. Tyrimo problema, jo pagrindimas, procesas ir rezultatas yra pranešta disertaciją ir kitų tyrimų ataskaitų, kurios laikosi visuotinai pripažintų normų, skirtų mokslinių tyrimų šiuo lygmeniu.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Bakalauro Technologiae: Pramoninis dizainas, o vidutinė ženklo bent 65% arba lygiavertę kvalifikaciją ne lygiavertį standartą, kaip rekomenduojama tam statuso komiteto ir fakulteto tarybos patvirtintame.

Atrankos kriterijai

Atranka remiantis akademiniais nuopelnais ir preliminaraus tyrimo pasiūlymą, kaip patvirtinta departamento komitetas.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Pramonės politikos filosofijos magistro tikslas yra ugdyti studentų intelektines kompetencijas, intelektinę nepriklausomybę ir praktinius įgūdžius, įgijant, analizuojant, ... [+]

Pramonės politikos filosofijos magistro tikslas yra ugdyti studentų intelektines kompetencijas, intelektinę nepriklausomybę ir praktinius įgūdžius, įgijant, analizuojant, aiškinant ir taikant atitinkamą pramonės politiką, remiant kontinento ekonomikos struktūrines pertvaras. Programa susideda iš pagrindinių modulių, kurie išsamiai apibūdina įvairias problemas, susijusias su pramonės plėtros politika, strategijomis ir valdymu Afrikoje, ir leidžia studentams išbandyti praktinį taikomų žinių perdavimą, dalyvauti analizuojant atvejų tyrimus, atliekant apsilankymai vietoje ir parengti atskiras technines ataskaitas apie įvairias aptariamas temas.

Studentų įsisavinimas suteiks studentams gebėjimą kritiškai atspindėti pramonės politikos teoriją ir jos taikymą. Jie sugebės sistemiškai ir kūrybiškai spręsti sudėtingus klausimus, kurti ir kritiškai vertinti mokslinius tyrimus, priimti griežtus sprendimus naudodama duomenis ir informaciją naudodamiesi ekonometinėmis metodikomis ir aiškiai paskelbiant savo išvadas specialistams ir ne specialistams.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

UJ Corporate video 2016

UJ generations of accomplishment

Location address
University of Johannesburg
PO Box 524

Johannesburg, Gauteng, 2006 ZA
Social Media