Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior de Educação (ESEV)

Įvadas

Oficialus aprašymas

The Mokykla Viseu švietimo (ESEV) Tai buvo pirmas organinės vienybė politechnikos instituto veikti Portugalijoje. 1983 jis pradėjo pirmuosius mokytojų rengimo kursus buvusios mokyklos Pirminis mokymas. Dar veikia šioje simbolinių pastate Viseu mieste, ESEV sujungia visus penkis organizacinių vienetų, kurie politechnikos institutas Viseu (IPV), darant prielaidą, savo pašaukimą mokslo, kultūros, meno ir techninių kvalifikuotų specialistų, bendra su bendruomeninių paslaugų, mokslinių tyrimų ir stiprinti tinklų partnerystės nuostatą su regioninėmis, nacionalinėmis ir tarptautinėmis plėtros projektus ir veiklą bendrų interesų.

ESEV sukūrė ir pritaikyti atsižvelgiant į naujus kontekstus ir mokymo paradigmų aukštojo mokslo problemas. Pritaikytas prie Bolonijos proceso ir išplėtojo savo veiklą pagal Bendrijos poreikius. Jo mokymas pasiūlymas apima 8 laipsnių kursai (1 ciklas) ir 11 magistrinės (2 ciklas), į mokytojų rengimo, matricos įkūrėjas ESEV srityje, bet taip pat ir socialinio ugdymo, aplinkosauginis švietimas, meninis pramogų bei kultūros srityse Sportas ir fizinė veikla, meno ir multimedijos, žiniasklaidos ir reklamos ir ryšių su visuomene.

ESEV aktyviai bendradarbiavo-mokytojų mokymą profesionalumo paslaugų koordinavimo srityje regionų lygmeniu, keletas mokytojų rengimo projektai, pradėti įgyvendinti Švietimo ir mokslo ministerija ir organizuojant įvairius mokymo kursus ne klasių šaškių. Į ESEV įkurta protokolai su keliomis institucijomis srityse savo įtaką, mokyklų grupių, prekybos rūmų ir parapijų tarybų, kultūros įstaigų, laikraščių ir vietos radijo stočių, siekiant užtikrinti mokymo vietas savo studentams ir skatinti partnerystės įgyvendinimą ir projektai, kurie prisideda prie tvaraus vystymosi regione, kuriame ESEV Falls. Tarptautinis bendradarbiavimas ir studentų judumas, darbuotojai ir mokytojai imtis per kaip lemiantys veiksniai mokymo ir mokymosi kokybę.

ESEV vertina mokslinių tyrimų ir mokymo savo fakulteto skatinimas. Daugelis mokytojų priklauso doktorantūros mokslinių tyrimų centro švietimo, sveikatos priežiūros technologijų ir politechnikos institute Viseu, lemiantis veiksnys, dėl koordinuoto tyrimo dėl su siūlomomis ESEV srityse formavimo reikalavimą.

Vietos

Viseu

Escola Superior de Educação de Viseu - IPV

Address
R. Dr. Maximiano Aragão
3504-501 Viseu, Viseu rajonas, Portugalija
Interneto svetainė
Telefonas
+351 232 419 000