Oficialus aprašymas

IADE yra kūrybiškumo, talento ir vadovavimo laboratorija visuomenės pripažintas kaip visuma. Ji paragino studentus įdėti savo talentą bandymą, tikėti savimi, todėl juos geriausia iš geriausių, savo asmeninį gyvenimą arba savo būsimai profesinei integracijai.

IADE šiandien yra nuoroda mokant kūrybiškumą. Jis taip pat yra vienas iš geriausių dizaino mokyklų Europoje ir rinkodara, reklama ir fotografija pradininkas.

Įkurta 1969 metais, Lisabonoje, jis buvo į mokymo dizainas Portugalijoje pradininkas. Šiuo metu ji yra institucija, kuri moko daugiausia studentų šioje srityje, su įsidarbinimo rodiklis siekia 97 proc.

 • Studijų sričių ir komunalinių erdves, kurios ketina skatinti komandinį darbą ir skatinti universitetų integraciją
  Klasės kambariai | Biblioteka | Kabinetuose | Holas
 • Paslaugos, kuriais siekiama palengvinti mokinių kasdieniam gyvenimui
  Maisto kampelis | Kopijuoti centras | Studentai Paslaugos | Virtualus apgyvendinimu | Nemokamas bevielis internetas
 • 15 + Laboratorijos su technologine įranga, kuri įgalina naujovišką mokymo modelio įgyvendinimo
  MEDIALAB studija | Žaidimų studija / Projektų fabrikas | Fotografavimas Lab "| 3D Lab "| Skaitmeniniai laboratorijos | Inžinerijos laboratorijos | IT laboratorijos
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Portugalų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

IADE

Šis magistro laipsnis patenkina rinkos poreikį, pagrįstą garso ir vaizdo bei žiniasklaidos kūrimo įgūdžių mokymu ir įgijimu, kurie yra būtini įvairių sričių profesionalam ... [+]

pristatymas

Profesionalų sluoksniuose, kurie sudaro plačią komunikacijos sritį, produktyvūs procesai šiais laikais nuolat keičiasi. Sienos, funkcijos ir profesijos ribojasi ir yra dinamiškos. Todėl rinka ieško profesionalų, kurie taip pat būtų lengvai pritaikomi, dinamiški ir universalūs. Neabejotinai labai vertinamas hibridinis profesinis profilis.

Šis magistro laipsnis patenkina rinkos poreikį, pagrįstą garso ir vaizdo bei žiniasklaidos kūrimo įgūdžių mokymu ir įgijimu, kurie yra būtini įvairių sričių profesionalams - pavyzdžiui, rinkodarai, organizacinei komunikacijai, reklamai, viešiesiems ryšiams ar Žurnalistika, be kita ko, vaidina skirtingą ir būtiną vaidmenį tokioje paklausioje ir iššūkių rinkoje kaip šiandien.... [-]

Portugalija Lisabona
Spalis 2020
Portugalų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IADE

Į Design & Advertising magistro remiasi žinių konvergencijos nuo projektavimo ir rinkodaros srityse, sujungiant į vieną programą dvi mokymo sritis, kuriose IADE daugi ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Magistro Design & Advertising remiasi žinių konvergencijos nuo projektavimo ir rinkodaros srityse, sujungiant į vieną programą dvi mokymo sritis, kuriose IADE daugiau jūs paryškintas.

Per tyrimus ir veikliųjų mokymo modelių naudojimo studentai gali suprasti reklamos kūrimo dinamiką, analizuoti ir kritiškai vertinti įvairius pasiūlymus ir galvoti modelių agentūra ir kūrybinę kryptį ateityje.

Tarptautinė patirtis

Be tarptautinių partnerysčių kad IADE turi pasaulinė laureatas tarptautinių universitetų tinklas suteikia 80 universitetus 29 šalių, kuriose studentas gali atlikti tarptautinį mobilumą.

įmonės ... [-]
Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IADE

Magistro laipsnį dizainas ir Vizualinės kultūros, visiškai mokoma anglų kalba, studentai išmoks efektyviai transformuoti turinį į ryškius vaizdinius objektus, profesional ... [+]

apie Kandidatas dizaino ir Vizualinės kultūros, Visiškai mokoma anglų kalba, studentai išmoks efektyviai transformuoti turinį į ryškius vaizdinius objektus, profesionalus požiūris į pateikia šiandienos visuomenei.

Studentai atrasti ir praktika elementus vizualinio dizaino procesas nuo aa mokslinių tyrimų ir projektavimo į dinaminė turinio kūrimo. Mokymosi Ši magistro kurso ji sustiprina IADE įrenginių - Print Lab, žiniasklaidos Lab ir fotolaboratoriją - ir mokytojų specialistų ir mokytojų rinkos daktaro dizainas.

Mokytojas yra padalintas daugiausia vizualinės kultūros projektų ir grafinio dizaino projektus ir turi 4 savaites vienetas dėl tapatybės dizainas dėsto Domus akademija.... [-]

Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IADE

Ši magistro mato vizualinio dizaino išsamią ir įvairiapusišką požiūrį, plėtoti darbą skirtingose ​​srityse, kaip vizualinio dizaino, grafinio dizaino, iliustracijos, film ... [+]

Ši magistro mato vizualinio dizaino išsamią ir įvairiapusišką požiūrį, plėtoti darbą skirtingose ​​srityse, kaip vizualinio dizaino, grafinio dizaino, iliustracijos, filmai, judesio dizainas, fotografija, tipografijos, redakcinės dizaino, komiksų ir animacijos.

Graduate Management Admission Test arba magistro laipsnį dizaino ir vizualinės kultūros orientuota į kūrybinį ir šiuolaikinio dizaino veiklos, su sunkiu kroviniu kartu praktikos refleksijos ir kritinės analizės, skatinant "know-how" ir "kaip manote".

Per šį magistro laipsnį yra skirta parengti studentą už savo portfelio, savireklama ir valdymo karjeros gamybai.

Tarptautinė patirtis ... [-]
Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IADE

Per šį magistro laipsnį, studentai parengia techninių įgūdžių technologijų naudojimo, pavyzdžiui, CAD / CAM (AutoCAD, SolidWorks) ir Tri-dimensional nuomone (3D Studio Ma ... [+]

Prekės ir erdvė yra sujungti visam laikui į aplinką yra pagrindinis Patalpos iš YPATYBĖS IR TIKSLAI Master gaminio projektavimo ir erdvė. Ši koncepcija yra išverstas atliekant dizaino projektus objektai ranką skalės, kūno ir erdvės, materializuota sudedant specializacijos sritys gamybos aplinkoje ir pramoninės.

Per šį magistro laipsnį, studentai parengia techninių įgūdžių technologijų naudojimo, pavyzdžiui, CAD / CAM (AutoCAD, SolidWorks) ir Tri-dimensional nuomone (3D Studio Max).

Be to, fakulteto, sudaryta iš specialistų, veikiančių rinkoje, ši programa taip pat siekiama stebėti rinką, suteikiant atsakymą į sritį poreikius.

Tarptautinė patirtis ... [-]
Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IADE

Po darbo / Six-4 ... [+]

Programa sukurta bendradarbiaujant su IPAM uoste

dizainas valdymas tai veikla, kuri turi kaip pagrindinį tikslą gero dizaino įmonių steigimą, pridedant sričių žinių apie projektavimo ir valdymo. Gebėjimas projektuoti ir planuoti kūrybinius procesus į mokslinių tyrimų, analizės, koncepcijos ir vykdymo etapuose yra pagrindiniai įgūdžiai projektavimo valdytojas, kuris išversti į pasiektų vykdant rinkos įmonių konkrečių rezultatų.

O Kandidatas dizaino vadybos Ji apima visą strateginę ir operatyvinę procesą per verslo organizavimo, siekiant pritaikyti pasiūlymus, pritaikytus vartotojų poreikius.

Sukūrė tinklą nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu, ši programa yra remiantis technologijaJis yra sudarytas iš stiprus komponentas naujoves ir yra orientuota į verslumo plėtrai.... [-]

Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IADE

Tai Branding ir mados dizaino magistro siekiama atsakyti į sudėtingus ir realių tiriamųjų poreikius mados srityje, plėsti ir kurti naujas žinias ir taip prisidėti prie kv ... [+]

Programa sukurta bendradarbiaujant su UBI - universiteto Beira Interior

Tai Magistro Branding ir mados dizaino ketina reaguoti į sudėtingus ir realių poreikių patirties mados srityje, plėsti ir kurti naujas žinias ir taip prisidėti prie kvalifikuotų specialistų mokymą šioje veiklos srityje. Be to, ja siekiama pagerinti kritinę pajėgumus, stimuliacija įgūdžių ir kūrybiškumo, naujovių ir verslumo plėtra visada statyti ar interpretuoti rinkos tendencijas.

Per magistro laipsnį, studentai turi galimybę plėtoti kolekciją iš savo sumanymo iki jo skatinimą, baigiant madų šou.

Iš studentų darbo sėkmė yra sustiprintas per laboratorijas ir įrangą, kad mokyklos teikia.... [-]

Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IADE

Visuomenėje, kuri vis dažniau vertina patirtį, o ne produkto ar paslaugos, kurios paprastai yra nematerialūs, yra sąlygotas technologinių sprendimų, tai magistras Sąveika ... [+]

Visuomenėje vis labiau vertina patirtį per produktą ar paslaugą, kuris yra linkę būti nematerialios, yra sąlygotas technologinių sprendimų, tai Master Sąveika Dizainas Mes ketiname ištirti ryšį tarp žmonių ir skaitmeninių dalykų santykį, perspetivando socialinę, kultūrinę ir etinę poveikį sąveikos su esamų ir naujų technologijų, parengti pasiūlymus, kurie turės teigiamą poveikį visuomenei ir gyvenimo kokybę vartotojams.

per tarpdisciplininis požiūris orientuotas į klientąGlaudžiai bendradarbiaujant su mokslo ar rinkos ekspertaiA pedagoginė modelis sutelktas į projektoYra skirtas suteikti studentams teorinių žinių ir praktinių įgūdžių, kurie leistų meistriškumą įvairių projekcinės etapais, nuo poreikių įvertinimo ir apibūdinimo vartotojui, minčių apie savižudybę ir bandymo prototipų, baigiant tirpalo ir struktūros modelio kūrimo verslas.... [-]

Portugalija Lisabona
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Ištęstinės
-2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IADE - Universidade Europeia

Location address
Av. Dom Carlos | 4
Lisbon, Lisabona, 1200-649 PT