Oficialus aprašymas

IPAM yra mokykla, kuri turi daugiau nei 30 metų patirtį mokymo rinkodaros, turintys visada siūlomų švietimo kompetencijos arti bendrovėms ir rinkoms.

Mūsų mokymo modelis sujungia teoriją ir praktiką, dėsto su verslo patirtį ir realaus pasaulio problemas, kurios kelia studentams įmonių.

Studentai yra tiesa rinkodaros vadybininkai, kai prasideda ar plėtoti savo karjerą.

Įkurta 1984 metais, ji yra seniausia ir didžiausia mokyklos rinkodaros Portugalijoje ir išugdė daugiau nei 9000 studentų savo 31 gyvavimo metų.

Tai buvo vienas iš pirmųjų portugalų aukštojo mokslo institucijose turi būti vertinamas pagal Europos universitetų asociacijos, svarbiausias asociacijos sektoriuje.

Per 1990 IPAM mato nepaprastą augimą. Ji vystosi labai glaudus ryšys su verslo rinkoje, jos kursus gauna pripažinimą iš Portugalijos vyriausybės, ji turi savo 1 kongresas rinkodaros specialistai ir paleidžia tik mokslinį žurnalą specializuojasi rinkodaros iki šios dienos. Po 2000 metų, IPAM turi didžiausią valdymo simuliatorius nacionaliniu lygmeniu, ji visiškai integruoja visus savo akademines programas pagal Bolonijos procesą ir palankiai vertina garsus Philip Kotler ir Tom Peters į truksiantį pamokos mokslo metus.

Nuo 2015 m IPAM buvo dalis laureatas tarptautinių universitetų, didžiausių pasaulio grupės aukštojo mokslo, kurio misija yra pasiūlyti aukštąjį išsilavinimą su daugiakultūrėje dėmesio. Įkurta 1988 metais, laureatas turi daugiau nei 70 institucijų iš 25 šalių ir taip pat galima rasti internete, su daugiau nei milijono studentų ir daugiau kaip 70 tūkstančių bendradarbių.

Laureatas tarptautinių universitetų yra didžiausia pasaulinė grupė aukštojo mokslo, siūlanti prieigą prie kokybiško švietimo orientuota į studentų rezultatus.

  • 25 šalys ir internete
  • Daugiau nei 1 000 000 studentų
  • Daugiau nei 70 institucijos

Universitetai, kurios sudaro laureato tinklo pasiūlymus bakalauro, magistro, doktorantūros ir aukštesnės studijų pakopos kursai tokiose srityse, kaip verslo, inžinerijos, Hotel vadybos, teisės, architektūros, meno, ir medicinos, be kita ko.

Laureatas siekiama padėti savo studentams pasiekti savo potencialą ir pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus. Jis atneša į savo universitetus ir jos studentai Global Insight su vietos požiūriu, sukurti tikrai daugiakultūrėje karjeros orientuotą mokymosi patirtį.

Į studentą orientuotas mokymo modelis, kuriuo siekiama parengti studentus visame pasaulyje, per žinių įgijimą ir gebėjimų plėtros, kuri bus padidinti jų galimybes įsidarbinti bet kur pasaulyje.

Tuo IPAM, per daugelį metų pedagoginė modelis, kuris sujungia klasėje veiklą, technologijų ir nuorodą į rinką buvo sukurta.

Per šiuos pamokinę veiklą, nurodymas pateikiamas su įprastomis modelio, bet su novatoriškų pedagoginių metodikų (Byla studijos, teatras, vaidmenų, grupinis darbas, pamoka sesijas arba modeliavimas). Instrukcija mišraus mokymosi aplinkoje pagelbėtų naujas technologijas (Moodle, tinklai, forumai, pokalbiai, vaizdo konferencijų).

Galiausiai, dėstymas rinkos aplinkoje atliekamas lauke (verslo ir atidarymo dienas, klasės įmonėse, darbo vizitais, stažuotės, seminarai arba konferencijos).

taip IPAM novatoriškas ir diferencijuojant akademinis modelis grindžiamas 2 pagrindiniais ramsčiais:

  • Nuoroda į verslą
  • Tarptautinė patirtis
IPAM Lisabonos
  • Studijų sričių ir komunalinių erdves, kurios ketina skatinti komandinį darbą ir skatinti universitetų integraciją: Klasė Kambariai | labs | Auditorija | Biblioteka | Kabinetuose | lauko vestibiulyje
  • Paslaugos, kuriomis siekiama palengvinti mokinių kasdieniam gyvenimui: maisto teismas | Kopijuoti centras | Studentai Paslaugos | Virtualus apgyvendinimu | Nemokamas bevielis internetas
IPAM
Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portugalų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

IPAM

Į marketingo vadybos magistras rengia studentus sukurti strateginį rinkodaros veiklą tarptautiniame kontekste. ... [+]

Į marketingo vadybos magistras rengia studentus sukurti strateginį rinkodaros veiklą tarptautiniame kontekste. Per patirtinio mokymosi visą panardinant verslo, studentas rengia technines ir reliacinės kompetencijas atlikti tarpinius ir aukštesnio lygio funkcijas organizacijose.

Ši magistrantūros studijų kursas yra grindžiamas visuotiniu atsižvelgiant į rinkos ir glaudžius ryšius su įmonėmis, skatinti komandinį darbą verslumą ir inovacijas.

įmonės

Visame Master, studentas turės nuolatinį ryšį su profesiniu pasauliu, ar per seminarus su lyderiais ir etaloninių profesionalų, seminarų, projektų su įmonėmis bei atlikti etapus galimybę.

... [-]

Portugalija Lisbon Porto
Susisiekti su mokykla
Anglų,Portugalų
Ištęstinės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
IPAM

Į dizaino vadybos magistras apima visą strateginę ir operatyvinę procesą per verslo organizavimo, siekiant pritaikyti pasiūlymus, pritaikytus vartotojų poreikius. ... [+]

Magistro sukurta bendradarbiaujant su IADE - Creative universitete.

Dizainas valdymas yra veikla, kuri turi kaip pagrindinį tikslą gero dizaino įmonių steigimą, pridedant sričių žinių apie projektavimo ir valdymo. Gebėjimas projektuoti ir planuoti kūrybinius procesus į mokslinių tyrimų, analizės, koncepcijos ir vykdymo etapuose yra pagrindiniai įgūdžiai projektavimo valdytojas, kuris išversti į pasiektų vykdant rinkos įmonių konkrečių rezultatų.

Į dizaino vadybos magistras apima visą strateginę ir operatyvinę procesą per verslo organizavimo, siekiant pritaikyti pasiūlymus, pritaikytus vartotojų poreikius.

įmonės

Visame Master, studentas turės nuolatinį ryšį su profesiniu pasauliu, ar per seminarus su lyderiais ir etaloninių profesionalų, seminarų, projektų su įmonėmis bei atlikti etapus galimybę.... [-]

Portugalija Lisbon Porto
Susisiekti su mokykla
Portugalų
Ištęstinės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

IPAM - The Marketing School

Location address
Quinta do Bom Nome,
Estr. da Correia 53
1500-210 Lisboa

Lisbon, Lisbon, PT
Location address
Rua Manuel Pinto de Azevedo, 748
4100-320 Porto

Porto, Porto District, PT