Oficialus aprašymas

Panardinimas į Leiria

Ar žinojote, kad studentai iš daugiau nei 70 skirtingų šalių pasirinko Polytechnic of Leiria kaip pirmąjį studijų variantą? Sužinokite, kodėl Portugalija yra puiki vieta ir kodėl studijavimas Polytechnic of Leiria universitete gali būti tikra gyvenime besikeičianti patirtis.

„Leiria“ yra jūsų tikslas. Visų viduryje, jūs turite daug veiklos netoliese. Geriausias banglenčių paplūdimys, važiuojantis ant Atlanto kelio, didžiausias šalyje, turintis 62 km ilgio, žygiai, apsilankymas pasipuošęs istoriniais kaimais ... įtraukiant save į naują gyvenimo būdą, nauju kraštovaizdžiu.

„Leiria“ yra praeities ir ateities derinys. Sauga, aukšta gyvenimo kokybė ir daugiakultūrė aplinka. Leiria yra gyvas universiteto miestas ne tik mokytis, bet ir gyventi! Regione yra du iš gražiausių Portugalijos paminklų, Batalha vienuolynas ir Alcobaça vienuolynas, kuriuos UNESCO priskiria Pasaulio paveldo vietoms.

Lis upės kreivėse yra paslėptos laisvalaikio vietos, pvz., Parkai ir kavinės, sėdėti ir atsipalaiduoti. Eikite su laiku į istorinį centrą, norėdami aplankyti svaiginančias kavines, barus ir apsvarstyti nuostabius terasos vaizdus. Vakare pasitraukite iš dėžutės ir susimaišykite su kitais vietiniais ir tarptautiniais studentais unikaliame Rodrigues Lobo aikštėje.

Apie Polytechnic of Leiria

„Leiria“ taip pat yra mokymosi miestas, turintis pirmąją Polytechnic of Leiria universitetą. Be to, Polytechnic of Leiria universitetas turi stipendijų tarptautiniams studentams.

Šiame mieste gyvena apie 11 500 studentų, lankančių Polytechnic of Leiria būstinės Polytechnic of Leiria ir tris jos mokyklas: Švietimo ir socialinių mokslų mokyklą, Technologijų ir vadybos mokyklą. Studentai iš daugiau nei 70 skirtingų šalių pasirinko Polytechnic of Leiria universitetą savo studijų tikslu, taip pasirenkant puikų išsilavinimą ir patiriančią gyvenimą.

Polytechnic of Leiria universitetas yra aukštojo mokslo viešoji įstaiga, teikianti programas bakalauro ir magistro lygmeniu. Sukurtas šiuolaikiniams studentams, „ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria siūlo dvidešimt pirmojo amžiaus studijas: penkis miestelius keturiuose skirtinguose miestuose, kuriuose siūlomos išskirtinės mokymosi galimybės, daugiau kaip 130 aukštųjų technologijų laboratorijų, aprūpintų naujausiomis technologijomis, novatoriškas mokymo metodas ir draugiškas, glaudus atmosfera. Ypač paminėti tuos, kurie myli automobilius, nes Polytechnic of Leiria universitetas turi geriausią inžinerijos automobilių laboratoriją. „ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria yra partnerystės su keliomis bendrovėmis, tokiomis kaip „Cisco“, „Phoenix Contact“, „Oracle“ ir „Siemens“. Šie prekių ženklai, ir dar daugiau, nusprendė įgyvendinti akademijas Polytechnic of Leiria universitete, kuri gali padėti jums sėkmingai dirbti savo karjeroje. Tai taip pat apima stažuotes, kuriose studentai gali praleisti laiką dirbti ir mokytis verslo aplinkoje.

Regione yra daug plastikų, keramikos ir stiklo, pelėsių, inžinerijos, žuvininkystės, turizmo, maisto ir biotechnologijų. Šiame verslumo kontekste „Leiria“ siūlo puikias galimybes studentams ir tyrėjams. Apskritai regione yra aukštas įsidarbinimo lygis.

„ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria galite rinktis iš kelių sričių: nuo verslo, meno, švietimo, turizmo, sveikatos, sporto ar socialinių mokslų. „ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria yra aukščiausios klasės paslaugos, glaudi ir pasiryžusi komanda, padedanti mokiniams įsikurti nauju gyvenimu.

ir Sveikatos mokslų mokykla.

Penkios mokyklos, keturiuose didinguose miestuose, ne tik mokytis, bet ir gyventi bei mylėti.

Ateities karjeros perspektyvos

Polytechnic of LeiriaPolytechnic of Leiria universitetas didžiuojasi, kad turi pramonės partnerystę: daugelis mūsų kursų turi partnerystę su pirmaujančiomis kompanijomis, kurios padėjo pamatus, kad viršytumėte. „Cisco“, „Phoenix Contact“, „Oracle“, „Siemens“ yra tik keletas pagrindinių prekių ženklų, kurie nusprendė savo institucijose įgyvendinti akademijas.

Mes taip pat įsikūrę regione, turinčiame didelį ekonominį dinamiškumą: aukštas įsidarbinimo lygis regione, kuriame yra daug plastikų, keramikos ir stiklo, pelėsių, inžinerijos, žuvininkystės, turizmo, maisto ir biotechnologijų.

Polytechnic of LeiriaPolytechnic of Leiria taip pat yra IT platforma, kuria siekiama skatinti savo studentų įsidarbinimą.

Anglų kalbos palaikymas

Anglų kalbos dėstomi magistrantūros kursai reikalauja mokinių įrodyti anglų kalbos mokėjimą.

Priemonės ir paramos priemonės

Polytechnic of LeiriaPolytechnic of Leiria yra gerų patogumų ir paramos priemonių, padedančių studentams įsikurti naujam gyvenimui.

Dvidešimt pirmojo amžiaus studijų įranga: penki stovyklavietės, siūlantys išskirtines mokymosi galimybes. Daugiau nei 130 aukštųjų technologijų laboratorijų aprūpintos naujausiomis technologijomis.

Naujoviški mokymai: investavome į pažangias studento galimybes ir į naujausias turimas technologijas, stengdamiesi parinkti savo kursus į gyvenimą. „ESTM School-Hotel“ ir mūsų internetinis mokymosi skyrius yra tik du.

IRT paslaugos: nemokamas belaidis internetas visose miesteliuose, gyvenamosiose salėse, valgyklose ir kitose Polytechnic of Leiria erdvėse.

Medicinos paslaugos: Polytechnic of Leiria teikia sąlygas, kurios užtikrina Jūsų gerovę fiziškai ir psichologiškai, todėl siūlome mažesnes išlaidas, paramą konkrečiose srityse, pvz., Diagnozės ir prevencijos, taip pat psichologinės konsultacijos.

Sporto patalpos: Polytechnic of Leiria universitetas suteikia studentams galimybę užsiimti įvairiais sporto šakomis per Studentų aptarnavimo paslaugų sporto sektorių.

Valgyklos: Polytechnic of Leiria siūlo daugybę maisto padalinių per savo Studentų aptarnavimo tarnybas. Galimybės yra įvairios: penkios valgyklos, devyni barai, du restoranai ir užkandžių baras. Studentai gali naudotis maitinimo paslauga už labai prieinamą kainą. Valgyklose pilnas maitinimas teikiamas socialinėmis kainomis (pilnas maistas apima: sriubą, pagrindinį patiekalą, salotą, duoną, vaisių ar desertą ir sultis) ir baruose yra meniu su subsidijuojamomis kainomis. Yra nuolatinis troškimas įvairinti maistą, stengiantis užtikrinti subalansuotą mitybos meniu ir pagerinti studentų pasitenkinimo lygį.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Portugalų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Polytechnic of Leiria

Kompiuterių inžinerijos magistras - mobilioji kompiuterija (MEI-CM) yra suteikti profesionalią specializaciją, daug dėmesio skiriant mobiliesiems kompiuteriams ir susijus ... [+]

Kompiuterių inžinerijos magistras - mobilusis kompiuteris

Kompiuterių inžinerijos magistrantūros tikslas - mobiliosios kompiuterijos (MEI-CM) tikslas - suteikti profesionalią specializaciją, daug dėmesio skiriant mobiliesiems kompiuteriams ir susijusioms technologijoms, leidžiančias studijuoti kompiuterių inžinerijos laipsnį turintiems asmenims ir susijusius kursus. , įskaitant galimybę patirti profesionalams darbo rinkoje. Norint tai pasiekti, naudojamas projektinis mokymosi metodas. Komandinių projektų įgyvendinimas skatina darbo planavimą ir organizavimą, mokslinius tyrimus ir būtinų žinių įgijimą, taip pat savarankiškumo, iniciatyvos, kritinės analizės ir sprendimų analizės kūrimą.... [-]

Portugalija Leiria
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Polytechnic of Leiria

Magistrantūros studijų programa, Darnaus turizmo vadybos siekiama studentų, galinčių atlikti užduotis įvairiose šakose turizmo, tiek visuomenei arba privataus sektoriaus ... [+]

Darniojo turizmo vadybos magistras

Magistrantūros studijų programa, Darnaus turizmo vadybos siekiama studentų, galinčių atlikti užduotis įvairiose šakose turizmo, tiek visuomenei arba privataus sektoriaus mokymus. Taigi, siekiama: sukurti aukštesnio lygio žinių apie įvairių disciplinų, integruoti kursą, pritaikant principus ir sąvokas, pagrindinius valdymo ir tvarumo turizmo; žinau giliai žmogaus poveikį turizmo sistemas ir gebėti sukurti veiksmingus sprendimus dėl šios problemos, taikyti sąvokas ir metodus, sukurtus su tikslumo ir gebėjimo savikritikos; gebėti per įgytos žinios, diagnozuoti problemas ir pasiūlyti sprendimus valdymo ir tvarumo, turite įgūdžių, kad galėtų vykdyti planus tvariai valdyti turizmo išteklius; pasiekti mokslinių tyrimų galimybes, kritiškai analizuoti informaciją ir mokslo ir technikos sklaidos; motyvuoti už žinių programų, ypač per savo tvaraus žvalgymo ir jo integruoto valdymo, nustatyti galimus darbdavius ​​ir skatinti inovacijas; būti įvedama naujų idėjų ir naujų produktų ir paslaugų, susijusių su tausiai naudoti ir valdyti turizmo išteklių nacionaliniu / tarptautinėje rinkoje, per savarankišką darbą; suprasti ir taikyti mokslinių tyrimų metodus, plėtoti asmeninius bei profesinius įgūdžius, kurie leistų jiems vadovauti arba prisijungti darbo grupes; įgyti įgūdžių, reikalingų integruoti doktorantūros ar panašias programas susijusiose srityse.... [-]

Portugalija Leiria
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Polytechnic of Leiria

Šis kursas siekiama, pirma, suteikti pažangiosios taikomuosius žinias specialybės dalykus, kad prisiima strateginę reikšmę šalies ir regiono. Taigi, tikslai yra įgijimą, ... [+]

Šie pagrindiniai tikslai yra studentų įgijimas teorinių žinių ir būtinų įgūdžių, susijusių su jų taikymu elektronikos ir telekomunikacijų, arba energetikos ir automatizavimo srityse. Žinoma, taip pat siekiama aktyviai prisidėti skatinant nacionalinę technologinę plėtrą ir didinant pridėtinę vertę šalies ir regiono pramonėje, plėtojant projektus, disertacijas ir darbo vietas įmonėse bei mokslinių tyrimų ir plėtros institucijose.

ryšiai planas

1 Metai

Elektromagnetinis suderinamumas Projektų valdymas Įvadas į mokslinių tyrimų

1. metai - elektronikos ir telekomunikacijų

integruota elektronika Ryšių tinklų technologijos Audio ir Video Coding Korinio ryšio tinklo projektavimas Multimedijos Komunikacijos ... [-]
Portugalija Leiria
Spalis 2019
Portuguese (Portugal)
Ištęstinės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Polytechnic of Leiria

Šia programa siekiama suteikti studentams konceptualių ir praktinių įgūdžių aukšto profesionalaus lygio konkrečiose srityse grafinio dizaino ir komunikacijos daugelyje pl ... [+]

meistras grafinio dizaino

Į grafinis dizainas ESAD.CR magistro siekiama suteikti studentams konceptualių ir praktinių įgūdžių aukšto profesionalaus lygio konkrečiose srityse grafinio dizaino ir komunikacijos daugelyje platformų, kurios funkcija šiuolaikinę vizualinę kultūrą.

Prieigos sąlygos Turintieji bakalauro laipsnį arba juridinio ekvivalentas komunikacijos dizainas, grafinis dizainas, multimedija dizainas, produkto dizaino, dailės, New Media, domina vykdyti studijas grafinio dizaino srityje; Turintieji užsienio mokslo bakalauro laipsnį po to kai 1 ciklo organizuojamus pagal Bolonijos proceso Grafinis dizainas ir susijusiose srityse principus tyrimų; Laikikliai užsienio bakalauro laipsnį, kuris yra pripažintas kaip atitinkantis laipsnio tikslus mokslinis-techninis tarybos Esad grafinio dizaino ir susijusiose srityse; Turintieji akademinės, mokslo ar profesinio mokymo programas, kurios yra pripažintos kaip patvirtinantį gebėjimus vykdyti šią studijų programą mokslinio-techninio tarybos Esad. Studijų planas ... [-]
Portugalija Leiria
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Polytechnic of Leiria

Plėtra susijusi su biotechnologijų ir genų inžinerijos ir naujų įrankių atėjimas tapo įmanoma didelį pagreitį šioje srityje, kuris šiuo metu yra 21-ojo amžiaus priešakyje ... [+]

meistras taikomosios biotechnologijos

Taikomosios Biotechnologijos magistras siekiama parengti studentus su mokslo, technikos ir žmogiškųjų gebėjimų plėtoti taikomųjų mokslinių tyrimų ir valdymo veikla biotechnologijų srityje. Šis kursas siekiama suteikti studentams su pažangių mokymo biotechnologijų srityje taikyti kuriant ir įgyvendinant projektus farmacijos biotechnologijos, maisto biotechnologijų ir jūrų biotechnologijos srityse. Antraisiais metais kurso studentas atliks tyrimus tam tikra tema, kuri bus surinkta į stažuotės / projekto / disertaciją. Sėkmingas gynybos šios stažuotės / projekto / disertacijos lems magistro laipsnį

Prieigos sąlygos Akademinio bakalauro laipsnio turėtojai po pirmojo studijų ciklo, organizuoto pagal Bolonijos proceso principus jūrų biologijos ir biotechnologijos srityje ir su jais susijusiose srityse; Turintieji bakalauro laipsnį, kuris yra pripažintas kaip atitinkantis laipsnio tikslus mokslinis-techninis tarybos ESTM jūrų biologijos ir biotechnologijų ar gretutinių vietovėse; Laikikliai akademinės, mokslo ar profesinio mokymo programas, kuris yra pripažįstamas kaip patvirtinantis gebėjimą atlikti šią studijų programą mokslinio-techninio tarybos ESTM. Mokesčiai ... [-]
Portugalija Leiria
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Polytechnic of Leiria

Ši magistro programa siekiama suteikti ir integruotas rinkinys dinaminių gebėjimų, stipriai remiantis techniniu ir mokslo žiniomis. ... [+]

meistras į gaminio projektavimą inžinerijos

Ši magistro programa siekiama:

Teikti ir integruotas rinkinys dinaminių įgūdžių, stipriai remiasi mokslo ir technikos žinias, kuri yra labai svarbi greitai ir išradingai kurti kokybiškus produktus su dideliu sėkmės ir pridėtinės vertės. Teikti daugiafunkciniam ir universalų mokymo, todėl specialistai atlikti strateginio / priežiūros užduotis pramonės įmonių ar paslaugų pramonę, taip pat viešųjų ar privačių subjektų. Prieigos sąlygos Turintieji bakalauro laipsnį ar lygiavertį teisinį inžinerijos ir susijusiose srityse, pramoninio dizaino ar produktų dizainą; Turintieji užsienio mokslo bakalauro laipsnį po to kai 1 ciklo studijas organizuojamas pagal Bolonijos proceso inžinerijos principus ir susijusiose srityse, pramoninio dizaino ar produktų dizainą; Laikikliai užsienio bakalauro laipsnį, kuris yra pripažintas kaip atitinkantis laipsnio tikslus mokslinis-techninis tarybos EStG inžinerijos ir susijusiose srityse, pramoninį dizainą arba produktų projektavimą; Turintieji akademinės, mokslo ar profesinio mokymo programas, kurios yra pripažintos kaip patvirtinantį gebėjimus vykdyti šią studijų programą mokslinio-techninio tarybos EStG. Studijų planas ... [-]
Portugalija Leiria
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Polytechnic of Leiria

Siekiant patenkinti pasaulinės rinkos iššūkius, programa suteikia nacionalinių ir tarptautinių kompanijų su absolventų, kurie gali sukelti ir palaikyti jų procesas vyksta ... [+]

Mgr Tarptautinis Verslas

Siekiant patenkinti pasaulinės rinkos iššūkius, tarptautinio verslo magistro programa numato nacionalinių ir tarptautinių kompanijų su absolventų, kurie gali sukelti ir palaikyti jų procesas vyksta tarptautinė. Tarptautinio verslo programa pagrindinis dėmesys skiriamas žinių ir įgūdžių, kurie yra gyvybiškai svarbūs tarptautinei verslo ir internacionalizacijos procese įmonių plėtrai.

Programos tikslai

Tarptautinio verslo MIB () magistro programa leidžia absolventams tęsti studijas su ypatingą dėmesį skiriant tarptautinio verslo, sukurta siekiant suteikti dalyviams įgūdžių, kad tiktų tiek viešojo ir privataus sektorių, viena vertus, ir, kita vertus, stimuliuoti ekonomiką tarptautinei prekybai ir investicijoms. Siekiant patenkinti pasaulinės rinkos iššūkius, Tarptautinio Verslo (MIB) programos magistras suteikia nacionalinių ir tarptautinių kompanijų su specialistais, kurie gali sukelti ir palaikyti jų procesas vyksta tarptautinė. Programos tikslai:... [-]

Portugalija Leiria
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Polytechnic of Leiria

Suteikti civilinės inžinerijos magistro laipsnį - statybos statybą, leidžiantį panašios srities bakalauro laipsnį turintiems asmenims tęsti studijas. ... [+]

Statybos inžinerijos magistras

Suteikti civilinės inžinerijos magistro laipsnį - pastatų statybą, leidžiantį panašios srities bakalauro laipsnį turintiems asmenims tęsti studijas ir tobulinti žinias apie civilinę statybą, statinius, hidrauliką ir aplinką, kelių projektavimą, planavimą ir transportavimą. Šiuo laipsniu studentai parengs originalias paraiškas konkrečioje srityje, atlikdami projektą, disertaciją ar stažuotę. Baigdami Mokytoją, studentai turėtų sugebėti: 1) taikyti įgytas žinias, suprasti ir spręsti problemas naujose ir nepažįstamose situacijose, plačiame ir daugiadisciplininiame kontekste; 2) Parengti sprendimus ir priimti sprendimus realiose situacijose, turint ribotą ar neišsamią informaciją; 3) aiškiai ir be abejonių perduoti savo išvadas ir pagrindus ekspertams ir ne ekspertams; 4) Autonomiškai įsipareigoti mokytis visą gyvenimą.... [-]

Portugalija Leiria
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Politécnico de Leiria

Leiria

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria
Address
Polytechnic Institute of Leiria, Headquarters, Rua General Norton de Matos, Apartado 4133
2411-901 Leiria, Leiria District, Portugalija
Telefonas
+351 244 830 010