Polytechnic of Leiria

Įvadas

Oficialus aprašymas

Panardinimas į Leiria

Ar žinojote, kad studentai iš daugiau nei 70 skirtingų šalių pasirinko Polytechnic of Leiria kaip pirmąjį studijų variantą? Sužinokite, kodėl Portugalija yra puiki vieta ir kodėl studijavimas Polytechnic of Leiria universitete gali būti tikra gyvenime besikeičianti patirtis.

„Leiria“ yra jūsų tikslas. Visų viduryje, jūs turite daug veiklos netoliese. Geriausias banglenčių paplūdimys, važiuojantis ant Atlanto kelio, didžiausias šalyje, turintis 62 km ilgio, žygiai, apsilankymas pasipuošęs istoriniais kaimais ... įtraukiant save į naują gyvenimo būdą, nauju kraštovaizdžiu.

„Leiria“ yra praeities ir ateities derinys. Sauga, aukšta gyvenimo kokybė ir daugiakultūrė aplinka. Leiria yra gyvas universiteto miestas ne tik mokytis, bet ir gyventi! Regione yra du iš gražiausių Portugalijos paminklų, Batalha vienuolynas ir Alcobaça vienuolynas, kuriuos UNESCO priskiria Pasaulio paveldo vietoms.

Lis upės kreivėse yra paslėptos laisvalaikio vietos, pvz., Parkai ir kavinės, sėdėti ir atsipalaiduoti. Eikite su laiku į istorinį centrą, norėdami aplankyti svaiginančias kavines, barus ir apsvarstyti nuostabius terasos vaizdus. Vakare pasitraukite iš dėžutės ir susimaišykite su kitais vietiniais ir tarptautiniais studentais unikaliame Rodrigues Lobo aikštėje.

Apie Polytechnic of Leiria

„Leiria“ taip pat yra mokymosi miestas, turintis pirmąją Polytechnic of Leiria universitetą. Be to, Polytechnic of Leiria universitetas turi stipendijų tarptautiniams studentams.

Šiame mieste gyvena apie 11 500 studentų, lankančių Polytechnic of Leiria būstinės Polytechnic of Leiria ir tris jos mokyklas: Švietimo ir socialinių mokslų mokyklą, Technologijų ir vadybos mokyklą. Studentai iš daugiau nei 70 skirtingų šalių pasirinko Polytechnic of Leiria universitetą savo studijų tikslu, taip pasirenkant puikų išsilavinimą ir patiriančią gyvenimą.

Polytechnic of Leiria universitetas yra aukštojo mokslo viešoji įstaiga, teikianti programas bakalauro ir magistro lygmeniu. Sukurtas šiuolaikiniams studentams, „ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria siūlo dvidešimt pirmojo amžiaus studijas: penkis miestelius keturiuose skirtinguose miestuose, kuriuose siūlomos išskirtinės mokymosi galimybės, daugiau kaip 130 aukštųjų technologijų laboratorijų, aprūpintų naujausiomis technologijomis, novatoriškas mokymo metodas ir draugiškas, glaudus atmosfera. Ypač paminėti tuos, kurie myli automobilius, nes Polytechnic of Leiria universitetas turi geriausią inžinerijos automobilių laboratoriją. „ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria yra partnerystės su keliomis bendrovėmis, tokiomis kaip „Cisco“, „Phoenix Contact“, „Oracle“ ir „Siemens“. Šie prekių ženklai, ir dar daugiau, nusprendė įgyvendinti akademijas Polytechnic of Leiria universitete, kuri gali padėti jums sėkmingai dirbti savo karjeroje. Tai taip pat apima stažuotes, kuriose studentai gali praleisti laiką dirbti ir mokytis verslo aplinkoje.

Regione yra daug plastikų, keramikos ir stiklo, pelėsių, inžinerijos, žuvininkystės, turizmo, maisto ir biotechnologijų. Šiame verslumo kontekste „Leiria“ siūlo puikias galimybes studentams ir tyrėjams. Apskritai regione yra aukštas įsidarbinimo lygis.

„ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria galite rinktis iš kelių sričių: nuo verslo, meno, švietimo, turizmo, sveikatos, sporto ar socialinių mokslų. „ Polytechnic of Leiria “ Polytechnic of Leiria yra aukščiausios klasės paslaugos, glaudi ir pasiryžusi komanda, padedanti mokiniams įsikurti nauju gyvenimu.

ir Sveikatos mokslų mokykla.

Penkios mokyklos, keturiuose didinguose miestuose, ne tik mokytis, bet ir gyventi bei mylėti.

Ateities karjeros perspektyvos

Polytechnic of LeiriaPolytechnic of Leiria universitetas didžiuojasi, kad turi pramonės partnerystę: daugelis mūsų kursų turi partnerystę su pirmaujančiomis kompanijomis, kurios padėjo pamatus, kad viršytumėte. „Cisco“, „Phoenix Contact“, „Oracle“, „Siemens“ yra tik keletas pagrindinių prekių ženklų, kurie nusprendė savo institucijose įgyvendinti akademijas.

Mes taip pat įsikūrę regione, turinčiame didelį ekonominį dinamiškumą: aukštas įsidarbinimo lygis regione, kuriame yra daug plastikų, keramikos ir stiklo, pelėsių, inžinerijos, žuvininkystės, turizmo, maisto ir biotechnologijų.

Polytechnic of LeiriaPolytechnic of Leiria taip pat yra IT platforma, kuria siekiama skatinti savo studentų įsidarbinimą.

Anglų kalbos palaikymas

Anglų kalbos dėstomi magistrantūros kursai reikalauja mokinių įrodyti anglų kalbos mokėjimą.

Priemonės ir paramos priemonės

Polytechnic of LeiriaPolytechnic of Leiria yra gerų patogumų ir paramos priemonių, padedančių studentams įsikurti naujam gyvenimui.

Dvidešimt pirmojo amžiaus studijų įranga: penki stovyklavietės, siūlantys išskirtines mokymosi galimybes. Daugiau nei 130 aukštųjų technologijų laboratorijų aprūpintos naujausiomis technologijomis.

Naujoviški mokymai: investavome į pažangias studento galimybes ir į naujausias turimas technologijas, stengdamiesi parinkti savo kursus į gyvenimą. „ESTM School-Hotel“ ir mūsų internetinis mokymosi skyrius yra tik du.

IRT paslaugos: nemokamas belaidis internetas visose miesteliuose, gyvenamosiose salėse, valgyklose ir kitose Polytechnic of Leiria erdvėse.

Medicinos paslaugos: Polytechnic of Leiria teikia sąlygas, kurios užtikrina Jūsų gerovę fiziškai ir psichologiškai, todėl siūlome mažesnes išlaidas, paramą konkrečiose srityse, pvz., Diagnozės ir prevencijos, taip pat psichologinės konsultacijos.

Sporto patalpos: Polytechnic of Leiria universitetas suteikia studentams galimybę užsiimti įvairiais sporto šakomis per Studentų aptarnavimo paslaugų sporto sektorių.

Valgyklos: Polytechnic of Leiria siūlo daugybę maisto padalinių per savo Studentų aptarnavimo tarnybas. Galimybės yra įvairios: penkios valgyklos, devyni barai, du restoranai ir užkandžių baras. Studentai gali naudotis maitinimo paslauga už labai prieinamą kainą. Valgyklose pilnas maitinimas teikiamas socialinėmis kainomis (pilnas maistas apima: sriubą, pagrindinį patiekalą, salotą, duoną, vaisių ar desertą ir sultis) ir baruose yra meniu su subsidijuojamomis kainomis. Yra nuolatinis troškimas įvairinti maistą, stengiantis užtikrinti subalansuotą mitybos meniu ir pagerinti studentų pasitenkinimo lygį.

97864_Mestradoem_Eng_civil.png59429_Civil_collage.jpg

Vietos

Leirija

Ipl - Instituto Politécnico De Leiria

Address
Polytechnic Institute of Leiria, Headquarters, Rua General Norton de Matos, Apartado 4133
2411-901 Leirija, Leirijos rajonas, Portugalija
Telefonas
+351 244 830 010