Oporto Global University - Universidade Portucalense

Įvadas

Oficialus aprašymas

UPT - "Oporto Global University" yra privati ​​aukštojo mokslo įstaiga, sertifikuota pagal ISO 9001, kurią pripažino Portugalijos vyriausybė ir Portugalijos aukštojo mokslo vertinimo ir akreditavimo agentūra - A3ES. UPT tyrimų skyrius, IJP, yra patvirtintas Portugalijos finansavimo agentūros mokslinių tyrimų, FCT.

Sukurta birželį 1986, MVT - Porto Pasaulinis universitetas įsikūręs Porto, žinomas kaip "Cidade Invicta", Porto leido Portugalijai savo vardą. Porto yra Portugalijos šiaurėje, dešiniajame Douro upės krante, antras pagal dydį šalies miestas, įsikūręs miesto teritorijoje, kurioje gyvena daugiau nei 1,3 milijono gyventojų.

"Porto" yra tarptautiniu mastu žinomas dėl savo uosto vyno, tiltų ir senosios bei šiuolaikinės architektūros. Jos istorinis centras nuo 1996 m. Yra UNESCO pasaulio paveldo objektas. Porto miestas taip pat yra aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų kompetencijos centras, išsiskiriantis savo technologinėmis ir mokslo naujovėmis, kuris pritraukia studentus iš visos šalies ir iš užsienio.

UPT yra organizuojamas keturiuose departamentuose: teisės, ekonomikos, vadybos ir informatikos, paveldo ir turizmo bei psichologijos ir švietimo srityse, kurios rengia 1-ąją, 2-ąją ir 3-čiosios pakopos programas bei poskyrį pagal Bolonijos procesą. UPT siekia būti aukštojo mokslo modeliu, atsižvelgdamas į įvairių departamentų sinergijos privalumus. Studentai, ne tik įgydami teorines žinias, turi galimybę kurti praktinius ir mokslinių tyrimų projektus, kurti įvairias įgūdžius, kurie juos rengia ateities karjeroje ir gyventi konkurencingoje pasaulinėje visuomenėje.


Pasaulinis tyrimas ir pasaulinis mokymasis iš pasaulinių specialistų

"Think Global". Tyrimai visame pasaulyje. Mokykis ir mokykis visame pasaulyje. Tai yra UPT pagrindai - "Oporto" visuotinio universiteto vizija, į kurią įkūnijama UPT misija propaguoti pasaulines visuotines žinias, rengiant rytdienos pasaulinius specialistus ir ateities piliečius pasaulyje.

Mūsų oficialiai pripažinti moksliniai tyrimai (ISO 9001 ir FCT) intensyviai dirba su partneriais visame pasaulyje, teikia pasaulinio lygio tyrimus ir kuria kraujuojančių gyvatvorių žinių, siekiant padėti ir skatinti tvarų visuotinį vystymąsi visiems. Mes dalijamės šiomis žiniomis pagal griežtą "atvirosios prieigos" politiką (kai mokslinius tyrimus viešai finansuoja).

Mes pristatome šias žinias savo akademinei (Portugalijos švietimo ministerijai, Portugalijos aukštojo mokslo akreditavimo agentūrai ir ISO 9001) mokymo departamentams ir programoms mūsų pasaulio studentams.

Mūsų tarptautiniu mastu vadovaujami fakulteto pastoraciniai užsiėmimai, aktyvi mokymosi bendruomenė, visuotinė UPT socialinė atsakomybė ir įsipareigojimas, patraukli, tolerantiška ir daugiakultūrė aplinka Portugalijoje prisideda prie asmeninių, tarpasmeninių, kultūrinių ir tarpkultūrinių įgūdžių ugdymo, būtinų sėkmingai įgyvendinti. profesionaliai pasauliniame pasaulyje.

Vietos

Porto

Address
Rua Dr. António Bernardino de Almeida, 541
4200-072 Porto, Porto rajonas, Portugalija