École de Condé

Įvadas

Oficialus aprašymas

Paryžius Campus yra vos keli žingsniai nuo Place Cambronne judrioje rajone netoli Champ de Mars.

Conde Paryžiuje mokykla užima 6.300 m², skirtas dizainas, grafinis menas ir smulkias amatus. Lenkas dizainas ir grafikos menų ir amatų centras yra įsikūręs dviejuose atskiruose pastatuose Pėsčiomis tarpusavyje, su kurių bendras plotas 6300 m². Nuo Cambronne gatvėje, kur yra mokymo dizainas ir grafika mokykla, pastatas buvo visiškai renovuotas 2014 m. Jis yra vienas iš moderniausių savo klasėje. Miesteliu taip pat namų aukštosios mokyklos Kvepalai partnerę įstaigai apie Conde mokyklos.

Tai platesnės rinkinį privačių aukštojo mokslo institucijų, skirtų kurti Paryžiaus centre iš viso.

Studijavimas Paryžiuje

Studijavimas Paryžiuje yra pasirinkti gyvą studentų gyvenimą ekonominio ir kultūrinio centro dinamiškiausia pasaulyje širdis. Tai kuria kasdien patrinti ir mėgautis daugiakultūrėje aplinkoje esmė šaltinį kūrybiškumą.

Paryžius įvykių, susijusių su mados, dizaino, meno ir kūrybiškumo ritmas. Studentai naudos tiesiogiai iš atmosferos, kaip Conde Mokykla dalyvauja dizainerės dienų ir kitų renginių, susijusių su projektavimo ir kūrimo.

Gyvenimo ir studijuoti Paryžiuje, taip pat mėgautis neeilinį kultūrinį potencialą miesto lengvai prieinama iš mokyklos, nes jos centrinę vietą. Muziejai, galerijos, parodų salės yra be galo daug. Jų reguliariai lankyti yra lemiamas privalumas mokymo programą. Galiausiai, siekiant studijuoti Paryžiuje yra būti arti neprilygstamą užimtumo šaltinis kūrybinių industrijų. Su 363.000 darbo vietų įrašyti šioje srityje, Paryžiaus padarė, taip pat Londono ir dauguma didžiųjų pasaulio sostinių.

Vietos

Lionas

Address
7-9 rue Cambronne
75015 Lionas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Lionas

Address
23, rue Camille Roy
69007 Lionas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Nancy

Address
64, rue Marquette
54000 Nancy, „Grand Est“, Prancūzija

Malonu

Address
6, avenue Désambrois
06000 Malonu, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija

Bordo

Address
8, rue du gén. de Cheyron
33100 Bordo, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija

Turinas

Address
5 Via Pisa, 10152
Turinas, Pjemontas, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis