Oficialus aprašymas

Amerikos universiteto Paryžiuje (AUP)

Pasaulyje, kuriame paspartinti kaita ir vis besikeičiantį asmeninių, kultūrinių ir ekonominiai ryšiai yra norma, visi-bent retkarčiais-yra užsienietis.

Šiandienos pasaulyje reikalauja mūsų gebėjimas pamatyti pasaulį, kaip kitas asmuo jį mato, net jei mes gali nesutikti su šiuo asmeniu idėjų ir perspektyvų. Mes turime žinoti, pakankamai pasaulį ir save efektyviai funkcionuoti profesinių ir socialinių įvairių nustatymų. Turime būti patogus gyvenamasis ne iš mūsų pačių komforto zonos kraštą.

Ir tai tik per tą komforto-tą, kad namuose visame pasaulyje kad mes galime užsiimti mūsų pačių ambicijų jausmas, Champion mūsų pačių priežasčių, toliau mūsų pačių idealus.


Amerikietiško stiliaus ugdymas vienoje pasaulio kosmopolitiškiausių miestų

PayPal yra pats sėkmingas eksperimentas tarptautinės, tarpdisciplininį švietimą. AUP vienija visus geriausius elementus Amerikos universiteto modeliu mažų, diskusijų pagrindu klasių; bendradarbiavimo santykius tarp studentų ir dėstytojų; ypatingą dėmesį skiriant kritinio mąstymo ir aiškų bendravimą-su kultūriniais, socialiniais ir profesinių galimybių vienos iš labiausiai pasaulyje kosmopolitinių miestų.

Mūsų yra akademinė kultūra dalyvavimą, pasaulio pilietybę ir bendruomenėje. Mūsų misija ir vertybės atspindi tai, kaip mes siekiame skatinamas studentų ir dėstytojų panašūs kritinę jausmą įsipareigojimo tarpusavio priklausomybės pasaulyje.


Tarptautinę reputaciją kompetencijos

AUP anketa įgaliojimai yra nepriekaištingas. Mes akredituota Artimuosiuose valstybių asociacija kolegijų ir mokyklų. Mūsų fakulteto nariai kilę iš kai kurių geriausių pasaulio universitetų. Ir mes užsiimti specialių akademinių partnerystę su tokiomis institucijomis, kaip prestižinių Oksfordo universiteto, Université de Paris Sorbonos ir Niujorko New School.

Kadangi mūsų įkūrimo 1962 metais mes pateikėme daugiakalbėje ir daugiakultūrinėje mokymosi aplinką. Žinomas kaip pasaulio centras novatoriškus, tarpdisciplininius mokslinius tyrimus, mes šviesti pasaulio piliečiai, savo vietose, kaip atsakingų subjektų bendruomenių, pilietinės visuomenės ir šalių visame pasaulyje.


Alumni tekinimo gyvenimą keičiančių švietimą į pasaulio keičiasi karjeros

AUP turi daugiau nei 15.000 absolventai 141 šalių, todėl mūsų vienas globaliai absolventai tinklų pasaulyje. Na daugiau kaip 90 procentų mūsų studentų dirba ar aukštosios mokyklos per šešis mėnesius nuo baigimo. Ir daugelis nuėjo prie lyderio pozicijas institucijose, kaip įvairios komercinio banko Kuveito, BASF Vokietijoje, Jane Goodall instituto Tanzanija, "Google" Prancūzijoje, partijos Švedijos centro ir Jungtinių Amerikos Valstijų energetikos departamento.


Sužinokite daugiau-ir prisijunk prie mūsų

Norėdami sužinoti daugiau faktų apie AUP, mūsų istorijos ir mūsų akademinių programų, kviečiame Jus susipažinti su mūsų svetainėje ir sužinoti įdomių galimybių, kad jūsų laukia, kai jūs prisijungti prie mūsų dinamišką tarptautinę bendruomenę Paryžiuje.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

The American University of Paris

AUP diplomatijos ir tarptautinės teisės magistrai leis jums įgyti tiek pagrindinių žinių, tiek praktinių įgūdžių, reikalingų karjerai tarptautinėje teisėje, diplomatijoje ... [+]

PARENGTIES JŪSŲ VISUOMENĖS LEADERSHIP

Šis labai konkurencingas vienerių metų diplomatijos ir tarptautinės teisės magistras suteikia jums tarpdisciplininį laipsnį bendradarbiaujant su Oksfordo universiteto vasaros atestatų programa Tarptautinių žmogaus teisių įstatymu. Per šią programą jūs įgysite tiek pagrindinių žinių ir praktinių įgūdžių, reikalingų karjerai tarptautinėje teisėje, diplomatijoje ir tarptautinėje propagandoje.

Programa leidžia kritiškai mąstyti apie sudėtingus diplomatinius ir tarptautinius teisinius klausimus realaus pasaulio kontekste. Taikydami teoriją praktikai, jūs išspręsite keletą pagrindinių klausimų, su kuriais susiduria viešosios ir nevyriausybinės institucijos visame pasaulyje, pvz. "Kodėl valstybės dalyvauja tarptautinėse institucijose, kurios skatina pasaulinį bendradarbiavimą?" Arba "Kaip valstybės ir institucijos sąveikauja, kai nutraukiamas bendradarbiavimas ir atsiranda konfliktas? "... [-]

Prancūzija Paryžius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The American University of Paris

Pasaulinių komunikacijų magistras (MAGC) yra tarpdisciplininė, hibridinė akademinė programa, kuri gamina ekspertų ryšių specialistus ir mokslininkus. Mokoma tarptautinio ... [+]

"Global Communications" MA yra tarpdisciplininė, hibridinė akademinė programa, sukurianti ekspertų ryšių specialistus ir mokslininkus. Mokoma tarptautinio fakulteto, sudaryto iš intelektinių ir profesinių lyderių savo srityse, programa yra skirta padėti jums rasti Pathway į ateitį sėkmės jūsų karjeroje.

PRISIJUNKITE TINKLĄ: TEORIJA IR PRAKTIKA

Mūsų mokymo programa visada pritaikoma patenkinti kylančius poreikius. Mes sveikiname studentus su daugybe interesų ir teikia ekspertų akademinius ir praktinius mokymus temomis, apimančiomis:

Ryšių teorija - nuo srities raidos ir jos pagrindinių sąvokų bei diskusijų iki paskutinių diskusijų ir iššūkių globalizuotame pasaulyjeSkaitmeninės žiniasklaidos technologijos - nuo interneto augimo ir žadimo į pasinerti socialinės žiniasklaidos tinklus ir visur esančius skaičiavimo įrenginius"Global Media and Media Systems" - lyginamosios nuosavybės, kontrolės, įtakos ir naujovių struktūrų žiniosVizualinė kultūra - tyrinėja daugialypę vaizdų ir ekranų galingumą ir žvilgsnį"Kūrybinės industrijos" - jų didėjantis vaidmuo reklamuojant ir reklamuojant prekes bei paslaugas, propaguojant ir naikinant idėjas bei vertybesŽurnalistika ir viešieji ryšiai - įskaitant problemas ir galimybes kurti ir dalytis įdomiu turiniu dėmesio skaitmeninėje ekonomikojeMada ir materialinė kultūra - nuo prabangos iki tvarumo sparčiai besikeičiančioje pramonėje ir plataus masto vartojimo praktikoje vartotojiškoje visuomenėje ir už jos ribųKultūrinis skirtumas ir kultūrinė įvairovė - jų sudėtingas ryšys su besikeičiančia bendravimo politika ir politika visame pasaulyje, įskaitant praktiką, politiką ir organizacijasAktyvizmas ir propagavimas - naujų politinių partijų ir suinteresuotųjų šalių bei permainingų technologijų pasaulyjeTARPTAUTINIS POŽIŪRIS MOKYMUI... [-]
Prancūzija Paryžius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The American University of Paris

Tarptautinių reikalų magistras (MIN) visapusiškai pasinaudoja Paryžiaus daugiakultūriais aspektais ir pagrindiniu vaidmeniu tarptautinėje ekonomikoje, politikoje ir socia ... [+]

Tarptautinių santykių magistras leidžia jums visapusiškai pasinaudoti Paryžiaus pagrindiniu vaidmeniu tarptautinėje ekonomikoje, politikoje ir socialiniuose reikaluose. Per šią programą, jūs turėsite galimybę papildyti griežtus kursinius ir profesinius modulius su stažuotėmis, lauko darbas už disertacijos tyrimus ir atvejo studijų metodai disertacija gamybos.

Mūsų dėstytojai ir darbuotojai glaudžiai bendradarbiauja su savo moksleiviais, teikdami individualią intelektinę mentorystę ir pagalbą, leidžiančią jiems pasikeisti pasaulyje. Tarptautinių santykių magistras numato:

- Galimybė gauti amerikiečių magistro laipsnį Prancūzijoje

- Praktinių ir teorinių žinių apie tarptautinius reikalus, konfliktų sprendimo ir pilietinės visuomenės vystymąsi derinys... [-]

Prancūzija Paryžius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

The American University of Paris

Jei jūs ieškote suvokti savo karjerą į su valdymu susijusią sritį, tarptautinės vadybos magistrantūros studijų programos magistras yra sukurta siekiant padėti jums plėtot ... [+]

Jūsų tolesnis karjeros etapas vadovybėje privalo aprūpinti jus tarptautine profesine aplinka, kuri suteiks unikalią galimybę, jei esate gerai pasirengusi. Jei norite susieti savo karjerą su valdymu susijusioje srityje, mūsų magistrantūra tarptautiniame vadyboje yra lanksti, bet struktūrizuota studijų programa, suteikianti jums pažangių įgūdžių, kad galėtumėte naršyti sudėtingus nacionalinius, kultūrinius ir socialinius bei ekonominius kontekstus, kuriuose visi Šiandienos verslo ir kitos organizacijos veikia.

Plėtoti valdymo įgūdžius mūsų intymioje, tarptautinėje mokymosi aplinkoje

Šis laipsnis buvo sukurtas siekiant patenkinti naujausių absolventų poreikius, besidominčius vadybine karjera, arba ankstyvą ar vidurinį karjeros profesionalų, norinčių pereiti prie valdymo srities ar kito valdymo lygio. Jei norite pereiti nuo laisvosios meno ar humanitarinių mokslų srities į verslo ar valdymo sritį, programa taip pat bus ideali.... [-]

Prancūzija Paryžius
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

The American University of Paris Campus Tour

AUP

Ecole de Guerre Practicum in the MA in International Affairs program

Branding Place Practicum in Iceland

The American University of Paris
Address
5 boulevard de La Tour-Maubourg
75007 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 40 62 07 20