Oficialus aprašymas

"Audencia Business School", įsteigta 1900 m., Yra viena iš geriausių Europos vadybos mokyklų.

EQUIS, AACSB ir AMBA tarptautinės akreditacijos pridėjo prie teigiamo įvertinimo, kurį atliko AERES (Prancūzijos agentūra, teikianti mokslinius tyrimus ir aukštąjį išsilavinimą), pabrėžė įsipareigojimą mokyti pažangą.

Programos "The Financial Times" ir "The Economist" reguliariai vertinamos kaip geriausios pasaulyje. Mokyklos mokymosi vizija grindžiama trimis pagrindiniais principais, kurie yra prasmingi mūsų veiksmams: pasaulinė atsakomybė, verslumas ir kultūrinis supratimas, kurių požiūris į dvigubą kompetenciją ir tarptautinė atvirumo dvasia yra simboliški pavyzdžiai.

2004 m. " Audencia Nantes tapo pirmąja Prancūzijos vadovybe, kuri laikėsi Jungtinių Tautų "Pasaulinio susitarimo". Tada mokykla dalyvavo JT apibrėžtoje savo PRME (Principai atsakingo valdymo švietimo). Audencia Nantes " taip pat pasirašė strateginę partnerystę su WWF-France. Labai dėkojame inkubatoriaus veiklai, kuri kiekvienais metais kuria naujai pradėtus verslumo projektus, mokykla aktyviai veikia bendrovės kūrimo srityje. Remdamasi dvigubos kompetencijos logika, mokykla toliau stiprina veiksmus, pradėtus pradiniu susitarimu, pasirašytu su "Ecole Centrale de Nantes", skirtu inžinierių-vadybininkų ugdymui. Šiandien " Audencia Nantes siūlo įvairias studijų kryptis, jungiančias valdymo ir kitas disciplinas (architektūra, dailė, teisė ir politologija).

key figures/iframe>

Campus gyvenimo būdas

Vienas iš gražiausių Prancūzijos miestelių

Universitetas buvo sukurtas atsižvelgiant į mokymosi aplinkos kokybę.

1140 m2, daugialypės terpės biblioteka, atvira 76 valandų per savaitę, 15 000 knygų ir duomenų bazių, 500 žurnalų prancūzų ir anglų kalbomis bei belaidis internetas.

Finansų prekybos kambarys su galimybe naudotis įvairiomis paslaugomis paprastai skiriamas finansų specialistams.

Klubai ir asociacijos: "Audencia" studentų gyvenimas yra ypač turtingas. Savo laisvalaikiu studentai gali dalyvauti įvairiose veiklos srityse, daugiausia dėmesio skiriant verslo, finansų, sporto, muzikos, kultūros, humanitarinės pagalbos ar tarptautinių klausimų. Universitete yra apie 30 studentų klubų.

Svečių kambariai miesteliu lankytojams.

Apgyvendinimas: speciali studentų intraneto duomenų bazė pateikia informaciją apie laisvas studentų rezidencijų, studijų ar butų ar privačių apgyvendinimo vietų skaičius su šeima. Kiekvienas tarptautinis studentas, atvykęs į "Audencia", gali pasikliauti specialia tarptautine ryšių komanda, kuri užtikrina, kad kiekvienas studentas suras apgyvendinimą.

"Campus Net", virtualioji platforma, leidžianti studentams susipažinti su kursų tvarkaraščiu, elektroniniu paštu, darbo failais ir detalėmis kursuose.

Saint-Nazaire Campus įrenginiai, skirti mokymo ir mokslinių tyrimų pirkimo ir tiekimo grandinės valdymo.

aboutAudencia Nantes " buvo pripažintas įvairiuose tarptautiniuose reitinguose:/>

"Financial Times" 2015 m. Rugsėjis

"Audencia" yra 28-oje vietoje pasaulyje savo valdymo inžinerijos programos magistro laipsnyje ir 6-oje pasaulyje karjeros kategorijos kategorijoje.

Ši programa iliustruoja " Audencia Nantes , "Ecole Centrale de Nantes" ir nacionalinės "Ecole Nationale Supérieure d'Architecture de Nantes" ALLIANCE logiką.

2014 m. Lapkričio mėn. - geriausios verslo mokyklos Europoje

Audencia yra viena iš 80 geriausių verslo mokyklų Europoje.

Ekonomistas

2014 m. - 100 geriausių pasaulio magistro programų

"Audencia MBA" yra 88-ajame pasaulyje

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Audencia Business School

Prisijunkite prie mūsų įvairios akademinės bendruomenės, kad išspręstumėte išbandymus ir bendradarbiavimą metų, kurie padės pakeisti ir formuoti savo karjeros trajektorij ... [+]

Inovacinis verslo švietimas kūrybinėms industrijoms

Prisijunkite prie mūsų įvairios akademinės bendruomenės, kad išspręstumėte išbandymus ir bendradarbiavimą metų, kurie padės pakeisti ir formuoti savo karjeros trajektoriją. Mūsų studentai yra varomi dizaineriai, architektai, vizualūs ir gražūs menininkai, menininkai, rašytojai ir kiti, kurie dirba kūrybos ir kultūros pramonėje. Mūsų fakulteto nariai yra gyva vadybininkų ir kūrėjų asortimentas. Visi mes aistringai siekiame dirbti, kuris turi realų poveikį visuomenei.

Ši unikali programa skirta išplėsti savo karjerą kaip solo praktikuojantis, verslininkas ar didesnės kūrybinės ekonomikos organizacijos narys. Programos metu jūs:... [-]

Prancūzija Nantes Kinija Shenzhen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Audencia Business School

Maisto ir žemės ūkio verslo vadybos magistro programos (FAM) ateities vadybininkai, kurie yra aistringi maistui ir žemės ūkiui, pateikia aukščiausią akademinę ir praktinę ... [+]

Dvigubas laipsnis augant

Maisto ir žemės ūkio verslo vadybos magistro programos (FAM) ateities vadybininkai, kurie yra aistringi maistui ir žemės ūkiui, pateikia aukščiausią akademinę ir praktinę verslo žinią, kad atsakingai ir novatoriškiau geriau valdytų pasaulio maisto problemas.

Atsižvelgiant į didėjantį globalizacijos poveikį ir pažangias technologijas, maisto, žemės ūkio ir žemės ūkio pramonės šakos yra išsiplėtimo ir evoliucijos srityse. Kadangi dvi pagrindinės pasaulio agroverslo šalys, Prancūzija ir Brazilija yra pasirengę atlikti esminį vaidmenį maisto pramonės ateityje.

FAM programoje jūs išmokysite puikiai susipažinti su visais maisto ir žemės ūkio verslo valdymo aspektais, ištirti naujausias šios srities dizaino tendencijas, įtraukti dizaino mąstymą ir metodus į savo darbą ir pasidalinti geriausia praktika iš viso pasaulio. Jūs taip pat gausite laipsnius iš dviejų aukščiausių mokyklų Prancūzijoje ir Brazilijoje:... [-]

Prancūzija Nantes Kinija Shenzhen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Audencia Business School

Tiekimo grandinė ir pirkimo specialistai, turintys reikiamų įgūdžių ir patirties, yra labai paklausūs. Jums reikia tiek lokaliai, tiek visame pasaulyje, taikyti naujausia ... [+]

Visuotinių tiekimo tinklų valdymas: subalansuotos, skaitmeninės, strateginės

Tiekimo grandinė ir pirkimo specialistai, turintys reikiamų įgūdžių ir patirties, yra labai paklausūs. Jums reikia tiek lokaliai, tiek visame pasaulyje, taikyti naujausias skaitmenines technologijas, spręsti didėjančią tiekimo grandinės riziką ir užtikrinti tvarią tiekimo grandinę. Tiekimo grandinei ir pirkimų valdytojai turi būti daugialypės tarptautinės organizacijos. " Audencia Business School yra tiekimo grandinės ir pirkimų valdymo magistrė (MSCPM), nes tai yra tavo idealus atspirties taškas sėkmingos karjeros pradžioje klestinčiame lauke su neribota karjeros perspektyva.

Sukurkite savo reputaciją aukščiausio lygio institucijoje ir vienoje iš nedaugelio verslo mokyklų, akredituotų EQUIS, AACSB ir AMBAGyvenkite gražioje Nante, Prancūzijoje, viename iš labiausiai gyvenančių Europos miestų, verslo centro ir naujovių centre. Tai ideali vieta jūsų įgūdžių ugdymui.Sužinokite tikrai tarptautinėje aplinkoje, kurioje yra pasaulinis fakultetasPritraukite geriausius darbdavius, mėgaukitės individualiomis karjeros paslaugomis ir atlikite stažuotes visame pasaulyje... [-]
Prancūzija Nantes Kinija Shenzhen
Sausis 2020
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
18 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Audencia Business School

Sukurkite dvejopą kompetenciją valdyme, kad padidintumėte savo efektyvumą ir įsidarbinti kaip inžinierius. Audencia Business School kaip pirmoji prancūzų verslo mokykla, ... [+]

Kūrybinis tarptautinis inžinierių vadybos mokymas

Sukurkite dvejopą kompetenciją valdyme, kad padidintumėte savo efektyvumą ir įsidarbinti kaip inžinierius. Audencia Business School kaip pirmoji prancūzų verslo mokykla, atverianti duris inžinieriams, yra gerai žinoma šioje srityje. Jūsų mokymai bus aukščiausios kokybės; Valdant magistro laipsnį 29-asis pasaulis ir 9-as tarptautiniams studentams ("The Financial Times", 2017 m.).

Vadybos ir inžinerijos programos magistro studijų metu studijuojate tik anglų kalba. Jūsų programa yra kur inžinerija atitinka tarptautinį valdymą, kuris pagreitina jūsų kūrybiškumą. Absolventai yra kvalifikuojami už vaidmenis, kuriems reikalinga inžinierių kompetencija ir verslo strategija pasaulinėje aplinkoje.... [-]

Prancūzija Nantes Kinija Shenzhen
Vasaris 2020
Anglų
Dieninės
16 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Audencia Business School

Į " Audencia Business School prisijunkite prie ryškiausių novatorių iš viso pasaulio. Vadovaudamiesi tarptautine magistrantūros vadybos (IMM) programa, kursitės pasaulini ... [+]

Pritaikoma, tarptautinė, visiškai tinklinė

Į " Audencia Business School prisijunkite prie ryškiausių novatorių iš viso pasaulio. Vadovaudamiesi tarptautine magistrantūros vadybos (IMM) programa, kursitės pasaulinių ekspertų, dirbančių labai tarptautiniame universitete ir mokymo programose, vadovus. Paruoškite karjeros sėkmę:

Sužinokite, kaip verstis visomis kultūromis.Tvarkykite savo programą pagal savo interesus ir tikslus, įskaitant pasirenkamuosius pasirinkimus ir studijų užsienyje galimybes.Įrodykite savo įgūdžius su praktine magistro disertacija konkrečiame verslo ir valdymo srityje.Susisiekite su mūsų didžiule verslo partnerių tinklu per renginius ir stažuotės galimybes.Mūsų IMM programa gauna paraiškas mūsų universitetuose Nante, Prancūzijoje ir Šendžene, Kinijoje. Jūs turite galimybę pradėti savo magistrantūros programą vienoje iš šių dviejų vietų.... [-]
Prancūzija Nantes Kinija Shenzhen
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Audencia Business School

Pasiruoškite klestėti šiuolaikinėje nuolat besikeičiančioje pasaulio verslo aplinkoje. Prisijunkite prie elito vienerių metų Europos ir tarptautinio verslo vadybos magist ... [+]

3 šalys, 3 kalbos, 3 institucijos, 1 jungtinis laipsnis

Pasiruoškite klestėti šiuolaikinėje nuolat besikeičiančioje pasaulio verslo aplinkoje. Prisijunkite prie elito vienerių metų Europos ir tarptautinio verslo vadybos magistro (EIBM) programa, skirta trijų kalbų mokymams tarptautinio valdymo ir verslumo srityje.

Bendras laipsnis iš šių aukščiausių Europos institucijų

Bredfordo universiteto vadybos mokykla, Jungtinė KaralystėDeusto verslo mokykla, Deusto universitetas, IspanijaAudencia Business School , Prancūzija

Triskartiniai tinklai

Įmonių ryšiai tarp trijų gerbiamų institucijųStažuotės galimybės Prancūzijoje, Ispanijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kt"Audencia", "Bradford" ir "Deusto" teikiamos karjeros paslaugosPrieiga prie trijų didelių tarptautinių darbo tarybųAlumni jungtys ir pasirenkamas tinklo narys iš visų trijų... [-]
Prancūzija Nantes Kinija Shenzhen
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba,Ispanų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Audencia Business School

Audencia Business School vadybos magistras yra viena iš Prancūzijos elito "Grande École" programų, kurios visame pasaulyje pripažįstamos kokybe. Kaip studentas, jūs gausi ... [+]

Švinas su tikslu

Audencia Business School vadybos magistras yra viena iš Prancūzijos elito "Grande École" programų, kurios visame pasaulyje pripažįstamos kokybe. Kaip studentas, jūs gausite naudos iš mūsų reputacijos, tinklo ir ateities mąstymo mokymo. Jūs sukursite keletą kompetencijos sričių ir sustiprinsite tarptautinio valdymo pagrindus. Turėsite įvairią ir įdomią darbo patirtį.

Pasirinkite įvairias specializacijas anglų arba prancūzų kalbomisPasiekite 4-18 mėnesių kompanijos patirtį - nusprendžiate trukmęSužinokite iš aukščiausio lygio fakulteto, turinčio patirties apskaitos, rinkodaros, finansų, statistikos, logistikos, projektų valdymo, kalbų ir ktMėgaukitės kompleksinėmis karjeros paslaugomis iš profesionalų komandos, turinčios patirties tarptautiniame verslo pasaulyje... [-]
Prancūzija Nantes Kinija Shenzhen
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Audencia Nantes

Alan Vilchis

Beauty Manake

Rhita Nabirye

Robert Budianto

Audencia Nantes École de Management
Address
Audencia Nantes - School of Management 8 route de la Jonelière - B.P. 44312
31222 Nantes, Pays de la Loire, Prancūzija
Telefonas
+33 2 40 37 34 34
Address
Shenzhen, Guangdong, Kinija