Audencia Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Audencia Business School", įsteigta 1900 m., Yra viena iš geriausių Europos vadybos mokyklų.

EQUIS, AACSB ir AMBA tarptautinės akreditacijos pridėjo prie teigiamo įvertinimo, kurį atliko AERES (Prancūzijos agentūra, teikianti mokslinius tyrimus ir aukštąjį išsilavinimą), pabrėžė įsipareigojimą mokyti pažangą.

Programos "The Financial Times" ir "The Economist" reguliariai vertinamos kaip geriausios pasaulyje. Mokyklos mokymosi vizija grindžiama trimis pagrindiniais principais, kurie yra prasmingi mūsų veiksmams: pasaulinė atsakomybė, verslumas ir kultūrinis supratimas, kurių požiūris į dvigubą kompetenciją ir tarptautinė atvirumo dvasia yra simboliški pavyzdžiai.

2004 m. " Audencia Nantes tapo pirmąja Prancūzijos vadovybe, kuri laikėsi Jungtinių Tautų "Pasaulinio susitarimo". Tada mokykla dalyvavo JT apibrėžtoje savo PRME (Principai atsakingo valdymo švietimo). Audencia Nantes " taip pat pasirašė strateginę partnerystę su WWF-France. Labai dėkojame inkubatoriaus veiklai, kuri kiekvienais metais kuria naujai pradėtus verslumo projektus, mokykla aktyviai veikia bendrovės kūrimo srityje. Remdamasi dvigubos kompetencijos logika, mokykla toliau stiprina veiksmus, pradėtus pradiniu susitarimu, pasirašytu su "Ecole Centrale de Nantes", skirtu inžinierių-vadybininkų ugdymui. Šiandien " Audencia Nantes siūlo įvairias studijų kryptis, jungiančias valdymo ir kitas disciplinas (architektūra, dailė, teisė ir politologija).

key figures/iframe>

Campus gyvenimo būdas

Vienas iš gražiausių Prancūzijos miestelių

Universitetas buvo sukurtas atsižvelgiant į mokymosi aplinkos kokybę.

1140 m2, daugialypės terpės biblioteka, atvira 76 valandų per savaitę, 15 000 knygų ir duomenų bazių, 500 žurnalų prancūzų ir anglų kalbomis bei belaidis internetas.

Finansų prekybos kambarys su galimybe naudotis įvairiomis paslaugomis paprastai skiriamas finansų specialistams.

Klubai ir asociacijos: "Audencia" studentų gyvenimas yra ypač turtingas. Savo laisvalaikiu studentai gali dalyvauti įvairiose veiklos srityse, daugiausia dėmesio skiriant verslo, finansų, sporto, muzikos, kultūros, humanitarinės pagalbos ar tarptautinių klausimų. Universitete yra apie 30 studentų klubų.

Svečių kambariai miesteliu lankytojams.

Apgyvendinimas: speciali studentų intraneto duomenų bazė pateikia informaciją apie laisvas studentų rezidencijų, studijų ar butų ar privačių apgyvendinimo vietų skaičius su šeima. Kiekvienas tarptautinis studentas, atvykęs į "Audencia", gali pasikliauti specialia tarptautine ryšių komanda, kuri užtikrina, kad kiekvienas studentas suras apgyvendinimą.

"Campus Net", virtualioji platforma, leidžianti studentams susipažinti su kursų tvarkaraščiu, elektroniniu paštu, darbo failais ir detalėmis kursuose.

Saint-Nazaire Campus įrenginiai, skirti mokymo ir mokslinių tyrimų pirkimo ir tiekimo grandinės valdymo.

aboutAudencia Nantes " buvo pripažintas įvairiuose tarptautiniuose reitinguose:/>

"Financial Times" 2015 m. Rugsėjis

"Audencia" yra 28-oje vietoje pasaulyje savo valdymo inžinerijos programos magistro laipsnyje ir 6-oje pasaulyje karjeros kategorijos kategorijoje.

Ši programa iliustruoja " Audencia Nantes , "Ecole Centrale de Nantes" ir nacionalinės "Ecole Nationale Supérieure d'Architecture de Nantes" ALLIANCE logiką.

2014 m. Lapkričio mėn. - geriausios verslo mokyklos Europoje

Audencia yra viena iš 80 geriausių verslo mokyklų Europoje.

Ekonomistas

2014 m. - 100 geriausių pasaulio magistro programų

"Audencia MBA" yra 88-ajame pasaulyje

Vietos

Nantas

Audencia Nantes École de Management

Address
Audencia Nantes - School of Management 8 route de la Jonelière - B.P. 44312
31222 Nantas, Luaros kraštas, Prancūzija
Telefonas
+33 2 40 37 34 34

Bradfordas

Address
Bradfordas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Bilbao

Address
Bilbao, Baskų šalis, Ispanija

Nantas

Address
Nantas, Luaros kraštas, Prancūzija

San Paulas

Address
San Paulas, San Paulo valstija, Brazilija

Tulūza

Address
Tulūza, Occitanie, Prancūzija

Pekinas

Address
Pekinas, Pekinas, Kinija

Milanas

Address
Milanas, Lombardija, Italija

Šenzenas

Address
Šenzenas, Guangdong, Kinija

Akreditacijos