CEMS - The Global Alliance in Management Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

CEMS

Globalinis vadybos švietimo aljansas

CEMS yra strateginių verslo mokyklų ir tarptautinių kompanijų strateginis aljansas. Jo pirmoji misija - nustatyti pasaulinį meistriškumo valdymo kompetencijos lygį .

Europoje įkurtas 1988 m. Tinklas nuolat augo, daugiausia dėl CEMS magistro tarptautinio valdymo sėkmės ir populiarumo: MIM programos . Šiandien CEMS yra pasaulinė lyderių lygybė, apimanti preliminarų magistrantūros studijų rinką, ir jos negalima lyginti pagal savo narių reputaciją: 26 pasaulinio lygio akademinės institucijos bendradarbiauja su daugiau nei 64 verslo partneriais, kurie siūlo tarptautinius, magistrantūros studentus unikalus aukštos kokybės švietimo ir profesinės patirties derinys.

CEMS nariai bendradarbiauja šiose iniciatyvose:


- CEMS MIM ( prestižinis viršnacionalinis verslo laipsnis), kuris gali būti pripažintas geriausiu pasu tarptautinei karjerai. Ši vienerių metų bendros studijų programa yra atvira tik CEMS mokyklų magistrantams, kurie atitinka labai griežtus atrankos kriterijus, ir gauna CEMS laipsnį kartu su jų gimtosios studijų laipsniu./>


- CEMS taip pat skatina fakulteto bendradarbiavimą bendram mokymui, moksliniams tyrimams ir doktorantūros studijoms./>

CEMS misija

2008 m. Lapkritį patvirtino aukščiausi CEMS valdymo organai, o dabartinė misija atspindi etinį ir atsakingą požiūrį, kurį CEMS aljansas turi vadovauti švietimui.

CEMS yra pasaulinis akademinių ir korporacinių institucijų aljansas, skirtas šviesti ir rengti tarptautinių verslo lyderių ateities kartas.

CEMS akademiniai ir korporatyviniai nariai dirba kartu siekdami plėtoti žinias ir suteikti išsilavinimą, kuris yra būtinas daugiakalbėje, daugiakultūrėje ir tarpusavyje susijusiame verslo pasaulyje.

Bendras CEMS magistro tarptautinis valdymas yra pagrindinė priemonė pasiekti šį tikslą.

Visoms veiklos rūšims būdingas tikslas skatinti visuotinį pilietiškumą, ypatingą dėmesį skiriant šioms vertybėms:

  • Aukščiausios kompetencijos siekimas ir etiškas elgesys;
  • Kultūrinės įvairovės supratimas ir pritraukimas su pagarba ir empatija;
  • Profesinė atsakomybė ir atskaitingumas visai visuomenei.

Pagrindiniai faktai

Naujausi pagrindiniai faktai

2010 m. "Financial Times" pasaulinis magistro vadovybės reitingas

CEMS MIM užėmė 2-ąją vietą pasaulyje, 1-ąjį trejų metų reitingą ir 1-ą vietą pagal jungtinius tarptautinius kriterijus. 4 CEMS mokyklos 5 geriausiose, 9 geriausiose 25, 18 kategorijose.

CEMS 2010-11 metų koorta

  • Bendras studentų skaičius: 904
  • 51% vyrų, 49% moterų
  • 64 tautybės (įskaitant 30 ne Europos šalių)

CEMS absolventų apklausa 2010

Tyrimas buvo atliktas tarp CEMS MIM absolventų klasės 2009 m., Penkis mėnesius po baigimo. 43% atsakymo lygis.

  • 99% dirbo per 3 mėnesius nuo baigimo.
  • 41% respondentų yra už savo gimtosios šalies ribų.
  • 71% respondentų kasdien bendrauja su 3 ar daugiau skirtingų tautybių.


Veiklos sritis: valdymo konsultacijos 20%, vartojimo prekės 16%, energija 9%, investicinė bankininkystė 8%, komercinė / privati ​​bankininkystė 6%, telekomunikacijos 6%, žiniasklaida 5%/>

Funkcinė sritis: Finansai 24%, Marketingas 15%, Bendras valdymas 10%, Pardavimai / Eksportas 9%, Auditas 3%, Valdymo kontrolė 3%, Gamyba / Operacijos / Tiekimo grandinė 3%

Pasaulinis buvimas

Nuo 1988 m. Visos Europos veiklos pradžios CEMS aljansas tapo visuotine organizacija.

* Iš Europos bendruomenės į pasaulinį aljansą

2007 m. Patvirtinta CEMS vykdomosios valdybos, dabartinė globalizacijos strategija atvėrė CEMS Aziją, Australaziją, Šiaurę ir Pietų Ameriką. Per pastaruosius dvejus metus mokyklos iš Australijos, Brazilijos, Kanados, Meksikos, Portugalijos, Rusijos, Singapūro ir Turkijos pirmą kartą pradėjo teikti CEMS MIM. 2010 m. Pabaigoje Japonija tapo naujausia CEMS pilnareikštine šalimi, o CEMS MIM bus pristatyta nuo 2011-12 mokslo metų pradžios.

Šią evoliuciją atspindi vis dažniau kosmopolitinė mokinių įeinančių į mokyklą grupė . Dabartinėje klasėje yra 64 tautybių, iš kurių 34 yra Europos ir 30 ne Europos.

Pasibaigus studijoms, jie toliau siekia tikrai tarptautinės karjeros trajektorijos įvairiose srityse ir daugeliu atvejų tarpnacionalinėse kompanijose .

"CEMS" taip pat išlieka stipri pasaulinė verslo pasaulio veikėja, glaudžiai bendradarbiaudama su daugiau nei 60 tarptautinėmis kompanijomis, kurios visame pasaulyje turi aukštą reputaciją.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

CEMS magistro Tarptautinės vadybos (CEMS MIM)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2018 Prancūzija Paris Japonija Tokyo Olandija Rotterdam Norvegija Bergen Lenkija Warsaw Portugalija Lisbon Rusija Saint Petersburg Ispanija Barcelona Švedija Stockholm Šveicarija St. Gallen Turkija Istanbul Honkongas Hong Kong Italija Milan Airijos sala Dublin Australija Sydney Austrija Vienna Belgija Ottignies-Louvain-la-Neuve Brazilija São Paulo Kanada London Kinija Beijing Čekija Prague Danija Copenhagen Suomija Helsinki Vokietija Cologne Jungtinė Karalystė Vengrija Budapest Indija Kolkata Agde + 52 daugiau

CEMS MIM yra antrosios pakopos, iš anksto patirtis laipsnis atvira pasirinkite grupę studentų, dalyvaujantys magistrantūros programa viena iš 28 pirmaujančių institucijų [+]

CEMS MIM magistro Tarptautinės vadybos

CEMS yra strateginis aljansas verslo mokyklų, tarptautinių bendrovių ir NVO, kartu siūlo CEMS magistro Tarptautinės vadybos (MIP). CEMS administracinė būstinė yra įsikūrusi ant HEC miesteliu, netoli Paryžiaus, su programa ir verslo santykius valdo specialistų komanda kiekvienoje valstybėje mokykloje. Rasite visas CEMS nario universitetus naudojant raktažodžius "CEMS" į valdymo Compass paieškos Master arba paspaudę ant CEMS partnerių sąraše žemiau.

CEMS MIM yra iš anksto patirtis magistro laipsnis atvira daugiakalbių mokinių mokosi magistro vadybos programa viename iš CEMS narių mokyklose. Studentai mokosi savo gimtosios universitete vieną semestrą ir tada praleisti antrą semestrą skirtingu CEMS narys mokykloje. Kai kurie studentai gali netgi nuspręsti imtis abu semestrus užsienyje dviejose skirtingose ​​mokyklose ("Tri-nacionalinis kelio"). Kiti pagrindiniai komponentai kurso apima: pagrindinius kursus strategijos ir tarpkultūrinė vadyba, pasirenkamuosius kursus, įgūdžių seminarus, verslo projektą ir privalomą tarptautinę stažuotę.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
1, rue de la Libération
78350 Jouy-en-Josas

Agde, Occitanie, 78350 FR