Data ScienceTech Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

Naršykite ateities horizontus

Data ScienceTech Institute yra Data ScienceTech Institute (UAI 062136P) ir Paryžiaus rektorato (UAI 0755832G) įregistruotas privatus daktaro laipsnio profesinis mokymas. Rektoratai yra Prancūzijos švietimo, aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos regioninės delegacijos.

Data ScienceTech Institute buvo pagamintas iš visame pasaulyje žinomos kokybės ir intensyvumo prancūzų mokslo ir inžinerijos, iš vienos pusės, ir natūralaus britų verslo savdabis ir pragmatizmas, iš kitos pusės.

Apie mus

DSTI buvo įkurta siekiant patenkinti 4-osios pramonės revoliucijos, kuri yra vertės kūrimas, kontroliuojant, eksploatuojant ir eksploatuojant didžiulius įmonių duomenų saugyklas, poreikius ir iššūkius. Tarp šių iššūkių - inžinierių ir analitikų rengimas tapti aukšto lygio operaciniais specialistais keturiuose šios srities įgūdžių ramsčiuose: pažangioji kompiuterija, skirta „Big Data“ talpinti IS, taikomoji matematika įvaldyti nuspėjamų algoritmų, verslas ir vadyba . dviejų ankstesnių taikymo, taip pat etikos ir įstatymų taikymo , siekiant išvengti teisinių ir moralinių šių programų klaidų.

DSTI siūlo dvi programas:

 • Taikomoji magistrantūra duomenų moksle ir AI
 • Taikomoji magistrantūros duomenų inžinerijos magistrantūra

Turinį kuria Mokslo patariamoji taryba, sudaryta iš pripažintų ir gerbiamų profesionalų atstovų , taip pat iš pramoninės partnerystės patirties turinčių akademikų . Tiesą sakant, mes įsipareigojame sekti pramonės atstovus, o darbo rinka turi atitikti raidę, todėl mūsų programos tobulės kiekvienais metais . Todėl būsite pakviesti sugrįžti, dalyvaudami mokymesi arba naudodamiesi elektroniniu mokymu, kad atnaujintumėte savo įgūdžius .

Pagrindiniai bruožai

 • 2 įrašai: Ruduo ir pavasaris
 • +250 absolventų visame pasaulyje
 • Atstovaujama +45 tautybių
 • 100% studentų susiranda stažuotę
 • 86% studentų susiranda darbą per 3 mėnesius po stažuotės

3 studijų režimai

Stovykloje

Pasirinkite studijuoti visą darbo dieną viename iš mūsų miestelio Nicoje Sophia-Antipolis arba Paryžiuje. Patirsite malonų studentišką gyvenimą, bendraudami su mokytojais ir kitais mokiniais.

Studijos nuostabių miestų širdyje!

Nicos Sophia-Abntipolis miestelis yra didžiausiame Europos technologijų klasteryje, dažnai vadinamame „Prancūzijos Silicio slėniu“. Parke įsikūrę tarptautinių kompanijų MTTP padaliniai, klestinti mokymo ir tyrimų ekosistema.

Paryžiaus miestelis yra 5-ame sostinės rajone. Studentai gali mėgautis daugybe šio kosmopolitinio miesto pranašumų. Vietovė, kurioje yra restoranų, parduotuvių ir istorinių vietų, yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo universiteto miestelio

Prisijungęs

Nesvarbu, kur esate, galėsite nuolat žiūrėti įvairius kursus iš savo kompiuterio (reikalingas ADSL ryšys) ir gyventi . Turėsite tokią pat patirtį kaip ir universiteto studentai, ir jaukiai būsite namuose. Visi kursai yra registruojami ir prieinami visiems studentams.

Savarankiškas internetinis kursas (SPOC)

SPOC režimas yra skirtas dirbantiems specialistams. Tai leis jums sekti abi mūsų programas internete ir savo tempu, nuo 18 iki 36 mėnesių, pagal jūsų profesiniam gyvenimui tinkamą tvarkaraštį. Galite registruotis bet kuriuo metų laiku .

 • Suasmeninta mokymosi patirtis
 • Galimybė sekti internete ar miesteliu
 • Visiška prieiga prie mokymosi medžiagos
 • Savaitės palaikymo sesija su mokytojų komanda ir Studijų kryptis per išskirtinį komunikacijos kanalą

Laipsnis ir pripažinimas

Abi programos yra registruotos Prancūzijos nacionaliniame profesinių kvalifikacijų registre (RNCP), kuriame išvardijami visi Prancūzijos valstybės pripažinti diplomai, laipsniai ir profesiniai vardai. Kvalifikacija pripažįstama magistro laipsniu (Europos kvalifikacijų sąrangos - EKS 7 lygis). Tai leistų studentams tęsti studijas doktorantūroje, jei jie taip pasirinks.

Įmonės lygio sertifikatai

Be to, taikomosios magistrantūros duomenų mokslo ir dirbtinio intelekto magistrantūroje ir dirbtinio intelekto programų inžinerijos magistrantūroje yra du įmonės lygio pažymėjimai. Studentus ruošia profesionalai.

Taikomųjų mokslų magistrantūra duomenų moksle ir AI:

 • „Amazon AWS“ debesų kompiuterijos DSTI kėdė
  Pasirengimas AWS sertifikuotų sprendimų architektui - asocijuotam asmeniui, nes DSTI yra AWS akademijos narė
 • SAS ekosistemos DSTI pirmininkė
  Pasirengimas baziniam programavimui naudojant SAS

Taikomoji AI magistrantūra duomenų inžinerijoje:

 • „Amazon AWS“ debesų kompiuterijos DSTI kėdė
  Pasirengimas AWS sertifikuotų sprendimų architektui - asocijuotam asmeniui
 • „Cloudera“ sertifikuotas duomenų inžinierius
  Preparatas „Cloudera“ sertifikuotam duomenų inžinieriui

Taip pat džiaugiamės galėdami pranešti, kad „KDnuggets“, pateikdama „įtakingiausių didžiųjų duomenų prekės ženklų dešimtuką“, nustatė DSTI kaip vieną geriausių duomenų mokslo programų pasaulyje. Tokiai jaunai mokyklai, kaip mes, būti šiame kvadrante yra labai didelis laimėjimas ir tai rodo mūsų nuolatinį progresą. Čia yra nuoroda: https://www.kdnuggets.com/2017/11/best-online-masters-analytics-data-science.html.

Ji taip pat pristato mus savo geriausiuose Europos duomenų mokslų ir analizės magistro sąrašuose: https://www.kdnuggets.com/2017/12/best-masters-data-science-analytics-europe.html

Mes taip pat dalyvaujame šioje ekosistemoje (pramonės ir akademinės grupės) https://www.pole-scs.org/en/ecosystem/players/

Taip pat čia yra tai, ką pasakojo apie mūsų mokyklą, Stephan Hadinger , "Amazon AWS" architektūros vadovas .

Vietos

Biotas

Address
Data ScienceTech Institute
Les Templiers
950 Route des Colles
Sophia-Antipolis

06410 Biotas, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija

Paryžius

Address
Data ScienceTech Institute
4, Rue de la Collégiale

75005 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Lagosas

Address
Lagosas, Lagosas, Nigerija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis