EPITECH

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mieli tarptautiniai studentai!

Mums bus malonu pasveikinti Jus į Graduate School of Digital inovacijų EPITECH ir tikimės, kad Jūs įvertinsite mūsų unikalią mokymosi patirtį! mokykla Epitech uždirbo reputaciją kaip pirmaujanti švietimo įstaiga, padėti studentams paversti aistra informatikos profesiją ir atidaryti duris jiems labai perspektyvių užimtumo galimybes, panašias į tas, kurios diplomantų elitinių Prancūzijos universitetų, taip pat žinomas kaip "Grandes Ecoles", arba "Grandes Écoles" (užimtumo lygis po pabaiga: 96%). Modernus verslas reikalauja funkcinį mokymus remiantis naujovišku modeliu Epitech, pastatytas tris savybes, kurios vis dažniau reikalauja darbuotojo: prisitaikymo, saviugdos ir gebėjimas valdyti projektus.

MĖGĖJŲ KADA MOKSLAS tampa SPECIALISTAS

Epitech rengia studentus nuolat kintančioje profesinėje aplinkoje dėl unikalaus mokymo metodų:

Modernus modelis grindžiamas patirtimi, orientuota į praktiką ir plėtoti projektą, papildyti praktikos teoriją. Aktyvus modelis, konvertuoti pasyvus studentas aktyviai gyvenančio asmens entuziazmo atmosferą, kuri apima inovacijas ir iniciatyvą. Unikalus modelis, kuris suteikia naujų, svarbių elementų sėkmės: komandinis darbas, adaptuoti, platų orientaciją, inovacijos, kūrybiškumas, ir, svarbiausia, galimybė įdėti visą valdžią į darbą.

Epitech - tai ne tik mokymo, neatsilikti nuo laikmečio ir patenkinti informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus poreikius, bet taip pat švietimo, kad praturtina studentų formuoti savo charakterį, atidarant juos pokyčiams ir kitiems žmonėms. Tai leidžia nedelsiant ir patyrė sėkmę.

Emanuel Carli, direktorius Epitech

Svarbiausi faktai ir skaičiai

Didžiausias Prancūzijos universitetas specializuojasi informacinių technologijų Vienas iš svarbiausių švietimo įstaigų, kurios specializuojasi IT sektoriuje Europoje Įtraukti į Ionis ugdymo grupė, kurią sudaro 20 mokyklų ir organizacijų, 18 tūkst studentus ir 60 tūkstančių absolventų Sėkmingai baigus mokymo kursą išduodamas valstybės diplomą 12 miesteliai Prancūzijoje 3000 aktyvių partnerių įmonių 96% turi neterminuotą darbo sutartį absolventai 100% absolventams rasti darbą po baigimo Aukšto lygio metinis atlyginimas Prancūzijoje Absolventai Epitech darbą dėl pagrindinių valdymo pozicijas didžiuosiuose Europos ir tarptautinių kompanijų Dauguma Alumni tinklą atstovauja 30 šalių Unikalus tinklas inovacijų centrų, ant kiekvieno iš 12 universitetų Epitech: ideali vieta dialogo ir keitimosi patirtimi, susijusių su verslo gamybos laboratorija, patyrusi komanda instruktorių

Metodika: Mokymai remiasi projekto

Mūsų vizija

Šiuolaikinės įmonės ieško žmonių išspręsti savo problemas. Neužtenka tik turėti žinių, jums reikia gebėti taikyti juos praktikoje.

Mūsų misija / tikslas

Kurti palankią mokymosi aplinką studentams, kurie padės plėtoti įgūdžius, reikalingus įmonės

Kaip tai veikia

Epitech būdas Kursinis projektas

"Sėkmė Epitech mokymo metodai daugiausia grindžiami novatoriškas požiūris grindžiamas projekto. Mūsų studentai įgyja žinių ir plėtoti techninę kompetenciją kuriant ir įgyvendinant projektus įkvėpė konkrečių verslo situacijų analizė. Mūsų metodas skiriasi nuo tradicinių mokymo metodų ir leidžia jums sukurti mokinių kūrybiškumą, pasitikėjimą savimi ir kritinį mąstymą. "

Aksel Tsigler direktorius turinio plėtrą

Epitech būdas

Mūsų vizija

Nelanksti mokymo blogai nuolatinių pokyčių, kurie vyksta kompiuterių sektoriuje, o per visą savo karjerą, studentai turi nuolat prisitaikyti prie įvaldyti naujausias technologijas, įgyti naujų žinių, gebėti bendrauti su nespecialistai ir būti novatoriai, siūlanti novatoriškus pasiūlymus.

Mūsų misija

Dėl savo unikalios švietimo modelį, EPITECH padėti kiekvienam savo mokiniams ne tik susipažinti su technologijomis, bet ir įgyti savybes, būtinas ilgas ir klestinčią karjerą šiame sektoriuje.

Mūsų mokymo metodai

Epitech ne tik moko, informacines technologijas, bet ir perteikia elgesio įgūdžius, kurie leidžia kiekvienas studentas kurti, mokytis savarankiškai, suvokti verslo praktiką ir gebėti dirbti komandoje ir įtikinti tuos, kurie atsakingi už sprendimų priėmimą. Norint tai pasiekti, dėstymo metodai grindžiami dviem pagrindiniais principais:

aktyvus metodas

Yra išsamaus mokymo. Studentai bendrauti tiesiogiai su žinių ir mokymas vyksta tik per tiesioginį ieškinį studento. Jei jis nesiekia įgyti žinių, jis nesistengia, jums nereikės mokytis. Todėl, kaip klasikinės tarpininkas tarp žinių ir studento mokytojo nepatenka į mokymosi procesą. Vietoj to, mokytojai tampa palydovų ir katalizatoriai studentui įsisavinti žinias.

tikslas būdas

Lygiai taip pat, kaip tiesiogiai opozicijos tradicinės švietimo mokymo procese yra induktyvinis metodus. Studentai susiduria su realiose situacijose, spręsti, kad jie vis dar neturi pakankamai techninį mokymą. Tada jie turi analizuoti situaciją, ieškoti ir įgyti žinių ir įgūdžių, būtinų norint išspręsti problemą, atsižvelgiant į tai, kaip įmonės vykdo veiklą visam laikui ar kaip jie reaguoja į naujas technologijas besiformuojančios rinkos. Konstruktyvus keitimasis žiniomis ir eksperimentavimo į šių įvairių švietimo situacijų, sukurtų Epitech kursą, studentai keistis idėjomis, diskutuoti ir iššūkis kitas nuomones. Tai idėjų mainai, kad vyksta ne tik darbo grupių, bet ir su visais kitais studentais, atskleidžia veiksmų, klausimų ir net naujų problemų liniją. Kiekvienas studentas turi surasti, patikrinti ir išbandyti skirtingus elementus, siekiant patvirtinti arba paneigti tiesą, įsteigta kaip bendravimo su savo broliais rezultatas.

Studentų gyvenimas

prancūzų

Nors mokymai tarptautiniams studentams vyksta anglų kalba, Epitech siūlo studentams įvadas į prancūzų kalbą. Vieną savaitę intensyvaus mokymo atliekama per pirmąsias savaites po to, kai mokykloje pradžios. Per mokslo metus, siūlo prancūzų pamokas pradinių ir vidurinių mokyklų moksleiviams. Tai kalbos mokymas padeda studentams išmokti prancūzų kalbos pagrindus, siekiant, kad būtų galima bendrauti įvairiose situacijose kasdienio gyvenimo.

studentų asociacijos

Epitech yra 23 studentų asociacijas, siūlanti platų veiklos, kuri suteikia studentams su puikia galimybes bendrauti ir kurti kontaktinį tinklą. Šios kultūros, humanitariniai ir sporto asociacijos tvarkomos kaip realus įmonės ir pasiūlyti studentams vertingos patirties.

Renginiai užsienio studentams

Siekiant užtikrinti užsienio studentams Tarptautinių ryšių tarnyba integraciją bus pasiūlyti jiems specialių renginių, pavyzdžiui, Welcome Party, ekskursijos, susitikimai ir kultūrinių renginių skaičius. Prancūzų kalbos pamokos taip pat bus įtraukti į programą. Tai bus suteikti studentams galimybę pradėti ar tęsti mokymąsi prancūziškai.

sporto renginiai

Epitech siūlo studentams prieigą prie sporto klubų «Forest Hill», kurią sudaro 11 filialų Paryžiuje ir jo apylinkėse tinklą. Sporto klubas dirba nuo 7 val iki 11 val, siūlo pratimų ir treniruočių įvairovė, taip pat modernią sporto salę, įrengta daugiau nei 360 simuliatoriai. Jūs taip pat turėsite prieigą prie unikalaus vandens parkas Europoje «Aquaboulevard».

REIKALAVIMAI

Priėmimas į Epitech

Bakalauro laipsnį iš pagrindinių mokslo ir informacinių technologijų srityje 1 metai studijų

  • Paraiškos iš mokinių, turinčių stiprių programavimo įgūdžių ir įvairių lygių išsilavinimą, taip pat bus laikomas atrankos komiteto Epitech mokykloje.
    1. Studijų Metai atvira tik tiems studentams, kurie baigė 12 mėnesių kursą 1 metų studijų Anglų kalbos žinios

prašymo byla

paraiškos forma santrauka anglų kalba Ataskaita tikslu anglų kalbos mokymo

Mūsų karjeros susijusios paslaugos

Mūsų misija

Plėtoti ryšius tarp mokyklos ir Epitech IT bendrovių už studentų naudai.

Kaip tai veikia

Stažuotė stažuotės įmonėse leidžia studentams plėtoti savybių, reikalingų tapti pirmaujančių ekspertų kompiuterių mokslo: tikslumas, punktualumas, efektyvumas, savarankiškumą, gebėjimą prisitaikyti, atkaklumas, metodinė, kūrybiškumas, smalsumas, dinamiškumas, vadovavimas. Studentai taikys šias savybes artimųjų 6 mėnesių praktiką įmonėje studijų metu.

konferencija Epitech

Koncepcija: leisti įmonių pasidalinti savo viziją rinkoje su studentais parodyti savo žinias ir naujas technologijas. Tai susitikimo vieta tarp studentų ir įmonių. Konferencijos leidžia studentams įvertinti įvairias užduotis, pavyzdžiui, bendrovės, vadyba, naujos technologijos, ir tt kūrimo

Mūsų tinklas aukštos kvalifikacijos absolventų

Mūsų vizija

Kūrimas ir vystymas profesionalaus tinklo reikia, kad kiekvieno studento karjeros, kad jis gali identifikuoti potencialias galimybes ir jomis pasinaudoti.

Mūsų misija

Reaguoti į mokinių klausimus, teikia galimybes ir visų pirma padėti absolventams ir studentams palaikyti ryšį.

Kaip tai veikia

Mūsų absolventai tinklas turi apie 2100 žmonių. Iš tiesų, naujos įmonės sukūrimas ar gauti darbą didelėje kompanijoje gali būti, nes Epitech mokyklos yra raktas į nustatyti jo absolventų aukštos kvalifikacijos specialistų, išimtinė ir netipiniai karjeros, reikiamų įgūdžių tinklą. Absolventai suteikti būtinus patarimus, kad padėtų studentams realizuoti savo projektus, o taip pat, kad būtų išvengta klaidų ir "gotchas". Absolventai tinklas - tai puikus įrankis mokinių Epitech karjeros plėtrą.

Mūsų sėkmės istorijos

Aleksandr Malsh (2009 leidimas) ir Zheremi Nikolya (2009 Problemų) pradėjo «Melty» projektą 2008 m. Jie įkūrė internetinis žurnalas Renginių, pramogų ir mados vyresniems nuo 18 iki 30 metų žmones. Melty tinklų svetaines generuoti daugiau nei 15 milijonų lankytojų per mėnesį. Melty tinklas dabar apima Italijoje ir Ispanijoje. Aleksandr Malsh generalinis direktorius MeltyNetwork, buvo išrinktas Nacionalinės tarybos viceprezidentas skaitmeninės technologijos, kuri buvo įkurta 2011 metais. Bendrovė buvo įkurta 2008 m. Apyvarta: 2,3 mln eurų 2012 (1,2 mln 2011 metais) Traukia kapitalas: 3,6 mln Auditorija: 15 milijonų skaitytojų kiekvieną mėnesį (9 mln 2012 rugsėjis)

Vietos

Paryžius

EPITECH Paris

Address
24, rue Pasteur
94270 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Bordo

EPITECH Bordeaux

Address
EPITECH
85 Rue du Jardin public

33000 Bordo, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija

Lilis

Epitech Lille

Address
EPITECH
5-9 Rue du Palais Rihour

59000 Lilis, Hauts-de-France, Prancūzija

Lionas

Epitech Lyon

Address
EPITECH
156 Rue Paul Bert

69003 Lionas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Marseilis

EPITECH Marseille

Address
EPITECH
21 Rue Mirès

13002 Marseilis, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija

Monpeljė

EPITECH Montpellier

Address
3 Place Paul Bec, 34000 Montpellier, France
34000 Monpeljė, Occitanie, Prancūzija

Nancy

Epitech Nancy

Address
EPITECH
80 Rue Saint-Georges

54000 Nancy, „Grand Est“, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 44 08 00 36

Nantas

Epitech Nantes

Address
EPITECH
5 Rue d'Alger

44000 Nantas, Luaros kraštas, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 44 08 00 11

Malonu

Epitech Nice

Address
EPITECH
13 Rue Saint-François de Paule

06300 Malonu, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 44 08 00 26

Renas

Epitech Rennes

Address
EPITECH
19-22 Boulevard Saint-Conwoïon

35000 Renas, Bretanė, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 80 51 71 10

Strasbūras

Epitech Strasbourg

Address
EPITECH
4 Rue du Dôme

67000 Strasbūras, „Grand Est“, Prancūzija
Telefonas
+33 1 44 08 00 12

Tulūza-le-Château

Epitech Toulouse

Address
EPITECH
40 Boulevard de la Marquette

31000 Tulūza-le-Château, Bourgogne-Franche-Comté, Prancūzija
Telefonas
+33 1 44 08 00 15

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: