Oficialus aprašymas

Groupe ESC Troyes šampanu

"The Grande Ecole", kuris yra jauniausias Prancūzijoje, yra "Groupe ESC Troyes", kuris nuo 1992 m. Įkūrimo 1992 m., Siekė įveikti drąsias naujoves ir kuo labiau išbandyti eksperimentus.

Nuo to laiko, kai mes pradėjome, entuziazmas ir drąsa buvo varomoji jėga visame, ką darome. Mūsų tikslas yra įkvėpti šią mąstyseną į mūsų studentus kasdien. Protingo dydžio mokykloje tarpdisciplininiai ir daugiakultūriniai aspektai yra mūsų institucijos pamatiniai blokai - studentai yra šio realaus dinamiškumo dalis, kad patektų į pasaulį. Mes sukūrėme savo grupę, kuri toliau auga, atverdama tarptautinę bendruomenę, su specialiomis komandomis, kurios gali atvykti ir vadovauti tarptautiniams studentams. Iš kur jūs atvykstate, galite būti tikri, kad renkantis vieną iš mūsų programų "Groupe ESC Troyes", jūs pasirenkate daug daugiau nei vien tik mokykla: tai yra gyvenimo pasirinkimas, kuris leis jums tobulėti, eiti į priekį ir gebėti įsivaizduoti ateitį.

Mes sukūrėme savo grupę, kuri toliau auga, atverdama tarptautinę bendruomenę, su specialiomis grupėmis, kurios gali atvykti ir vadovauti tarptautiniams studentams. Iš kur jūs atvykstate, galite būti tikri, kad renkantis vieną iš mūsų programų "Groupe ESC Troyes", jūs pasirenkate daug daugiau nei vien tik mokykla: tai yra gyvenimo pasirinkimas, kuris leis jums tobulėti, eiti į priekį ir gebėti įsivaizduoti ateitį.

Grupėje šiuo metu dirba 4 pagrindinės mokyklos:

- Tarptautinio verslo mokykla

-Graduato valdymo mokykla (2 metų magistro laipsnį su didžiosiomis raidėmis rinkodaros

-Turizmo ir laisvalaikio mokykla

Dizaino mokykla (3 metų bakalauro laipsnį 2 metų magistro laipsnį)

Šiuo metu studentų skaičius 1800 studentų (2004 m. - 440) - 380 studentų. Jos (tikrai gyvas) tarptautinis tinklas (studentų ir mokytojų / mokslinių tyrimų mainai) susideda iš 196 partnerių universitetų.

Troyes miestas

"Troyes et Champagne" yra šitos mitinės ir šventinės srities širdyje, 90 minučių nuo Paryžiaus miesto centro. "Troyes" gyventojai išlaikė senųjų šampano mugių dvasią: svetingumo skonis, gyvenimo apetitas ir ieškojimo troškimas . "Troyes" šiandien išgyvena gerą kultūrinį, universitetinį ir komercinį išgarsinimą. Studentų gyvenimas pagyvina miestą ir jo legendinę architektūrą. Daugelis kultūrinių renginių, šou ir renginių parodys jums, kaip vertinti šampano gyvenimą!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Groupe ESC Troyes in Champagne

"Groupe ESRK Trua Šampanėje buvo sukurta 1992 metais, todėl yra jauniausias Prancūzijos verslo mokykla. Ji turi visas nacionalines akreditacijos (pilną pripažinimą Nacion ... [+]

2-jų metų MAGISTRO LAIPSNIS

Aukštosios mokyklos valdymo

Kaip Graduate School of Management, mūsų misija yra ne tik mokyti didelį potencialą profilius, bet taip pat yra atsakingas vadovai. Be techninių įgūdžių mokyklos gali perduoti savo studentams, mūsų darbuotojai yra taip pat čia kartu ir padėti studentams tapti garbingas, pagarbus ir gerbiamos vadovai. Dėka specialiai pritaikytą mokymo programą, studijų laikotarpius užsienyje, studentas Sąjungos gyvenime ir instruktavimas mūsų dėstytojų, jums bus palaipsniui sukurti stiprūs profesionalus projektas save ir tapti jaunas absolventas su lakuotais ateitį.

Mokykla yra akredituota Prancūzijos "Konferencijų des Grandes Écoles" ir yra EFMD ir AACSB International narys... [-]

Prancūzija Troyes
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Groupe ESC Troyes in Champagne

"Groupe ESRK Trua Šampanėje buvo sukurta 1992 metais, todėl yra jauniausias Prancūzijos verslo mokykla. Ji turi visas nacionalines akreditacijos (pilną pripažinimą Nacion ... [+]

Meistras Global Design

Senovės Abbey «Abbaye Saint-Martin-es-Airės» Pažintys nuo XVI amžiaus, šeimininkai dizaino mokykla (Ecole de Supérieure dizainas). Nuo šios vietos visą istoriją, verslo pasaulyje, studentams pagerinti savo mokymosi įgūdžius, susijusius su įmonių nekilnojamojo atvejais. Jei norite leisti studentams pajusti savo kūrybinį aistra pilna, ir sukurti gerų ateities perspektyvas, pedagoginis požiūris grindžiamas klausytis specialistų lūkesčius projektų ir konkursų valdymą. Viršuje, kad, studentams atlikti mažiausiai šešis mėnesius stažuotis siekiant įgyti tikrą požiūrį verslo pasaulyje, kad dės visas tuo jų studijų pabaigos skirtumą.... [-]

Prancūzija Troyes
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Campus Brossolette (ESC, INBA, EMVOL)
217 avenue Pierre Brossolette

Troyes, Grand Est, BP 710 - 10002 FR