Oficialus aprašymas

ESEM France skatina įgyti profesinių įgūdžių per tarptautinius kursus, leidžiančius prancūzakalbių mokinių prancūzų kalba integruoti medicinos ir vidurinio ugdymo kursus BE KONKURENCIJOS.


Dėka daugelio partnerių, ESEM France leidžia jums integruoti fizioterapijos, stomatologijos, farmacijos ar bet kokio kito medicininio mokymo kursus Prancūzijoje ar Europoje. " ESEM France leidžia integruoti aukštąjį universitetą iš karto po to, kai gaunate savo bakalauro laipsnį, kad galėtumėte kuo greičiau įgyti įgūdžių, susijusių su jūsų būsima profesija.


ESEM France gina sėkmės, kompetencijos ir medicininio mokymo prieinamumo be konkurencijos, gina laisvą prieigą prie švietimo. Visus siūlomus kursus prižiūri profesoriai, kuriuos sudaro gydytojai, mokslininkai ir praktikuojantys specialistai, kurie nori perduoti savo studentams tobulą žinias apie savo būsimą profesiją.


ESEM France integruoti keletą tarptautinių universitetų, ESEM France nori skatinti savo studentų kultūrinį praturtinimą įgijus įgūdžių ir praktinės patirties, paveldėtos iš pasaulio universitetų bendruomenės.

  • Priėmimo į visus kursus metu yra 100% bylos: neseniai gautų diplomų kopijos, įskaitant bakalauro laipsnį, CV, motyvacinį laišką ir kt.
  • Mokymas: fizioterapija, stomatologija, vaistinė, sportas ir sveikata, natūropatas
  • Campus: Prancūzija, Ispanija, Portugalija, Airija
  • Mokestis už mokslą: nuo 6000 iki 10200 EUR per metus (išsamią kainą galite rasti tinklalapyje: https://esemfrance.fr)
  • Suteikiami laipsniai: " ESEM France leidžia jums įgyti Europos diplomą, pripažintą Prancūzijoje ir visose Europos Sąjungos šalyse
Programos mokomos:
  • Prancūzų kalba