Oficialus aprašymas

ESRA yra prancūzų kino mokykla, sukurta 1972 m., Ji yra vienintelė privati ​​mokykla, kurią Prancūzijos vyriausybė turi teisę išduoti ir pristatyti valstybinį laipsnį (prancūzų bakalauras). ESRA vienodai ESRA teorines ir praktines pamokas programoje, kuri įrodė savo efektyvumą per visus metus. Dabar 6000 absolventų dirba kino ir televizijos srityje. Nuo 2007 m. " ESRA " siūlo savo studijas baigusiems studentams pasirenkamuosius ketvirtus studijų metus Niujorke, per kuriuos jie vykdo 12 savaičių programą ir fotografuoja trumpą filmą, bendradarbiaudami su Niujorko partnerių mokykla. Mūsų vasaros programos suteikia galimybę tinkamiems studentams iš viso pasaulio dalyvauti sudėtingame akademiniame darbe kolegų, kurie dalijasi savo išskirtiniais gebėjimais ir mokymosi meile. Visi ESRA dėstytojai yra pripažinti mokytojai ir profesionalai. Mūsų dėmesys skiriamas griežtai mokslininkams ir mokymuisi, bet taip pat socialinei patirčiai, kurią gauna kartu su tarptautiniais moksleiviais.

ESRA : Audiovizualinės kūrybos ESRA mokykla

Trejų metų kino ir audiovizualinėje programoje: režisūra kino, režisūra televizijai, režisūra televizijos serialui, gamyba, redagavimas ir vaizdas (kinematografija).

ISTS: Garsinės technikos mokyklos nebaigiančioji mokykla

Trijų metų karjeros programa "Sound": studijos garsas, garso ekranas, tiesioginiai renginiai ir radijas.

SUP'INFOGRAPH: 3D animacijos filmų antrosios pakopos studija.

Trejų metų trimačių animacinių filmų karjeros programa: režisūra ir animacija, apšvietimas ir atvaizdavimas, ir po kūrimo. Niujorkas. Absolventų ESRA , ISTS ir SUP'INFOGRAPH studentai gali pasirinkti sekti neprivalomus ketverius metus Niujorke. Ši programa apima teorinius ir praktinius kursus, kūrinius ir stažuotes. Be to, liepos mėn. 1 ir 2 m. Studentai gali sekti vasaros programą Niujorke.

Tęsti mokslus:

Paryžiuje, Nica, Renas ir Briuselis, ESRA Tęstinis mokymasis siūlo visiems suaugusiems, norintiems keisti karjerą, programos nuo vienos savaitės iki aštuonių mėnesių įvairiose srityse: garso ir vaizdo įrašų valdymas, garso ir vaizdo technikas, garso technikas, HD fotografavimas, skaitmeninė fotografija, programinė įranga sertifikatai ("Apple" ir "avid" sertifikuotas centras).

ESRA JUNIORS

ESRA siūlo įvadines programas Prancūzijos vidurinių mokyklų studentams nuo 5 dienų iki mėnesio scenarijuje, kino analizėje, garso, režisūros ir redagavimo. Jie vyksta vasario, balandžio ir liepos mėnesiais kiekvienoje mokykloje: Paryžiuje, Nica, Renesas, Briuselis, taip pat Kanuose per gegužės mėnesį vykusį tarptautinį kino festivalį.

ESRA TARPTAUTINĖS PROGRAMOS:

Nuo 2016 m. " ESRA International" siūlo vienerių metų kino programą užsienio studentams anglų kalba Paryžiuje. Taip pat nuo 2016 m. " ESRA International" siūlo 2-4 savaičių vasaros programas užsienio studentams kino teatruose anglų kalba Paryžiuje, Nica ir Briuselis.

ESRA - DHEC: STUDIJŲ PROGRAMOS

Nuo 2008 m. Paryžiuje ESRA siūlo dvi studijų programos scenarijaus / vadovavimo ir gamybos / platinimo programas.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

The Sky Queen, un film de Simon MAIGNAN - ESRA New York 2015

"Bonus Malus" ISTS

"Out Of The Gnouf" SUP'INFOGRAPH

ESRA - ISTS - Sup'Infograph Paris
Address
ESRA PARIS 135 avenue Félix Faure
75015 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 1 44 25 25 25
ESRA Côte d'Azur
Address
ESRA CÔTE D'AZUR 9, quai des Deux Emmanuel
06 300 Malonu, Provanso Alpės-Žydrasis Krantas, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 4 92 00 00 92
ESRA Bretagne
Address
1 rue Xavier Grall
35700 Renas, Bretanė, Prancūzija
Interneto svetainė
Telefonas
+33 2 99 36 64 64
ESRA Bruxelles
Address
ESRA BRUXELLES 34, Rue du Beau Site
1 000 Briuselis, Belgija
Interneto svetainė
Telefonas
+32 2 647 47 37