Ferrieres Paris

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ferrieres iš Prancūzijos Excellence mokykla

Nurodykite studijuoti Ferrières mokyklos pradeda karjerą šiame sektoriuje, nuolat auga ir kuri siūlo daugybę profesinių galimybių visame pasaulyje. Tik 15,5 mylių nuo šviesų Paryžiuje, taip pat netoli pagrindinių tiek Paryžiaus Tarptautinių oro uostai (Orly ir Roissy Charles de Gaulle) miesto centre, Ferri yra lengvai prieinama iš Paryžiaus centre visuomeniniu transportu. Tuo Ferrières, mes tikime, kad sėkmė ateina iš kieto teorinio ir praktinio mokymo, kartu su asmeniniu tobulėjimu.

Į Ferrières tikslai "yra plėtoti lyderius kompetencijos, kurie kompetentingi, universalus ir galima laikyti vadovaujančias pozicijas ir nustatyti būsimus pramonės poreikius.

Siekiant užtikrinti, kad įgūdžiai ir patirtis išmokė atitiktų dabartinius ir būsimus poreikius svetingumo, Gastronomija ir prabangos pramonės, mes sukūrėme programą kartu su glaudžiai bendradarbiaujant mūsų prestižinių partnerių įmonių, taip pat konsultantų iš pirmaujančių verslo mokyklų.

Multi-pramonės POŽIŪRIS:

Skatinami vertybes tradicijas ir naujoves, nuolankumu, darbo ir atviros viziją, kad Ferrières misija yra trejopas:

Šviesti būsimų specialistų iš viso pasaulio, per įvairių programų, kad tilptų pramonės reikalavimus gastronomijos, viešbučių ir prabanga: bakalauro, magistrantūros ir kulinarinio kvalifikacinių programų Prisidėti prie žinių ir praktikos per trijų dimensijų puoselėjimas: maisto kultūros, svetingumo vadybos, Prabangos ir renginių plannng. Stiprinti įtaką ir patrauklumą Prancūzijoje šiose kompetencijos srityse.

Ferrieres HIGH-END EKOSISTEMAI:

Į Ferrieres 'išsami ekosistema teikia studentus su išskirtiniu profesinės patirties ir iš karto susiduria su jiems "meistriškumo" Dėl kelių restoranai, maitinimo įstaigos diapazone ir 4 * viešbutyje. Šios institucijos, kurios nėra paraiškoje, tačiau profesionalūs vienetai, kurie valdo prieskoniais svetingumo specialistų ir verslininkų, ir kai kurie iš jų iš «Meilleur ouvrier de France» sudarymo laureatų komanda. Jie siūlo aukštos klasės virtuvės ir pasaulinės klasės paslaugas reikliausių klientų.

Kaip jų pajėgumai padidės, studentai palaipsniui priimtas į įvairias pozicijas virtuvės, valgomojo, pirkimo, someljė departamentas, baras, Front Office, svečių santykiai, namų ruošą, pardavimas, vietų rezervavimas, techninės priežiūros, rinkodaros, finansų, E-marketingas ir renginių planavimas. Tai praktinės patirties atitinka akademinio mokymosi.

Vietos

Ferrières-en-Brie

Paris Area

Address
Rue du Château - BP49
Ferrières-en-Brie

77164 Ferrières-en-Brie, Île-de-France, Prancūzija
Telefonas
01 81 16 77 77

Paryžius

Address
Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis