IAE Grenoble

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kaip Grenoblio Alpių universiteto (UGA) vadybos magistrantūros mokykla, Grenoblio IAE misija yra mokyti ir tobulinti tiek specializuotus vadovus, tiek dvigubos kompetencijos vadovus. Vykdydamas savo misiją, TAT remiasi praktine patirtimi ir pasaulinio lygio vadybos tyrėjais.

Grenoblio IAE ugdo talentus:

 • Universitete (3 metai) ir magistro laipsnyje (M1 klasė)
 • Ištęstinių studijų programose, darbo studijų programose ir vykdomojo švietimo programose;
 • Rinkodara, vadyba, finansai, informacinių sistemų valdymas, inovacijų valdymas ir technologijos.

Inovacijos ir pažanga valdymo praktikoje yra pagrindinė IAE vizija

Grenoblio IAE požiūris grindžiamas nuolatiniais taikomaisiais tyrimais kartu su negailestingu noru užmegzti ryšius su verslo pasauliu . Gausi jos vadybos mokslų tyrinėtojų energija, stipri palaikoma partnerystė su inžinerijos mokyklomis, praktinės iniciatyvos, kurias remia verslumas, ir (nepamirškime) aukštos kvalifikacijos absolventų, kuriuos ji gamina metai iš metų - visi šie veiksniai prisideda sustiprintos naujovės visiems ekosistemos dalyviams. Ar tai būtų finansinė, ar ekonominė, visuomenės gerovės ir inovacijų perspektyva, Grenoblio IAE jau padarė didelę įtaką jos ekosistemai, skleisdama tarptautinį pripažinimą . Visame pasaulyje žinomos ekosistemos centre IAE vizija yra būti inovacijų lydere ir standartine valdymo praktikos pažangos nešėja .

60 metų sėkmės metai

Įsikūręs ten, kur moksliniai tyrimai kerta verslo naujoves, „Grenoble IAE“ užima unikalią poziciją verslo mokyklų tinkle Prancūzijoje. Iš šios privilegijuotos padėties mokykla sukūrė savo reputaciją pagal savo studijų programas, įskaitant strateginio pirkimo vadybos magistrą (DESMA), kiekybinės rinkodaros magistrą (le Quanti) ir finansų, apskaitos ir audito magistrą (CCA). ).128370_caisse_savon_alternantsdeGrenobleIAECPIERREJAYET151.jpg

Kodėl verta rinktis „Grenoble IAE“?

Pasirinkite studijas Grenoblio IAE ir pasinaudosite visomis kokybės vadybos mokyklos ypatybėmis, įskaitant patogias patalpas, personalizuotą palaikymą ir profesionalų tinklą. Tuo pat metu turėsite galimybę naudotis daugybe didelio viešojo universiteto paslaugų išskirtiniame miestelyje. Jūs gaunate geriausią iš abiejų pasaulių!

Praktinis pedagoginis požiūris į verslą

„Grenoble IAE“ suderina savo programas su verslo poreikiais, ypatingą dėmesį skirdamas taikomam mokymuisi . Dėl savo verslo ryšių, gausaus profesinių sąjungų dėstytojų ir absolventų tinklo IAE palaiko nuolatinius ryšius su pirmaujančiomis įmonėmis per tyrimų grupes, tobulinimo komitetus, universitetų ir verslo kėdes, pramonės seminarus (pavyzdžiui, derybų, verslininkystės ar pirkimo klausimais). ), stažuotės forumai ir konferencijos: Grenoblio IAE yra stimuliuojanti veikla visus metus!

Individualizuotas požiūris į tyrimą

„Grenoble IAE“, siekdama įdarbinimo galimybių, yra pagrindinė savo misijos dalis. Studentų konsultavimas ir orientavimas siekiant maksimaliai išnaudoti studentų galimybes yra vienas iš pagrindinių mokyklos pedagoginės komandos rūpesčių. Dėl savo daugiadisciplininio požiūrio ir ryšio su profesiniu pasauliu , Grenoblio IAE derina įvairias kompetencijas, skatindamas verslumą ir naujoves.

Stiprus tarptautinis dėmesys

Grenoblio IAE turi senas bendradarbiavimo su viso pasaulio verslo mokyklomis tradicijas; ypač Brazilijoje, Kinijoje, Indonezijoje ir Rusijoje . Kiekvienais metais Grenoblio IAE priimama daugiau kaip 500 studentų70 skirtingų šalių . Be to, Grenoblio IAE studentai gali pasinaudoti viena iš daugelio tarptautinių mainų programų, kad praleistų semestrą ar metus studijuodami ar baigdami stažuotę už Prancūzijos ribų. Arba pasirenkate daugiau dėmesio tarptautiniu mastu čia, Grenoblyje, įsitraukdami į vieną iš keturių M2 programų, visiškai siūlomų anglų kalba.

Maloni aplinka ir fantastiškos galimybės

Grenoblio IAE pasveikina Jus moderniais ir pilnai įrengtais pastatais tiek Grenoblyje, tiek Valencėje. Išskirtinis studentų gyvenimas universiteto miestelyje, išsaugotoje natūralioje aplinkoje , leidžia studentams užsiimti įvairiomis sporto šakomis - ir kai kuriais atvejais net pasaulinio lygio . IAE yra daugybė studentų klubų, kurie pagyvina ir praturtina kasdienį studentų gyvenimą. Tai apima AIESEC, Junior Enterprise ir klubus, reklamuojančius humanitarinius projektus .

IAE prekės ženklas - svarbus tinklas!

Grenoblio IAE priklauso IAE FRANCE, Universiteto vadybos mokyklų tinklui. Šis 35 mokyklų tinklas apima daugiau nei 30 bakalaurų, magistrų ir doktorantų. vadybos programos ir vienija 49 500 studentų. „IAE France“ yra svarbus profesionalų tinklas ir kokybės ženklas.

Pagrindiniai duomenys

 • 60 tautybių
 • 350 specialistų, prisidedančių prie mokymo personalo
 • 110 tarptautinių partnerių
 • 800 abiturientų per metus; daugiau nei 23 000 nuo 1956 m
 • 2000 studentų
 • 250 stažuočių ir sumuštinių kursų per metus
 • 1700 įmonės kontaktų
 • 93% užimtumo lygis per 8 mėnesius nuo mokyklos baigimo

Vietos

Saint-Martin-d'Hères

Address
Avenue Centrale,525
38040 Saint-Martin-d'Hères, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Valentingumas

Address
51 rue Barthélémy de Laffemas
26901 Valentingumas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: