ISA Lille - Graduate School of Agriculture and Bioengineering

Įvadas

Oficialus aprašymas

Susipažinkite su ISA Lille

Mes esame Prancūzijos žemės ūkio ir bioinžinerijos magistrantūros mokykla, teikianti bakalauro kursus ir magistro programas su didžiaisiais žemės ūkio mokslo, maisto mokslo, aplinkosaugos mokslo ir ekonomikos, marketingo

1963 m. Sukurta ISA Lilio universitetas yra Lilio katalikų universiteto, didžiausios Prancūzijos privačios aukštojo mokslo institucijos, dalis, turinti 26 000 nuolatinių studentų ir 2500 tarptautinių studentų.

ISA Lille yra pripažinta ir akredituota Prancūzijos inžinierių pavadinimų komiteto (Prancūzijos inžinierių komiteto) ir Prancūzijos švietimo ir žemės ūkio ministerijų.

Be mūsų akademinių programų ir mokslinių tyrimų veiklos, ISA Lille siūlo konsultacinę veiklą vietos įmonėms, taip pat pasaulio lyderiams žemės ūkio, maisto pramonės ir aplinkos sektoriuose Prancūzijoje ir užsienyje.

„ISA Lille“ numeriai

59240_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.25.png

59239_Skjermbilde2017-10-26kl.21.41.36.png

Mūsų misija

Sukurti ryškesnę ateitį tvariame pasaulyje

„ISA Lille“ strateginiame plane siekiama skatinti verslumą per švietimą, inovacijas, mokslinius tyrimus ir internacionalizaciją.

Švietimas

Mūsų akademinės programos yra pagrįstos tvirtų mokslo ir techninių įgūdžių įgijimu bei asmeniniu tobulėjimu. Moksliniai kursai, individualus konsultavimas, profesionalus panardinimas į mūsų programą padeda mūsų studentams kurti savo kelią, išlaikant verslo pasaulio ir visuomenės tikrovę.

Tyrimai ir konsultacijos

Visi mūsų mokslinių tyrimų padaliniai priklauso didesniems regioniniams, nacionaliniams ir tarptautiniams mokslinių tyrimų tinklams: universitetams, institutams ir mūsų verslo partneriams R

Tarptautinis

Nėra pasaulinio išsilavinimo be tarptautinio poveikio. Internacionalizacija yra ISA Lilio misijų centre: mūsų programose, per studentų ir profesorių mobilumą, per mūsų akademines ir profesines partnerystes ir dar daugiau.

Tarptautinės partnerystės

Be daugelio nacionalinių ir tarptautinių akademinių tinklų, ISA Lille taip pat turėjo daugiau nei 200 tarptautinių partnerių su žemės ūkio ir gyvosios gamtos mokslų universitetais visame pasaulyje.

Mūsų akademiniai partneriai110700_partners-networks.png

Vietos

Lilis

Address
48 boulevard Vauban
59046 Lilis, Hauts-de-France, Prancūzija