Oficialus aprašymas

Kedge Business School yra prancūzų verslo mokykla su 4 universitetais Prancūzijoje (Paryžiuje, Bordo, Marselyje ir Tulone), 2 Kinijoje (Šanchajuje ir Sudžou), 1 Dakare, Senegale ir 3 partnerių miesteliuose (Avinjonas, Bastija ir Bayonne).

Kedge skaičiais

KEDGE BS bendruomenę sudaro 12 000 studentų (25% jų yra tarptautiniai studentai), 196 nuolatiniai profesoriai (44% - tarptautiniai), 300 tarptautinių akademinių partnerių ir 54 000 absolventų visame pasaulyje.

Mokymo programos

KEDGE BS siūlo 31 vadybos ir dizaino programų paketą studentams ir pramonės specialistams. Ji taip pat teikia individualias mokymo programas įmonėms nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu.

Kedge mokymo programos:

 • Bendrosios valdymo programos
 • Projektavimo programa
 • Pasirengimas DCG (lygiavertis bakalauro laipsniui) ir DSCG (atitinka magistro laipsnį) apskaitoje
 • Rotacinės darbo programos
 • Specialiosios programos: magistrantūros ir specializuoti magistro kursai
 • Mokymo programos tarp įmonių ir įmonių
 • MBA

Tyrimai

Kedge dėstytojai-mokslininkai prisideda prie žinių valdymo tobulinimo per pagrindinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus. Jie rengia leidinius, darbus, konferencijas ir dar daugiau, o tai pristato mokyklą į antrąją vietą moksliniams tyrimams Prancūzijos verslo mokyklų reitinguose.

Mokykla yra tarptautiniu mastu pripažinta vadybos tyrimų, kuriuos ji vykdo srityse, kurias apima jos kompetencijos centrai ir specializacijos, srityje.

Kompetencijos centrai

 • Rinkodara
 • CSR
 • Tiekimo grandinė

Ekspertizė

 • Vynas
 • Sveikatos vadyba
 • Kūrybinės pramonės šakos
 • Naujovės
 • Finansai persvarstyti

Iš mokyklos atsirandantys moksliniai tyrimai padeda stiprinti jo mokymo kokybę, įmonių ir viešųjų įstaigų veiklą, taip pat akademinio valdymo bendruomenės žinių didinimą.

Akoladai

„Executive Times“, kurią pasiūlė „ Kedge Business School , „Financial Times“ „European Business School“ reitinguose ir 22-oje pasaulio vietoje pasiekė 33-ąją vietą. Kedge Business School yra AACSB, EQUIS ir AMBA, akredituota, pripažinta ir patvirtinta Prancūzijos vyriausybės, ir Prancūzijos „Grand Grand Ecoles“ konferencijos narė.

Campus

 • Bordo

Naujasis „Bordeaux“ miestelis buvo sukurtas kaip gyvenimo erdvė. Jame yra daugiau nei 35 000 m2 ploto, jame yra specialūs darbo ir pokalbių kambariai, sporto ir poilsio zonos.

 • Marseilis

Kedge Business School nuolat investuoja į didelius logistikos išteklius tiek švietimo infrastruktūros, tiek pažangiausių technologinių išteklių požiūriu.

 • Paryžius

2015 m. Grupė sukūrė naują įmonę Paryžiaus 9-ajame rajone, gyvybingą veiklos centrą, kuriame studentai, dėstytojai ir įmonės gali susitikti, keistis ir bendrauti.

 • Tulonas

Šiuo metu statomas naujasis „KEDGE BS Toulon“ universitetas bus pasirengęs kitą rudenį pasveikinti studentus.

 • Sudžou

Sudžou universiteto atidarymas 2010 m. Buvo dalis vykdomos politikos, kuri prasidėjo 2003 m., Siekiant plėtoti mūsų veiklą Kinijoje.

 • Šanchajus

Pagrindinis universiteto miestelis yra Šanchajaus Xuhui rajone, kuriame gyvena kelios švietimo įstaigos. Pastatai rodo amerikiečių architektūros įtaką su kinų stiliumi.

 • Dakaras

„KEDGE BS“ yra įsikūrusi Dakare nuo 2008 m. Dakaro universiteto studentai naudojasi KEDGE BS švietimo naujovėmis ir patirtimi.

Mūsų įsipareigojimas

Visa KEDGE BS bendruomenė: tiek mokytojai, tiek administracinės komandos, tiek studentai remia kryptis, susijusias su mokyklos socialinės atsakomybės įsipareigojimu.

KEDGE BS pasižymi išskirtine savybe, o tai daro mokyklą žinomu pagrindiniu tvaraus vystymosi ir ĮSA aspektu, yra jos virusinis požiūris, kuris sujungia meistriškumą ir nuoseklumą.

Tai ne tik pavyzdinių praktikų (magistro kursų, mokslinių tyrimų centro) atvejis, bet ir nuoseklių veiksmų įgyvendinimas visuose universitetų tyrimų, mokymo, socialinio ir aplinkosaugos vadybos ir jos valdymo srityse.

Savo įsipareigojimais ir ekspertų tinklu, mokykla prisideda prie aukštojo mokslo plėtojimo per ĮSA objektą.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Kedge Business School

Skaitmeninė rinkodara daro žiaurų poveikį visai visuomenei, panaikindama nusistovėjusią įmonių, valdžios institucijų ir vartotojų praktiką. Atsirado naujų profesijų ir na ... [+]

Mokymas „Agile Digital Marketers“

Skaitmeninė rinkodara daro žiaurų poveikį visai visuomenei, panaikindama nusistovėjusią įmonių, valdžios institucijų ir vartotojų praktiką. Atsirado naujų profesijų ir naujų praktikų, dėl kurių rinkoje atsirado įgūdžių atotrūkis ir skubiai reikia naujų vadybos mokymų šiose srityse.

Nuolat besikeičiančioje aplinkoje, kur įgūdžiai sparčiai vystosi, o disciplinos tampa vis labiau specializuotos, įmonės turi būti agiliškesnės nei bet kada, kad galėtų išspręsti šiandienos problemas.

Naujasis skaitmeninės rinkodaros magistras

Išsiaiškinsite bendrą skaitmeninės rinkodaros pasaulį, kuriame daugiausia dėmesio bus skiriama kompetencijoms ir žinioms, kurias turėsite sukurti ir įdiegti veiksmų strategijas, turinčias didelę pridėtinę vertę įmonėms. Programa orientuota į temas, pavyzdžiui, socialinės žiniasklaidos rinkodarą, duomenų analizę, skaitmeninę strategiją... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Pirkimas buvo susijęs su pigiausiomis kainomis. Tai jau nebėra. Šiandien pirkimas yra susijęs su darbu su strateginiais tiekėjais, kad būtų galima užfiksuoti naujoves ir ... [+]

Svarbiausia yra inovacijų surinkimas

Pirkimas buvo susijęs su pigiausiomis kainomis. Tai jau nebėra. Šiandien pirkimas yra susijęs su darbu su strateginiais tiekėjais, kad būtų galima užfiksuoti naujoves ir kuo greičiau jas įgyvendinti.

Dabar pagrindinis dėmesys skiriamas inovacijų surinkimui ir greitam rinkai, o pirkimo vaidmuo tapo labai strateginis. Pagrindiniai tiekėjai dabar tapo tikra pasiūlymo jėga. Šiam pokyčiui reikalinga visiškai kitokia pirkimo specialistų veislė.

MAI siūlo keletą mokymo kursų perkant. Daugiašalės įmonės pripažįsta, kad MAI yra pirmaujanti pirkimų ir inovacijų surinkimo naujiems produktams kūrimo amžius.

Kodėl verta rinktis šią programą?... [-]
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Europos pirmaujanti programa plėtoti šią dvigubą patirtį. ... [+]

Padarykite skirtumą prisijungdami prie naujosios magistrantūros verslo įmonėse

Šiandien visos finansų bendrovės savo investicijose ir turto paskirstymo strategijose integruoja naujas etines ir visuomenines problemas ir ieško kvalifikuotų profilių.

Magistrantūros tikslas yra mokyti specialistus, kurie puikiai supranta finansines priemones, ir finansinė bei nefinansinė patirtis yra labai svarbi, nes vystosi karjera.

Ateikite ištirti finansavimą iš kitokio požiūrio su gerai parengtais, ekspertų fakultetais ir stiprių partnerių tinklu, kuris palengvintų įdarbinimą.

Su šia magistrantūra suteikiate realią pridėtinę vertę savo karjerai. Jūs turite prieigą prie daugybės galimybių tiek tradicinėse, tiek naujose profesijose, būdingose ESG klausimams.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

ISLI programos buvo įkurtos 1984 metais, kad patenkintų tarptautinių profesinių asociacijų poreikius ir tapo pirmaujančiomis pasaulinės tiekimo grandinės valdymo programo ... [+]

Vertė per inovacijas ir kūrybiškumą

ISLI programos buvo įkurtos 1984 metais, kad patenkintų tarptautinių profesinių asociacijų poreikius ir tapo pirmaujančiomis pasaulinės tiekimo grandinės valdymo programomis visame pasaulyje. Jų tarptautinė reputacija grindžiama jų profesiniu pripažinimu, mokslinių tyrimų komanda, leidiniais ir patirtine pedagogika. Jie yra akredituoti „The Chartered Institute of Purchasing“

Globalaus tiekimo grandinės valdymo magistrantūra rengia asmenis susidoroti su naujos verslo valdymo iššūkiais. Sėkmingi vadovai yra tie, kurie naudojasi visuotiniu požiūriu į jų analizę ir žino, kaip sukurti tiekimo grandinės architektūrą visame pasaulyje.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Nuo 2004 m., Atsižvelgiant į kūrybinių industrijų patirtį ... [+]

Nuo 2004 m., Atsižvelgiant į kūrybinių industrijų patirtį

Prancūzija yra unikali savo kultūros paveldo ir gyvybingo kūrybinio sektoriaus gausa. Ši šalis, garsėjusi savo „kultūrine išimtimi“, palaiko platų produkcijos įvairovę. Prancūzija nurodo unikalią meno, kultūros ir kūrybos prekių sąvoką, kuri juos išskiria visame pasaulyje. Menininkai ir kūrėjai bus kviečiami pasikalbėti su mokiniais, kad jie parodytų jų įvairovę ir skatintų juos įkvėpti savo vizijos.

Kodėl verta rinktis šią programą?Prancūzijos dvasia

Pasinaudokite mūsų meno, kultūros ir kūrybos organizacijų vadovais. Prancūzija yra unikali savo kultūros paveldo ir gyvybingo kūrybinio sektoriaus gausa. Ši šalis, garsėjusi savo „kultūrine išimtimi“, palaiko platų produkcijos įvairovę, čia kultūra nėra suprantama kaip bet kuri kita prekė. Prancūzija nurodo unikalią meno, kultūros ir kūrybos prekių sąvoką, kuri juos išskiria visame pasaulyje.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Sukurta prieš 20 metų, Tarptautinis sportas ... [+]

Pagrindinė aukštojo mokslo programa, skirta sporto pramonei

Sukurta prieš 20 metų, Tarptautinis sportas

Programos stiprybė yra jos gebėjimas mokyti vadovus pagal šios labai specifinės ir reiklios rinkos reikalavimus dėl savo unikalios patirties renginių rinkodaros ir sporto teisės kryžkelėje.

90% absolventų susiranda darbą per 6 mėnesius po baigimo.35 000 eurų vidutinis metinis atlyginimas.500 absolventų visame pasaulyje.30 partnerių įmonių.Kodėl verta rinktis šią programą?

Dviguba akademinė ir profesinė patirtis

Mokytojai-mokslininkai, kurie yra profesionalios sporto pramonės ekspertai.Pripažinti pramonės specialistai, leidžiantys studentams įgyti diferencijuotų ir pageidaujamų žinių ir įgūdžių darbo rinkoje.... [-]
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

„Vynas ir spiritiniai gėrimai sudaro nuolat besikeičiančią ekosistemą, susiskaidžiusią pramonę, sudėtingą, tačiau įspūdingą. Norint suprasti produktą ir rinką, būtina tur ... [+]

„Vynas ir spiritiniai gėrimai sudaro nuolat besikeičiančią ekosistemą, susiskaidžiusią pramonę, sudėtingą, tačiau įspūdingą. Norint suprasti produktą ir rinką, būtina turėti tvirtą techninę bazę, bet taip pat turėti galimybę įvertinti finansinę, ekonominę ir ekonominę padėtį. , rinkodaros ir aplinkosaugos klausimais, tendencijomis, galimybėmis ir suvaržymais, kad būtų patenkinti rytojaus iššūkiai, studentams reikia suteikti raktus, vadovauti, o tada sukurti pasaulinę viziją.

Kedge vyno

Jeremy Cukierman, vyno meistras

Kodėl verta rinktis šią programą?

Mokytis darant

Su mokinių, dėstytojų ir įmonių nuolatiniu ryšiu studentai aktyviai dalyvauja mokymuose.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Rinkodaros veikla ir įgūdžiai turi keistis kartu su giliais ir dažnai prieštaringais mūsų aplinkos pokyčiais, įskaitant skaitmenines technologijas ir dalyvaujamosios kult ... [+]

Rinkodaros veikla ir įgūdžiai turi keistis kartu su giliais ir dažnai prieštaringais mūsų aplinkos pokyčiais, įskaitant skaitmenines technologijas ir dalyvaujamosios kultūros kūrimą, paverčiant vartotojus į etinius vartotojus, priklausomybės kelioms bendruomenėms jausmą per afinitetą ar emocinius ryšius, atsiranda tendencija sukurti atsakingesnę rinkodaros formą ir naujas konkurencijos formas, pagrįstas atvirų ekosistemų kūrimu, įtraukiant „verslo partnerius“.

Būtent dėl šių pokyčių mes sukūrėme magistrantūros rinkodarą

Dirbdami su įmonėmis, jie įgyja mūsų dabartinę žinių rinką rinkodaros srityje ir įtraukia studentus į savo tyrimus. Bendrovės dalyvauja kuriant bendrą programą keliais lygmenimis: kai kurios dalyvauja valdant programą per Vystymosi komitetą, o kitos remia studentų pasirinktinius studijų maršrutus dėl „vadovaujančių lengvųjų“ partnerių.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

„Kedge“ duomenų rinkodaros mokymai treniruoja daugialypius ekspertus, kurie vystysis besikeičiančioje aplinkoje. Sujungus duomenis su skaitmeninių rinkodaros metodų valdy ... [+]

„Kedge“ duomenų rinkodaros mokymai treniruoja daugialypius ekspertus, kurie vystysis besikeičiančioje aplinkoje. Sujungus duomenis su skaitmeninių rinkodaros metodų valdymu, Mokytojas atitinka rinkos iššūkius, nes trūksta valdymo žinių šiose srityse.

Šio duomenų tvarkymo mokymo tikslai

Skaitmeniniu būdu atsiranda naujų profesijų ir naujų praktikų, dėl kurių atsiranda tikras mokymo poreikis. „MS Digital Marketing“ tikslas

Svarbiausi dalykaiKryžminis mokymas ir papildomas mokymasDuomenų integravimaskintamojiProjektinė pedagogikaĮvairus ugdymas, užtikrinantis didelį užimtumąŽinomų partnerių ekosistemaStipri integracija su vietos ekosistemaSukurti įgūdžiaiprojektų valdymasIeškoma profesinių akreditacijųVartotojo patirtisGrafinis dizainaskursas... [-]
Prancūzų kalba
Ištęstinės
13 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Tarptautinio verslo magistro laipsnis yra pirmos klasės tarptautinio verslo valdymo programa. Atsižvelgiant į labai praktinį požiūrį, jis moko studentus patobulinti savo ... [+]

Geriausia magistrantūra patirti pasaulį

Tarptautinio verslo magistro laipsnis yra pirmos klasės tarptautinio verslo valdymo programa. Atsižvelgiant į labai praktinį požiūrį, jis moko studentus patobulinti savo kultūrines ir geopolitines įžvalgas ir jas taikyti tarptautinio verslo plėtros kontekste.

Tikimasi, kad verslo bendruomenė prisiims vis didesnį pasaulinės atsakomybės lygį tiek vidaus, tiek išorės suinteresuotųjų šalių, bendruomenių ir aplinkos atžvilgiu. Pasaulinio verslo pasaulis nuolat vystosi ir kelia iššūkį mąstymo būdams. Mūsų programa tiria įvairius kultūrinius ir geopolitinius veiksnius, sudarančius sudėtingą tarptautinę verslo aplinką. Jis atkuria šio nuolat besikeičiančio pasaulio konteksto sudėtingumą, kad padėtų studentams sėkmingai dirbti ateityje.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Pripažįstama kaip pirmaujanti Prancūzijos mokymo įstaiga tarptautinėje prekyboje, kurioje išskirtinis dėmesys skiriamas jūrų pramonei, ši magistrantūra švenčia 60 metų pa ... [+]

Visuotinė transporto vizija

Pripažįstama kaip pirmaujanti Prancūzijos mokymo įstaiga tarptautinėje prekyboje, kurioje išskirtinis dėmesys skiriamas jūrų pramonei, ši magistrantūra švenčia 60 metų patirtį logistikos ir verslo optimizavimo srityse. Jis remiasi giliais ryšiais su verslo pasauliu, jo istorija ir mokymo kokybe. Tarptautinė dimensija yra šios programos, sukurtos bendradarbiaujant su AFTRAL, kertinis akmuo, kad studentai galėtų valdyti tarptautinius ir strateginius klausimus, susijusius su transportu, tiekimo grandine, saugojimu, muitine, IT. Ši magistrantūra siūlo visuotinį požiūrį, kuris leidžia studentams plėtoti pagrindinius įgūdžius trijose srityse: tarptautinė prekyba, tarptautinis transportas ir logistika.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kedge Business School

Tikras verslo kūrėjas, verslo inžinieriai specializuojasi verslo aplinkoje ir derasi dėl aukštos naudos sudėtingų sprendimų, produktų ir paslaugų. Jie ne tik valdo savo v ... [+]

Dviguba technologijų ir vadybos patirtis, siekiant pagreitinti jūsų karjerą

Tikras verslo kūrėjas, verslo inžinieriai specializuojasi verslo aplinkoje ir derasi dėl aukštos naudos sudėtingų sprendimų, produktų ir paslaugų. Jie ne tik valdo savo verslo portfelį, bet ir siūlo klientams visuotinius visapusiškus sprendimus.

Verslo inžinieriai, kaip komercinių ir techninių komandų sąsaja, koordinuoja ir diegia didelius projektus nuo pat pradžių iki pabaigos.

Per pastaruosius 30 metų verslo inžinerijos programa buvo specialiai pritaikyta moksliniams ar techniniams profiliams. Programos tikslas - plėtoti aukščiausio lygio komercines ir vadybines kompetencijas, kad mūsų absolventai galėtų tobulinti verslo strategijas ir valdyti naujoviškus projektus.... [-]

Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Kedge Business School

MIM yra dvejų metų programa (Master 1 ... [+]

Individualus kursas

„MIM yra dvejų metų programa (Master 1

Didelių investicijų į eksperimentavimą, kritinio mąstymo ir technologijų valdymo kūrimo dėka mes siekiame, kad 100 proc. Mūsų studentų būtų skatinama technologija ir verslumas. Mūsų tikslas - pabrėžti mūsų gebėjimą mokyti vadovus, kurie yra įsipareigoję bendrai gerovei ir puikiai suvokia įvairius svarbius socialinius klausimus. “

PASCAL KRUPKA, Vadybos magistro (MIM) programos direktorius

2 miesteliaiBordo:

Šis universitetas, suprojektuotas anglosaksų universitetų dvasia, turi 35 000 m2 darbo, sporto ir poilsio zonų.

Jis yra Talence universiteto miestelyje, 20 minučių kelio nuo Bordo miesto centro tramvajumi. Bordeaux, kaip labiausiai vertinamo Prancūzijos miesto gyvenimo kokybės požiūriu (Harris Interactive 2017), o pastarųjų 10 metų vadovų skaičiaus augimas buvo didžiausias, „Bordeaux“ yra ideali geografinė padėtis: 2 val. iš Ispanijos ir 40 minučių nuo Atlanto vandenyno pakrantės.... [-]

Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Kedge Business School
Bordeaux, Nouvelle-Aquitaine, Prancūzija
Address
Kedge Business School
Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prancūzija
Address
Kedge Business School
Paris, Île-de-France, Prancūzija
Address
Kedge Business School
Toulon, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prancūzija
Address
Kedge Business School
Suzhou, Jiangsu, Kinija
Address
Kedge Business School
Shanghai, Shanghai, Kinija
Address
Kedge Business School
Dakar, Dakar Region, Senegalas