Oficialus aprašymas

115751_people01.jpg

Paris School Of Architecture yra nepriklausomas architektūros ugdymo institutas, turintis tarptautinį dėmesį. Visi kursai dėstomi anglų kalba, o mokykla rengia absolventus veikti visoje Europoje ir visame pasaulyje.

PSA yra verslumo mokykla, mokanti studentus, norinčius suskirstyti į tam tikrą architektūros projektavimo specialybę, baigusiems savo bakalauro architektūros studijas kitur, arba kurie svarsto galimybę nustatyti savo praktiką po baigimo.

Dviejų metų magistrantūros studijų kursas PSA siūlo individualų ir novatorišką architektūros studijų būdą, atspindintį besikeičiančią architektūros praktikos pobūdį.

Kursas specialiai skirtas 3 metų studijų pakopų absolventams, norintiems pasinaudoti savo antrosios pakopos studijų specializacija konkrečioje architektūros srityje. Mokyklos nariai sujungia savo tradicines architektūros studijas su atsirandančiais ir trikdančiais dalykais bei technologijomis, kuriose jie tampa specialistais.

Įsikūręs Paryžiaus centre, mokykla yra Europos širdyje viename didžiausių pasaulio miestų.

Tęsdami šį tarptautinį dėmesį, mūsų studijų programa rengia absolventus būti lyderiais architektūros, statybos, filosofijos, žurnalistikos ir naujų technologijų srityse.

Paris School Of Architecture suteikia savo nariams meninius, filosofinius, intelektinius ir techninius įgūdžius, reikalingus pramonei gaminti išskirtinius būsimus specialistus. Mokykla yra sąmoningai tarptautinė, kurią Europos dizaino ir statybos pasaulis informuoja Europos dizaino ir statybos pasaulis, o magistro kursus teikia kūrybinių industrijų lyderių fakultetas iš viso pasaulio. naujos kartos pasaulinių architektūros specialistų kūrimas.

115750_parisatmosphere01.jpg

Mokykla buvo įkurta siekiant pasiūlyti alternatyvų kelią į architektūrą ir susijusias disciplinas, reaguojant į radikalius architektūros praktikos pokyčius per pastaruosius du dešimtmečius. Dauguma architektūros mokyklų vadovaujasi beveik prieš šimtmetį priimta pedagogine metodika, kuri šiandien tapo mažiau aktuali architektūros realijoms. Paryžiaus mokykla siūlo naują sistemą, sujungiančią pagrindinius architektūrinius komponentus su atsirandančiais profesiniais reikalavimais, geriau ruošdama savo absolventus darbui praktikoje, nustatydama savo praktiką arba dirbdama kitose srityse, pvz. dizaino ir virtualios realybės.

Europos mokykla

Mokyklą įkūrė Paryžiaus praktikai, dirbantys visoje ES, kurie mokė arba baigė Europos ir JAV mokyklas.

Kadangi anglų kalba remiasi pasauline lingua franca pozicija, o Europos Sąjungos reguliavimo reforma suteikia daugiau vienodumo architektūrinei praktikai bloko viduje, būtinybė europietiškos Europos mokyklos Paryžiuje niekada nebuvo didesnė.

Be to, mokykla atlieka svarbą įvairių jurisdikcijų architektūros, teisinės ir statybos terminologijos tyrimams, kad absolventai galėtų sklandžiai dirbti visoje Europoje ir pasaulyje. Šis kultūrinis mainas skatina ir stiprina tarptautinį mokyklos ir jos pedagogikos dėmesį.

Nauja mokykla

Plėtroje nuo 2015 m. Ir atidarant savo pirmąjį suvartojimą 2019 m. Rugsėjo mėn. Paryžiaus mokykla siūlo įvairias programas, pradedant bakalauro ir magistrantūros studijomis, nuotoliniu mokymu, kalbų studijomis ir vasaros mokyklomis.

Pirmieji kursai prasidės 2019 m. Rugsėjo 23 d., Kai pirmasis 1 metų studentų įsijungimas į mokyklą (lygus pirmajam magistrantūros studijų metui).

ECTS (Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistema) bus taikoma mokyklai, o dvejų metų kursas - 120 kreditų.

Mokykla taip pat užbaigia registracijos procesą Répertoire national des certifications professionnelles, kurios akredituoja privačias švietimo įstaigas Prancūzijoje. Mūsų studentų grupė taps svarbia mūsų kurso kūrimo dalimi, o studentų taryba, turinti įgaliojimus pasiūlyti papildomų dalykų, kaip technologijos ir kultūros, plėtoja keitimosi santykius su kitomis institucijomis ir iš dalies keičia bei balsuoja dėl mokyklos chartijos ir vadovavimo.

Akademinis gyvenimas

Paris School Of Architecture pedagogika yra pagrįsta sudėtingais ir skirtingais klausimais, kuriais architektūra egzistuoja per vieną, išsamų metų studijos projektą.

Nuo rugsėjo iki birželio mėn. Kuriant antrosios pakopos architektūrinį projektą galima daugiau laiko tyrinėti, naratyvai, reprezentacinei išraiškai, filosofiniam įsitraukimui ir amatų produkcijai, nei kitose institucijose su semestro trukmės trumpikėliais.

Tokie projektai yra intelektualiai reiklūs ir kritiškai griežti, absolventai palieka portfelius, turinčius didelių ir sudėtingų projektų.

Sustiprinus šią projektą orientuotą pedagogiką, yra kelios magistro klasės, kurios atneša profesionalų iš dizaino, teisės, kino, komunikacijos ir pastatų pirkimo. Šios magistrantūros klasės ne tik padeda skleisti specialistų žinias, pagrįstas profesine praktika, bet ir prisidėti prie studijos projekto, leidžiančios kiekvienam studentui sukurti labai individualius atsakymus.

Kiekvienais akademiniais metais baigiama metų pabaigoje, kiekvienos studento darbo, vykusio Paryžiaus centre, viešosios galerijos parodoje. Tai suteikia mūsų studentams galimybę pristatyti savo darbą šeimai, draugams, potencialiems darbdaviams ir investuotojams.

Metų trukmės studijos projekto vertinimai atliekami po galutinio pristatymo prieš metų pabaigos parodos atidarymo naktį. Papildomi kiekvienos magistro klasės vertinimai atliekami pagal dalyką, atsižvelgiant į dalyką. Visos pagrindinės klasės turi būti perduotos, kad parodos metu būtų eksponuojamos.

Vienas unikalus mokyklos pedagoginės filosofijos elementas yra tai, kad mes neįgyvendiname vertinimo sistemos, o tai reiškia, kad projektai vertinami kaip „Pass“ arba „Fail Fail“. Tai skatina maksimalią saviraiškos laisvę ir leidžia studentams rizikuoti ir diegti naujoves. Išskirtiniai studijos projektai gali būti apdovanoti atskirai, kaip Metų vadovo nuožiūra. Studentai, norintys mokytis prancūzų kalbos, galės tai padaryti. Tai padės studentui kasdienę veiklą, kai jie gyvena Paryžiuje. Jie bus siūlomi pradedantiesiems ir vidutinio lygio.

PSA studijos yra reikalingos, kad studentai galėtų atlikti savo studijos projektus, įskaitant 3D spausdinimo galimybes, lazerines pjovimo stakles, spausdintuvus, projektorius ir modelių gamybos įrangą. Labai rekomenduojama, kad studentai įsigytų nešiojamąjį kompiuterį dvejų metų laikotarpiui.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Paris School Of Architecture

Paris School Of Architecture yra tik vidurinė Paryžiaus architektūros mokykla, siūlanti anglų kalba mokomus kursus. Mokykla siūlo dviejų metų antrosios pakopos architektū ... [+]

Paris School Of Architecture yra tik vidurinė Paryžiaus architektūros mokykla, siūlanti anglų kalba mokomus kursus.

Mokykla siūlo vieną antrosios pakopos architektūros kursą su trimis skirtingais Pathways , studentams, kurie jau turi antrosios pakopos laipsnį kitos institucijos.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite www.parisarch.fr

Užsiregistravę prašome, kad mūsų studentai pasirinktų vieną iš trijų toliau nurodytų Pathways :

Projektų valdymasDizainas ir komunikacijaSutrikusios technologijos

Mokykloje, kuriai vadovauja studija, mokiniai bus mokomi kaip individai, o ne „vienetai“, o mokymas, kurį jie gauna, bus pritaikytas jų poreikiams.... [-]

Prancūzija Paryžius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
5 rue Durantin, Paris
75018 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija