Schiller International University - Florida, Heidelberg, Madrid, Paris

Įvadas

Oficialus aprašymas

Nuo įkūrimo prieš keturis dešimtmečius, Šilerio tarptautinis universitetas parengė vyrų ir moterų vadovavimo, vyriausybės ir paslaugų vaidmenis daugybė šalių. Šilerio pasaulio paveldas, tarptautinių programų, kosmopolitiškas vietos ir patyrę dėstytojai ir toliau pritraukti studentus iš viso pasaulio. Šilerio tarptautinis universitetas siūlo bakalauro ir magistro studentams laipsnių, įskaitant asocijuotos įmonės, bakalauro ir magistro studijų programas, su Amerikos švietimo privalumų įvairovė. Instrukcija visuose universitetuose yra anglų kalba. Studentai gali pasirinkti studijuoti užsienyje keliais miesteliai jų ugdymo Schiller metu. Be to, dauguma mūsų programos yra siūloma internete. Šileris Privalumas

  • Tyrimo universitete celebrating penkiasdešimt bendro gyvenimo metų kaip pionierius ir lyderis pasaulinėje švietimo.
  • A aukštojo mokslo universitetinių su keturiais miesteliu vietose: Heidelberg (Vokietija), Paryžiuje (Prancūzija), Madride (Ispanija), o Largo (Florida, JAV). Studentai taip pat turi nuotolinio mokymosi galimybę per Schiller internete.
  • Bakalauro ir magistro studijų programos, kurią sudaro daugiausia dėmesio, vieno mėnesio universitetų kursus, kurie leidžia studentams užsiregistruoti ir pradėti savo studijas per mėnesį. Tuo Schiller, nereikia laukti "tradicinės rugsėjo suvartojimo" pradėti savo išsilavinimą: galite pradėti bet kuriuo metu per metus.
  • Jokių problemų kreditų perkėlimo iš vienos miesteliu į kitą. Studijuoti bet ne visi Šilerio miesteliai ir išplėsti savo pasaulines įgaliojimai.
  • Programos su pasaulinės perspektyvos teikiant įgūdžių šiandienos darbo vietoje.
  • Kultūros ir socialinė veikla, kur jums žinoti savo kolegoms studentams ir plėtoti mokymosi visą pasaulines draugystę. Tuo Schiller, mes manome, ugdymas vyksta ir už jos ribų klasėje. Pasaulis yra tavo ištirti.
  • Universitetas kur jūs žinote, darbuotojai ir dėstytojai - ir jie negalvoja apie tave.
  • Pasaulinė bendruomenė absolventai visame pasaulyje. Visuotinis universitetas Nuo 1964 m Šilerio tarptautinis universitetas, Amerikos universiteto, pasiūlė studentams tikrai pasaulinio ir multikultūrinio ugdymo patirtį per stimuliuojančio, sudėtinga aplinka ne kosmopolitinis vietose Vokietijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Šilerio tarptautinis Heidelbergo universiteto Tuo Heidelberg Campus patirtis suteiks Jums unikalias galimybes plėtoti ypatingų tarpkultūrinius gebėjimus, įgyti pasaulinės turtus žinių, o svarbiausia, kad ilgalaikius draugystę visame pasaulyje. Tiesą sakant, tai yra tai daugiakultūrės patirties, kad susidaryti kiekvienas tampa tarptautinės studentų, o ne laikomas užsieniečiu keistis. Šilerio tarptautinis universitetas Madridas Šilerio Madridas Campus siūlo vieną labiausiai tarptautinės programos Ispanijoje, su studentais iš daugelio šalių piliečiai, turintys visas studijų programas, finansinės paramos ir stipendijų, plius platų popamokinės veiklos. Campus neseniai persikėlė į neoklasikinės pastate, kuris anksčiau buvo iš Ispanijos karališkosios šeimos nario leidimo gyventi šalyje. Įsikūręs Calle Serrano - laikoma viena iš labiausiai elegantiškų sričių Madridas - į Plaza de la República Argentina, miesteliu yra apsuptas restoranų ir ambasadų, tarptautinių mokyklų ir kultūros centrų. Šilerio tarptautinis universitetas Paryžius nuo neatmenamų laikų, Paryžius sulaukė žmonių visame pasaulyje, ir pavergė ir įkvėpė kartas studentų, among others. Ką geresnio vieta mokytis nei Paryžiuje? Su savo pasaulinio lygio, didelės spartos transporto tinklo, taip pat galite tyrinėti viską, kad Prancūzija turi pasiūlyti, taip pat kitų istorinių vietų visoje Europoje. Mes skatiname visus plėtoti mokslus ir už jos ribų klasėje -ir Šilerio tarptautinis universitetas Paryžiuje rems jus kiekviename žingsnyje. Šilerio tarptautinis universitetas Largo, Florida, JAV Schiller tarptautinio universiteto pagrindinis Campus Largo, Florida, siūlo autentišką Amerikos koledžo patirtį studentams iš viso pasaulio. Schiller tarptautinio universiteto anketa Largo miesteliu sudaro modernaus ir paragino vieno pastato struktūros. Mūsų modernūs patogumai yra biblioteka, kompiuterių klase ir bevielis internetas yra prieinamas visoje miesteliu. Didelis holas studentams šalia bibliotekoje leidžia atsipalaiduoti ir bendravimo miesteliu, nors daugelis studentai gali pasirinkti kirsti gatvę Largo centrinio parko, su savo sodrus žalumynų, malonių nuomonėmis ir pasilinksminimo patogumais. Netoliese butas būsto siūlo studentų apgyvendinimo, prekybos, prekybos centrai ir daugybė restoranų yra kelios minutės pėsčiomis.

Vietos

Paryžius

Address
Schiller International University
Paris Campus
9, rue Yvart

75015 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Heidelbergas

Address
Schiller International University
Heidelberg Campus
Zollhofgarten 1


69115 Heidelbergas, Badenas-Viurtembergas, Vokietija

Madridas

Address
Schiller International University
Madrid Campus
Calle Serrano 156 (Plaza de la Republica Argentina)

28002 Madridas, Madrido bendruomenė, Ispanija

Largo

Address
Schiller International University
Florida Campus
8560 Ulmerton Road

33771 Largo, Floridoje, Jungtinės Amerikos Valstijos

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis