Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Université de Lorraine !

Lorraine regionas jau buvo nepriklausoma kunigaikštystė Prancūzijos šiaurės rytuose, kai 1572 m. Įkūrė savo universitetą. Per visą istoriją šis regionas keletą kartų buvo suskirstytas į „prancūzų“ ir „vokiečių“ dalį, prieš susijungiant ir neabejotinai įtraukiant Prancūzijoje XX a. Pradžioje. Dėl šios sudėtingos ir turtingos istorijos atsirado du dideli miestai: „Metz“ šiaurėje ir „Nancy“ pietuose.

Nansyje 20 amžiuje buvo įkurti trys universitetai, tarp kurių buvo Nacionalinis politechnikos institutas, jungiantis kelias inžinerines mokyklas. Metze pirmasis universitetas pasirodė 1970 m.

2012 m. Sausio 1 d., Po kelerių metų pasirengimo, šie keturi universitetai sujungti į vieną, sudarydami Université de Lorraine . Universitete yra daugiau nei 50 000 studentų, beveik 6 800 darbuotojų, tarp jų 3 700 mokytojų ir ieškovų, daugelis pastatų ir miestelių, kurie yra platinami visame regione.

1 valanda per 30 minučių nuo Paryžiaus TGV ir Didžiojo regiono (Belgijos, Liuksemburgo, Vokietijos) širdyje, Lotaringijos regionas suteikia malonią aplinką ir labai turtingą kultūrinį gyvenimą.

2013 m. Pagal Prancūzijos laikraštį „Le Figaro-étudiant“ studentai įvertino, kad Nancy yra geriausias miestas, kurį mokosi!

Université de Lorraine yra Prancūzijos viešasis universitetas

Ji siūlo beveik 52 000 studentų visose srityse ir pagal Bolonijos modelį (bakalauras / magistro / daktaro laipsnis).

Jame taip pat siūlomi konkretūs Prancūzijos diplomai, pvz., DUT įvairiose srityse (2 metų profesinis diplomas, kurį dažnai papildo metai, kad įgytų profesinį bakalauro laipsnį), arba diplomuotasis daktaras, magistro laipsnis inžinerijos ir pramonės srityse. valdymą.

Tyrimai yra susiję su aukšto lygio moksliniais tyrimais įvairiose srityse ir, kai reikia, naudojasi aukšto lygio specializuotais įgūdžiais ir aukštųjų technologijų priemonėmis bei infrastruktūra. Nedvejodami išsamiau ieškokite Prancūzijos švietimo sistemos organizavimo ir darbo.

Tarptautiniai studentai turi galimybę praleisti vieną ar daugiau semestrų Université de Lorraine per kelias mainų programas. Jie taip pat kviečiami kreiptis dėl vienos iš mūsų tarptautinių mokymo programų, kuriose visi kursai ar jų dalys yra mokomos anglų kalba. Ir, žinoma, labai gera mintis naudoti galimybę pasilikti su mumis, kad mokytųsi prancūzų kalbos; tam mes turime pilną kalbų mokymą prancūzų kalba.

114641_pexels-photo-1462630.jpegAnastasiya Gepp / Pexels

Žinių dialogas

Université de Lorraine skatina naujoves per dialogą su žiniomis , pasinaudodamas savo mokslo sričių įvairove ir stiprybe, ir siekdamas skatinti žinių perdavimą, kad drėkintų inovacijas ir ekonomikos augimą bei fundamentinių mokslo pažangą.

Université de Lorraine universitetas, būdamas viso regiono Université de Lorraine yra pagrindinis jos ekonominio ir socialinio vystymosi veiksnys, remdamasis tarpkultūriniais ir kartų tarpusavio ryšiais, koordinuodamas regioninę mokslinių tyrimų politiką ir suteikdamas galimybę įgyti aukštąjį mokslą kuo daugiau gyventojų.

Université de Lorraine siūlo mokymo programas visose žinių srityse: mokslai, sveikata, technologijos, inžinerijos mokslai, žmogiškieji ir socialiniai mokslai, teisė, ekonomika, vadyba, menas, literatūra ir kalba. Ypatingas dėmesys skiriamas kryžminimui tarp sričių ir įgūdžių, siekiant padėti studentams plėtoti savo Pathway .

Université de Lorraine siūlo platų tarptautinės veiklos spektrą

 • Atvykstantys ir išeinantys studentų mainai (apie 1,500 mūsų studentų praleidžia bent vieną semestrą užsienyje studijų metu, 15% mūsų studentų pradėjo studijas vienoje iš maždaug 100 užsienio šalių).
 • Bendri diplomai su kitais universitetais: apie 60 bendrų diplomų, įskaitant 7 Erasmus Mundus magistrantūros programas.
 • Bendradarbiavimas mokslinių tyrimų srityje:
  • Daugybė bendrų doktorantų: 11 proc. Mūsų doktorantų dalijasi su užsienio universitetu;
  • Bendros grupės ar laboratorijos su užsienio universitetais;
  • Beveik 30% mūsų leidinių yra pasirašyti su kitų šalių mokslininkais.
 • Doktorantūros studentų mobilumas studentai ir doktorantai, fakulteto nariai ir administracijos darbuotojai, siekiant sustiprinti mūsų tarptautinę integraciją. Universitetas turi aktyvią politiką, skatinančią išvykstamąjį judumą, palengvinti ir supaprastinti atvykstančių asmenų pasveikinimą.

Be šio bendro atvirumo, mūsų tarptautinė strategija grindžiama trimis laipsniškais lygiais

 • Pasienio su trimis kitomis šalimis yra visiškai natūralu, kad Lorraine dalyvauja plėtojant tarpvalstybinius santykius Didžiojo regiono (Liuksemburgo, prancūzų ir vokiškai kalbančių Belgijos dalių, Lorraine, Vokietijos žemių Rheinland-Pfalz ir Saro krašte). ). Université de Lorraine yra svarbi šio statinio veikėja, daugybiškai bendradarbiaudama su šių regionų universitetais, bet taip pat aktyviai dalyvauja kuriant Didžiojo regiono universitetą , kur jis yra susijęs su Saro universitetais, Tryru, Kaiserslauternu Liuksemburge ir Liège.
 • Université de Lorraine ketina palaipsniui kurti ryšius su Europos universitetų tinklu, turinčiu pagrindines savo kryptis: tarpdiscipliniškumą ir žinių sričių dialogą , universitetuose, apimančiuose platų mokslinį spektrą, tačiau su struktūrizuojančia orientacija į inžineriją plačiąja prasme.
 • Kadangi visame pasaulyje turime daug tarptautinių partnerių , kai kurios svetainės gali sutelkti keletą bendradarbiavimo sričių, mokslinių tyrimų ir mokymo srityse, į įvairias disciplinas. Université de Lorraine nori pabrėžti savo partnerystę su šiomis svetainėmis , struktūrizuodamas bendradarbiavimą pripažintuose ir tvirtai remiamuose subjektuose. Tai visų pirma pasakytina apie Prancūzijos ir Vokietijos bendradarbiavimą, kur Université de Lorraine įsteigė konkretų prancūzų-vokiečių Lorraine centrą (CFALOR). Tokia partnerystė taip pat buvo sukurta Maroke , Kazachstane ir Kinijoje (ypač Uhanoje), o tikslas - sutelkti dėmesį į maždaug 10 pasaulio vietovių ar regionų.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Université de Lorraine

Šio kurso tikslas - apmokyti metalurgijos ir medžiagų mechanikos srities specialistus inžinerijos ir magistro lygmenyse, atitinkančius daugelio profesionalių metalų lydin ... [+]

Tarptautinis magistro tyrimas, pagrįstas dviem pagrindinėmis medžiagų mokslų temomis; Lorraine universitete siūlomos medžiagos ir mikrostruktūros mechanika. Mokymas pateikiamas anglų kalba, o programa yra atvira visų tautybių studentams, turintiems magistro M1 lygį arba lygiavertį, ty studentams, kurie jau studijavo vienerius metus absolventų lygmenyje ir nori realizuoti savo 2-ąjį magistro kursą. tarptautinė atmosfera. Šio naujo magistro tyrimo tikslas - mokyti aukšto lygio vadovus metalurgijoje ir medžiagų mechanikoje. Šio kurso pabaigoje studentai turės visas žinias, reikalingas karjerai akademikoje ar pramonės tyrimams.

Šio kurso tikslas - apmokyti metalurgijos ir medžiagų mechanikos srities specialistus inžinerijos ir magistro lygmenyse, atitinkančius daugelio profesionalių metalų lydinių gamybos ir perdirbimo sektorių (automobilių pramonė, aeronautika, energetika, įranga, viešieji darbai) lūkesčius technologijos ir kt.) Prancūzijoje ir Europoje, bet ir visame pasaulyje.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

MSc programa yra moksliniais tyrimais pagrįstas požiūris į miškų ekosistemų supratimą ir valdymą, teikiant pagrindines ir taikytas žinias apie miškų ekosistemų ir bendruo ... [+]

Šis meistras yra bendrai akredituotas Université de Lorraine ir AgroParisTech.

Šioje magistrantūros programoje pagrindinis „Miškai ir jų aplinka (FEN)“ susideda iš vieno semestro anglų kalbos kursų, kurie yra atviri tarptautiniams studentams.

Programos tikslaiĮgyti aukštą daugiadisciplininį mokymą ir naujausias technologijas projektų valdymo ir mokslinių tyrimų veiklai (bendravimas, eksperimentavimas, tyrimas, duomenų analizė ir kt.).Suprasti daugiamečių augalų, agrosistemų ir miško ekosistemų, nuo molekulių iki kraštovaizdžio, pramoninių produktų šaltinių ir ekologinių paslaugų veikimą.Mokykitės ekologiškos inžinerijos mokslo ir technologijų, skirtų tvariam gamtinės aplinkos ir žemės ūkio / miško gamybos sistemų valdymui, technologijas.Suprasti svarbiausius aplinkos klausimus (pasaulinius pokyčius, biologinę įvairovę, medienos biomedžiagas, atsinaujinančius išteklius, energiją, taršą, tvarų vystymąsi ir kt.).Disciplinos... [-]
Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Pagrindinis šio kurso tikslas - studentams įgyti žinių apie raumenų ir kaulų sistemos biomechaniką, konkrečiau - apie konkrečių pacientų medicinos prietaisų kūrimą. ... [+]

Bendras aprašymas

Raumenų ir kaulų sistemos biomechaninio elgesio supratimas ir medicinos prietaisų projektavimas reikalauja įvairios žinios įvairiose srityse, pvz., Medicinos moksluose (anatomija, ląstelių ir audinių biologija, medicininė vizualizacija…), medžiagų mechanika, baigtinių elementų modeliavimas, judesių analizė. žmogaus kūnas. Šis magistro laipsnis suteiks studentams visus būtinus šių sričių pagrindus, kad jie galėtų suprasti klinikinę problemą ir pasiūlyti realius ir patikimus terapinius sprendimus. Šiuos metodus papildys įvadas į biomimetiką, kad parodytų, kaip įkvėpti iš gamtos kurti naujas technines programas.

Karjeros galimybės... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Šioje magistrantūros programoje specializacija „Molekulinė chemija ir fizikochemija“ (MCP) susideda iš anglų kalba ir tarptautiniams studentams atvirų kursų. Pagrindinis ... [+]

Šioje magistrantūros programoje specializacija „Molekulinė chemija ir fizikochemija“ (MCP) susideda iš anglų kalba ir tarptautiniams studentams atvirų kursų.

Programos tikslai

Pagrindinis chemijos valstybių narių tikslas yra patenkinti įmonių lūkesčius, siūlydami programą, apimančią specializaciją, apimančią kelias veiklos sritis, kurios pripažįstamos užimtumo šaltiniais: cheminė analizė, paviršiaus apdorojimas, biomedžiagos, aplinkos išsaugojimas, modeliavimas, sintezė .

Chemijos chemijos MS taip pat siekia mokyti būsimus specialistus, turinčius aukštą kvalifikaciją doktorantūros mokyklų, C2MP (chemijos, mechanikos, medžiagų, fizikos), SIMPPE (molekulių gaminių ir energetikos mokslų ir inžinerijos) ir kitų partnerių laboratorijose. tarptautinis atvėrimas, užtikrinant studentams tvirtą lingvistinį pagrindą ir mobilumo skonį.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Erasmus Mundus Europos kalbų ir ryšių technologijų magistrantūros programa (angl. LCT) skirta patenkinti pramonės ir mokslinių tyrimų poreikius sparčiai augančioje srityj ... [+]

Erasmus Mundus Europos kalbų ir ryšių technologijų magistrantūros programa (angl. LCT) skirta patenkinti pramonės ir mokslinių tyrimų poreikius sparčiai augančioje srityje. Ji siūlo švietimo ir mokymo galimybes ateities lyderių kartoms mokslinių tyrimų ir inovacijų srityje. Jis suteikia studentams gilias žinias ir įžvalgas apie įvairias disciplinas, kurios prisideda prie kalbos ir komunikacijos technologijų metodų, ir stiprina jų gebėjimą dirbti pagal mokslinius metodus. Be to, studentai įgyja į praktiką orientuotas žinias, pasirinkdami tinkamus modulių derinius kalbų technologijos, skaičiavimo ir teorinės lingvistikos ir kompiuterių mokslo srityse.

LCT programa apima vienerių metų studijas dviejuose konsorciumo Europos universitetuose. Baigęs visus studijų reikalavimus, studentas gaus du magistro / meno magistro laipsnius, patvirtintus atitinkamose išdavimo šalyse.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Europos leksikografijos magistras (EMLex) yra tarptautinė magistrantūros programa (120 ECTS), siūloma nuo 2009 m. Nuo 2016 m. EMLex gali būti sudarytas su Erasmus Mundus ... [+]

Ar norėtumėte būti tarptautiniu mastu pripažintos magistro programos dalimi ir mokyti leksikografijos akademinėje srityje?

Ką apie tai taps elito studijų programos „Europos magistras leksikografijoje“ (EMLex), Erasmus Mundus jungtinio magistro laipsnio, kuris siūlo labai vertingą ir visame pasaulyje unikalų išsilavinimą? Jūs galėsite mokytis įvairiuose Europos universitetuose, užmegzti tarptautinius akademinius kontaktus ir didinti savo profesines galimybes.

EMLex absolventai yra aukštos kvalifikacijos tarptautiniai ekspertai mokslinių tyrimų, švietimo, kultūros, kalbotyros ir informacijos valdymo srityse.

Europos leksikografijos magistras (EMLex) yra tarptautinė magistrantūros programa (120 ECTS), siūloma nuo 2009 m. Nuo 2016 m. EMLex gali būti sudarytas su Erasmus Mundus jungtiniu magistro laipsniu. Bendras vasaros semestras užsienyje visiems studentams, bendradarbiaujant su šiais universitetais ir institucijomis:... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Magistrantūros studijų programos tikslas - teikti aukšto lygio daugiašalį tyrimą orientuotą su branduolio sintezės inžinerijos fizika susijusį švietimą, glaudžiai susijus ... [+]

Magistrantūros studijų programos tikslas - teikti aukšto lygio daugiašalį tyrimą orientuotą su branduolio sintezės inžinerijos fizika susijusį švietimą, glaudžiai susijusį su partnerių mokslinių tyrimų veikla ir gerai integruota kalbos ir kultūros patirtimi. Suderintas ir suderintas 7 dalyvaujančių institucijų mokymas ir moksliniai tyrimai suteikia daug įvairių kompetencijų branduolių sintezės mokslo ir inžinerinės fizikos srityje.

Bendra Europos magistro programa suteikia tikrą europietišką galimybę magistrantūros studijoms srityje, kuri yra labai svarbi siekiant prisidėti prie vis svarbesnės ir svarbiausios pasaulio energijos tiekimo problemos sprendimo. Partneriai turi ilgalaikius santykius pagal suderintą Euratomo branduolių sintezės mokslinių tyrimų programą.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

NLP (Natural Language Processing) tikslas - sukurti skaičiavimo modelius, kurie imituoja mūsų gebėjimą kalbėti ir suprasti „natūralias“ kalbas, pvz., Anglų, prancūzų ar r ... [+]

ŽvilgsniuDiplomas: magistro laipsnisTipas: Pramonės ir į mokslinius tyrimus orientuotas laipsnisECTS kreditų skaičius: 120Pradžia: 2020 m. RugsėjisTrukmė: 1-2 metaiKalba: anglųMokestis už mokslą: 334,00 EUR ES piliečiui, 3 770 EUR kitaip. Vieta: Nansi, Prancūzija (1 valanda 30 minučių traukiniu nuo Paryžiaus) Gamtos kalbos apdorojimas (NLP): gaukite kompiuterius, kad galėtumėte bendrauti

NLP: sprogstanti ir įspūdinga mokslo sritis, siūlanti daugybę karjeros galimybių daugelyje sektorių, pavyzdžiui, pramonės, mokslinių tyrimų ir švietimo.

NLP tikslas - sukurti skaičiavimo modelius, kurie imituoja mūsų gebėjimą kalbėti ir suprasti „natūralias“ kalbas, pvz., Anglų, prancūzų, rusų, kinų ir kt., O ne dirbtines kalbas, pvz., Programavimą ar matematiką.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Šioje magistrantūros magistro programoje „RNA fermentų mokslų“ specializacija (RNAES) susideda iš kursų, rodomų anglų kalba ir atverti tarptautiniams studentams. ... [+]

Pristatymas

Gyvosios gamtos mokslų programos magistras - RNR ir fermentų mokslai (RNAES) - tai mokymo kursas, kuriam būdinga stipri pripažinta ir specifinė patirtis molekulinės ir ląstelių biologinės RNR ir Enzimologijos srityje.

RNAES labai priklauso nuo mokymo grupės, sudarytos iš tarptautiniu mastu žinomų UMR IMoPA UL-CNRS 7365 ARN-RNP ir Molekulinės ir struktūrinės Enzimologijos grupių narių, taip pat iš išorinių garsiakalbių iš Prancūzijos universitetų ar Užsienio. Antrųjų metų magistrantūros kursai mokomi tik anglų kalba.

Tikslai ir numatomos kompetencijos

Absolventai galės kurti eksperimentinius planus ir strategijas RNR molekulių ar fermentų gamybai ir apibūdinimui, projektų, skirtų šių makromolekulių veiklai, struktūrai, ląstelių funkcijoms ištirti, vykdyti. Šios žinios ir praktinė patirtis leis absolventams patekti į Bac 5 darbuotojus arba siekti doktorantūros. Studentai turės rinktis iš dviejų variantų:... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Magistro laipsnis EF teikia akademinį išsilavinimą tausaus išteklių valdymo, bioekonomikos ir gamtos valdymo srityse. Programos tikslas - šviesti profesionalus, kurie ger ... [+]

MSc European Forestry (MSc EF) yra dvejų metų programa miškų mokslų srityje. Programa „Erasmus Mundus“ gavo nuo 2004 m. Iki 2014 m. Ir 2016–2019 m.

Magistro laipsnis EF teikia akademinį išsilavinimą tausaus išteklių valdymo, bioekonomikos ir gamtos valdymo srityse . Programos tikslas - šviesti profesionalus, kurie gerai išmano tvarią miškų bioekonomiką ir Europos verslo kultūrą.

Pixabay / Pexels

MSC EF konsorciumą sudaro šeši Europos aukščiausios klasės miškų universitetai :

Rytų Suomijos universitetas (koordinatorius)AgroParisTech, PrancūzijaFreiburgo universitetas, VokietijaLleida universitetas, IspanijaGamtos išteklių ir gyvosios... [-]
Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Ši magistrantūros programa „Patikimos programinės įrangos sistemos“ (DESEM) yra „Erasmus Mundus“ magistrantūros programa, kurią sudaro Université de Lorraine kompiuterių ... [+]

Ši magistrantūros programa „Patikimos programinės įrangos sistemos“ (DESEM) yra „Erasmus Mundus“ magistrantūros programa, kurią sudaro Université de Lorraine kompiuterių mokslų magistro kursai programinės įrangos inžinerijos ir oficialių metodų srityje, rodomi anglų kalba ir atverti tarptautiniams studentams.

Programos tikslai

Pagrindinis magistrantūros programos tikslas - pasiūlyti pažangią programą „Patikimos programinės įrangos sistemos“ (DESEM), derinti fondų kursus ir pagrindines sąvokas bei kursus apie metodus, metodus ir taikomąsias programas . profesinis studentų projektas. Siekiant užtikrinti, kad ateities absolventai prisitaikytų prie nuolatinės disciplinos raidos, programos tikslas yra įsisavinti pagrindines ir pagrindines programinės įrangos inžinerijos disciplinos sąvokas , tokias kaip algoritmika ir programavimas, pažangios programinės įrangos inžinerija, modeliavimo sistemos, formalūs metodai, logika ir įrodymai, semantika, modelio tikrinimas ir tikrinimas, informacinių sistemų saugumas, protokolo ir sistemos patikros metodai, ypatingą dėmesį skiriant formaliems metodams ir jų taikymui .... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Verslo vadybos magistras: bendrosios vadybos specializacija iš IAE Nancy yra aukšto lygio, teorinis ir taikytas valdymas. Jis prieinamas nuolatinio mokymosi metu arba po ... [+]

Verslo vadybos magistras: bendrosios vadybos specializacija iš IAE Nancy yra aukšto lygio, teorinis ir taikytas valdymas. Jis prieinamas nuolatinio mokymosi metu arba po bakalauro ar pirmųjų metų magistrantūros studijų programos (ty po 4 metų universitetinių studijų). Jis skirtas ne verslo ir verslo studentams ar specialistams. Tai leidžia studentams ar vadovams papildyti savo patirtį ne verslo srityse su išsamia mokymo programa. Be to, tai leidžia studentams ar vadybininkams, kurie specializuojasi konkrečiose srityse, išplėsti savo perspektyvas ir įvairovę, stiprindami skersines kompetencijas, kad susidurtų su verslo iššūkiais globalizuotame pasaulyje.

Suteiktas laipsnis atitinka 120 ECTS kreditų (60 ECTS už M1 metus, gautus lygiaverte 60 ECTS už M2 metus) arba 30 ECTS per semestrą.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

Verslo vadybos magistras: Tarptautinė vadybos specializacija iš IAE Nancy yra aukšto lygio, teorinis ir pritaikytas valdymas. Jis prieinamas nuolatinio mokymosi metu arba ... [+]

Verslo vadybos magistras: Tarptautinė vadybos specializacija iš IAE Nancy yra aukšto lygio, teorinis ir pritaikytas valdymas. Jis prieinamas nuolatinio mokymosi metu arba po bakalauro ar pirmųjų metų magistrantūros studijų programos (ty po 4 metų universitetinių studijų). Jis skirtas ne verslo ir verslo studentams ar specialistams. Tai leidžia studentams ar vadovams papildyti savo patirtį ne verslo srityse su išsamia mokymo programa. Be to, tai leidžia studentams ar vadybininkams, kurie specializuojasi konkrečiose srityse, išplėsti savo perspektyvas ir įvairovę, stiprindami skersines kompetencijas, kad susidurtų su verslo iššūkiais globalizuotame pasaulyje.

Suteiktas laipsnis atitinka 120 ECTS kreditų (60 ECTS už M1 metus, gautus lygiaverte 60 ECTS už M2 metus) arba 30 ECTS per semestrą.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

EMerald magistro programa buvo sukurta siekiant atsakyti į Europos Sąjungos skubų poreikį sukurti išteklius tausojančią Europą. ... [+]

Pabrėžia

Inovacinis švietimas geometalurgijoje ir apskritoje ekonomikoje (2 metų magistro kursas = 120 ECTS)

„EMerald“ meistrą žymi „Erasmus“ ir „EIT“

Dalyvaujantys universitetai

Lježo universitetas Belgija (pagrindinis koordinatorius)Lorraine universitetas, ENSG Nancy FranceLuleå technologijos institutas ŠvedijojeTU Bergakademie Freiberg Vokietija

Diplomas

Konsorciumas suteiks trigubą diplomą (po vieną iš kiekvieno universiteto, kuriame studentas dalyvavo paskaitose) ir koordinacinio universiteto diplomo priedą:

Liège universiteto (ULiège) pristatytas Ingénieur Civil des Mines et GéologueLorraine universiteto (UL) pristatomi magistro mokslai ir aplinkosaugos planai.Magistro laipsnis - majoras: Luleao technologijos universiteto (LTU) pristatomi geografiniai mokslaiMechanikos ir procesų inžinerijos magistras, teikiamas „Bergakademie Freiberg“ technikos universiteto (TUBAF) - EIT etiketės sertifikatas... [-]
Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

„Erasmus Mundus“ bendrasis magistro laipsnis (EMJMD) visuotinio skaičiavimo ir ryšių palaikymo darnios plėtros srityje (PERCCOM) tikslas - suderinti pažangias informacine ... [+]

„Erasmus Mundus“ bendrasis magistro laipsnis (EMJMD) visuotinio skaičiavimo ir ryšių palaikymo darnios plėtros srityje (PERCCOM) tikslas - suderinti pažangias informacines ir ryšių technologijas (IRT) su aplinkosauginiu sąmoningumu, kad pasaulinio lygio mokymas ir unikalios kompetencijos IRT specialistams, galintiems kurti švaresnį , ekologiškesnės, daugiau išteklių ir energiją taupančios kibernetinės fizinės sistemos.

Kontekstas

Būsimi pasauliniai iššūkiai apima technologinės plėtros ir naujų naujų technologijų poveikį aplinkai ir reikalauja didžiulių pastangų veiksmingai spręsti oro, vandens, maisto ir energetikos problemas.

Tarptautinės klimato grupės parengtoje „Smart 2020“ ataskaitoje rekomenduojama intensyviai diegti informacines ir ryšių technologijas (IRT) tiek siekiant gerinti aplinkos ir žmonių veiklos stebėseną (pramonė, statyba, transportas ir kt.), Tiek ir pažangiosioms IRT sistemoms, leidžiančioms sumažinti poveikį. tarša, atliekos, maisto kokybė ir pasiūla, energijos suvaržymai ir kt.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Université de Lorraine

AMASE meistras ne tik įgyja vertingų žinių apie medžiagų mokslą ir inžineriją, bet taip pat mokosi dviejų iš keturių labiausiai paplitusių Europos kalbų. Studijuojate su ... [+]

AMASE meistras ne tik įgyja vertingų žinių apie medžiagų mokslą ir inžineriją, bet taip pat mokosi dviejų iš keturių labiausiai paplitusių Europos kalbų.

Studijuojate su vietiniais studentais ir pažinkite savo priimančiosios šalies kultūrą, didindami vėlesnes darbo galimybes.

2005 m. EEIGM su savo instituciniais partneriais sukūrė dvejų metų tarptautinį magistro laipsnį pažangių medžiagų mokslo ir inžinerijos srityje

Studentai pirmuosius du semestrus vykdo savo pasirinktame partnerių universitete; trečiasis semestras yra išleistas viename iš kitų konsorciumo universitetų. Ketvirtąjį semestrą sudaro mokslinių tyrimų projektas vieno iš dviejų universitetų laboratorijose, kuriose mokėsi. Studentai gauna dvigubą magistro laipsnį iš dviejų atitinkamų universitetų.... [-]

Prancūzija Nancy Marseille Čekija Prague 6 Saclay Ispanija Leganés Community of Madrid Vokietija Stuttgart Belgija Ghent  + 9 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Prancūzų kalba
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Cours Léopold,34
54000 Nancy, Grand Est, Prancūzija
Address
Metz, Grand Est, Prancūzija
Address
Jardin du Pharo, 58 Boulevard Charles Livon, 13007 Marseille, France
13007 Marseille, Provence-Alpes-Côte d'Azur, Prancūzija
Address
Zikova,1903/4
166 36 Prague 6, Hlavní město Praha, Čekija
Address
Centre CEA Saclay D36, Institut national des sciences et techniques nucléaires, 91190 Saclay, France
91190 Saclay, Île-de-France, Prancūzija
Address
Avenida de la Universidad,30
28911 Leganés, Community of Madrid, Ispanija
Address
Plaza Ciencias,1
28040 Community of Madrid, Ispanija
Address
Pfaffenwaldring,61
70569 Stuttgart, Baden-Württemberg, Vokietija
Address
Faculty of Sciences: Krijgslaan 281 - S2, 9000 Ghent, Belgium
9000 Ghent, Flanders, Belgija