University of Bordeaux

Įvadas

Oficialus aprašymas

Bordo universitetas buvo naujai įsteigtas 2014 m., Sujungus tris universitetus. 2011 m. Prancūzijos vyriausybė buvo apdovanota Prancūzijos aukščiausiųjų universitetų akademinių kursų ir mokslinių tyrimų kokybe.

Daugiafunkcinis švietimo pasiūlymas

Bordo universitetas siūlo 245 magistro ir 125 bakalauro studijų programas. Keturios pagrindinės mokslo sritys yra: Mokslas ir technologijos / Teisė, Politikos mokslai, Ekonomika, Vadyba / Gyvenimas ir sveikatos mokslai / Socialiniai ir humanitariniai mokslai.

Maždaug 12% studentų iš Bordo universiteto yra tarptautiniai. Universitetas sukūrė daugybę tarptautinių studijų programų, kurios mokomos anglų (ar kitomis kalbomis) ir kurios suteikia studentams galimybę studijuoti užsienyje ir / ar baigti jungtinius ar dvigubus laipsnius. Bordo universitetas yra vienas iš pirmaujančių Prancūzijos universitetų, dalyvaujančių Erasmus Mundus programoje, siūlo 9 ES pažymėtas studijų programas.

Vienas iš pirmaujančių tarptautinių mokslinių tyrimų universitetų

Moksliniai tyrimai organizuojami apie tris departamentus: Mokslas ir technologijos / Gyvenimo ir sveikatos mokslai / Socialiniai mokslai ir humanitariniai mokslai.

Aštuoni doktorantai užtikrina doktorantų paramą ir konsultacijas. Mokslinių tyrimų departamentai susideda iš 70 mokslinių tyrimų laboratorijų, kurios yra bendrai prižiūrimos su nacionalinėmis mokslinių tyrimų organizacijomis.

Meistriškumo grupės

Vienas iš pagrindinių Bordo universiteto prioritetų yra skatinti teminių mokslinių tyrimų, mokymo ir žinių perdavimo kompetencijų grupių plėtrą šiose srityse: neurologijos, medicininės vizualizacijos, aplinkos / klimato, pažangių medžiagų, archeologijos, lazerių / optikos, skaitmeninis sertifikavimas, sveikata ir visuomenė bei kardiologija.

Vietos

Bordo

Address
146 rue Léo Saignat
33 076 Bordo, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija

Pessakas

Address
16 avenue Léon Duguit
33 608 Pessakas, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija

Talentas

Address
351 cours de la Libération
33 405 Talentas, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija