emlyon business school

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sukurta 1872 ir pagrįsta esantys Lionas, Prancūzija, su keliais tarptautinių miesteliai, em Lionas verslo mokykla yra aukščiausio Europos verslo mokykla skirta mokymuisi visą gyvenimą ir tarptautinio verslo vadybos. Įstaiga yra suskirstytos į 100 geriausių pasaulyje Global Įsidarbinimo (# 2 verslo mokyklos Prancūzijoje # 64 pasaulyje) pagal Times Higher Education ir išsiskiria iš nedaugelio verslo mokyklų visame pasaulyje apdovanotas tris tarptautines akreditacijas (AMBA, EQUIS ir AACSB).

Su-line remiantis ankstyvojo gamintojos "koncepcija, kur studentai yra labai skatinamos parengti savo verslumo dvasią ir eksperimentuoti, EMLYON verslo mokykla yra vieta, kur Jūs ugdyti savo idėjas, kad juos realybe. Šiandien, būdamas virimo aparatas reiškia kontroliuoti savo likimą, yra aktorius ir verslininkas savo egzistavimą, ir pereinant nuo Do-it-yourself daryti-it-kartu įgyvendinti bendradarbiavimo dvasia. Ši koncepcija atspindi EMLYON verslo mokyklos viziją verslininko: individo, kuris nutraukė, eksperimentai, daro klaidas, vėl pradeda ir mokosi, kaip jie keliauja. Verslininkas iš EMLYON verslo mokykloje yra virimo aparatas ir anksti iniciatorių. Jis anksti virimo aparatas.

Jo žinios mokymo pagrįstas tiek teorijos ir dieną į dieną įmonės valdymas.

Jo skiriamojo kokybė grindžiama mokymo inovacijų ir verslumo požiūrį į vadybos išsilavinimą.

5 miesteliai

  • Em Lionas verslo mokykla yra malonių kaimo apylinkėse vos 15 minučių nuo Liono centre. Šiuolaikinės įsikūręs dideliame 18 akrų parko pastatai teikti 30,000m² biuro ir mokymo erdvė įrengta WIFI tinklo.
  • Šanchajus Campus - ekonominis bumas Kinijoje, pasaulyje 3. Didžiausias ekonominė galia ir laipsniškai integruoti Azijos ekonominių ir kultūrinių modelių globalizacijos proceso drastiškai pakeisti tradicinį Vakarų suvokimą.
  • Ultra prijungtas ir novatoriškas svetainė, Paryžiaus miesteliu yra dalis Em Lionas verslo mokyklos 's globalizacijos approach.The 5500 m² Haussmann stiliaus miesteliu yra įsikūręs Paryžiaus centre, šalia Gare de Lyon "traukinių stotis.
  • Em Lionas verslo mokykla taip pat turi miesteliu įsikūręs Saint Etienne, Prancūzijoje ir Kasablanka, Marokas.

Be to, kultūros nuorodos Europoje ir angliškai kalbančiame pasaulyje yra Kinija susiduria su vertybių ir požiūrių, kurie yra visiškai skirtingos. Išlaikyti šias pastabas galvoje, tai miesteliu siekiama atskleisti studentų į kinų kultūrą, ypač ir Rytų Azijos kultūrą apskritai.

Fakultetas sudėtis ir organizavimas

Fakultetas yra sudaryta iš 113 dieninio profesoriai ir organizuota 4 departamentų:

  • Rinkos ir inovacijų
  • Strategija ir organizacija
  • Ekonomika, finansai, valdymas
  • Valdymas, teisė ir žmogiškieji ištekliai

Mokyklų reitingai:

"The Times Higher Education # 2 Verslo mokykla Prancūzija # 64 pasaulyje Pasaulinis Įsidarbinimo universitetų reitingavimo 2015

Vietos

Lionas

Address
emlyon business school
Lyon-Ecully Campus
23, av. Guy de Collongue

69134 Lionas, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Šanchajus

Address
emlyon business school Asian Campus
2F, Global Education Center, East China Normal University
N°3663 Zhong Shan North Road

200062 Šanchajus, Šanchajus, Kinija

Paryžius

Address
emlyon business school
Paris Campus
15 Boulevard Diderot

75012 Paryžius, Île-de-France, Prancūzija

Akreditacijos