Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Online

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ana G. Méndez universiteto internetinis universitetas suteikia aukštajam mokslui prieinamą vietos ir tarptautinei bendruomenei, laikantis aukščiausių kokybės standartų. Siekdami šio tikslo, mes panaudojome novatoriškas technologijas, kad studentui galėtume pasiūlyti lanksčią ir efektyvią paslaugą. Mes kuriame akademines programas ir tęstinio mokymo kursus, kurie remiasi švietimo modeliu ir mokymo planu, kuriuo siekiama skatinti vientisą studento formavimąsi.

Šiuolaikinėje rinkoje kompiuterio ir interneto naudojimas yra veiksniai, vis labiau reklamuojantys nuotolinį mokymą. UAGM internetiniame miestelyje galite pasiruošti geriausiomis priemonėmis sėkmingai konkuruoti globaliame darbo pasaulyje. Mūsų kursai yra skirti profesionalams, kurie dėl savo darbo programos ir daugybės įsipareigojimų negali lankyti tradicinės programos; Bet jie nori baigti studijas arba siekia aukštojo mokslo laipsnio.

vaizdas

„Ana G. Méndez“ internetinis miestelis bus pripažintas vietos ir tarptautinėje bendruomenėje kaip pagrindinis Puerto Riko nuotolinis universitetas. Jis išsiskirs dėl aukščiausių kokybės ir akademinės kompetencijos standartų. Mūsų institucija prisidės prie Puerto Riko ekonominės ir socialinės plėtros. UAGM taip pat bus pripažintas už švietimo paslaugas ispanų bendruomenėms JAV ir Lotynų Amerikos šalyse.

misija

Anos G. Mendenzo universiteto internetinis miestelis yra nuotolinio mokymo įstaiga, siūlanti tradicinio universitetinio išsilavinimo alternatyvą pasitelkiant naujas technologijas. Tai skelbia įtraukiančią įvairovės įvertinimo ir pagarbos filosofiją. Pasiūlymai ir suteikimai bakalauro, magistro ir tęstinio mokymo pažymėjimams gauti; visa tai buvo siekiama skatinti vientisą vietos ir tarptautinės bendruomenės formavimąsi.

Instituciniai tikslai

 • Skatinti internetines akademines programas, skirtas kompetencijoms, pritaikytoms vietos ir tarptautinės rinkos poreikiams.
 • Paįvairinkite akademinį pasiūlymą, sudarydami dvikalbes programas bakalauro ir magistro programoms.
 • Suteikti tęstinio mokymo galimybes netradicinėje švietimo aplinkoje, kad būtų galima tobulinti profesionalus ir visą bendruomenę.
 • Skatinti aplinką, leidžiančią mokytojams ir bendraminčiams augti, nuolat tobulėti ir dalyvauti instituciniuose procesuose.
 • Suteikite studentams būtinas priemones, kad jie galėtų toliau siekti savo tikslų ir įgyti akademinį laipsnį, kurio siekia.
 • Sukurkite akademinio ir institucinio vertinimo komponentą, kad galėtumėte sukurti nuolatinio institucinių procesų kokybės standartų tobulinimo planą.
 • Stiprinkite internetinę studentų paslaugų programą užtikrindami palaikymą ir atsakymą maždaug per 24–48 valandas.
 • Skatinti institucines vertybes akademinėse, studentų ir administracinėse iniciatyvose ir procesuose.
 • Skatinti bendruomenių programas ir projektus, kurie prisideda gerinant gyventojų, kuriems mes tarnaujame, gyvenimo kokybę.
 • Maksimaliai išnaudokite technologinę infrastruktūrą, susijusią su internetinių kursų pasiūlymu ir studentų paslaugų teikimu.
 • Nustatykite naujas technologijas, kad galėtumėte atnaujinti efektyvius ir novatoriškus procesus ir paslaugas.

shutterstock_703648972

vertės

Ana G. Méndez internetiniame miestelyje vertybės yra elgesio, kurį privalo parodyti mūsų kolegos, pamatas. Mūsų įsteigtos vertybės grindžiamos mūsų institucijos prigimtimi, tikslu, kuriam ji buvo sukurta, ir jos projektavimu ateityje.

Šios vertybės įkvepia požiūrį ir veiksmus, būtinus norint pasiekti mūsų tikslus ir uždavinius:

Kompetencija

Įkvėpkite meistriškumo mokymo, tyrimų ir paslaugų srityse.

naujovė

Skatinti paslaugų, procesų ir technologijų naujovių diegimą.

Pagarba

Pagarba įvairovei ir vertinu įtraukimą.

Laisvė

Skatinti saviraiškos laisvę.

Nuosavybė

Elkitės teisingai, kad įvertintumėte nešališkai ir pagrįstai.

komunikacija

Palaikykite veiksmingą, dalykišką ir nuoširdų bendravimą ir skatinkite teigiamą ir produktyvų keitimąsi informacija ir idėjomis.

Sąžiningumas

Elkitės sąžiningai ir abipusiai pagarbiai.

Socialinė atsakomybė

Skatinti socialinę atsakomybę, siekiant padėti pagerinti visuomenės gyvenimo kokybę.

Apie Ana G. Méndez universitetą

Ana G. Méndez universiteto (UAGM) internetinis miestelis yra viena iš keturių Ana G. Méndez universiteto vietų Puerto Rike ir yra pirmasis Puerto Riko universitetas, visiškai internetinis. UAGM yra pripažinta kaip transformuojanti organizacija švietimo srityje ir technologinių išteklių integravimo į mokymo ir mokymosi procesus pradininkė.

UAGM yra ne pelno institucija, kurią sudaro:

 • Keturi (4) universiteto miesteliai.
 • 13 universiteto centrų, esančių skirtingose salos vietose.
 • Trys (3) Floridos valstijos universitetų centrai: Orlando Campus metro, Tampa Bay Campus ir South Florida Campus; vienas Merilande, Sostinės universiteto miestelyje ir Dalaso srities miestelyje Teksase.

Vietos

San Chuanas

Address
1399 Ave. Ana G Méndez
San Chuanas, San Chuanas, Puerto Rikas

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: