Oficialus aprašymas

Vizija ir misija

Mūsų vizija - pasiūlyti technines kompetencijos paslaugas mūsų universiteto bendruomenei, siekiant kuo geriau panaudoti technologinius išteklius.


DTAA mes tikime:

  • Pateikite universiteto bendruomenei technologinių paslaugų platformą, skirtą akademiniams, administraciniams ir studentų sektoriams paremti.
  • Orientuokite vartotoją apie skirtingus technologijų pokyčius ir jų pritaikymą įvairiose darbo vietose Río Piedras miestelyje.
  • Atskleisti techninės pagalbos procesus ir padėti vartotojui spręsti problemas, susijusias su technologine įranga, susijusia su universiteto bendruomenės vykdomomis kasdienėmis funkcijomis.group of graduates throwing academic hatsPoodar Chu / Unsplash

istorija

1900 m. - "Insular Normal School" įsikūrusi Fajardo savivaldybėje, rytuose nuo Puerto Riko salos, mokyti mokytojus viešai mokyti. Įregistruota tik 20 studentų ir 5 profesorių fakultetai.

1902 m. - "Insular Normal School" persikelia į "La Convalecencia" ūkį Río Piedras, atsižvelgiant į San Juan sostinės artumą salos šiaurėje ir vietovės prieinamumą.

1903 m. - 1903 m. Kovo 12 d. Įstatymas sukuria Puerto Rico universitetą. Jis pradeda dirbti ūkyje prie Río Piedras pakraštyje, kuriuose dalyvauja 273 mokiniai. Įtraukta "Insular Normal School".

1908 m. - Morrilo-Nelsono įstatymas išplečiamas iki Puerto Rikos, paversdamas universitetą "Žemės grantų kolegija", kuri federacinėms žemėms suteikia žemės ūkio, mokslo ir inžinerijos mokyklų.

1910 m. - įsteigta laisvųjų menų kolegija.

1913 m. - įsteigti farmacijos ir teisės departamentai.

1918 m. - Vidurinė mokykla (UHS) yra įkurta siekiant pasiūlyti klinikinę patirtį ir prižiūrėti stažuotes mokiniams, mokymams ir kt. Specialistams.

1923 m. - Universiteto 1923 m. Įstatymas reorganizuoja universitetą savarankiškai administraciškai iš Insulto instrukcijos departamento; įtvirtina Patikėtinių tarybą kaip valdybą ir sukuria rektoriaus pareigas kaip pagrindinis pareigūnas. 1924 m. Buvo paskirtas pirmasis rektorius. Registracija yra 1500 studentų.

1924 m. - Puerto Rico universiteto administracinė struktūra ir tapatybė yra visiškai nepriklausoma nuo viešosios instrukcijos departamento.

1925 m. - įstatymų leidžiamasis organas patvirtina Įstatymą 50, kuriuo suteikiama autonominio išsilavinimo autonominė autonomija, o tai lemia visišką restruktūrizavimą ir greito augimo laikotarpio pradžią.

1926 m. - įsteigta komercinės administracijos kolegija ir atogrąžų medicinos mokykla.

1927 m. - atidaroma pirmoji magistrantūros studijų programa: Ispaniškas studijų magistras.

1928 m. - uraganas San Felipe nukentėjo į Puerto Riko salą ir padarė didelę žalą Río Piedras vietai. Darbuotojai ir fakultetas vykdo rekonstrukcijos darbus; mokymo veikla turėjo būti sustabdyta ilgiau nei mėnesį.

1935 m. - Jungtinių Amerikos Valstijų kongresas išplėtė "Bankhead-Jones įstatymo", kuris suteikė lėšų moksliniams tyrimams ir pastatų statybai, naudą Puerto Rikui.

1936 -1939 m. - pagrindinės istorinės keturkampės struktūros yra pastatytos Río Piedras, Ispanijos renesanso stiliaus, įskaitant simbolinius pastatus, tokius kaip La Torre ir Universiteto teatras.

1938 - Augusto Rodríguez muziką ir Francisco Arrivį komponuoja "Alma Mater", universiteto himno žodžiai.

1939 m. - įrengtas "Carrillón", mechanizmas, skamba bokšte esantiems varpams "Río Piedras" miesteliuose.

1942 m. - 1942 m. Gegužės 7 d. Įstatymas Nr. 135, Universiteto reforma, Puerto Riko aukštojo mokslo institucijos valdybos ir reguliavimo institucijos steigėja Aukštąją tarybą švietimo srityje.

1943 m. - Bendrojo lavinimo modelis implantuojamas su pagrindinių kursų modalumu.

1946 m. ​​- Universitetas pirmą kartą akredituoja Viduriniųjų Valstijų kolegijų ir mokyklų asociacija.

1950 m. - kursai prasideda Medicinos mokykloje.

1966 m. - 1966 m. Įstatymas Nr. 1 restruktūrizuoja universitetą. Jis paverčia jį į tris universitetų studentų miestus - "Piedras", "Mayagüez" ir "Medical Sciences" - sistemą ir regioninių mokyklų administraciją, kuri grupuotų tuos, kurie gali būti sukurti ateityje, vadovaujant prezidentui. Sukuria Universiteto valdybą, kurios atstovai yra regionų mokyklos ir kolegijos, ir valdybos pavadinimą keičia Aukštojo mokslo tarybai.

1979 m. Jis pradėjo transliuoti WRTU-FM radijo stotį Río Piedras miestelyje.

1993 m. - 1993 m. Birželio 6 d. Įstatymas Nr. 16, padalijamas Aukštojo mokslo tarybos funkcijos, skiriant Universiteto vyriausybės funkcijas naujai įkurtai Patikėtojų tarybai.

1998 m. - 1998 m. Rugpjūčio 7 d. Įstatymas Nr. 186 numato regioninių kolegijų autonomiją, kurią palaipsniui suteikia Patikėtojų taryba, o tai sukūrė vienuolikos autonominių vienetų universitetinę sistemą.

2003 - UPR švenčia savo 100 metų tarnybą Puerto Rikui ir visam pasauliui.

2006 m. - Patikėtinių taryba tvirtina Dešimtąją dešimtmetį planavimo darbotvarkę 2006-2016 m.

2015 m. - Registro tarnyba švenčia savo 100-ąsias metines105942_pexels-photo-708440.jpegHelena Lopes / Pexels

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


University of Puerto Rico - Río Piedras

Magistrantūros planavimo mokykla suteikia magistrantūros planavimo profesinį išsilavinimą, akcentuodama miestų ir teritorijų planavimą, gamtinių išteklių ir aplinkos plan ... [+]

Magistrantūros planavimo mokykla suteikia magistrantūros planavimo profesinį išsilavinimą, akcentuodama miestų ir teritorijų planavimą, gamtinių išteklių ir aplinkos planavimą, ekonominių sistemų planavimą ir politikos sričių bei socialinio planavimo sritis.

Planavimo magistro laipsnio studijų programa buvo peržiūrėta ir patvirtinta Akademiniame Senate 1997 m. Balandžio 17 d. Ir Patikėtinių taryba 1998 m. Rugpjūčio 28 d. Sertifikate Nr. 22.

Mokymo programos pagrindinis dėmesys yra visapusiškas ir integralus visuomenės vystymasis, jo pagrindinės sudedamosios dalys: ekonominė, socialinė, urbanistinė, erdvinė ir aplinkosauginė. Išnagrinėti problemos ir poreikių diagnozavimo ir analizės teorijos, metodai ir metodai, intervencinių alternatyvų vertinimas ir politikos, planų, programų ir projektų kūrimas bei jų įgyvendinimas. Intervencija gali būti nacionalinė, regioninė, savivaldos ir bendruomenė per vyriausybę, bendruomenę, nevyriausybines organizacijas, privačias įmones ar jų konsorciumus.... [-]

Puerto Rikas San Juan
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Puerto Rico - Río Piedras

Puerto Riko universiteto Informatikos magistro programos profesinę mokyklą išskiria akademinio mokymo specialistai, atitinkantys naujas tendencijas informacijos srityje i ... [+]

Puerto Riko universiteto Informatikos magistro programos profesinę mokyklą išskiria akademinio mokymo specialistai, atitinkantys naujas tendencijas informacijos srityje ir visuomenės poreikius. Programa yra akredituota Amerikos bibliotekų asociacijos. Mokymo programa yra 36 kreditai, kuri apima bendrą bagažą:

dvi dėmesio sritys: viena bibliotekos mokslo ir informacijos mokslų srityje, kita - žinių vadyba;trys kryžminiai metodai: įrodymais pagrįsta praktika ir probleminis mokymasis; ir "Naujų informacijos ir komunikacijos technologijų tyrimas";komponentas, kuris yra identifikuojamas kaip "akmuo" (Seminaras apie žinių ir kompetencijų integravimą) vadovaujant vienam ar keliems gydytojams; irelektroninio profesionalo portfelio kūrimas.... [-]
Puerto Rikas San Juan
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Puerto Rico - Río Piedras

Reabilitacijos konsultacijos aukštųjų mokyklų mokykla yra Puerto Riko ir Karibų jūros regiono pirmoji magistrantūros programa, kurios paskirtis - parengti kvalifikuotus s ... [+]

Reabilitacijos konsultacijos aukštųjų mokyklų mokykla yra Puerto Riko ir Karibų jūros regiono pirmoji magistrantūros programa, kurios paskirtis - parengti kvalifikuotus specialistus reabilitacijos konsultavimo srityje, turintiems žinių, įgūdžių, jautrumo ir etinio elgesio, reikalingo žmonėms palengvinti. trukdo jų gebėjimų ugdymui ir jų integracijai į visuomenę. Mokykla taip pat yra atsakinga už vadovavimą ir konsultavimą visuomenės interesų klausimais, susijusiais su neįgaliaisiais ir reabilitacijos konsultacijų specialistais.

Vizija

Puikytojo išsilavinimo programa, nuolatinė plėtra, Puerto Riko ir Karibų jūros regiono lyderis išsamaus reabilitacijos konsultavimo specialistų rengimo srityje, kuri dirbs ir užsiima neįgaliųjų vardu, vadovaujantis aukščiausiais vertybėmis etikos ir mokslo žinias.... [-]

Puerto Rikas San Juan
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
5 - 7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Puerto Rico - Río Piedras

Vertimų magistrantūros programa pradėjo teikti savo kursus kaip eksperimentinę programą 1970 metais. Akademinis senato universiteto narys patvirtino kūrimo ataskaitą 1972 ... [+]

Vertimų magistrantūros programa pradėjo teikti savo kursus kaip eksperimentinę programą 1970 metais. Akademinis senato universiteto narys patvirtino kūrimo ataskaitą 1972 metais. 1974 m., Gavęs universiteto tarybos patvirtinimą, PGT buvo oficialiai įtraukta į programos, suteikiančios magistro laipsnį humanitariniame fakultete.

Laipsnio reikalavimai

Akademiniai kreditai

Studijų kursas apima 45 kreditus. Reikalavimai yra šie:

Pagrindiniai kursai (15 kreditų)Bendrieji arba specializuoti seminarai (18 kreditų)Pasirinktiniai kursai (12 kreditų)

Laipsnio egzaminas

Pagal reikalavimus, reikalingus baigti magistro laipsnį, būtina išlaikyti laipsnio egzaminą. Egzaminą sudaro kiekvieno studento pasirinktas kiekvieno studento pasirinkto kalbos kombinacijos teksto vertimas, jei galima tikėtis kvalifikuotų redaktorių dalyvavimo prašomo derinio kalbose.... [-]

Puerto Rikas San Juan
Susisiekti su mokykla
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 6 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba