Oficialus aprašymas

TUIASI studentai gali susipažinti su aukščiausios klasės techninėmis studijomis, nes universitetas yra vienas geriausių šalyje ir Rytų Europoje. Jūsų laukia puikūs profesoriai, atitinkami kursai ir naujos laboratorijos.
„Gheorghe Asachi“ Iaşi technikos universitetas turi seniausią inžinerinio ugdymo tradiciją Rumunijoje. Nuo pat įkūrimo TUIASI pirmenybę teikė moksliniams tyrimams, tarpdisciplininiam požiūriui, naujovėms, mokymui ir per pastaruosius du dešimtmečius internacionalizacijai. Mūsų pagrindinis tikslas „kurti technologijas aplinkiniams“ visada buvo TUIASI mokslinių tyrimų, mokymo ir technologijų perdavimo veiklos pagrindas. Šis tikslas privertė mus nuolat kurti ir plėtoti universitetą. Dabar ji turi apie 13 000 studentų, 23 mokslinių tyrimų ir kompetencijos centrus ir 8 mokslinių tyrimų grupes ir akredituotas mokslinių tyrimų laboratorijas. TUIASI “ pasirašė daugiau kaip 303 „Erasmus“ susitarimus su 25 šalimis, todėl susitiksite su žmonėmis iš viso pasaulio. Ir ar žinojote, kad universiteto biblioteka yra viena gražiausių pasaulio bibliotekų, konkuruojanti su „Trinity College“ bibliotekos Dubline ir Prancūzijos nacionaline biblioteka?
Universitetas yra orientuotas į studentų ugdymo poreikius, nuolat tobulindamas savo paslaugas ir mokymo programas, kad atitiktų nuolat kintančius darbo srities poreikius. TUIASI turi tvirtus ryšius su nacionalinėmis ir tarptautinėmis įmonėmis, didelės kompanijos, tokios kaip „Microsoft“, „Delphi“, „Continental“, „Amazon“ ir daugelis kitų, buvo technikos universiteto studentai ir absolventai dažnai baigėsi kaip stažuotojai ar darbuotojai.
Fakultetai
 • Automatinio valdymo ir kompiuterių inžinerijos fakultetas
 • "Cristofor Simionescu" Chemijos inžinerijos ir aplinkos apsaugos fakultetas
 • Statybos ir statybos paslaugų fakultetas
 • Mašinų gamybos ir pramonės vadybos fakultetas
 • Elektronikos, telekomunikacijų ir informacinių technologijų fakultetas
 • Elektrotechnikos fakultetas
 • Hidrotechnikos, geodezijos ir aplinkos inžinerijos fakultetas
 • Mechanikos fakultetas
 • Medžiagų mokslo ir inžinerijos fakultetas
 • „GM Cantacuzino“ Architektūros fakultetas
 • Pramoninio dizaino ir verslo vadybos fakultetas

TUIASI branduolys - jos bendruomenė

Universitetas yra labai įtempta bendruomenė. Studentai, administracijos darbuotojai ir mokytojai reguliariai susitinka ir dirba kartu bendruose projektuose - lenktyninių automobilių statyboje arba iš naujo paleisti rumunų automobilių markę - ARO, kurdami įdomias ir įdomias struktūras, pvz. sudarytas iš įvairių 3D formų ir taip pat jungia jėgas, kad galėtų konkuruoti tarptautiniuose matematikos ir inžinerijos iššūkiuose, kasmet grįžta namo aukso, bronzos ir sidabro medaliais.
Šis bendradarbiavimas apima universitetą - kas savaitę vyksta susitikimai su studentais, kurie gyvena universitete, kad pagerintų jų gyvenimo būdą ir būstą. Studentų pageidavimu buvo pastatytos dvi naujos paskaitų salės, aprūpintos greitu interneto ryšiu ir atidarytos vėlyvą naktį, taip pat dvi ištisos valandos plovimo stotys. Pastaraisiais metais universiteto darbuotojai dirbo su protingomis dviračių stovėjimo sistemomis ir atgaivino žaliąsias teritorijas miesteliuose ir aplink juos.
TUIASI - BEST, AIESEC ir vienas kiekvienam iš 11 fakultetų - 13 studentų asociacijų - skirtas skatinti studentų teises, neformalųjį mokymąsi ir neformalųjį mokymąsi, ir, žinoma, turintys daug smagu. Šios organizacijos dažnai turi įvairių kultūrinių ir profesinių renginių, pavyzdžiui, seminarus, šou, keliones ir sporto varžybas.
Įranga
Mes nuolat stengiamės sukurti draugišką, patogią ir saugią atmosferą, todėl TUIASI studentai turi platų spektrą puikių standartų. Campus, kuris yra vienas didžiausių universitetų universitetų Rumunijoje, rasite modernią gyvenamųjų patalpų salę, naują kavinę su priimtinomis kainomis, konsultavimo centrą, kuriame studentai kviečiami mėgautis nauja patirtimi per asmenines tobulėjimo, profesines ir savanoriškas programas, kurias sukūrė Universitetas, sporto įstaigos su specialiais tarifais studentams ir nemokamos skalbimo paslaugos TUIASI studentams.
Biblioteka
„ TUIASI biblioteka yra įsteigta kaip informacinė ir mokslinių tyrimų techninė biblioteka. Jis yra pripažintas vienu gražiausių pasaulyje ir integruoja naujas technologijas į tradicinį mokymąsi ir mokslinius tyrimus.
Bibliotekoje yra apie vieną milijoną tomų, archyvuotų pagal tarptautinę katalogavimo ir indeksavimo praktiką ir remia mokymą ir mokslinius tyrimus įvairiose inžinerijos ir technologijų, mokslo, ekonomikos ir teisės srityse.
Apgyvendinimas ir kavinė
Kaip ir dauguma Rumunijos studentų, atvykstančių iš skirtingų šalies regionų ir daugelio užsienio studentų, galite pasirinkti gyventi universitete. Universiteto apgyvendinimas - 21 dorms „Tudor Vladimirescu“ studentų stovykloje su 8 000 vietų. Taip pat yra nauja ir moderni kavinė, kurioje galite valgyti skanius maisto produktus pigiomis kainomis.
Sveikatos paslaugos
Studentų sveikatos tarnyba (Policlinica Studenţească) siūlo visą medicinos paslaugų spektrą studentams ir yra įsikūrusi universitete. Visi tarptautiniai studentai gali gauti nemokamą gydytojų konsultaciją ir gydymą ligoninėje.
Miestas, miestelis ir studentų gyvenimas
Būsite studijuoti Iaşi, Moldovos širdyje, ir vienas iš judriausių, ryškiausių Rumunijos miestų. Nuostabios vietos, skanus vietinis maistas ir puikus naktinis gyvenimas, kurį tuoj pat įsimylėsite. Jūs gyvenate „Tudor Vladimirescu“, 8000 studentų, kurie yra kaip mažas miestas mieste. Campus jūs turite viską, ko jums reikia: valgykla su puikiais ir neįtikėtinai pigiais maistais, moderniomis sporto salėmis, žaidimų laukais, kavinėmis, barais, klubais, pavadinkite jį! Nakvynės namai yra kelios minutės pėsčiomis nuo „Iulius Mall“ (parduotuvės, restoranai, 3D kinas ir kt.) Ir naujausias miesto verslo ir prekybos centras „Palas“.
Beje, ar žinote, kad Rumunija turi geriausią interneto greitį Europoje? Tai pirmoji vieta žemyne ir 10-ajame pasaulyje. Palaikykite ryšį su draugu ir šeima ir niekada nepraleiskite „Facebook“ įrašo, Instagram ar „tweet“, kai lankotės miestelyje.
Laisvalaikis ir sportas
Gyvenimas kaip TUIASI studentas yra ne apie darbą, kursus ir mokslinius tyrimus. Skatiname sveiką gyvenimo būdą per sporto ir laisvalaikio paslaugas, teikiame dvi modernias ir pilnai įrengtas treniruoklių sales, šešis žaidimo laukus, treniruoklių salę ir aerobinį centrą, taip pat vietą, kurioje galite žaisti futbolą, tinklinį ir krepšinį.
Programos mokomos:
 • Anglų
 • Rumunų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Aplinkos vadyba ir tvari energija (EMSE) yra tarpdisciplininė magistrantūros programa, pagrįsta šiuolaikiška mokymo programa, orientuota į išteklių, procesų ir energijos ... [+]

TrumpaiStudijų sritis: Aplinkos inžinerijaMokymo kalba: Ši studijų programa teikiama tiek anglų, tiek rumunų kalbomis.Studijų rūšis: Nuolatinė, magistrantūros programaStandartinė studijų trukmė (metais)ECTS kreditų skaičius (per semestrus ir pagal studijų trukmę): 30 kreditų per semestrą, iš viso 120 kreditųAkademinis kalendorius (kursų pradžios ir pabaigos datos): nuo spalio 1 d. Iki birželio 30 d. Pratęsiamas iki rugsėjo 30 d. Pakartotiniams egzaminams.Programos apžvalga

Aplinkos vadyba ir tvari energija (EMSE) yra tarpdisciplininė magistrantūros programa, pagrįsta šiuolaikiška mokymo programa, orientuota į išteklių, procesų ir energijos tvarumą. EMSE yra pirmoji anglų kalbos dėstoma magistro programa aplinkos inžinerijos srityje Rumunijoje (nuo 2010 m.). Dėl savo pasirodymų švietimo ir mokslinių tyrimų srityje ši programa įvertinta kaip geriausia šalyje. Programa siūlo išsamias žinias aplinkosaugos srityje, taigi puikiai reaguoja į įmonių, vyriausybinių / nevyriausybinių organizacijų, tyrimų institucijų ir politikos formuotojų žmogiškųjų išteklių mokymo poreikius.... [-]

Rumunija Iași
Spalis 2019
Anglų,Rumunų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

„Automobilių elektroninės valdymo sistemos (AECS)“ skirtos absolventams (BSc), įgijusiems inžinerijos laipsnį elektronikos, automatikos, elektrotechnikos ar net matematik ... [+]

TrumpaiFakulteto pavadinimas: Elektronikos, telekomunikacijų ir informacinių technologijų fakultetasStudijų sritis: elektroninė inžinerija ir telekomunikacijosUniversiteto programos pavadinimas: Automobilių elektroninės valdymo sistemosDėstymo kalba: Ši studijų programa siūloma anglų kalba.Studijų rūšis (dieninės, neakivaizdinės, nuotolinės): IštęstinėsStandartinė studijų trukmė (metais)ECTS kreditų skaičius (per semestrus ir pagal studijų trukmę): 30 kreditų per semestrą, iš viso 120 kreditųAkademinis kalendorius (kursų pradžios ir pabaigos datos): nuo spalio 1 d. Iki birželio 30 d. Pratęsiamas iki rugsėjo 30 d. Pakartotiniams egzaminams.Programos apžvalga... [-]
Rumunija Iași
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Paskirstytųjų sistemų ir interneto technologijų magistrantūros programa absolventams siūlo pagrindines programavimo ir algoritmų projektavimo žinias bei specialiąsias žin ... [+]

TrumpaiFakulteto pavadinimas: Automatinio valdymo ir kompiuterių inžinerijos fakultetasStudijų sritis: kompiuterių mokslas ir informacinės technologijosUniversiteto programos pavadinimas: Distributed Systems and Web TechnologiesMokymo kalba: Ši studijų programa teikiama tiek anglų, tiek rumunų kalbomis.Studijų rūšis (dieninės, neakivaizdinės, nuotolinės): IštęstinėsStandartinė studijų trukmė (metais)ECTS kreditų skaičius (per semestrus ir pagal studijų trukmę): 30 kreditų per semestrą, iš viso 120 kreditųAkademinis kalendorius (kursų pradžios ir pabaigos datos): nuo spalio 1 d. Iki birželio 30 d. Pratęsiamas iki rugsėjo 30 d. Pakartotiniams egzaminams.Programos apžvalga... [-]
Rumunija Iași
Spalis 2019
Anglų,Rumunų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Sistemų ir valdymo (SC) magistrantūros studijos yra skirtos absolventams, turintiems pagrindinių žinių apie automatinį valdymą ir norintiems gilinti savo žinias keliomis ... [+]

TrumpaiFakulteto pavadinimas: Automatinio valdymo ir kompiuterių inžinerijos fakultetasStudijų sritis: sistemų inžinerijaUniversiteto programos pavadinimas: Sistemos ir valdymasDėstymo kalba: Ši studijų programa siūloma anglų kalba.Studijų rūšis (dieninės, neakivaizdinės, nuotolinės): IštęstinėsStandartinė studijų trukmė (metais)ECTS kreditų skaičius (per semestrus ir pagal studijų trukmę): 30 kreditų per semestrą, iš viso 120 kreditųAkademinis kalendorius (kursų pradžios ir pabaigos datos): nuo spalio 1 d. Iki birželio 30 d. Pratęsiamas iki rugsėjo 30 d. Pakartotiniams egzaminams.Programos apžvalga

Sistemų ir valdymo (SC) magistrantūros studijos yra skirtos absolventams, turintiems pagrindinių žinių apie automatinį valdymą ir norintiems gilinti savo žinias keliomis tyrimų kryptimis. Sistemų ir valdymo magistrantūros programa turi tarpdalykinį mokymo planą, paremtą inžinerijos šakomis kaip automatinio valdymo, taikomosios informatikos, robotikos, ryšių ir elektronikos. Aptariamos temos padeda studentams įgyti profesinių kompetencijų:... [-]

Rumunija Iași
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Gheorghe Asachi Technical University Of Iasi

Šiuolaikinė tarpdisciplininė studijų programa, siūloma Statybos fakultete nuo 2005 m., Yra pirmoji anglų kalbos dėstoma magistrantūros programa civilinės inžinerijos srit ... [+]

TrumpaiFakulteto pavadinimas: Statybos ir statybos paslaugų fakultetasStudijų sritis: civilinė inžinerijaUniversiteto programos pavadinimas: Struktūrinė inžinerijaMokymo kalba: Ši studijų programa teikiama tiek anglų, tiek rumunų kalbomis.Studijų rūšis (dieninės, neakivaizdinės, nuotolinės): IštęstinėsStandartinė studijų trukmė (metais)ECTS kreditų skaičius (per semestrą ir pagal studijų trukmę): 30 kreditų per semestrą, iš viso 120 kreditųAkademinis kalendorius (kursų pradžios ir pabaigos datos): nuo spalio 1 d. Iki birželio 30 d. Pratęsiamas iki rugsėjo 30 d. Pakartotiniams egzaminams.Programos apžvalga

Šiuolaikinė tarpdisciplininė studijų programa, siūloma Statybos fakultete nuo 2005 m., Yra pirmoji anglų kalbos dėstoma magistrantūros programa civilinės inžinerijos srityje Rumunijoje. Programa skirta padėti studentams įgyti patirties projektuojant inžinerinius statinius, ugdyti statybos projektų valdymo, baigtinių elementų analizės ir daugelio kitų įgūdžius.... [-]

Rumunija Iași
Spalis 2019
Anglų,Rumunų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Your future starts here!

Location address
Bulevardul Profesor Dimitrie Mangeron 67
Iași, Iași County, 700050 RO