Oficialus aprašymas

113201_rsz_image.jpg

North-Caucasus Federal University yra aukščiausio lygio aukštojo mokslo įstaiga, įsikūrusi Rusijos pietinėje dalyje, Stavropolio regione. Šiaurės Kaukazas yra tarp Juodosios jūros Vakarų ir Kaspijos jūros rytuose, o Stavropolio regionas, kaip reikšminga Šiaurės Kaukazo dalis, yra vienas vaizdingiausių Rusijos regionų. Stavropolio miestas yra kultūrinis, verslo ir tarptautinis regiono centras, sėkmingai jungiantis atmosferos miesto žavesį su daugybe aikščių, parkų, didelių miškų plotų, malonaus klimato ir greito šiuolaikinio miesto rajono gyvenimo ritmo.

North-Caucasus Federal University (NCFU) yra unikalus mokslo ir akademinis centras, puoselėjantis konkurencingus specialistus, turinčius aukštas asmenines ir kultūrines vertybes, kūrybišką mąstymą ir ryžtą nuolat tobulėti.

NCFU misija yra suteikti unikalias galimybes akademinėje, mokslinėje ir kultūrinėje sferoje, rengiant būsimus lyderius, galinčius teigiamai prisidėti prie šalies ir pasaulio vystymosi.

North-Caucasus Federal University yra 2 filialai - Pyatigorsk ir Nevinnomyssk ir 9 institutai: Humanitarinių mokslų institutas, Matematikos ir gamtos mokslų institutas, Gamtos mokslų institutas, Teisės institutas, Ekonomikos ir vadybos institutas, Švietimo ir socialinių mokslų institutas. Naftos ir dujų institutas, Informacinių technologijų ir telekomunikacijų institutas, Inžinerijos institutas.

Mokslinių tyrimų veikla NCFU vykdoma 29 mokslo-švietimo centruose, 33 mokslinėse laboratorijose ir 2 studentų projektavimo biuruose, 26 mokslo mokyklose ir 47 mokslo srityse. Universitete dirba 1626 mokytojai, iš jų 229 gydytojai ir 1090 mokslų kandidatai. Yra beveik 25 tūkst. Žmonių, atstovaujančių 86 tautybėms ir etninėms grupėms iš 81 Rusijos regiono, įskaitant 1656 tarptautinius studentus iš 56 šalių.

North-Caucasus Federal University mokslinė biblioteka vertinama tarp geriausių ir didžiausių Rusijos universitetų bibliotekų, turinčių daugiau nei 2,5 mln. Vienetų. Biblioteka suteikia prieigą prie daugelio švietimo išteklių ir turi abonementus tiek Rusijos, tiek užsienio periodiniuose leidiniuose. Biblioteka kasmet papildoma naujausia švietimo ir mokslo literatūra. Universiteto katalogas reguliariai atnaujinamas. Kiekvienas NCFU studentas turi visišką prieigą prie visų bibliotekos išteklių.

NCFU sukuria geriausias sąlygas studentams gaminti gamybos procesą, kad būtų užtikrintas patogus apgyvendinimas priešakyje. Stavropole yra 8 bendrabučiai ir vienas papildomas „Pyatigorsk“, kuriame būna daugiau nei 2500 studentų. Vienas iš naujausių bendrabučių buvo pastatytas specialiai tarptautiniams studentams.

Universiteto medicinos centras turi naujausią įrangą, skirtą stebėti NCFU darbuotojų ir studentų sveikatą. Parengta medicinos priežiūra ir parama teikiama specialistų, susidedančių iš optometristo, neurologo, bendrojo gydytojo, stomatologo, otolaringologo ir skubios pagalbos gydytojų, komanda.

Aukštos kokybės maitinimo paslaugų teikimas yra vienas iš NCFU prioritetų su šiuolaikine virtuvės įranga ir profesionalių virėjų komanda. Universiteto valgyklos, užkandžių barai ir kavinės išlaiko alkį, o mokiniai važiuoja žiniomis. Kiekviename pastate yra valgomasis ir bufetas.

Kūrybinės studijos, kuriose dalyvauja NCFU studentai, apima 2 vokalines studijas, 6 šokių komandas, 2 studentų teatrus, 4 savanorių grupes, 12 KVN (komedijos) klubų. Taip pat yra platus sporto užsiėmimų pasirinkimas: 14 sporto klubų, 10 sporto salių, treniruoklių salių, treniruoklių centrų ir baseino.

Programos mokomos:
Rusijos
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

North-Caucasus Federal University

Programa buvo sukurta kartu su užsienio partneriais remiantis Europos ir Rusijos teisės aktais higienos ir pramoninės saugos srityje. Profesionalios ciklo disciplinos yra ... [+]

Programa buvo sukurta kartu su užsienio partneriais remiantis Europos ir Rusijos teisės aktais higienos ir pramoninės saugos srityje. Profesionalios ciklo disciplinos yra sukurtos remiantis Higienos inžinerijos ir dizaino grupės nuostatomis ir sukuria žinių, praktinių ir mokslinių tyrimų patirtį projektavimo įrangos ir maisto gamybos procesų, atitinkančių dizaino higienos reikalavimus ir užtikrina kokybiškus bei saugius gaminius .

Programos tikslas:

mokymo įrangos ir maisto gamybos procesų, biologinių ir farmacinių medžiagų projektavimo, diegimo, priežiūros ir audito specialistų rengimas, kad jie atitiktų pasaulinius higienos ir saugos reikalavimus. Be to, programa orientuota į mokslininkų mokymą kompiuterinio modeliavimo ir maisto gamybos procesų optimizavimo srityje, naujų ir (arba) patobulintų įrenginių ir technologinių linijų projektavimą ir bandymą, siekiant pašalinti galimą produktų užteršimą jų gamybos metu.... [-]

Rusija Stavropol
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Programa parengta remiantis Europos ir Rusijos teisės aktais higienos ir gamybos saugos srityje bendradarbiaujant su užsienio partneriais. Drausmės kuriamos pagal Higieno ... [+]

Apibūdinimas:

Programa parengta remiantis Europos ir Rusijos teisės aktais higienos ir gamybos saugos srityje bendradarbiaujant su užsienio partneriais. Drausmės kuriamos pagal Higienos inžinerijos ir dizaino asociacijos (Higienos inžinerijos ir dizaino grupė) nuostatus, siekiant sukurti žinių, praktinių ir mokslinių tyrimų patirtį, susijusią su technologinės įrangos projektavimu ir maisto gamybos procesais, atitinkančiais higieninio projektavimo reikalavimus. užtikrinti produktų kokybę ir saugą.

Programos tikslas:

specialistų rengimas technologinių įrenginių projektavimo, diegimo, priežiūros ir audito bei maisto, biologinių produktų ir vaistų gamybos srityje, siekiant užtikrinti jų atitiktį pasauliniams higienos ir saugos reikalavimams. Jis taip pat skirtas mokytojams mokyti kompiuterinio modeliavimo ir maisto gamybos procesų optimizavimo, naujų ir (arba) patobulintų įrenginių ir gamybos linijų projektavimo ir bandymo srityse, siekiant išvengti bet kokio priemaišų ar užteršimo gamybos procesuose.... [-]

Rusija Stavropol
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Ši magistrantūros programa skirta kvalifikuotų specialistų mokymui, galintiems formalizuoti dalykines sritis, ir vertinti suprojektuotų ir įdiegtų duomenų valdymo informa ... [+]

Apibūdinimas:

Ši magistrantūros programa skirta kvalifikuotų specialistų mokymui, galintiems formalizuoti dalykines sritis, ir vertinti suprojektuotų ir įdiegtų duomenų valdymo informacinių sistemų sudėtingumą, remiantis sistemos analize; suprojektuoti ir plėtoti taikomąsias informacines sistemas su šiuolaikinėmis informacinių technologijų priemonėmis, naudojant oficialaus sistemos modelių aprašymo metodus, modeliavimo ir statistinio modeliavimo metodus, duomenų gavybos metodus ir kt .; įgyvendinti ir padėti taikomosioms informacinėms sistemoms įvairiose įmonėse ir įvairiose veiklose.

Programos tikslas:

Aukštojo mokslo programos tikslas mokymo krypties srityje 09.04.02 „Informacinės sistemos ir technologijos“ - tai absolventų profesinis mokymas pagal esamą lygį ir tendencijas informacinių sistemų ir technologijų srityje, formuojant techniškai kvalifikuotus ir bendradarbiaujančius specialistus .... [-]

Rusija Stavropol
Rugsėjis 2019
Anglų,Rusijos
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
North-Caucasus Federal University

Mokymas magistrantūros studijų programoje leis jums išmokti: remiantis sistemos analize, atlikti temos srities formalizavimą ir suprojektuotų bei įdiegtų duomenų valdymo ... [+]

Programos aprašymas:

Mokymas magistrantūros studijų programoje leis jums išmokti: remiantis sistemos analize, atlikti temos srities formalizavimą ir suprojektuotų bei įdiegtų duomenų valdymo informacinių sistemų sudėtingumo įvertinimą; projektavimas, informacinės informacinės sistemos taikymas naudojant šiuolaikines informacinių technologijų priemones, naudojant formalizuoto sistemos modelių aprašymo metodus, modeliavimo ir statistinio modeliavimo metodus, duomenų gavybos metodus ir kt .; įdiegti ir palaikyti taikomąsias informacines sistemas įvairių profilių ir veiklos įmonėse ir įstaigose.

Programos tikslai:

Aukštojo mokslo mokymo programos tikslas mokymo kryptyje 09.04.02 „Informacinės sistemos ir technologijos“ yra apmokyti absolventą pagal informacinių sistemų ir technologijų raidos lygį, techniškai kompetentingo, socialiai atsakingo asmens formavimąsi.... [-]

Rusija Stavropol
Rugsėjis 2019
Rusijos,Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Давай к нам!