Russian International Olympic University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Autonominė ne pelno organizacija " Russian International Olympic University " ( RIOU ) buvo įsteigta 2009 m. Spalio 21 d. Pagal Tarptautinio olimpinio komiteto (SOC), 2014 m. Organizacinio komiteto ir Rusijos olimpinio komiteto supratimo memorandumą ir pagal dekretą Rusijos Federacijos federalinė federacija Nr. 774. Universiteto steigėjai yra Rusijos Federacijos sporto ministerija, Rusijos olimpinis komitetas (ROC) ir "Interros" privati ​​investicinė bendrovė.

RIOU valdybos pirmininkas yra Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas.

RIOU yra pirmasis pasaulyje universitetas, skirtas sporto verslo švietimui, kuriame siūlomos unikalias programas, įdėtas į olimpines vertybes ir patirtį. RIOU veikla orientuota į sporto valdymo specialistų rengimą Rusijos ir tarptautinei sporto pramonei bei olimpines ir parolimpines judesius. Universiteto švietimo programos apima pagrindinius sporto rengimo aspektus: vietos ir infrastruktūros valdymą, konkursus, masinius ryšius, diplomatiją ir administravimą, karjeros valdymą.

2010 m. RIOU paskelbė daugiau nei 10 specialių kursų "Sochi 2014" darbuotojams. Nuo 2011 m. Universitetas vykdo profesinio tobulėjimo programas Rusijos regioninių sporto lyderių, darbuotojų "State" korporacijos "Olympstroy" ir Sočis miesto administracijai.

2013 m. RIOU pradėjo savo naujausią sporto administravimo magistro (MSA) kursą, skirtą patyrusiems sporto srities vadovams, kurie nori gerinti savo supratimą apie sporto verslą, įsitvirtinti geriausiais klasės įrankiais ir praktika ir paspartinti jų karjeros plėtrą.

Tarp RIOU mokytojų ir profesorių yra žinomi Rusijos ir tarptautiniai sporto valdymo specialistai. Universiteto tikslas - plėtoti sistemingą partnerystę su pirmaujančiais Rusijos ir užsienio universitetais. Mūsų dabartinis partnerių sąrašas apima: Taikomųjų mokslų universitetą Kufstein (Austrija), Koventrio universitetą (Jungtinė Karalystė), Brunelio universitetą (UK), Londono rytų universitetą (UK), Šefildo Hallamo universitetą (UK), IPC akademiją (UK) Sporto (Didžioji Britanija), Olimpinių studijų centro Barselonos autonominiame universitete (Ispanija), Kapilano universitete (Kanadoje), Maskvos valstybiniame universitete, Maskvos universiteto pramonės ir finansų jiems. Ломоносова.

2011 m. RIOU paskelbė unikalią leidybos programą, apimančią kas ketvirtį populiarių mokslų periodinį leidinį " RIOU Herald", taip pat seriją " RIOU biblioteka", kurią sudaro memuarai, archyvinės medžiagos, moksliniai tyrimai apie olimpinę istoriją ir filosofiją bei labiausiai parduodami rusai ir užsienio knygos apie sportą ir olimpinį išsilavinimą.

Šiuo metu " RIOU švietimo veikla yra Sočyje, kurioje įsikūrę moderniausi nauji RIOU universiteto RIOU . RIOU pagrindinė buveinė yra Maskvoje.

Russian International Olympic University yra svarbus projektas ir pagrindinis 2014 m. Sočio žaidynių humanitarinio palikimo elementas. RIOU absolventai sudarys naujos kartos veiksmingų sporto vadovų, ginkluotų žiniomis ir įgūdžiais, sėkmingai valdyti sporto organizacijas, renginius ir renginius bet kurioje ekonominėje aplinkoje. Savo karjeros galimybių spektrą sudaro Rusijos ir tarptautinių olimpinių ir parolimpinių judėjimo struktūros; valstybės ir vietos valdžios organai; sporto federacijos ir klubai; sporto žiniasklaida; sporto rinkodaros kompanijos ir sporto prekių gamintojai.

RIOU rektorius yra profesorius Levas Belousovas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Rusijos

Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Sporto administravimo magistras

Su bendrabučiu Dieninės 39 savaites September 2018 Rusija Sochi

MSA kursas skirtas asmenims, turintiems aukštojo mokslo kvalifikaciją, lyderio savybes ir siekį plėtoti savo profesinę patirtį ir padaryti išskirtinę karjerą sporto administravimo srityje. Pagrindinis programos tikslas - sukurti naujos kartos efektyvius sporto vadovus, turintys tiek strateginių, tiek veiklos įgūdžių. [+]

MSA kursas skirtas asmenims, turintiems aukštojo mokslo kvalifikaciją, lyderio savybes ir siekį plėtoti savo profesinę patirtį ir padaryti išskirtinę karjerą sporto administravimo srityje.

Pagrindinis programos tikslas - sukurti naujos kartos efektyvius sporto vadovus, turintys tiek strateginių, tiek veiklos įgūdžių.

MSA kursas buvo sukurtas bendradarbiaujant su pripažintomis universiteto profesoriais ir sporto vadybos specialistais iš viso pasaulio ir gavo Federalinės švietimo ir mokslo priežiūros agentūros licenciją (licencija Nr. 1734, 2012 m. Gruodžio 18 d.).

2017 m. Žurnalistas "SportBusiness International" įvertindamas MSA kursą, kuris yra antrasis tarp visų Europos magistrantų sporto kursų ir dešimties geriausių pasaulio kursų, 2017 m. Aspirantūros sporto kursų reitinguose - vieninteliame išsamiame universitetų sporto valdymo kursų gaires.... [-]


Vaizdo įrašai

RIOU 2015

Olympic long final

SOL 3 min GOTOV

РМОУ выпускной 2017