Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University buvo įkurtas 1899 metais. Neseniai SPbPU tapo „Nacionaliniu tyrimų universitetu“, taip pat žinomu Rusijoje ir užsienyje, kaip politechnikos institutas - pripažintas Rusijos ir pasaulio lyderis aukštojo inžinerijos ir ekonomikos švietimo srityje. Šiuo metu ji taip pat išlieka pirmaujančiose pozicijose Rusijos inžinerinių aukštųjų mokyklų reitinguose. Politehnikos universitetas yra pagrįstas kompaktišku parko panašiu miesteliu gyvenamajame Sankt Peterburgo šiaurės vakarų rajone. Didesnė dalis universiteto yra didelis parkas, kuriame yra daug universitetinių pastatų.

SPbPU_Main

Šiuo metu SPbPU yra 33000 studentų ir magistrantų, iš jų daugiau nei 7500 yra užsienio šalių piliečiai iš 98 šalių, kurie kasmet studijuoja įvairiose SPbPU programose. Universitetas vykdo švietimą šiose srityse: inžinerijos, fizikos, ekonomikos, humanitarinių ir informacinių technologijų srityse.

Universitetas rengia specialistus 52 bakalauro studijų programose ir 154 magistrantūros studijų programose, 92 doktorantūros studijose. 90 doktorantūros programų. Be to, SPbPU yra nemažai laipsnių ir tarptautinių švietimo programų.

2007 m. SPbPU laimėjo konkursą „Inovacijų universitetas“, finansuojamą pagal nacionalinį projektą „Švietimas“. 2010 m. SPbPU įgijo „Nacionalinio tyrimų universiteto“ statusą. Šiandien SPbPU vystosi kaip naujo tipo universitetas, integruojantis daugiadalykį R

Universitetas didžiuojasi savo ilgalaikėmis tarptautinio bendradarbiavimo tradicijomis su daugeliu užsienio švietimo įstaigų, mokslinių tyrimų organizacijų ir pramonės įmonių švietimo ir mokslo srityje. Tarp universiteto partnerių yra daugiau nei 300 universitetų iš 68 šalių, 131 mokslo ir mokslinių tyrimų įstaigų ir 172 įmonės iš daugiau nei 55 šalių.116037__OAE0091.jpg

Universitete yra daugiau nei 40 mokslinių tyrimų ir švietimo centrų, kurie atlieka bendrus tyrimus kartu su įmonėmis „Motorola“, „Microsoft“, AT

Šiandien politechnikos universiteto struktūra apima:

 • 11 Biotechnologijos ir maisto mokslo institutai ir absolventų mokykla
 • Daugiau nei 100 skyrių ir 120 R
 • Mokslinių tyrimų centrai, inovacijų laboratorijos, mokslo parkas
 • Pagrindinė biblioteka - viena didžiausių mokslo ir technikos bibliotekų Rusijoje
 • Tarptautinis studentų universitetas
 • Medicinos centras
 • Šiuolaikinis sporto centras
 • Universiteto apgyvendinimas (23 bendrabučiai)
 • Koncertų salės ir kt.

Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University pristato savo tarptautines magistro studijų programas. Šias programas anglų kalba visiškai pristatė SPbPU ir kitų Rusijos bei užsienio universitetų dėstytojai. Jie suteikia unikalias galimybes tarptautiniam judumui pirmaujančiuose Europos universitetuose. Organizuojame praktinius mokymus ir stažuotes mūsų žinomose įmonėse.

Pagrindiniai privalumai

 • Platus dalykų sričių spektras
 • Pagrindinio pasirengimo ir praktinių studijų derinys
 • Tarptautinio mobilumo galimybės - semestras užsienyje SPbPU akademiniuose partneriuose
 • Dvigubo laipsnio galimybės
 • Pasaulinio lygio profesoriai iš SPbPU ir pirmaujančių Europos universitetų
 • Būsima sėkminga karjera aukščiausio lygio vadovaujančiose pareigose su pasaulinėje rinkoje veikiančiomis įmonėmis
 • Stipendijos geriausiems tarptautiniams ir Rusijos studentams
 • Patogūs studentų bendrabučiai ir atsitiktinis studentų gyvenimas
 • Studijavimas viename gražiausių pasaulio miestų

Politehnikos universitetas yra didelė bendruomenė - ji siūlo daugybę socialinių, kultūrinių, rekreacinių ir naujausių universitetinių patalpų savo studentams ir personalui. Jie yra prieinami visiems tiems, kurie norėtų įsilieti į universiteto verslo gyvenimą pagal savo asmeninius rūpesčius. Ar tai būtų sportas, muzika, šokiai, aktai ar bet kas - galite rasti patogumų ir žmonių, kad galėtumėte pasidalinti savo interesais. Tie, kurie dalyvauja korporatyviniame gyvenime, gauna didelę naudą iš jos, o universitete ir vėlesniais metais: draugiškumas, padarytas šiame draugiškame miestelyje, gali trukti visą gyvenimą.

Tarptautinės magistro studijų programos turi tris pagrindinius tikslus:

 1. Inžinerija
 2. Gamtos mokslai
 3. Ekonomika

Pažvelkite į siūlomas programas.

Vietos

Sankt Peterburgas

Address
Peter the Great St. Petersburg Polytechnic University
Polytechnicheskaya, 29

195251 Sankt Peterburgas, Sankt-Peterburg, Rusija
Interneto svetainė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: