Saint Petersburg University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Saint Petersburg University įkurtas 1724 m. Peterio Didžiojo Saint Petersburg University turėjo tapti pirmąja aukštojo mokslo įstaiga Rusijoje. SPbU yra vienas iš pirmaujančių Rusijos universitetų, turintis aukštąjį universitetinį išsilavinimą aukštųjų mokyklų srityje. Esame atviri bendradarbiavimui ir palaikome glaudžius ryšius su tarptautine moksline ir akademine bendruomene.

SPbU mokslininkai dirba beveik visose žinių srityse, teikdami žinias ir konsultuojasi glaudžiai bendradarbiaudami su Rusijos ir tarptautiniais partneriais. Daugelis neįvykdytų mokslininkų yra SPbU bendruomenės dalis, įskaitant devynias Nobelio premijos laureatus: fiziologą Ivaną Pavlovą, biologą Ilją Mechnikovą, fiziką ir chemiką Nikolają Semjonovą, fizikas Levą Landauą ir Aleksandrą Prokhorovą, filosofą ir ekonomistą Wassily Leontiefą, taip pat matematiką ir ekonomistas Leonidas Kantorovičius.

Tarp universitetų absolventų yra Rusijos Federacijos prezidentas Vladimiras Putinas, Ministras Pirmininkas Dmitrijus Medvedevas, Ermitažo direktorius Michailas Piotrovskis, Prezidentas Rusijos akademijos švietimo Liudmila Вербицкая, matematikai Grigorijus Perelmanas ir Sergejus Смирнов bei daugelis kitų.

Sankt Peterburgo universitetas šiandien

 • 30.000 studentų
 • 6000 darbuotojų
 • 85 bakalauro ir specialiojo ugdymo programos
 • 190 magistrantūros studijų
 • 51 doktorantūros studijos
 • daugiau nei 400 partnerių universitetų
 • geriausias universiteto mokslo parkas Rusijoje
 • daugiau kaip 7 000 000 depozitaro daiktų, esančių M.Gorkio mokslinėje bibliotekoje
 • 12 000 vietų gyvenamosiose patalpose
 • diplomas išduotas rusų ir anglų kalbomis

Švietimo privalumai

 • gyvenimas ir mokymasis Sankt Peterburge - Rusijos kultūros sostinė ("The World Travel Awards" - "Oskaras" kelionių industrijoje "Sankt Peterburgas" pripažintas 2017 m.
 • tarpdalykines švietimo programas, kurios visiškai atitinka būsimų darbdavių poreikius ir reikalavimus
 • galimybė kurti individualų mokymosi programą kiekvienam studentui, jungiančiam privalomus ir pasirenkamuosius kursus
 • svečio paskaitas iš politikų, pirmaujančių kultūros specialistų, Nobelio premijos laureatų ir visame pasaulyje žinomų mokslininkų iš viso pasaulio.
 • prieiga prie naujausių SPbU mokslinio parko išteklių su neprilygstama įranga ir technologijomis Rusijoje ir kai kuriose pasaulio vietose
 • įvairios verslumo galimybės: galimybė gauti dotaciją SPbU starto konkurse ir sukurti savo projektą
 • galimybė gauti visą mokestį už mokslą, kartu su mėnesine stipendija
 • dalyvavimas tarptautinėse mainų ir partnerystės programose
 • paramos programos tarptautiniams studentams: bičiulių schema, įvadinė savaitė, SPbU užsienio studentų klubas
 • galimybė prisijungti prie vieno iš SPbU absolventų klubų, veikiančių 14 Europos, Azijos, Šiaurės Amerikos ir Australijos šalių.

Tarptautinis bendradarbiavimas

SPbU kasmet priima beveik 3000 tarptautinių studentų įvairiais laipsnio ir ne laipsnių programas. Universitete yra daugiau kaip 400 universitetų partnerių iš 70 pasaulio šalių: Kinijoje, Vokietijoje, JAV, Prancūzijoje, Suomijoje, Japonijoje, Korėjos Respublikoje ir Brazilijoje.

SPbU yra daugelio tarptautinių asociacijų ir studentų mainų programų bei stažuotojų narys: Erasmus Mundus, Erasmus, Suomijos ir Rusijos pasienio universitetas, Suomijos ir Rusijos studentų mainų programa, Santandero universitetai, TEMPUS ir daugelis kitų. SPbU turi ilgalaikius bendradarbiavimo susitarimus su IBM, "Carl Zeiss", "Microsoft", "Leica", "Sun Microsystems", "Intel", "Adobe" ir daugeliu kitų pirmaujančių tarptautinių kompanijų.

SPbU išsilavinimas yra labai vertinamas tarptautinėje rinkoje. Mūsų absolventai dirba geriausiose Rusijos ir tarptautinėse kompanijose. Universiteto glaudus bendradarbiavimas su pirmaujančiomis firmomis suteikia absolventams galimybę pasirinkti geriausius darbdavius.

Tarptautinis bendradarbiavimas su universitetais visame pasaulyje suteikia mūsų akademiniam personalui ir studentams galimybę naudotis daugybe mokslinių tyrimų ir studijų galimybių. Studentai ir mokslininkai naudingos tarptautiniam bendradarbiavimui, suteikiant jiems galimybę dalintis patirtimi ir neatsilikti nuo naujausių pasiekimų pasaulyje. Ryšiai tarp mokslo bendruomenių yra stipriausi pasaulyje, o SPbU didžiuojasi tuo, kad yra jo dalis.

Mokslas

Mūsų mokslininkai vykdo mokslinius tyrimus beveik visose žinių srityse, teikia žinias ir konsultacijas, taip pat palaiko glaudžius ryšius su Rusijos ir tarptautiniais partneriais. Tyrimo rezultatai pateikiami didelio poveikio tarptautiniuose žurnaluose.

Prioritetinės mokslinių tyrimų sritys:

 • nanotechnologija ir medžiagų mokslas
 • biomedicina ir žmogaus sveikata
 • informacines sistemas ir technologijas
 • ekologija ir gamtos valdymas
 • socialiniai tyrimai ir technologijos
 • žmogiškųjų išteklių valdymas ir technologijos

SPbU turi pažangiausius mokslinių tyrimų įrenginius - modernų mokslinių tyrimų parką, kuriame yra 26 išteklių centrai. Moksliniai centrai yra atviri studentams, kurie atlieka laboratorinius darbus kaip pagrindinių švietimo programų dalis ir atlieka tyrimus rengiant magistrantūros projektus ir disertacijas. Per pastaruosius penkerius metus SPbU sukūrė 20 naujų mokslinių tyrimų laboratorijų.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Politikos Valdymas Ir Viešoji Politika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Programos tikslas - aprūpinti absolventus vadovavimo įgūdžiais, kad būtų sėkmingai įgyvendintos viešosios inovacinės ir tvarios visuomenės plėtros strategijos. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Programos tikslas - aprūpinti absolventus vadovavimo įgūdžiais, kad būtų sėkmingai įgyvendintos viešosios inovacinės ir tvarios visuomenės plėtros strategijos.Programa yra mokoma anglų kalba, kuri palengvina keitimąsi žiniomis ir švietimo technologijomis pasaulio viešosios politikos srityje.Programa remiasi geriausia tarptautine patirtimi ir metodika, leidžiančia rengti aukštos kvalifikacijos analitikus, viešuosius administratorius ir politinius lyderius.Studentai turi galimybę formuoti ir tobulinti savo vadovavimo, valdymo, analizės ir viešosios politikos įgyvendinimo įgūdžius.Programa apima aktyvias mokymo ir mokymosi priemones: verslo žaidimus, apvaliojo stalo diskusijas, atvejų studijas ir stažuotes.Studijų metu sukurti lyderystės įgūdžiai leis absolventams sėkmingai įgyvendinti politikos ir valdymo strategijas šiuolaikinėje sudėtingoje ir nestabilioje visuomenėje.... [-]

Magistras

Afrikos Kalbų Ir Kultūrų Meistras

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Daugelį metų Afrikos kalbų mokymosi patirtis kartu su išsamiu kursų, susijusių su Afrikos studijomis, rinkinys. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Daugelį metų Afrikos kalbų mokymosi patirtis kartu su išsamiu kursų, susijusių su Afrikos studijomis, rinkinys.Studentai turi prieigą prie unikalių elektroninių išteklių rusų ir užsienio kalbomis, taip pat į specialią SPbU M. M. Gorkio mokslinės bibliotekos kolekciją. Bibliotekoje yra daugiau kaip 300 egzaminų knygų apie grožį, mokslą ir švietimą visomis programos kalbomis. Jis pasižymi senovės rankraščių rinkiniu ir blokuojančiomis Rytų kultūros knygas, taip pat retas ir antikvarines knygas bei litografijas.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Afrikos žodinė tradicijaAfrikos literatūrosAfrikos kalbos ir bendra lingvistikaAfrikos istorijaAfrikiečių religijosĮvadas į Afrikos studijasAfrikos šalių geografija ir šiuolaikinė padėtisAfrikos menasAfrikos kalbos (privaloma ir pasirenkama): Swahili, Hausa, Amharic, Bamana... [-]

Inovatyvių Vertimo Technologijos Magistras: Prancūzų / Ispanų / Italų

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Gebėjimas pritaikyti vertimo transformacijas, kad būtų pasiektas reikiamas lygiavertiškumo lygis ir reprezentacija visose vertimo formose [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Seniausių Rusijos minties mokyklų tradicijų tęstinumas.Unikalūs SPbU ekspertų parengti kursai, pažangiausi mokymo metodai ir technologijos.Daugybė užsienio kalbų srities mokslinių tyrimų temų ir metodikų.Platus mokymas specializuotoje ir konkurencingoje vertimo srityje.

SPECIALIZACIJOS SRITYS

Inovacinės vertimo technologijos: prancūzų kalbaInovacinės vertimo technologijos: ispanųInovacinės vertimo technologijos: italų kalba

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Kalbos istorijaLingvistikos istorija ir kalbinių tyrimų metodikaEkrano vertimasKompiuterinio vertimo įrankiaiLeksikologijaLingvistinės analizės metodaiBendra vertimo teorijaKontrastinės lingvistikos pagrindaiDokumentų vertimasVertimas / nuoseklus vertimas iš rusųSemiotikaKalbos filosofijaLiteratūrinis vertimas / sinchroninis vertimas... [-]

Magistras Kondensuotųjų Cheminių Medžiagų Fizikoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Orientavimo semestras, skirtas studentų teoriniams ir praktiniams įgūdžiams tobulinti rengiantis tolesniam mokymui. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Programos unikalumas:

Orientavimo semestras, skirtas studentų teoriniams ir praktiniams įgūdžiams tobulinti rengiantis tolesniam mokymui.Tyrimas orientuotas mokymas ir mokymasis. Žinoma, daugiausia projektų pagrindu, įskaitant mokslinių tyrimų projektus, vykdomus SPbU Research Park, kuris tam tikru momentu leis tarptautiniams profesionalams naudoti SPbU išteklių centrus.Rusų kalbos kaip užsienio kalbos kursas, siekiant palengvinti tarptautinių studentų integraciją ir stiprinti būsimą partnerystę su potencialiais darbdaviais absolventams.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Matematinė fizikaChemijos fizikaTeorinė fizikaEksperimentinė fizikaSkaitmeniniai metodai ir programavimasRusų kalbos kaip užsienio kalbosKondensuotųjų cheminių medžiagų fizikaModeliavimas kondensuotųjų medžiagų fizikojeMagnetinio rezonanso spektroskopija: pagrindinis ir aukštesnis lygisPaviršių ir sąsajų optinė spektroskopijaPuslaidininkių elektrinės ir fotovoltinės savybės... [-]

Meistras Fizikoje Su Kondensuotomis Medžiagomis Mega-Science Facilities

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Pagrindiniai mokymai, paremti praktinėmis užduotimis, atliekamomis mokslinių tyrimų laboratorijose, naudojant pažangiausią SPbU mokslinių tyrimų parko įrangą. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Pagrindiniai mokymai, paremti praktinėmis užduotimis, atliekamomis mokslinių tyrimų laboratorijose, naudojant pažangiausią SPbU mokslinių tyrimų parko įrangą.Galimybė prisijungti prie "Mega-Science" mokymo projektų Nacionaliniame tyrimų centre "Kurčatovo institutas" ir pasaulyje pirmaujančių tyrimų centruose.Įgūdžiai atliekant nepriklausomus tyrimus, nustatant mokslinių tyrimų uždavinius ir kuriant metodines schemas, gilios žinios specializacijos srityje, kartu su plačiu moksliniu požiūriu ir gebėjimu taikyti šias žinias tarpdisciplininiuose tyrimuose.Programa susideda iš esminių treniruočių kondensuotųjų medžiagų fizikoje mega-mokslo įrenginiuose ir atnaujina studentus su nesenais mokslo, fizikos, chemijos ir medžiagų mokslo pasiekimais, vykdomais sektoriaus mokslinių tyrimų įstaigose Sankt Peterburge, Maskvoje, Rusijoje ir pagrindiniuose tarptautiniuose tyrimuose centrai.Studentai įgyja išsamių žinių specializacijos srityje kartu su plačiu moksliniu požiūriu ir gebėjimu taikyti šias žinias tarpdisciplininių tyrimų metu.... [-]

Meistras Korporacinių Finansų Srityje - MCF

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Programos tikslas - aprūpinti studentus teorinėmis žiniomis šiuolaikinėse įmonių apskaitos ir finansų srityse ir mokyti juos naudoti analitines priemones, siekiant išspręsti įvairias valdymo užduotis ir plėtoti lanksčias finansines strategijas netikrumo sąlygomis. [+]

SPECIALIZACIJOS SRITYS

Įmonių finansai

PROGRAMOS PAGRINDAI

Programos tikslas - aprūpinti studentus teorinėmis žiniomis šiuolaikinėse įmonių apskaitos ir finansų srityse ir mokyti juos naudoti analitines priemones, siekiant išspręsti įvairias valdymo užduotis ir plėtoti lanksčias finansines strategijas netikrumo sąlygomis.Akademiniai darbuotojai, turintys dėstymo patirties pirmaujančiose tarptautinėse verslo mokyklose, įskaitant aukštųjų tarptautinių verslo mokyklų ir ekspertų praktikų svečių paskaitas.Programa yra mokoma anglų kalba tarpkultūrinėje aplinkoje, didinant absolventų įsidarbinimo galimybes tarptautinėje darbo rinkoje.Konkurse studentai turi galimybę praleisti semestrą studijuoti užsienyje viename iš geriausių universitetų ar verslo mokyklų iš išsamių SPbU akademinių partnerių sąrašo.Programa iš esmės pagrįsta praktika, nes joje daugiausia dėmesio skiriama esamų įmonių verslo apskaitos ir finansų atvejų tyrimams. Programa reikalauja, kad studentai įstotų į rusų ar tarptautinę įmonę, norinčioms dalyvauti privalomoje vasaros praktikoje. Kitas reikalavimas - SPbU partnerių įmonės apskaitos ir finansinės komandos konsultacinis projektas.Bendradarbiavimas su CIMA leidžia programos absolventams įgyti egzaminus pagal CIMA kvalifikaciją specialiomis sąlygomis.Studentai turi prieigą prie specialių duomenų bazių, kuriose yra finansinės informacijos daugelyje Rusijos ir užsienio kompanijų: "Skrin", "SPARK", "Thompson Reuters", "Datastream" ir kt.Studentai gali dalyvauti dvigubo laipsnio magistrantnjros magistrantnjros studijose. Europos vadybos magistrantnjros magistras - CEMS MIM.... [-]

Meistras Sinchroniniuose Vertimuose

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Programa "Sinchroninis vertimas (vokiečių kalba)" yra bendradarbiavimo tarp SPbU ir vieno iš didžiausių vertėjų mokymo centrų - Rusijos Federacijos gynybos ministerijos karo universiteto Maskvoje rezultatas. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Programa "Sinchroninis vertimas (vokiečių kalba)" yra bendradarbiavimo tarp SPbU ir vieno iš didžiausių vertėjų mokymo centrų - Rusijos Federacijos gynybos ministerijos karo universiteto Maskvoje rezultatas.Vokiečių kalbos sintezatorių mokymo programa yra unikali ir pirmoji tokio pobūdžio Sankt Peterburge ir Šiaurės vakarų federaliniame regione. Absolventai yra labai įdarbinamiAkademinis personalas ir dėstytojai, turintys unikalią patirtį įvairiuose nuosekliuose ir sinchroniškuose vertimuose. Dauguma darbuotojų yra profesionalūs specialistaiPrograma mokoma vokiečių kalbaPrograma atitinka dabartinius reikalavimus, kurie palengvina tarptautinį mobilumą ir teigiamą grįžtamąjį ryšį, pabrėžiantį aukštą profesinės kompetencijos lygį studentų iš Sankt Peterburgo valstybinio universiteto, studijuojančių Vokietijoje ar kitose vokiškai kalbančiose šalyseUžmegzti ryšius su pirmaujančiais Vokietijos vertėjų mokymo centrais, unikaliomis galimybėmis dalyvauti tarptautiniuose akademinio mobilumo programose ir studijuoti viename iš universitetų partnerių SPbU, Vokietijos akademinių mainų tarnybos (DAAD) stipendijų programose.Glaudūs ryšiai su darbdaviais, teikiančiais veiksmingą stažuotę ir konsultacinę paramą studentams, rengiantiems magistro darbus aukščiausiuose Vokietijos kalbų, švietimo ir kultūros centruose, jungtinėse Vokietijos ir Rusijos įmonėse, Rusijos bendrovių vertimo skyriuoseŠiuolaikiniai mokymo metodai - technologijos, remiamos geriausių Rusijos ir Vokietijos universitetų praktikosDaugelį kursų moko lankantys profesoriai ir dėstytojai iš Vokietijos... [-]

Meistras Tarptautinėje Prekybos Sistemoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Gautos teorinės ir praktinės žinios ir gebėjimai leidžia studentui atlikti analitinį ir eksperimentinį darbą, sprendžiant klausimus, susijusius su prekybos politikos plėtra, mokesčių planavimu ir išorės santykių plėtra kompanijai, regionui ir valstybei . [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

tarptautinė mokymosi aplinkaunikalių akademinių kursų įvairovėsimuliaciniai žaidimai ir kiti interaktyvūs mokymo metodaireguliariai atviras paskaitas valstybės pareigūnams, nepriklausomiems ekspertams ir pirmaujančių tarptautinių ekonominių organizacijų atstovams, kad jie galėtų aplankyti tarptautines ekonomines organizacijas, įsikūrusias Ženevojeapsilankymai įmonėje (Rusijoje ir užsienyje)

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Tarptautinė prekybos sistemaTarptautinių ekonominių santykių teorija ir praktikaPPO sistemos šalysTarptautinių santykių ir užsienio politikos analizės teorijosTyrimo metodaiTarptautinė prekybos sistema (anglų k.)

PAGRINDINIAI ĮGŪDŽIAI... [-]


Meistras Verslo Analizei Ir Dideliems Duomenims - MIBA

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Rusija Sankt Peterburge

MiBA programa siekiama kurti fundamentines valdymo žinias ir naujausias analizės priemones, naudojamas valdyti sprendimus. Absolventai bus supažindinti su dideliais duomenų analizės įrankiais ir galės juos panaudoti sprendžiant valdymo užduotis. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

MiBA programa siekiama kurti fundamentines valdymo žinias ir naujausias analizės priemones, naudojamas valdyti sprendimus. Absolventai bus supažindinti su dideliais duomenų analizės įrankiais ir galės juos panaudoti sprendžiant valdymo užduotis.Akademiniai darbuotojai, turintys dėstymo patirties pirmaujančiose tarptautinėse verslo mokyklose, įskaitant aukštųjų tarptautinių verslo mokyklų ir ekspertų praktikų svečių paskaitas.Magistro baigiamasis darbas - tai viso ciklo didelių duomenų tyrimų projektas. Tai yra esamos privačios ar valstybinės įmonės atvejo analizė. Šis unikalus teorijos ir praktinio tarpdisciplininio projekto darbo derinys suteiks būsimiems absolventams platų kompetencijų spektrą, kad atitiktų jų profesinius tikslus.Programa yra mokoma anglų kalba tarpkultūrinėje aplinkoje, didinant absolventų įsidarbinimo galimybes tarptautinėje darbo rinkoje.... [-]

Meistras šaltojo Krašto Aplinkos Kraštovaizdžio Integruotuose Moksluose (CORELIS)

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Pirmosiomis dviem terminais dėsto pagrindiniai ekspertai iš SPbU, universitetų partnerių ir R [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Pirmosiomis dviem terminais dėsto pagrindiniai ekspertai iš SPbU, universitetų partnerių ir R

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Polarinio regiono išsamių studijų pagrindaiPolar mokslo komunikacija ir informavimasPeriglaciniai peizažaiKvartero paleogeografija Polarų regionuoseGeografinių informacinių sistemų ir skirtingų pasaulinių palydovinės navigacijos sistemų taikymasPolarų ir aukštumos zonų vandens objektaiAmžinojo mąstymo dirvožemisSocialiniai ir ekonominiai Arkties regiono aspektai: Polarinė medicina, regioninė politika į amžinojo miško regionusM. Sc. Integruotas klimato sistemos mokslų institutas (Hamburgo universitetas)

PAGRINDINIAI ĮGŪDŽIAI... [-]


Rusijos Kultūros Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

"SPbU" švietimo programa "Rusų kultūra" yra vienintelis būdas Rusijoje. Programa yra skirta įvairių lygių rusų kalbos studentams. Studijų kursas leidžia plėtoti rusų kalbos kaip užsienio kalbos įgūdžius [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Rusijos kultūros programa "Rusijos kultūra" yra vienintelis būdasPrograma skirta įvairių lygių rusų kalbos studentams. Studijų kursas leidžia ugdyti rusų kalbos kaip užsienio kalbos įgūdžiusMokymas vyksta rusų ir anglų kalbomisTyrimo planas apima pažangius kursus Rusijos regionų, buvusių NVS šalių ir Baltijos šalių istorijoje pasaulio istorijos konteksteĮgytos kompetencijos padės studentams objektyviai suprasti Rusijos vietą pasaulio kultūriniame ir istoriniame procese ir nešališkai įvertinti jo vaidmenį formuojant pasaulio istorijos ir politikos civilizacinius ir geopolitinius aspektus.Absolventai įgyja praktinių ir mokslinių tyrimų įgūdžių istorijoje, kultūroje, politinėje ir socialinėje struktūroje Rusijoje ir jos regionuoseTiriamieji istoriniai, politiniai ir kultūriniai klausimai, kuriuos prižiūri pagrindiniai Rusijos mokslininkai... [-]

Strateginių Ir Ginklų Kontrolės Studijų Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Pirmoji ir vienintelė strateginių ir ginklų kontrolės studijų programa Rusijoje šiuo metu. Jis siūlo išskirtinį dėmesį išsamiam dabartinių karinių ir politinių problemų tyrinėjimui. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Pirmoji ir vienintelė strateginių ir ginklų kontrolės studijų programa Rusijoje šiuo metu. Jis siūlo išskirtinį dėmesį išsamiam dabartinių karinių ir politinių problemų tyrinėjimui. Programos metu studentai gaus mokymus, kad juos parengtų analitiniam ir praktiniam darbui nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose, kurios stengiasi rasti šiuolaikinių karo-politinių problemų sprendimus.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Strategija ir politika XIX-XXI amžiujeStrateginė analizėBranduolinė strategija ir ginklų kontrolėGinklų kontrolė, nusiginklavimas ir neplatinimasKarinės inovacijos ir strategija

PAGRINDINIAI ĮGŪDŽIAI

Kategoriško aparato turėjimas karinės strategijos, gynybos politikos ir tarptautinės saugumo politikos sritysePagrindiniai projekto planavimo ir įgyvendinimo įgūdžiaiStrateginės analizės ir strateginio prognozavimo principaiŽinios apie pagrindinius klausimus gynybos ir saugumo politikos sritysePagrindinės žinios apie šiuolaikinių ginklų ir karinės įrangos vystymo techninius aspektusŽinios apie pagrindinius nacionalinius ir tarptautinius teisės aktus ginklų neplatinimo, nusiginklavimo ir ginklų kontrolės srityjeIšsamus mokslinių tyrimų ir analizių supratimas karinės strategijos srityjeŽinios apie specialią terminijąGebėjimas taikyti konkrečias žinias skirtingose ​​praktinėse aplinkose... [-]

Tarpkultūrinio Bendravimo Magistras: Vokiečių Ir Rusų Dialogas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Tarpkultūrinė komunikacija: vokiečių ir rusų dialogas [+]

SPECIALIZACIJOS SRITYS

Tarpkultūrinė komunikacija: vokiečių ir rusų dialogas

PROGRAMOS PAGRINDAI

Unikalūs kursai, kuriuos sukūrė SPbU vadovaujantys ekspertai.Programa mokoma vokiečių kalba, kai kuriuose kursuose dėsto gimtoji kalba.Studentai turi galimybę studijuoti viename iš universitetų partnerių.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Įvadas į Vokietijos teatro ir kino istorijąVokietijos istorija vokiečių literatūrojeVokiečių kultūros istorijaKūrybinis rašymas teorijoje ir praktikoje, kaip dėstyti vokiečių kalbos kaip užsienio kalbosKultūrų bendravimo kalbiniai pagrindaiVokiečių ir rusų kalbų dialogas kultūrų dialogeVokiečių ir rusų frazeologija tarpkultūrinėje komunikacijojeVokiečių filosofija vokiečių kultūros konteksteVokiečių kalbaVertimo problemų tarpusavio bendravimasLyginamoji vokiečių ir rusų tipologija: gramatika ir leksisFunkcinės stilistikos teoriniai ir taikomieji aspektai: nuomonių žurnalistikos stilius, mokslinis stilius, oficialus stilius... [-]

Tarptautinių Santykių Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Programa skirta Rusijos ir užsienio studentams, siekiantiems tapti pasaulio politikos ekspertais, diplomatais, tarptautinių organizacijų nariais ir nacionalinėmis valdžios institucijomis. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Programa skirta Rusijos ir užsienio studentams, siekiantiems tapti pasaulio politikos ekspertais, diplomatais, tarptautinių organizacijų nariais ir nacionalinėmis valdžios institucijomis.Programa rengia specialistus tarptautinėms organizacijoms, diplomatinėms atstovybėms, vyriausybinėms ir nevyriausybinėms organizacijoms bei ekspertų organizacijoms.SPbU Tarptautinių santykių mokykla yra Tarptautinių reikalų profesinių mokyklų asociacijos (www.apsia.org) narė.Platus partnerių universitetų akademinis mainus.Dauguma programos studentų yra JAV, Meksika, Prancūzija, Vokietija, Turkija, Kinija, Marokas, Brazilija, Pietų Korėja, Japonija ir kitos šalys.Akademinis personalas, dalyvaujantis programoje, baigė mokymus ir stažuotes JAV, Europos ir Azijos universitetuose. Jie turi Europos universitetų doktorantus arba turi Rusijos mokslų kandidatų ir mokslų daktaro laipsnius.... [-]

Tarptautinės Sociologijos Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Programa "Tarptautinė sociologija" mokoma anglų kalba. Ji skirta studentams, besidomintiems procesais ir pokyčiais, vykstančiais moderniose Vakarų ir Rytų bendruomenėse. [+]

SPECIALIZACIJOS SRITYS

Global sociologija: palyginamieji perspektyvosEuropos draugijos

PROGRAMOS PAGRINDAI

Programa "Tarptautinė sociologija" mokoma anglų kalba. Ji skirta studentams, besidomintiems procesais ir pokyčiais, vykstančiais moderniose Vakarų ir Rytų bendruomenėse.Specializacijos sritis "Global Sociology: Comparative Prospects" yra SPbU sociologų kūrybinio bendradarbiavimo su Europos ir Pietų Korėjos universitetais bei akademiniais fondais rezultatas. Programa siekiama parengti gerai supakuotus specialistus, turintys įgūdžių, leidžiančių atlikti lyginamąją sociologinę šiuolaikinių socialinių, politinių, ekonominių ir etnokultūrinių procesų analizę bei Vakarų ir Rytų bendruomenėms būdingus reiškinius, atsižvelgiant į globalizaciją.Studentai, kurie pasirinko "Global Sociology: Comparative Prospects" kaip specializacijos sritį, turi galimybę dalyvauti bendrame moksliniame renginyje, vykusiame SPbU, Hankuko užsienio studijų universitete (Korėjos Respublika).Specializacijos "Europos draugijos" sritis yra SPbU ir Bielefeld universiteto (Vokietija) bendradarbiavimo rezultatas, remiant Vokietijos akademinei mainų tarnybai (DAAD) ir Vokietijos ir Europos studijų centrui SPbU. Ši tarpdisciplininė programa skirta tiems studentams, kurie susidomėję šiuolaikinėmis Europos šalių vystymosi tendencijomis, įskaitant politikos europizejimą, Europos rinkos sistemos pertvarkymą, socialinių modelių pokyčius ir Europos kultūros diferencijavimą.Daugelį profilių "Europos visuomenių" kursų moko pagrindiniai tarptautiniai ekspertai iš aukščiausiųjų universitetų ir mokslinių tyrimų centrų Vokietijoje ir kitose Europos šalyse. Magistrantūros studentai prisijungia prie vasaros ir žiemos mokyklų, kurias organizuoja Vokietijos sociologijos institucijos. Jie turi mokslinių tyrimų praktiką pagrindiniuose Europos mokslinių tyrimų centruose ir tarptautinėse organizacijose. Magistrantai gali praleisti semestrą, studijuojantį užsienyje viename iš Europos universitetų. Baigę studijų programą ir magistro baigiamojo bakalauro laipsnį, profsąjungų absolventai kartu su SPbU diplomu išduoda Bielefeldo universiteto (Vokietija) pažymėjimą.Aukštųjų mokyklų absolventų žinios atitinka tarptautinius sociologijos magistro laipsnius.Programos absolventai yra gerai pasirengę praleisti magistrantūros studijas aukščiuose Rusijos ar užsienio universitetuose.... [-]

Vadybos Magistras - MIM

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Programa pagrįsta praktika: dauguma dėstytojų yra patyrę specialistai; pirmieji metai baigia vasaros stažuotes, antrasis - konsultacinis projektas SPbU partnerių kompanijai. [+]

PROGRAMOS PAGRINDAI

Programa pagrįsta praktika: dauguma dėstytojų yra patyrę specialistai; pirmieji metai baigia vasaros stažuotes, antrasis - konsultacinis projektas SPbU partnerių kompanijai.Akademiniai darbuotojai, turintys dėstymo patirties pirmaujančiose tarptautinėse verslo mokyklose, įskaitant aukštųjų tarptautinių verslo mokyklų ir ekspertų praktikų svečių paskaitas.Programa yra mokoma anglų kalba tarpkultūrinėje aplinkoje, didinant absolventų įsidarbinimo galimybes tarptautinėje darbo rinkoje.Konkurse studentai turi galimybę praleisti semestrą studijuoti užsienyje viename iš geriausių universitetų ar verslo mokyklų iš išsamių SPbU akademinių partnerių sąrašo.Studentai gali dalyvauti dvigubo laipsnio magistrantūros studijų magistrantūros studijose. Europos vadybos mokyklų bendruomenė - CEMS MIM ir bendrosios programos su Vienos ekonomikos ir verslo universiteto (WU), HEC vadybos mokyklos Paryžiuje, Lappeenrantos technologijos universitetu (LUT).Studentai gali prisijungti prie pirmaujančių SPbU mokslininkų mokslinių tyrimų projektų, pasirinkdami įvairias valdymo temas. Tai gali būti atliekama kaip disertacijos rengimo dalis.Antrus metus programos studentai gali pasirinkti vieną iš keturių takelių: vadyba (general track), tarptautinis verslas, tarptautinė logistika... [-]

Verbalinės Komunikacijos Teorijos Ir Praktikos Magistras: Vokiečių Kalba

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Bendra programa su Ernst Moritz Arndt universitetu Greifsvalde (Vokietija). [+]

SPECIALIZACIJOS SRITYS

Vokiečių kalba sinchronijoje ir diachronijoje

PROGRAMOS PAGRINDAI

Bendra programa su Ernst Moritz Arndt universitetu Greifsvalde (Vokietija).Programa mokoma vokiečių kalba.Unikalios paskaitos ir seminarai, kuriuos rengia vokiečių filologijos katedros vyresnieji profesoriai ir daktarai.Galimybė tobulinti kalbos mokėjimą vokiečių kalba klasėse, mokomose gimtąją kalbą.Germanų studijos sinchronijoje ir diachronijoje - daugybė tyrimų temų ir metodų

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Lingvistinės pragmatikos pagrindaiNaujų bendravimo formų kalbaTeksto lingvistika: tekstas ir diskursasKomunikacinės strategijos ir gramatikos formosKomunikatyvūs sakinių tipai ir modeliai vokiečių kalbaŽodynų semantika statikoje ir dinamikaProfesinio bendravimo žodynėlisPolitikos komunikacijos tekstų tipaiPolikodo tekstai: tekstas ir vaizdasRetorika ir šiuolaikinė teksto teorijaAprašomoji teksto analizėIdiomos TeksteGramatizavimo procesai vokiečių kalbaVokiečių dialektologija"Diachronic" pamainos vokiečių kalba... [-]

Žaidimo Teorijos Ir Operacijų Tyrimo Meistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Gauti teorines ir praktines žinias ir įgūdžius leidžia studentams atlikti akademinius tyrimus ir gauti ir analizuoti naujus teorinius bei taikomuosius rezultatus pagal studijų profilį. [+]

SPECIALIZACIJOS SRITYS

Žaidimo teorija ir operacijų tyrimai

PROGRAMOS PAGRINDAI

Inovacijų ir technologijų, sustiprintų mokymąsi ir mokymą.Kursai dėstomi anglų kalba. Partnerystė su Rusijos ir užsienio švietimo ir mokslinių tyrimų centrais; regioninių, nacionalinių ir tarptautinių akademinių ir mokslinių tyrimų ryšių plėtra; dalyvavimas nacionaliniuose ir tarptautiniuose moksliniuose, švietimo ir kultūros programose, konferencijose, seminaruose, simpoziumuose svarbiausiose srityse.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Žaidimo teorija ir operacijų tyrimaiŠiuolaikinės kontrolės teorijaStatistiniai sprendimai ir ekonometrijaEilės teorijaProjektų valdymasPajamų valdymo matematiniai modeliaiTaikomos ekonominės analizės kiekybiniai metodaiFinansų matematikaŽaidimų teoriniai netobulos konkurencijos modeliaiDinaminiai žaidimai... [-]

Žurnalistikos Magistras

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Rusija Sankt Peterburge

Aukštosios technologijos profesionalios sistemos, suteikiančios studentams galimybę įgyti praktinių įgūdžių ir reguliariai laimėti Rusijos ir tarptautinius profesinius apdovanojimus. [+]

SPECIALIZACIJOS SRITYS

Rusijos žiniasklaidos studijos

PROGRAMOS PAGRINDAI

Aukštosios technologijos profesionalios sistemos, suteikiančios studentams galimybę įgyti praktinių įgūdžių ir reguliariai laimėti Rusijos ir tarptautinius profesinius apdovanojimus.Išsamus tarptautinių partnerių sąrašas, palengvinantis akademines mainus ir bendras programas.Profesinės veiklos platformos: studentų švietimo spaudos centras, informacijos ir švietimo portalas "Pervaya Linia", tarptautinis švietimo televizijos ir radijo kanalas "Most (tiltas)", tarptautiniai konkursai "Mass Media", "Perspektyva" ir "PolitPRpro.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Žiniasklaidos ir komunikacijos teorijaŽurnalistika pasauliniame konteksteŽiniasklaidos tyrimų metodaiRusijos žiniasklaidos peizažasRusijos politinis kraštovaizdisAkademinė anglų kalbaŠiuolaikinės Rusijos istorijaŽiniasklaida ir viešoji erdvė Rusijoje ir užsienyjeLyginamieji žiniasklaidos tyrimaiProfesinis žurnalistų informavimas: palyginamoji perspektyvaModernaus žurnalistikos turinys ir redakcinis valdymasSkaitmeninio turinio kūrimasŽiniasklaidos laboratorija interneteAplinkos žurnalistikaŽmogiškieji aspektai žurnalistikojeViešieji ryšiai ir viešasis ryšysŽiniasklaida ir diasporosNaujoji žiniasklaida ir politinis mobilizavimas Rusijoje ir kitur... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
6 Birzhevaya Liniya
St. Petersburg, 199034 RU