Dar Al-Hekma University

Įvadas

Oficialus aprašymas

جامعة دار الحكمة yra įsikūręs Jeddah, kuris yra pirmaujanti aukštojo mokslo institucija Saudo Arabijos Karalystėje, širdyje. Nuo pat įsteigimo 1999 m. Universitetas teikia aukštos kokybės programas, atitinkančias spartaus vystymosi ir augimo, kurį liudija mūsų šalis ir pasaulis, reikalavimus.

Mūsų misija

Pagrindinio stažuotojo rengimas.

Universitetas

Dar Al-Hikma yra ne pelno siekiantis universitetas, kuris nuo įkūrimo 1999 m. Buvo pirmaujanti aukštojo mokslo įstaiga moterims Saudo Arabijoje.

جامعة دار الحكمة siūlo savo programas keturiems fakultetams: Al Hikma verslo ir teisės kolegija, Al Hikma dizaino ir architektūros kolegija, Sveikatos mokslų fakultetas, elgesio ir švietimo mokslai, inžinerijos, kompiuterių ir informatikos fakultetas. Švietimo programos buvo parengtos bendradarbiaujant su tarptautiniais universitetais, o Dar Al-Hikma yra akredituota ir pripažinta Saudo Arabijos Karalystės Aukštojo mokslo ministerijos.

DAH schools

جامعة دار الحكمة studijos charakteristikos

Mokslinės programos, akredituotos vietos ir tarptautiniu mastu:

Studijų programos buvo parengtos bendradarbiaujant su tarptautiniu mastu pripažintais universitetais, kuriuos licencijavo ir pripažino Švietimo ministerija Saudo Arabijos Karalystėje. Vadovaujantis Švietimo ir mokslo ministerijos strategija, šios programos yra sukurtos atsižvelgiant į Saudo Arabijos darbo rinkos poreikius

Akademinės paramos paslaugos:

Akademinės paramos paslaugos siūlomos studentams, kurie negali sau leisti studijuoti, nes jie kenčia nuo mokymosi problemų.

Įvairios studentų veiklos:

Galite rinktis iš plataus ir įvairaus spektro studentų klubų ir ne akademinės veiklos, kurios remia ir skatina visapusišką vystymąsi visuose jūsų gyvenimo aspektuose, įskaitant: tikėjimo, socialinės ir sveikatos saviugdą.

Savanoriška veikla:

Savo laisvalaikiu universitete siūlome daug galimybių savanoriškai dirbti bendruomenėje. Universitetas kiekvienai studento valandai skyrė tarnauti bendruomenei, kuri bus baigta per baigimo laikotarpį. Mūsų bendruomenės paslaugų projektai yra įvairūs, kad atitiktų bendruomenės poreikius.

Karjeros galimybės:

Tapo į organizavimą ir įpročius, kurie apibūdina profesiją į جامعة دار الحكمة iš جامعة دار الحكمة جامعة دار الحكمة - جامعة دار الحكمة , kad į užtikrinti į darbą iš Talebattna galimybes per savo būsenos tiesioginio kontakto su iš savininkų iš prestižiškiausių į šalį , bendrovėms reikia įdarbinti kadrų iš talentingų ir kvalifikuotų ir dažnai verslo savininkams absolventų apie Dar Al - Hikmataip Maakhtar vaidmenį kitiems, nes جامعة دار الحكمة nuo جامعة دار الحكمة siūlo daugybę programų, pritaikytų prie darbo rinkos poreikių, atverdama kelią būsimiems absolventams.

Vietos

Džida

Address
Prince Majid Road
22246 Džida, Mekos provincija, Saudo Arabija