Princess Nourah Bint Abdulrahman University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas į universitetą

Moterų švietimas Saudo Arabijos Karalystėje daug dėmesio skyrė, o tai leido Saudo Arabijos moterims pasiekti ryžtingų žingsnių siekti savo ambicijų ir atskleisti jų unikalumą įvairiose srityse. Saudo moteris atsirado ne tik vietos lygiu, bet ir tarptautiniu lygmeniu. Mes matome Saudo moterų pavyzdžius kultūros ir specializuotų mokslinių tyrimų srityse, pavyzdžius, kurie yra gerbiami ir pripažįstami tarptautinėse arenose ir įvairiose mokslo srityse, įrodantys jų sėkmę ir jų tinkamumą, kad jie varžytųsi su savo bendraamžiais kitose išsivysčiusiose šalyse.

PNU yra vienas iš moterų aukštojo mokslo dėmesio skirtumų. Šis dėmesys prasidėjo anksti, kai moterų švietimo generalinė pirmininkavimo tarnyba įsteigė pirmąją moterų kolegiją 1390 m. AH, atitinkančią 1970 m. Toliau vyko daugiau kolegijų inauguracijos, pasiekus 102, pradedant nuo universitetų koledžų iki tarpinių kolegijų ir bendruomenių kolegijų. Jie buvo paskirstyti per 72 Saudo Arabijos miestus ir įtraukti 600 000 studentų.

Vien Riyadoje yra šeši koledžai; būtent Liberalų menų disciplinų švietimo koledže, Mokslo disciplinos švietimo koledže, Pedagogų ugdymo koledže, Socialinių paslaugų koledže, Namų ekonomikos koledže ir Dailės koledže.

1427 m. AH buvo išduotas karališkasis įsakymas įsteigti pirmąjį moterų universitetą Rijadoje, prižiūrint Aukštojo mokslo ministerijai. Tai buvo šeši koledžai, esantys Rijadoje, be daugybės naujų kolegijų, įsteigtų moterų švietimo ir ugdymo tikslais Karalystėje.

Universitetas buvo atidarytas 1428 m. AH, paskirtas jo pirmasis rektorius dr. Al-Jawhara bint Fahd Al-Saud.

Trečiadienį, 29/10/1429 AH, universitete buvo pagerbtas dviejų šventųjų mečetės saugotojas, padėdamas universiteto kampelio kertiniu akmeniu. Tuo metu Jo Didenybė geriausiai pavadino " Princess Nourah Bint Abdulrahman University (PNU); Princesė Nourah, sesuo Saudo Arabijos Karalystės įkūrėjo, vėlai King Abdul Aziz bin Abdulrahman.

Vizija, misija ir vertybės

Vizija:

Tapti moterų žinių ir etikos principu.

Misija:

Tapti išsamiu moterų universitetu, pasižyminčiu akademiniu vadovavimu ir moksliniais tyrimais, kurie prisideda prie žinių ekonomikos kūrimo su visuomenine ir tarptautine partnerystėmis.

Vertės:

Lojalumas, vientisumas, pasitikėjimas, meistriškumas, išskyrimas, įsipareigojimas kokybei ir profesionalumas.

Vietos

Rijadas

Address
Rijadas, Rijado provincija, Saudo Arabija