Oficialus aprašymas

Apie mus

Aalto University Executive Education Ltd teikia vykdomojo švietimo, profesinio tobulėjimo paslaugas ir mokymus, naudodamas tris prekės ženklus, turinčius tvirtus ryšius su Aalto bendruomene. Mūsų misija yra sukurti geresnį pasaulį per geresnį vadovavimą.

Kiekvienais metais apie 6000 žmonių iš 1000 organizacijų gauna naudą iš mūsų veiksmingo, į tikslą orientuoto ir visapusiško mokymosi patirties. Mes puoselėjame ir plėtojame asmenų žinias ir įgūdžius bei ugdome pasitikėjimą savimi. Mes kuriame individualius mokymosi kelius ir prasmingą karjerą, taip pat architektūrą, skirtą tobulinti kompetenciją visose organizacijose. Jūs taip pat sukursite geriausius verslo tinklus.

Aalto University Executive Education Ltd“ visiškai priklauso Aalto universitetui. Bendradarbiaudamas su Aalto universitetu, „ Aalto University Executive Education Ltd“ ekspertų ir vadovų Aalto University Executive Education suteikia daugiadalykį požiūrį ir naujus, novatoriškus mokymosi metodus.

Aalto University Executive Education turi dvi stipriąsias puses: mūsų Helsinkio biuras koordinuoja mūsų veiklą Europoje, o Azijos ir Ramiojo vandenyno operacijas veda iš Singapūro. Be Suomijos ir Singapūro, mes siūlome švietimo programas įvairiose vietose visame pasaulyje.

Vizija ir strategija

Mes siekiame būti geidžiamiausiu Šiaurės šalių partneriu remiant pertvarką tiek privačiose, tiek viešosiose organizacijose, ypač susijusius su augimu ir skaitmeninimu. Mes kuriame žinomo minties lyderio pozicijas pasirinktose Aalto universiteto veiklos srityse pasirinktuose rinkose. Aalto universitetas yra visame pasaulyje unikali daugiadisciplininė institucija, kurioje menas ir mokslas susitinka su technologijomis ir verslu. Be to, sustiprinsime savo, kaip neprilygstamos lyderystės plėtros institucijos, pozicijas Šiaurės šalyse reputacijos, masto ir apimties prasme.

Mūsų misija yra sukurti geresnį pasaulį per geresnį vadovavimą. Norime būti žinomi dėl savo įtakingos, į tikslą orientuotos ir visapusiškos mokymosi patirties per visą asmens karjerą, būdami jiems tinkamiausia mokymosi visą gyvenimą platforma. Mes vadovaujame asmenims jų asmeninio tobulėjimo kelionėse pasitelkdami kuruojamą turinį, nustatydami naujas temas ir pateikdami profesinės tapatybės ugdymo aplinką. Mokymosi visą gyvenimą kontekste mes sutelkiame dėmesį į dvi pagrindines strategines sritis: mokymosi skaitmenizavimą ir mokymosi skaitmenizavimą. Be to, pagrindinė mūsų vizijos dalis yra padaryti tvirtą ir tvarų poveikį visuomenei per organizacijas ir asmenis, su kuriais mes dirbame.

Finansiniai rodikliai

„ Aalto University Executive Education Ltd“ veikla teikia nemažas pajamas universiteto bendruomenei įvairiomis formomis, tokiomis kaip dividendai, studijų mokesčiai ir nuoma. 2018 m. Aalto University Executive Education finansinis pėdsakas Aalto bendruomenėje siekė maždaug 3,7 mln. EUR (2017 m. - 3,1 mln. EUR).

119306_ScreenShot2019-08-05at10.34.13AM.png

Akreditacijos ir tinklai

Aalto University Executive Education Ltd“ yra tarptautiniu mastu pripažinta vadovų švietimo ir lyderystės ugdymo organizacija. Kaip Aalto universiteto dalis, mes turime akreditacijų „trigubą vainikėlį“, tai yra trys labiausiai gerbiamos verslo universiteto akreditacijos, suteikiamos tik 0,5% pasaulio verslo mokyklų: AACSB, AMBA ir EQUIS.

Vienas iš „Aalto EE“ pranašumų yra įvairus tarptautinis tinklas, per kurį mes nuolat informuojame apie naujausias tarptautines žinias ir tendencijas: UNICON (Tarptautinis universiteto konsorciumas vykdomojo švietimo srityje), EFMD (Europos vadybos plėtros fondas) ir PIM ( Tarptautinės vadybos partnerystė). Aalto universiteto verslo mokykla taip pat yra CEMS, tinklo, kurį vienija pagrindiniai Europos universitetai ir pagrindinės įmonės, narė.

"Financial Times" reitingai

„Aalto EE“ užėmė 38 vietą visame pasaulyje pagal „Financial Times“ vadovų švietimo reitingą 2019 m., Todėl patenka į aukščiausią procentą vadovų švietimo teikėjų pasaulyje. „Financial Times“ reitinge yra tik 50 geriausių vykdomojo švietimo paslaugų teikėjų. Pasaulyje vykdomąjį išsilavinimą ir MBA programas siūlo maždaug 4000 institutų.

2018 m. „Aalto Executive MBA“ vėl buvo vienintelė Suomijos programa, užėmusi vietą tarp 100 geriausių „Financial Times“ metiniame reitinge. Aalto EE EMBA programa užima 46 vietą Europoje ir 93 vietą . Šiuo metu visame pasaulyje siūloma daugiau nei 3000 EMBA programų, tik 100 geriausiųjų patenka į „Financial Times“ reitingą.

Reitingai užtikrina mūsų klientams pasaulinės klasės programos turinio, metodų ir dėstytojų kokybę.

Programos mokomos:
  • Anglų

Join Us to Make a Better World through Better Leadership

Address
3C Mechelininkatu
00100 Helsinki, Suomija