EIT RawMaterials Academy SUMA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Iš geležies ir plieno mūsų geležinkelių tinklų, reikalingos žmonėms ir prekėms vežti, prie aukso ir sidabro, naudojamų mobiliųjų telefonų schemoje, reikalingos informacijos perdavimui, medžiagos yra gyvybiškai svarbios šiuolaikiniame gyvenime. Medžiagos taip pat yra labai svarbios transformuojant į ekonomiką, kuri išskiria mažiau šiltnamio efektą sukeliančių dujų. Elektrinėms transporto priemonėms reikia kobalto ir ličio pakartotinai įkraunamų ličio jonų akumuliatorių, fotovoltinių elementų ir saulės baterijų plokščių, kurių pagrindas yra silicis, o nereguliuojamos vėjo turbinos reikalauja retųjų žemių elementų atsinaujinančios energijos gamybai.

Medžiagos taip pat yra ribotos. Intelektualūs, apvalūs, tausiai išteklius naudojantys būdai, kaip užtikrinti pirminių ir antrinių žaliavų tiekimą Europos pramonei ir ekonomikai, yra paklausūs. Mums reikalingi žmonės, turintys reikiamų žinių, įgūdžių ir požiūrio į šį pereinamąjį laikotarpį. Mūsų programos EIT ženklu paruošia moksleivius dalyvauti sprendime!


EIT RawMaterials gali pasiūlyti mokiniams unikalią galimybę mokytis dinamiškoje aplinkoje, daugiausia dėmesio skiriant realioms problemoms spręsti.

EIT žaliavines medžiagas inicijuoja ir finansuoja EIT (Europos inovacijų ir technologijų institutas), Europos Sąjungos institucija. EIT Label yra kokybės liudijimas, kuris suteikiamas tik puikių edukacinių programų magistro ir doktorantūros lygmeniu.

Kaip "EIT RawMaterials Marked" programos studentas, priklausysite didžiausiai Europos žaliavų partnerystėje, kuriai priklauso daugiau kaip 120 branduolių ir asocijuotų partnerių bei 180 projektų partnerių iš daugiau nei 22 Europos šalių, atvykusių iš aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų institucijų ir pramonės. Kaip "EIT Label" studentas, turėsite galimybę tapti šios įpareigotos partnerystės dalimi ir pritraukti į EIT RawMaterials tikslą rasti naujus, novatoriškus sprendimus, užtikrinančius tvarų žaliavų tiekimą visoje vertės grandinėje - nuo žvalgymo , kasyba ir gavyba, mineralų apdirbimas, perdirbimas ir kūrybinės ekonomikos strategijų kūrimas.

EIT "RawMaterials" tikslas - Europoje sukurti naujos kartos novatorių, turinčių reikiamą verslumą, kuriant ir teikiant sprendimus. Jūs taip pat gausite galimybę bendradarbiauti tarptautiniu mastu, kad galėtumėte kurti kūrybiškus ir tvarius sprendimus, kaip spręsti aktualias išteklių ir visuomenės problemas.

Trumpai tariant, tai puiki galimybė tapti globaliu žaidimų keitimu, įgyti žinių, įgūdžių ir patirties, kurią darbdaviai ieško būsimuose absolventuose, ir tapti "RawMaterials Academy Label" studentų bendruomenės dalimi.


EIT RawMaterials Programos, pažymėtos etiketėmis, jums siūlo

 • Baigiamojo darbo stažuotės pagrindinėse Europos bendrovėse
 • Žinių, norint tapti konkrečios žaliavų disciplinos ekspertu, kartu su visos žaliavų vertės grandinės apžvalga
 • Europos judumas - studijuoja bent dviejose Europos šalyse
 • Inovacinis "mokymasis-darinys", iššūkiai pagrįsti kursai, kurie orientuojasi į realias problemas
 • EIT ženklo absolventų bendruomenės narystė
 • Kursai, skirti kurti startines idėjas greitintuvų ir inkubatorių
 • Studentų kelionės ir apsilankymai įmonėse ir pramonės vietose
 • Nauji mokymosi būdai - internetiniai kursai, virtualios ir papildytos realybės bei MOOC
 • Kursų moduliai, skirti verslumui ir inovacijų įgūdžiams bei kompetencijoms
 • EIT RawMaterials Inovacijų parama: verslo plano konkursai, inovacijų bootcamps, sėklų finansavimas
 • EIT RawMaterials vasaros mokyklos ir tarpdalykiniai kursai


Finansinė parama studentams

RawMaterials akademija siūlo stipendijas iki 9000 EUR vienam studentui, norinčiam vykdyti magistro programą, papildomai finansiškai remiant studentų dalyvavimą konferencijose, vasaros mokyklose ir kituose renginiuose. Galimos papildomos stipendijų galimybės pasirinktoms programoms iš nacionalinių ar Europos finansavimo institucijų.


EIT RawMaterials Alumni Association

Pagrindinė programos "EIT RawMaterials" programos studijų nauda yra narystė išskirtinėje EIT RawMaterials Alumni Association. Tai suburia dalyvius iš visų EIT žaliavinių medžiagų veiklos rūšių, įskaitant magistro ir doktorantūros programas, pradedančias įmones, verslo idėjų konkursus ir profesinio tobulinimosi kursus. Asociacija remiasi įvairiais talentais ir patirtimi EIT "RawMaterials" bendruomenėje, teikdama savo nariams tinklų kūrimo ir profesinio tobulėjimo galimybes ne tik žaliavomis, bet ir per EIT jungdamiesi prie platesnių EIT absolventų. Tai suburia Kalifornių žaliavų, Klimato, "InnoEnergy", "Digital", "Food and Health" inovacijų bendruomenių kolegas, kad būtų kuriami novatoriški visuomenės uždavinių sprendimai ir remiamas jos narių profesinis tobulėjimas.

Vietos

Espo

Address
Espo, Suomija

Delftas

Address
Delftas, Pietų Olandija, Olandija

Bordo

Address
Bordo, „Nouvelle-Aquitaine“, Prancūzija

Grenoblis

Address
Grenoblis, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

Lježas

Address
Lježas, Valonijos regionas, Belgija

Metzas

Address
Metzas, „Grand Est“, Prancūzija

Luleå

Address
Luleå, Norrbotteno apskritis, Švedija

Gente

Address
Gente, Flandrija, Belgija

Alsike

Address
Uppsala
752 36 Alsike, Upsalos apygarda, Švedija

Leuvenas

Address
Leuvenas, Flandrija, Belgija

Leobenas

Address
8700 Leobenas, Štirija, Austrija

Trento

Address
Trento, Trentinas-Pietų Tirolis, Italija

Milanas

Address
Milanas, Lombardija, Italija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis