Yuan Ze University & College of Management

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl YZU

Yuan Ze universitetas turi penkias kolegijas, įskaitant

 • Valdymas
 • Humanitariniai ir socialiniai mokslai
 • Informatika
 • Elektros ir ryšių inžinerija
 • Inžinerija

Mūsų kuro elementų centras ir ryšių tyrimų centrai, skirti pagrindiniams Taivano tyrimų centrams, integravo visus išteklius ir įdarbino talentus visuose su inžinerija susijusiuose YZU padaliniuose, remdami „Top Universities“ projekto paramą.

„Times Higher Education “ - pasaulio universitetų reitingai

 • Pasaulio universitetų reitingas 2019: 1001
 • Jaunojo universiteto reitingai 2018: 201–250
 • Azijos universiteto reitingas 2019 m .: 251–300
 • Besivystančios ekonomikos 2019 m .: 251–300

QS pasaulio universitetų reitingai

 • 2019 m. Universitetų reitingas Azijoje: 199

Stažuotės galimybės

Vykdydami „Far Eastern“ grupės filantropinių programų dalį, mes užmezgėme glaudžius ryšius su visomis jos dukterinėmis įmonėmis, kad sudarytume pramonės ir akademinį aljansą.

Praktikos planas, skirtas tiek vidaus, tiek užsienio studentams, gali būti visiškai įgyvendintas per tokį tinklą. Remdamiesi unikalia sukurta niša, kurią sukūrė YZU, mes teikiame pridėtinę vertę studentams ir dėstytojams ir tikimės, kad būsime kaip pavyzdinis universitetas bendradarbiaujant pramonės ir mokslo bendruomenėms.

Studentų apdovanojimai

 • 2019 m. „Stanford Design Challenge“ trečioji vieta „Pillow Fight“ iš YZU komandos, „CKfablab“
 • 2018 m. CAD konkursas ICCAD antrosios vietos parodoje. Kompiuterių mokslas ir inžinerija
 • 2018 m. „ASIAGRAPH Reallusion Award“ apdovanojimas už geriausią režisieriaus prizą. Informacinė komunikacija
 • 2018 m. Maskvos tarptautinis pramoninės nuosavybės salonų aukso medalis. Informatika

Bendrabutis

YZU bendrabutyje pirmenybė teikiama tarptautiniams studentams (laipsnio ir mainų studentams). YZU turi du universiteto miestelio bendrabučius, kurie yra 1-asis ir 2-asis bendrabutis, kiekviename yra vyrų ir moterų bendrabutis. Visi tarptautiniai studentai bus sutvarkyti į 1-ąjį bendrabutį.

Gyvenamasis plotas

„Discovery Plaza“ yra šalia YZU kūno rengybos centro esanti zona, esanti bendrabutyje. Jame yra įvairus kavinių pasirinkimas, „Family Mart“ parduotuvė (15 proc.% Visos pirkimo kainos), kopijavimo centras ir visą parą veikiantis bankomatas („FarEastern“ tarptautinis bankas ir „Chunghwa Post“). Ši sritis sukuria nedidelį, tačiau patogų gyvenimo centrą.

Mes ne tik garantuojame studentų sėkmę savo akademikams, bet ir organizuojame įvairiausių užsiėmimų ir švenčių, skirtų rezidencijai, pavyzdžiui, „Duonos festivalis“, lauko šokių vakarėliai, žiemos saulėgrįža, kalėdinės šventės, nemokama vėlyvo vakaro šventė laikotarpio viduryje. savaitę ir dar daugybę kitų. Socialinės progos ir brolybė / seserys tikrai paįvairins jūsų patirtį.

Residential Area

Biblioteka

„YZU“ biblioteka, būdama apdovanota „Architektų žurnalo apdovanojimais“ ir „Išskirtinio Tolimųjų Rytų architektūrinio dizaino apdovanojimais“, yra labai mylima studentų už skaitytojams patogią aplinkos dizainą. Tai gerai žinoma atrakcija miesteliu ir taip pat buvo populiari daugybės dramų, reklamų ir muzikinių vaizdo įrašų filmavimo vieta. Bibliotekoje yra daugiau nei 300 000 kolekcijų ir daugybė mokymosi sričių, kuriose integruotos daugialypės terpės garso ir vaizdo funkcijos. Bibliotekoje taip pat teikiamos tarpbibliotekinio bendradarbiavimo paslaugos, leidžiančios fakulteto nariams ir studentams įeiti ir skolintis knygas iš už universiteto ribų veikiančių padalinių ir institutų.

Library

Mandarinų kinų kampelis ir TOCFL paruošimo klasė

Tarptautiniai studentai yra laukiami pasivaikščioti ir pabendrauti su mokytojais ir vietos studentais. Turėdami skirtingas kiekvieno užsiėmimo temas, tarptautiniai studentai įgyja daugiau informacijos apie Taivaną ir Kinijos kultūrą, kuri nėra dėstoma klasėse, tuo pačiu tobulinant mandarinų kinų kalbos klausymo ir kalbėjimo įgūdžius. YZU taip pat turi nemokamą kinų kalbos kaip užsienio kalbos testą (TOCFL), skirtą tarptautiniams studentams. Tai gali supažindinti juos su testo struktūra, duoti patarimų, kaip vertinti TOCFL, ir sustiprinantį bendrą jų kinų mandarinų kalbos sugebėjimą.

TAIKYTI DABAR -

Paraiškos teikimo laikotarpis: 2020 m. Kovo 1 d. – balandžio 15 d

Vietos

Taojuanas

Address
YZU, Building 7
Taojuanas, Taivanio miestas, Taivanas