Institute of Accountancy Arusha

Įvadas

Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba Institutas apskaitos Arusha siūlo magistro laipsnius Arusha ir Dar es Salaam, Tanzanija, skaičių per savo strategine partnere "Coventry universiteto Jungtinėje Karalystėje.

Teikiama švietimo Koventris universitetas kartu su apskaitos Arusha instituto eina ilgą kelią į įsitikinkite, kad mūsų absolventai turi įgūdžių ir žinių, kurių jiems reikia, kad pasiektų savo tikslus. Studentai turi geriausią įmanomą patirtį, ir studentai apskaitos instituto gauna tokį patį aukštos kokybės išsilavinimą, kuris būtų naudingas visiems "Coventry universiteto absolventai.

Apskaitos Arusha institutas (IAA) turi tris miesteliai: pagrindinis Campus yra Arusha, kita Dar es Salaam, ir mes taip pat turime Campus Babatis. Magistrantūros programos yra siūlomi Arusha ir Dar Es Salaam miesteliai: jie siūlomi vakare, kad būtų lengviau tiems, kurie dirba per dieną.

IAA Aruša Campus yra Njiro Hill, vos keli kilometrai nuo Arušos miesto centro, ir šeimininkai būstinę ir ultra-moderni bibliotekos pastatas, kartu su paskaita teatrų klasės salėse, auditorijose skaičiaus ir kompiuterių laboratorijoje, visi stiprinti ir remti savo gyvenimą. Yra ribotas skaičius bendrabučių tiek bakalauro ir magistro studentams, jei jie nori kreiptis.

Koventris universitetas turi senas tradicijas, kaip aukštojo mokslo paslaugų teikėjas. Jis gali atsekti savo šaknis kiek atgal kaip Coventry dizaino kolegijos 1843 m. Šiandien Koventris universitetas yra orientuotas į ateitį, modernus universitetas su didžiuotis paveldo kaip aukštos kokybės švietimo teikėjo ir Multidisciplininio tyrimų Harbinger.

Universitetas sukūrė akademinį buvimą regioniniu, nacionaliniu ir tarptautiniu mastu ir labai rūpinasi teikiant palankią aplinką visiems savo studentams.

Vietos

Aruša

Address
Njiro Hill,
Arusha

Aruša, Arušos regionas, Tanzanija

Dar es Salaam

Address
Dar es Salaam, Dar es Salaam, Tanzanija

Tanzanija internete

Address
Babati, Tanzania
Tanzanija internete, Tanzanija

Programos