ST AUGUSTINE UNIVERSITY OF TANZANIA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kai Tanzanijos katalikų vyskupai nusprendė išplėsti Bažnyčios tarnybą prie aukštojo išsilavinimo, jie numatė mokymą, kuris suteiktų akademinių ir profesinių įgūdžių, taip pat įtvirtintų pilietinio ir socialinio ugdymo vertybes, tokias kaip tautinio tapatumo įgijimas, kultūros normos , Politinis augimas ir atsakinga pilietiškumas. Taigi bažnyčios vizija yra visumos žmogaus raida ir pagarba žmogaus orumui.

Jei turite aukštą akademinį potencialą ir ieškote aukštąjį universitetą su tarptautiniu etnosu ir gyvybingu bendruomene, tada Stan Augustino universitetas Tanzanijoje yra idealus pasirinkimas.

Universitete yra daug specialių funkcijų, kurios derina tam, kad suteiktų jai skiriamąjį požymį:

  • Turėdamas apie 7 077 studentus, 28 paskaitų teatrus ir Mario Mgulunde mokymosi išteklių centrą, universitetas užtikrina, kad jo nariai galėtų dalytis mokymosi priemonėmis intymioje ir draugiškoje bendruomenės atmosferoje.
  • St Augustino universitetas turi daugiausiai patyrusių ir labai įsitraukusių akademinių ir administracinių darbuotojų, priklausančių studentų dydžiui.
  • Vyrai ir moterys atvyksta į Tanzanijos St Augustino universitetą iš viso pasaulio ir iš įvairių įvairias sritis. Yra vieni ar du ar tris ar ketverius metus dėstomi kursai ir tuos, kurie verčia mokslinius tyrimus Laipsniai.
  • Studentai SAUT mokosi vienodomis sąlygomis. Tai leidžia laisvą žinių ir patirties srautą, kurį bet kuris absolventas turėtų pagrįstai tikėtis iš akademinės bendruomenės, tokios kaip SAUT.

Vietos

Mwanza

Address
Saint Augustine University Of Tanzania
PO Box 307

Mwanza, Mwanzos regionas, Tanzanija