Oficialus aprašymas

Dean's Message

„Dėkojame už susidomėjimą mūsų institucija ir sveikiname Viduržemio jūros verslo mokyklą.

MSB vizija - būti pavyzdžiu Tuniso ir už jos ribų. Mūsų griežtos programos sujungia naujoviškus mokymo metodus su naujausiais valdymo pasiekimais, rengia vadovus ir vadovus, kad verslo bendruomenei suteiktų veiksmingą ir tvarią vertę.

Mūsų programos pasižymi išskirtiniu fakulteto, personalo ir studentų tinklu, kuris kartu su daugiakultūrėmis aplinkybėmis su intelektiniu gyvybingumu, panašiu į geriausių aukštojo mokslo institucijų pasaulį.

Be tarptautinio pripažinimo, kurį pripažino dvi prestižinės tarptautinės akreditacijos įstaigos (AMBA ir EFMD-EPAS), daug mūsų konferencijose, seminaruose ir mokymo programose, organizuotose mūsų institucijoje, sukuria MSB centrą tyrėjų, verslininkų ir politikos formuotojų sąveikai dėl dabartinės ekonominės veiklos. , socialiniais ir politiniais klausimais.

Jei nuspręsite pradėti gyventi besikeičiančią patirtį ir prisijungti prie daugiau nei tūkstantį išskirtinių absolventų, siekiančių skirtumo regione ir už jo ribų, MSB programos yra skirtos jums. "

Leila Triki, Ph.D.

Dekanas, Viduržemio jūros verslo mokykla112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Istorija

2002 m. SMU pasisekė turėti savo steigėjų paramą, į kurią įskaičiuotos įmonės, verslo lyderiai, profesionalai ir mokslininkai. Ši pradinė SMU komanda įsteigė MBA programą, kurią prižiūrėjo Pr. Mahmoud Triki. Prisijungimas prie jo buvo komanda, kurioje dalyvavo dr. Taoufik Jelassi ir Nabil Triki, tada „Boston Consulting Group“ Paryžiaus strategijos konsultantas.

Įgyvendinus programą, komanda išplėtė savo veiklą, įtraukdama Neilą Gharsallahą, Stanfordo alumną, valdančią VN; IT inžinieriai Haythem Abdelkafi ir Nadhir Douma, be George'o Vašingtono universiteto Hala Ammar magistro.

Šiandien SMU skaičiuoja daugiau kaip 60 darbuotojų, daugiau nei 30 dieninių fakultetų ir apie 1200 studentų.112144_pexels-photo-1181622.jpeg

MSB misija

  • Siūlyti pasaulinį švietimą kuriant ir skleidžiant žinias, susijusias su verslo aplinka.
  • Kokybės, verslumo, inovacijų ir atsakingo vadovavimo skatinimas.

MSB vizija

  • Padaryti mūsų universitetui demonstraciją ir įkvėpimą universitetų sistemai Tunise ir už jos ribų: regioninis kompetencijos centras

MSB reikšmės

  • Kompetencija
  • Vadovavimas
  • Naujovės
  • Pasitikėjimas112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

Akreditacija

Nacionalinė akreditacija

Visos MSB programos yra patvirtintos Aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų, informacinių ir ryšių technologijų ministerijoje.

Misijos tarptautiniai akreditacijos

„MSB“ mes siekiame ne tik nacionalinės akreditacijos, bet ir siekti, kad regione būtų nuoroda, be to, galime sulaikyti ir AMBA, ir EPAS akreditacijas.

AMBA akreditacija

MSB didžiuojasi, kad: vienintelis magistro verslo vadybos (MBM) programa Afrikoje, akredituotas Londono MBA asociacijos (AMBA, Londonas).

Vienintelis verslo administravimo magistras (EMBA) programa Tunise ir tarp nedaugelio AFRICA akredituotų Londono MBA asociacijos (AMBA, Londonas).

EPAS akreditacija

MSB didžiuojasi, kad: vienintelė bakalauro programa (licencija) Tunise, akredituota EPAS, antrasis Šiaurės Afrikoje ir trečiasis Afrikoje.

* Europos programų akreditavimo sistemos (EPAS) programa, kuria siekiama įvertinti valdymo programų ir diplomų kokybę. EPAS yra Europos valdymo plėtros fondo (EFMD), tarptautinės organizacijos, įsikūrusios Briuselyje, dalis.

CFA institutas® Narystė

MSB MBM

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

South Mediterranean University

MSB „MSB“ siekia ambicingų šviežių absolventų ar jaunų specialistų, turinčių skirtingų akademinių studijų pakopų bakalauro laipsnį, siekiančius patekti į aukštas vadovų p ... [+]

Dekano pranešimas

„XXI a. Vadybininkas turi turėti gerą supratimą apie šiandienos verslo klausimus, visapusišką vadovavimo įgūdžių valdymą ir strateginį mąstymą. Būtent šiame kontekste sukūrėme ir tobulinome savo programas. MSB rengia vizualius vadovus, galinčius numatyti pokyčius ir pasinaudoti naujomis skaitmeninės ekonomikos teikiamomis galimybėmis ir globalizacijos iššūkiais.

Jei nuspręsite prisijungti prie mūsų programų, pradėsite unikalią ir skatinančią mokymosi patirtį. Mūsų fakulteto ir įrenginių kokybė, mūsų programų pritaikomumas darbdavių poreikiams ir mūsų darbuotojų atsidavimas padarys jūsų MSB patyrimą išmintingai investuoti į save, savo šeimą ir jūsų įdarbinančią organizaciją. „... [-]

Tunisas Tunis
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
24 - 30 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Berges du Lac 2
1052 Tunis, Tunis, Tunisas