Oficialus aprašymas

Dėkojame už susidomėjimą mūsų institucija ir sveikiname Viduržemio jūros verslo mokyklą.

South Mediterranean University vizija - būti pavyzdžiu Tuniso ir už jos ribų. Mūsų griežtos programos sujungia naujoviškus mokymo metodus su naujausiais valdymo pasiekimais, rengia vadovus ir vadovus, kad verslo bendruomenei suteiktų veiksmingą ir tvarią vertę.

Mūsų programos pasižymi išskirtiniu fakulteto, personalo ir studentų tinklu, kuris kartu su daugiakultūrėmis aplinkybėmis su intelektiniu gyvybingumu, panašiu į geriausių aukštojo mokslo institucijų pasaulį.

Be tarptautinio pripažinimo, kurį pripažino dvi prestižinės tarptautinės akreditacijos įstaigos (AMBA ir EFMD-EPAS), daug mūsų konferencijose, seminaruose ir mokymo programose, organizuotose mūsų institucijoje, sukuria MSB centrą tyrėjų, verslininkų ir politikos formuotojų sąveikai dėl dabartinės ekonominės veiklos. , socialiniais ir politiniais klausimais.

Jei nuspręsite pradėti gyventi besikeičiančią patirtį ir prisijungti prie daugiau kaip tūkstantį išskirtinių absolventų, siekiančių skirtumo regione ir už jo ribų, MSB programos yra skirtos jums.


112142_pexels-photo-1595391.jpeg

Istorija

2002 m. SMU pasisekė turėti savo steigėjų paramą, į kurią įskaičiuotos įmonės, verslo lyderiai, profesionalai ir mokslininkai. Ši pradinė SMU komanda įsteigė MBA programą, kurią prižiūrėjo Pr. Mahmoud Triki. Prisijungimas prie jo buvo komanda, kurioje dalyvavo dr. Taoufik Jelassi ir Nabil Triki, tada „Boston Consulting Group“ Paryžiaus strategijos konsultantas.

Įgyvendinus programą, komanda išplėtė savo veiklą, įtraukdama Neilą Gharsallahą, Stanfordo alumną, valdančią VN; IT inžinieriai Haythem Abdelkafi ir Nadhir Douma, be George'o Vašingtono universiteto Hala Ammar magistro.

Šiandien SMU skaičiuoja daugiau kaip 60 darbuotojų, daugiau nei 30 dieninių fakultetų ir apie 1200 studentų.

112144_pexels-photo-1181622.jpeg

MSB misija

  • Siūlyti pasaulinį švietimą kuriant ir skleidžiant žinias, susijusias su verslo aplinka.
  • Kokybės, verslumo, inovacijų ir atsakingo vadovavimo skatinimas.

MSB vizija

  • Padaryti mūsų universitetui demonstraciją ir įkvėpimą universitetų sistemai Tunise ir už jos ribų: regioninis kompetencijos centras

MSB reikšmės

  • Kompetencija
  • Vadovavimas
  • Naujovės
  • Pasitikėjimas

112143_people-woman-coffee-meeting.jpg

Akreditacija

Nacionalinė akreditacija

Visos MSB programos yra patvirtintos Aukštojo mokslo, mokslinių tyrimų, informacinių ir ryšių technologijų ministerijoje.

Misijos tarptautiniai akreditacijos

„MSB“ mes siekiame ne tik nacionalinės akreditacijos, bet ir siekti, kad regione būtų nuoroda, be to, galime sulaikyti ir AMBA, ir EPAS akreditacijas.

AMBA akreditacija

MSB didžiuojasi, kad: vienintelis magistro verslo vadybos (MBM) programa Afrikoje, akredituotas Londono MBA asociacijos (AMBA, Londonas).

Vienintelis verslo administravimo magistras (EMBA) programa Tunise ir tarp nedaugelio AFRICA akredituotų Londono MBA asociacijos (AMBA, Londonas).

EPAS akreditacija

MSB didžiuojasi, kad: vienintelė bakalauro programa (licencija) Tunise, akredituota EPAS, antrasis Šiaurės Afrikoje ir trečiasis Afrikoje.

* Europos programų akreditavimo sistemos (EPAS) programa, kuria siekiama įvertinti valdymo programų ir diplomų kokybę. EPAS yra Europos valdymo plėtros fondo (EFMD), tarptautinės organizacijos, įsikūrusios Briuselyje, dalis.

CFA institutas® Narystė

MSB MBM

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

South Mediterranean University

Mūsų MBM programa MSB programoje siekia ambicingų šviežių absolventų arba jaunų specialistų, turinčių skirtingų akademinių studijų pakopų bakalauro laipsnį, siekiantiems ... [+]

Tarptautiniu mastu akredituoti pasaulinės karjeros meistrai

Verslo vadybos magistrai (MBM) MSB pritraukia ambicingus šviežius absolventus arba jaunus specialistus, turinčius skirtingų akademinių studijų pakopų bakalauro laipsnį, siekiančius patekti į aukštas vadovų pareigas.

„Financial Times“ minimas MSB kaip verslo mokyklos modelis Afrikoje90% profesorių, turinčių žinomų universitetų doktorantūrą80% * Absolventai samdomi per 6 mėnesius16% * Pradėjo savo verslą (baigus studijas)Specializacijos:RinkodaraĮmonių finansaiBIG DATAŽmogiškųjų išteklių valdymasTiekimo grandinė

Kodėl MBM Viduržemio jūros verslo mokykloje?Tarptautiniu mastu akredituota: vienintelis MBM Afrikoje, akredituotas Londono AMBADu formatai: Pilnas laikas šviežioms absolventams arba ne visą darbo dieną dirbantiems specialistamsNuo pirmadienio iki penktadienio 20 valandų per savaitęDu kartus per savaitę nuo 6:30 iki 9:30 valInovatyvus Mokoma anglų kalba: Aukštos kvalifikacijos tarptautiniu mastuMokymo metodai: palankių įgūdžių kūrimasMokymosi aplinkos skatinimas: moderniausios patalpos, kiekvienam studentui skirtas patarėjasInovacijų laboratorija: fizinė erdvė, skirta kūrybiškumui, problemų sprendimui ir eksperimentavimui, siekiant padėti visiems verslininkams rasti, išbandyti ir realizuoti naujoviškas idėjasTarptautinės galimybės: galimybė startuoti MSB ir tęsti EADA dvigubą magistro laipsnį, Barseloną ir (arba) pasinaudoti mainų programomis su aukščiausio lygio universitetaisMūsų MBM iš pirmo žvilgsnio... [-]
Tunisas Tunis
Registracija galima
Dieninės
Ištęstinės
24 - 30 mėnesių
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Berges du Lac 2
1052 Tunis, Tunis, Tunisas