Koc University - Istanbul Turkey

Įvadas

Oficialus aprašymas

Su savo stiprią akademinę struktūrą, mokslinių tyrimų galimybes, tarptautinius pasiekimus, ryškią socialinę aplinką ir platų darbo galimybių spektrą baigiantis, Koç universitetas aiškiai pritraukia geriausių studentų Turkijoje ir užsienyje dėmesį. Koç universiteto įsipareigojimas siekti meistriškumo ir gerai aprūpintos programos taip pat pritraukia prestižinius tarptautinius akademikus iš aukščiausio lygio JAV, Jungtinės Karalystės ir ES universitetų.

2018-1919 m. Koç universitetas yra pirmasis Turkijoje, 13-oji Times Higher Education BRICS reitinge ir 50 geriausių jaunų universitetų visame pasaulyje .

Pabrėžia

 • Mažas studentų ir dėstytojų santykis (nuo 11 iki 1)
 • Visos programos dėstomos anglų kalba (išskyrus slaugos ir teisės)
 • Fakultetas turi pažangių laipsnių iš Ivy League JAV universitetų ir aukščiausio lygio Europos institucijų
 • 194 mokslinių tyrimų laboratorijos su naujausia įranga ir ištekliais
 • 22 mokslinių tyrimų centrai, 5 mokslinių tyrimų ir švietimo forumai
 • Daugiau nei 200 tarptautinių aukščiausio rango partnerių visame pasaulyje studentų mainams ir bendradarbiavimui mokslinių tyrimų srityje
 • Tarp trijų didžiausių Turkijos universitetų leidinių kiekvienam fakultetui ir citatos įrašui
 • 164 išorės finansuojami vykdomi mokslinių tyrimų projektai, kurių vertė siekia 50 milijonų JAV dolerių
 • Sėkmingiausia Turkijos aukštojo mokslo įstaiga, teikianti pasiūlymus dėl EMTT dotacijų, priimdama 14 iš 16 aktyvių projektų Turkijoje
 • 16 iš 90 Turkijos mokslų akademijos narių yra iš Koç universiteto
 • Stipendijos teikiamos aukštos kvalifikacijos tarptautiniams studentams
 • Koç universitetas yra pripažintas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu savo akreditacijoms ir narystei. Jos verslo mokykla yra vienintelė EQUIS ir AMBA akredituota verslo mokykla Turkijoje

Mokslinių tyrimų galimybės su aukščiausio lygio fakultetu

Koç universiteto magistrantūros programose yra galingas mokslinių tyrimų komponentas, susiliečiantis su geresniais akademikais, turinčiais reikiamą mokslinių tyrimų patirtį. Panašiai bakalauro studentai dirba kartu su fakulteto nariais mokslinių tyrimų projektuose. Šios mokslinių tyrimų veiklos skatina jų kūrybiškumą ir aštrumą moksliniams tyrimams.

Koç universiteto mokslinių tyrimų centrai, atliekantys mokslinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus, siūlydami įvairių sričių politiką ir skleidžiant akademines žinias socialinėse, ekonominėse ir teisinėse srityse, yra unikalus galingas institucijos dėmesys moksliniams tyrimams.

Stipendijos tarptautiniams studentams

Koç universitetas remia naujos kartos tyrinėtojus su visomis stipendijomis doktorantūros studijoms. programos ir dalinės arba visiškos stipendijos magistrantūros programoms visiems priimamiems kandidatams, tiek vidaus, tiek tarptautiniams.

Tarptautiniams bakalauro studijų kandidatams taip pat skiriama vis daugiau konkrečiai šaliai būdingų ir nuopelnais pagrįstų stipendijų.

Alumni sėkmės istorijos

Koç universiteto absolventai sėkmingai sėkmingai dirba įvairiose nacionalinėse ir tarptautinėse įmonėse, arba siekia aukštesnių postdoktorantūros pozicijų ir laipsnių aukščiausiuose pasaulio universitetuose, pavyzdžiui, Harvardo, Yalės, Prinstono, Džordžijos technikos, Stanfordo, MIT, Imperatorių kolegijose ir kt.

dh
Koç universiteto stiprius akademinius pasiūlymus dar labiau sustiprina ryški socialinė aplinka ir dinamiškas universiteto gyvenimas, įskaitant nuolatinę socialinę veiklą, studentų klubus, sporto komandas ir savanoriškas organizacijas.

Universiteto gyvenimas universitete suteikia gyvą aplinką, kurioje gausu socialinių ir kultūrinių veiklų. Klasėse ir laboratorijose įrengtos naujausios technologinės infrastruktūros ir paramos sistemos. Be to, puikūs sportiniai ir rekreaciniai patogumai yra prieinami visiems Koç universiteto šeimos nariams.

Mokslinių tyrimų galimybės

KOC UNIVERSITY “ mokslinių tyrimų misija - prisidėti prie visuotinės žinios ir įtakos intelektinės, technologinės, ekonominės ir socialinės raidos pasauliniu mastu. Fakulteto nariai prisideda prie savo sričių tiek individualiai, tiek strategiškai suprojektuotose tarpdisciplininėse komandose. KOC UNIVERSITY mokslinių tyrimų centrai, atliekantys mokslinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus, siūlydami įvairiose srityse politiką ir skleidžiant akademines žinias socialinėse, ekonominėse ir teisinėse srityse, yra unikalus galingas institucijos dėmesys moksliniams tyrimams.

Bakalauro studentai dirba kartu su dėstytojais mokslinių tyrimų projektuose. Šios mokslinių tyrimų veiklos skatina jų kūrybiškumą ir aštrumą moksliniams tyrimams. Panašiai KOC UNIVERSITY absolventų programose yra galingas mokslinių tyrimų komponentas, susiliečiantis su geresniais akademikais, turinčiais reikiamą mokslinių tyrimų patirtį.

Žinodamas vis labiau globalizuotą rinką ir būdingą internacionalizacijos vertę, Koç universitetas mano, kad reikšmingo tarptautinio buvimo pagrindas yra būtinybė XXI amžiuje. Taigi, universiteto vertybės ir aktyviai siekia įvairaus universiteto, kur skirtingos mintys, kultūros, vertybės ir asmenybės ne tik egzistuoja, bet ir tarpusavyje prisideda prie individo ir kolektyvo plėtros. Koç universitetas vertina ir aktyviai siekia įvairaus universiteto, kur skirtingos mintys, kultūros, vertybės ir asmenybės ne tik egzistuoja, bet ir tarpusavyje prisideda prie individo ir kolektyvo plėtros.

Tarptautiniai studentų priėmimai

Studentai, norintys dalyvauti kaip tarptautiniai bakalauro ar magistrantūros studentai, turi turėti ne Turkijos valstybės pilietybę (taip pat gali būti piliečiai be pilietybės ir pabėgėliai). Pareiškėjai turi būti sėkmingai baigę vidurinį išsilavinimą Turkijoje arba mokykloje, kuri yra lygiavertė Turkijos vidurinei mokyklai, arba jie turi būti paskutiniais vidurinio ugdymo metais. Išsamią informaciją rasite apsilankę https://international.ku.edu.tr/ er

 • Visos programos dėstomos anglų kalba (išskyrus slaugos programą ir kai kuriuos teisės kursus)
 • 25% absolventų yra intalt = „ernational“, atstovaujantys ovalt = „50“ šalių
 • Pilna vizų ir imigracijos parama yra „ne tik nacionalinio bendruomenės biuro (ICO), bet ir socialinės bei kalbinės integracijos veikla“.
 • Moksliniai tyrimai, mokymas ir karantalė = "gebėjimų ugdymo programos ir veikla offalt =", kurią sudaro specializuotos paramos grupės.

Norite aplankyti mus už sumaltą = "er?

Undalt = "visi bakalauro ir absolventai iš visų ovaltų =" pasaulis praleidžia laiką mūsų universitetui evalt = "ery summalt =" tyrinėja, specializuotus akademinius kursus ar projektus. Jei esate nepakankamas studentas ir norėtumėte išreikšti = "erience mūsų akademinį ir mokslinių tyrimų meistriškumą už sumaltą =" er su nemokamu apgyvendinimu, patikrinkite mūsų Undalt = "ergraduate Summalt =" er mokslinių tyrimų programą kusrp.ku.edu .tr.

Whalt = "Tai yra mūsų universitetas?

Sarıyalt = "er, Istanbul, Koç Univalt =" kalvose yra dvidešimt minučių nuo Juodosios jūros paplūdimių, apsuptų žavingų kaimų ir gamtinių kraštovaizdžių, ir prijungtas prie miesto centalo = "er per patogias transportavimo galimybes. . Koç Univalt = "ersity turi keturias othalt =" er campus vietas: Vakarų miesteliu, Nişantaşı Campus, RCAC Beyoğlu ir İstinye Campus. Sveiki atvykę į Koc Univalt = "ersity! qw

Vietos

Stambulas

Koc University

Address
Koc University Rumeli Feneri Yolu, Sariyer 34450
34450 Stambulas, Stambulas, Turkija
Interneto svetainė
Telefonas
+90 212 338 1000