Koc University - Istanbul Turkey

Įvadas

Oficialus aprašymas

Avinas universitetas buvo įkurta 1993 metais kaip ne pelno privataus universiteto Stambule, Turkijoje. Nuo pat įkūrimo Avinas universitetas tapo vienu iš pirmaujančių universitetų Turkijoje, išsiskiria ryškių indėlį į švietimo, žinių ir paslaugų fasadams tiek šalyje, tiek už jos ribų.

Principas misija Koç universiteto ugdyti Turkijos labiausiai kompetentingas absolventus, suaugusieji gerai suapvalinti, kurie tarptautiniu kvalifikacijos; kas gali mąstyti kūrybiškai, savarankiškai ir objektyviai; ir kurie yra įsitikinę, lyderiai. Kartu, moksliniai tyrimai atliekami Koç universiteto prisideda prie mokslo plėtros tarptautiniu mastu ir palaiko technologinį, ekonominį ir socialinį vystymąsi. Avinas universitetas nuosekliai siekia tobulinti žinias per savo pastangas ir tarnauti Turkija ir žmoniją kaip institucinės kompetencijos modelį.

DH

Avinas universitetas remia iš tarptautiniu mastu pripažintų Vehbi Koç fondo lėšų. 2009, 22 Carnegie organizacijos įskaitanat gerbiami užsienio politikos ekspertų grupe, Carnegie fondo už tarptautinę taikos kolektyviai apdovanotas KOC šeima "Carnegie medaliu filantropijos." Visuotinai pripažintas kaip labiausiai prestižinių pripažinimo filantropijos kompetencijos pasaulyje, medalis laikomas lygiaverčiu Nobelio premijos filantropijos.

Vehbi Avinas turėjo aistringą įsipareigojimą jaunimui auklėti. Jo žodžiais tariant, "Jei pažvelgsime aplink mus šiandien matome, kad šalys šiuolaikiniame pasaulyje daro sparčia pažanga visose mokslo srityse ir yra lenktynių į naujų atradimų kosminėje erdvėje. Kad mums atotrūkį ir rengiantis ateityje, turime šviesti mūsų jaunus žmones kuo geriau. "Todėl, Avinas universitetas siekia būti kompetencijos centras, vienas, kad pavyksta teikti pasaulinio lygio išsilavinimą savo studentams, kuriant naujas žinias per savo fakulteto mokslinių tyrimų, taikant įgytas žinias visuomenės labui, ir aprūpinti savo studentus su aukščiausius prasme etikos, socialinės atsakomybės ir gero pilietybę.

Per dvidešimt metų nuo jos įkūrimo, Avinas universitetas tapo vienu iš pirmaujančių universitetų Turkijoje, išsiskiria ryškių indėlį į švietimo, žinių ir paslaugų fasadams tiek šalyje, tiek už jos ribų. Su kolegijų socialinių ir humanitarinių mokslų, administravimo mokslų ir ekonomikos, mokslo, inžinerijos, teisės, Slaugos ir medicinos Avinas Universitetas siūlo 22 bakalauro, 32 magistro ir 18 doktorantūros programas.

Per Koc universiteto laisvųjų menų įkvėpė pedagogikos ir gausybė užklasinę sodrinimo galimybes, studentai įgyja intelektinės drąsos paklausti ir klausimą kuriant simbolis reikia tarnauti kaip saugotojai demokratinių vertybių ir laisvės. Vadovaujasi aukščiausio lygio akademinio ir tarpasmeninio vystymo institucija kartu perteikia kritinį mąstymą būtina analizuoti žinias, kūrybiškumą ugdyti ir pranokti šias žinias ir mokymosi visą gyvenimą smalsumą. Universiteto dėstytojai sudaro Turkijos labiausiai pripažintų vyresniųjų tyrėjų ir doktorantų s iš elito tyrimų institucijų visame pasaulyje. Dauguma mūsų dieninio fakulteto nariai turi daktaro laipsnį iš viršaus pakopos universitetų pasaulyje.

SD

Koc universiteto stiprių akademinių aukos dar sustiprino ryškus socialinės aplinkos ir dinamiška universiteto gyvenime, įskaitant reguliarų socialinės veiklos, studentų klubai, Sporto komandų ir savanoriškų organizacijų. Su bendrabučiu gyvenimas Universitetas siūlo gyvą aplinką su socialinių ir kultūrinės veiklos gausa. Klasės ir laboratorijos yra įrengta su naujausiais technologiniais infrastruktūros ir paramos sistemas. Be to, puikus atletiškas ir pramogos yra prieinami visiems Avinas universiteto šeimos nariams.

Mokslinių tyrimų galimybes

Koc universiteto tyrimų misija yra prisidėti prie visuotinės organo žinias ir daryti įtaką intelektinės, technologinius, ekonominius ir socialinius pokyčius pasauliniu mastu. Fakulteto nariai prisideda prie savo srities tiek atskirai, tiek strategiškai, skirtas tarpdalykinį komandų.

Atliekant mokslinius ir taikomuosius tyrimus, siūlant politiką įvairiose arenose ir skleisti mokslo žinias socialinių, ekonominių ir teisinių srityse, Koc universiteto mokslinių tyrimų centrai yra unikaliai galingas aspektas institucijos dėmesį skiriant tyrimams. Pagrindinių studijų studentai dirba kartu su fakulteto nariai apie mokslinių tyrimų projektus. Šie mokslinių tyrimų veikla padidinti savo kūrybingumą ir aštrus tyrimus. Be to, Koc universiteto Absolventų programos galingą mokslinių tyrimų sudedamoji dalis, susipynę aukščiausios akademikai su reikalingą mokslinių tyrimų patirtį.

Tarptautiniai programos

Ištikima vis labiau globalizuotoje rinkoje ir būdingo vertės internacionalizacijos Avinas universiteto mano, kad pastebimas tarptautinės pajėgos pagrindą būti 21 amžiaus būtinybė. Taigi, universitetų vertybės ir aktyviai vykdo įvairią miesteliu, kai skirtingos mintys, kultūros, vertybių ir asmenybės, ne tik egzistuoti, bet ir abipusiai prisidėti prie individo ir kolektyvo plėtra.

Avinas universitetas vertės ir aktyviai vykdo įvairią miesteliu, kai skirtingos mintys, kultūros, vertybių ir asmenybės, ne tik egzistuoti, bet ir abipusiai prisidėti prie individo ir kolektyvo plėtra.

Studentai, kurie nori taikyti Užsienio studentai turi eiti kita nei Turkijoje šalies pilietybę (taip pat gali kreiptis piliečiai be pilietybės ir pabėgėliams skaičiavimas). Pareiškėjai turi būti sėkmingai baigę vidurinį išsilavinimą Turkijoje ar ne mokykloje, prilygstančią Turkijos vidurinę mokyklą, ar jie turi dabar būti paskutinių metų vidurinį išsilavinimą.

ER
  • Visos programos yra dėstomi anglų kalba (išskyrus slaugos programos ir kai kurie įstatymo kursai)
<li>25% studij&#371; student&#371; yra tarptautin&#279;, atstovaujan&#269;i&#371; daugiau nei 50 &scaron;ali&#371;</li> <li>Daugiau nei 200 pasaulinio masto partneriai absolventas main&#371; galimybes</li> <li>Kuriomis leista daktaro studentams, kurie nori toliau tobulinti savo angl&#371; kalbos &#303;g&#363;d&#382;ius, o toliau savo mokslini&#371; tyrim&#371;, GPP (absolventas kalbos programa) suteikia Angl&#371; mokymus nuo j&#371; pirmaisiais metais.</li> <li>Visas viz&#371; ir imigracijos teikiam&#261; param&#261; tarptautin&#279;s bendruomen&#279;s tarnybos (ICO), taip pat socialini&#371; ir kalbos integracijos veikl&#261;</li> <li>Moksliniai tyrimai, mokymas ir karjeros kvalifikacijos k&#279;limo program&#371; ir si&#363;lom&#371; specializuot&#371; paramos grupes veikla.</li>

Norite aplankyti mus vasaros?

Studijų studentai iš viso pasaulio praleisti laiką mūsų miesteliu kiekvieną vasarą daro tyrimus, atsižvelgiant specializuotas akademines kursus ar projektus. Jei esate bakalauro studentė ir norėčiau patirti mūsų akademinėje ir mokslinių tyrimų kompetencijos vasaros su nemokamu apgyvendinimu, patikrinkite mūsų Bakalauro vasaros tyrimų programą.

Įsikūręs Sariyer, Stambulas kalvų, Avinas universitetas yra dvidešimt minučių nuo Juodosios jūros paplūdimiai, apsupti žavingų kaimelių bei gamtos kraštovaizdžių, ir prijungtas prie miesto centro per Patogus susisiekimas variantų gausa. Avinas universitetas turi keturis kitus miesteliu vietose: Vakarų miesteliu, Nisantasi miesteliu, RCAC Beyoglu ir İstinye miesteliu.

Sveiki Koc universiteto!

QW
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Health MSc » Matyti Health Bakalauras » Matyti Summer courses » Matyti Verslo administravimo bakalauro studijos » Matyti Humanitarinių mokslų bakalauro studijos » Matyti Vienerių metų MBA studijos » Matyti Law Doktorantūra (Phd) » Matyti Doktorantūra » Matyti Law LLM » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Tarptautinio valdymo magistras (CEMS MIM)

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 12 mėnesių September 2018 Turkija Istanbul

CEMS magistro tarptautinė vadybos programa (CEMS MIM) yra skirta studentams, suinteresuotiems pradėti karjerą tarptautinėse kompanijose. CEMS yra pasirengimo narystei laipsnis, pagal kurį pripažįstami nauji absolventai ir kandidatai, turintys mažiau nei 2 metų profesinę patirtį. Studentai turėtų praleisti vieną semestrą užsienyje, po kurio vyks tarptautinė stažuotė. [+]

Tarptautinio valdymo magistras (CEMS MIM)

Įkurta 1988 m., "CEMS MIM" yra vienintelis pasaulyje pasaulyje pirmaujantis vadybos magistras (FT 2005-2012):

29 valstybių narių mokyklos;Daugiau nei 71 tarptautinių korporacijų partnerių;4 socialiniai partneriai (nevyriausybinės organizacijos);95% CEMS studentų buvo įdarbinti mažiau nei 3 mėnesius po baigimo (2010/11 klasė);1000 studentų iš 65 tautybių (2012/13);7000 absolventų iš 78 tautybių, dirbančių 75 šalyse.

Koç universitetas yra CEMS Aljanso magistro tarptautinės vadybos (MIM) programos Turkijos nacionalinis pagrindinis biuras, kuris suteikia aukščiausioms akademinėms institucijoms, pirmaujančioms tarptautinėms įmonėms ir išskirtinius studentus iš viso pasaulio, siekiant šviesti būsimus pasaulio verslo lyderius.... [-]


[+]

[-]

Magistro medžiagų mokslo ir inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

Technologijų priklauso daugiau ir daugiau atradimą ir naujų medžiagų, kurių ypač pageidaujamas savybes. Be mechaninio stiprumo, įvairių struktūrinių, optinių, elektrinių, magnetinių ir šiluminių savybių [+]

Mgr Medžiagų mokslo ir inžinerijos

Technologijų priklauso daugiau ir daugiau atradimą ir naujų medžiagų, kurių ypač pageidaujamas savybes. Be mechaninio stiprumo, įvairūs struktūriniai, optiniai, elektros, magnetinių ir šiluminių savybių yra reikalaujama iš medžiagų, priklausomai nuo taikymo. Medžiagų mokslo ir inžinerijos srityje tiria įvairių klasių medžiagų -metals, keramikos, polimerų, elektronikos medžiagų, biomaterials- su skirtumu tarp pagrindinės struktūros ir tvarkymo, savybių, ir veiklos medžiagų santykius dėmesio. Suprasti įvairių medžiagų savybes yra pirmasis žingsnis ieškant būdų, kaip pritaikyti šias savybes, kad atitiktų tam tikrą konkretų poreikį ar taikymo, ir sukurti visiškai naujas medžiagas, turinčias ypač pageidaujamas savybes. MS programa Medžiagų mokslo ir inžinerijos Koç universiteto interdisiciplinary programa siekiant suteikti studentams pagrindinių fizinių ir cheminių žinių, reikalingų medžiagų sintezės, struktūros ir nuosavybės apibūdinimo ir perdirbimo tikslą; ir papildyti tai su praktinio laboratorinius patirties.... [-]


Ekonomikos magistras

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2018 Turkija Istanbul

MA Ekonomikos Ne disertacija programos nustato tvirtą pagrindą ekonomikos teorija ir ekonometrija ir teikia specializuotą mokymą įvairiais taikomųjų sričių ekonomika. Programa [+]

Ekonomikos magistras

MA Ekonomikos Ne disertacija programos nustato tvirtą pagrindą ekonomikos teorija ir ekonometrija ir teikia specializuotą mokymą įvairiais taikomųjų sričių ekonomika. Programa yra skirta parengti studentus į karjeros kaip į valdžios, verslo ir nevyriausybinių organizacijų ekonomistas. Jo griežtas požiūris taip pat suteikia puikią pasirengimą doktorantūros Ekonomikos. Mūsų programa užpildo svarbią negaliojančiu šiandienos darbo rinkoje, kurioje specializacija tampa vis svarbesnis ir bakalauro laipsnį dažnai nepakanka. Ekonomika fakulteto Koç universiteto turi tvirtą reputaciją kaip bendraautorių į mokslinių tyrimų sienų Turkijoje ir užsienyje. Neseniai skyrius buvo reitinguojami numeris 1 Turkijoje ir toliau tobulinti savo vietą Europoje ir pasaulyje. Mes tikime, kad Avinas universitetas yra vienas iš geriausių vietų siekti magistro laipsnį ekonomikos srityje.... [-]


Ma tarptautinių santykių

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

[+]

Taikymas

 

[-]

Magistro chemijos ir biologijos inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

Chemijos ir biologijos inžinerijos disciplina, kuri sujungia chemijos ir biologijos molekuliniu lygiu ir naudoja šią plačią pagrindą kartu su inžinerijos pagrindų studijuoti [+]

Mgr chemijos ir biologijos inžinerijos Chemijos ir biologijos inžinerijos disciplina, kuri sujungia chemijos ir biologijos molekuliniu lygiu ir naudoja šią plačią pagrindą kartu su inžinerijos pagrindų mokytis naujų procesų ir produktų sintezę. Mūsų studijų programa chemijos ir biologijos inžinerijos tarpdisciplininis programa, kuri sujungia Chemijos inžinerija pagrindus ir sistemų biologija patenkinti mokslinių tyrimų iššūkius ateityje. Mokslinių tyrimų sritys vietos

Narkotikų atradimas Audinių inžinerija augalų biotechnologijos Baltymų-Baltymų sąveika Baltymų Sofos Process Dynamics, kontrolės ir optimizavimas Procesų sistemų inžinerija Katalizė Superkritiniu skysčiai Sintezė nanostruktūras Kuro elementų ir darnus vystymasis Skaičiuojamoji fluidų dinamika Polimerų mokslo ir inžinerijos Micro-fluidics Biologinis laikrodis Sąveikos tinklai ir Būdai Modeliavimas metalo organinių sistemų, skirtų energijos panaudojimas Molekulinė modeliavimas kristalinių po- ringos membranos dujų skyrium Skaičiuojamoji tyrimai adsorbcijos ir difuzijos porėtos medžiagos Superkritiniu skysčiai ir joniniai skysčiai ... [-]

M.sc. elektros ir elektronikos inžinerijos srityje

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

Protable projektavimo ir eksploatavimo šiuolaikinių pramonės ir paslaugų sistemoms reikia integruoti žmogaus, Medžiagos, įranga ir nansinių išteklių. Pastaraisiais metais ši integracija tapo [+]

M.Sc. Elektros ir elektronikos inžinerija

Protable projektavimo ir eksploatavimo šiuolaikinių pramonės ir paslaugų sistemoms reikia integruoti žmogaus, Medžiagos, įranga ir nansinių išteklių. Pastaraisiais metais ši integracija tapo tighterdue į informacinių technologijų integracijos ir lėmė daugiau sudėtingų sistemų. Pramonės inžinerijos mokslinių tyrimų dėmesys skiriamas kiekybinės analizės, sintezės ir toki~ sudėtingų sistemų. Į aliated fakulteto nariai yra kilę iš Pramonės inžinerijos departamento inžinerijos kolegijos, operacijų ir informacinių sistemų grupės Administracinių mokslų ir Ekonomikos ir kitų susijusių laukų kolegija. Mūsų tyrimų sritys yra įvairios, įskaitant logistikos, tiekimo grandinės valdymo, paslaugų operacijų, gamybos sistemos, atsitiktinių procesų, finansų inžinerija, matematinis programavimas, duomenų gavyba ir bioinformatikos. Programos yra pastatytas ant pagrindinių metodikų operacijų tyrimams ir jų taikymo gamybos, platinimo ir paslaugų pramonės šakose. Absolventai MS programa buvo įvežtos į garbingas Ph.D. programos Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Turkijoje, taip pat įvairios profesinės pozicijas pramonėje nuo 2003 metų. Pirmieji absolventai Ph.D. Programa buvo pagaminti 2009 metais, ir jie vykdo savo akademinę karjerą arba per post-doc programos ar prisijungdamas garbingas universitetus Turkijoje ar užsienyje. Nors mūsų VN programa suteikia tvirtą pagrindą akademinių tyrimų požiūriu Pramonės inžinerijos žinių, taip pat plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius, mūsų daktaras Programa suteikia pažangias švietimo pabrėžiant naujas mokslo žinias atradimą per didelę patirtį mokslinių tyrimų. Tikslas yra gaminti konkurencingas mokslinių tyrimų rezultatus ir ugdyti ateities lyderius profesijos. Programų absolventų galimos galimybės yra įvairios ir apima:... [-]


Magistro Finansų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 12 mėnesių September 2018 Turkija Istanbul + 1 daugiau

"MS in Finance" programa yra skirta patenkinti įvairius viešojo ir privataus sektoriaus finansų specialistų poreikius, kurie nori tęsti savo karjerą, kartu vykdydami pažangias studijas, kurios specializuojasi finansų ekonomikoje. Pagrindinis programos tikslas yra išsamiai pamatyti finansų ekonomiką ir sustiprinti taikomą finansinę analizę bei mokslinių tyrimų įgūdžius, pateikiant naujausias technologijas ir metodus. Be to, programa yra idealus pasirengimas tiems dalyviams, kurie ketina tęsti doktorantūros studijas. finansų laipsnį. [+]

" MS in Finance" programa yra skirta patenkinti įvairius viešojo ir privataus sektoriaus finansų specialistų poreikius, kurie nori tęsti savo karjerą, kartu vykdydami pažangias studijas, kurios specializuojasi finansų ekonomikoje. Pagrindinis programos tikslas yra išsamiai įtvirtinti finansų ekonomiką ir tobulinti taikomą finansinę analizę bei mokslinių tyrimų įgūdžius, pateikiant naujausias technologijas ir metodus. Be to, programa yra idealus pasirengimas tiems dalyviams, kurie ketina tęsti doktorantūros studijas. finansų laipsnį.

Mokymo planas

Studentai pirmą kartą supažindinami su bendra finansinių teorijų ir koncepcijų, susijusių su įmonių finansais, finansų rinkomis ir institucijomis, makroekonomika. Pradinių kursų metu įgytos žinios ir įgūdžiai leidžia išplėtoti diskusijas investicijų, finansinių išvestinių finansinių priemonių, pažangių įmonių finansavimo ir fiksuotų pajamų srityse. Galiausiai, studentai taiko savo bendrąsias žinias apie į konkrečius atvejus orientuotus kursus, tokius kaip banko finansų valdymas, rizikos valdymas arba vertinimas ir įmonių restruktūrizavimas.... [-]


Magistro Pramonės inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

Pelningas projektavimo ir eksploatavimo šiuolaikinių pramoninių sistemų reikalauja integruoti žmogaus, medžiagų, įrangos ir finansinių išteklių. Pastaraisiais metais ši integracija tapo griežtesnė [+]

Mgr Pramonės inžinerijos

Pelningas projektavimo ir eksploatavimo šiuolaikinių pramoninių sistemų reikalauja integruoti žmogaus, medžiagų, įrangos ir finansinių išteklių. Pastaraisiais metais ši integracija tapo griežtesnė dėl informacinių technologijų įtraukimo ir lėmė daugiau sudėtingų sistemų. Pramonės inžinerijos mokslinių tyrimų dėmesys skiriamas kiekybinės analizės, sintezės ir toki~ sudėtingų sistemų. Dukterinių fakulteto nariai yra kilę iš Pramonės inžinerijos departamento inžinerijos kolegijos, operacijų ir informacinių sistemų grupės Administracinių mokslų ir ekonomikos, ir kitų susijusių sričių kolegija.

Mūsų tyrimų sritys yra įvairios, įskaitant logistikos, tiekimo grandinės valdymo, paslaugų operacijų, gamybos sistemos, atsitiktinių procesų, finansų inžinerija, matematinis programavimas, duomenų gavyba ir bioinformatikos. Programos yra pastatytas ant pagrindinių metodikų operacijų tyrimams ir jų taikymo gamybos, platinimo ir paslaugų pramonės šakose. Absolventai mgr Programa buvo įvežtos į garbingas Ph.D. programos Šiaurės Amerikoje, Europoje ir Turkijoje, taip pat įvairios profesinės pozicijas pramonėje.... [-]


Magistro reprodukcinės biologijos

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 24 mėnesių September 2018 Turkija Istanbul

Meistras Mokslo programos reprodukcinės biologijos siekiama suteikti teorinį pagrindą, taip pat praktinius įgūdžius reprodukcinės medicinos ir pagalbinio apvaisinimo technologijų [+]

Mgr reprodukcinės biologijos

Meistras Mokslo programos reprodukcinės biologijos siekiama suteikti teorinį pagrindą, taip pat praktinius įgūdžius reprodukcinės medicinos ir dirbtinio apvaisinimo technologijas. Programa apima kursus apie vyrų ir moterų reprodukcines ląsteles, embriono vystymuisi, tvarkymo lytinių ląstelių ir embrionų vystymosi metu laboratorinėmis sąlygomis. Jis taip pat aptaria sveikatos problemų pacientų kreipiasi į "apvaisinimo pagalbiniu būdu centrai" ir požiūrius į tokias problemas. Programos absolventai turės Būtinas pasirengimas ir gebėjimai turi būti įdarbinti "apvaisinimo pagalbiniu būdu centrai" ir "andrologas Laboratories". Be to, jie gali kreiptis į centrams suteiktus Sveikatos apsaugos ministerijos gauti sertifikatą, reikalingą dirbti kaip "direktoriaus embriologijos laboratorijos". Absolventai taip pat bus įrengta įgūdžių, tinkamų darbo kamieninių ląstelių ir kitų ląstelių kultūrų laboratorijose, su didelę patirtį mokslinių tyrimų ir fono kreiptis į gydytoją Filosofijos programa susijusiose srityse (embriologija, reprodukcinės biologijos).... [-]


MA lyginamųjų tyrimų istorijoje ir visuomenėje

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2018 Turkija Istanbul

Lyginamųjų tyrimų istorijoje ir visuomenėje (CSHS) jungia sociologijos ir istorijos departamentų Koc universiteto stipriąsias puses tarpdisciplininio ... [+]

MA lyginamųjų tyrimų istorijoje ir visuomenė

Ne darbas magistro programa lyginamųjų tyrimų istorijoje ir visuomenėje jungia sociologijos ir istorijos departamentų Koç universiteto stipriąsias tarpdisciplininio Dailės magistras (MA) programą. Programa tarnauja augantį poreikį Turkijoje tarpdisciplininių studijų programų socialinių mokslų. Studentai yra mokomi istorinių transformacijų, susijusių su valstybės ir visuomenės, taip pat socialinės nelygybės srityse. Kursai bus parengti studentus tiek ateityje Ph.D. programas ir karjeros mokslinių tyrimų ir politikos susijusių pozicijų vyriausybinių ir nevyriausybinių organizacijų, teikiant pagrindinę fone istorinių analizės einamosios dienos visuomenės dinamiką.... [-]


MA programa psichologija (ne darbas)

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

MA Psichologija Ne disertacija programa yra vienerių metų programa, kurią sudaro 10 kursų (30 kreditų) ir projekto. Projektas Modulio yra ne kredito ir įvertinta patenkinamai arba nepatenkinama. [+]

Ne darbas magistro programos Psichologijos MA Psichologija Ne disertacija programa yra vienerių metų programa, kurią sudaro 10 kursų (30 kreditų) ir projekto. Projektas Modulio yra ne kredito ir įvertinta patenkinamai arba nepatenkinama. Taikymas Pareiškėjai turėtų būti baigęs bakalauro programą. Studentai, kurie vis dar mokosi, kaip tikimasi pereiti iki rudens semestre, taip pat gali kreiptis.

Oficialius protokolus Minimalus VPS 3,30 / 4,00 Pareiškėjas tur ÷ jo tur ÷ ti bent vieną kursą iš kiekvienos žemiau išvardytos grup ÷ s su "B" ar lygiaverčiu įvertinimu. 1 grupė: Įvadas į psichologijos Naujausios temos Psichologija 2 grupė: Statistika, tyrimų metodai 3 grupė: socialiniai, vystymuisi, pažinimo, Pramonės ir organizacinės psichologijos. ... [-]

Msc mechaninės inžinerijos

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Turkija Istanbul

Naujovės gaminių projektavimo ir gamybos tapo pagrindinis veiksnys, pramonės konkurencingumui ir profitablity pastaraisiais metais. Kaip įdiegti technologijas, tapo lengviau [+]

Mgr Mechanikos inžinerijos

Naujovės gaminių projektavimo ir gamybos tapo pagrindinis veiksnys, pramonės konkurencingumui ir profitablity pastaraisiais metais. Kaip įdiegti technologijas, tapo lengviau prieinama, inžinieriai susiduria su didėjančius projektuojant ir gaminant sudėtingesnius mechaninius įtaisus, kad tarnauti visuomenės poreikius. Naujos kartos inžinerijos produktai bus "protingas" su daug funkcijų; jie bus gaminami iš naujų medžiagų; jie bus padidinti energijos vartojimo efektyvumą ir sumažinti poveikį aplinkai; jie skiriasi savo dydžiu nuo nano Mega svarstyklės; ir jie bus labiau integruota su informacijos apdorojimo sistemose. Be to, kaip mechaninių sistemų tampa vis sudėtingesnės analizuoti ir brangu eksperimentuoti, daugiau dėmesio turės būti skiriama kompiuterinio analizė, projektavimas, tikrinimo ir gamybos. Mūsų tyrimų programa mechaninės inžinerijos reaguoja į šias tendencijas ir orientuota į pagrindinių mokslinių tyrimų, susijusių su medžiagų mokslo ir inžinerijos proceso, produkto dizaino ir informacinių integruotos gamybos procesus. Tokiu būdu paraiškas įvairių fizinių procesų yra tiriamas (pavyzdžiui, energijos sistemos, bioinžinerijos, metalo formavimo, polimeras apdorojimo, atskirą dalį gamybos pavadinimas kelias).... [-]


Msc skaičiavimo mokslai ir inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų September 2018 Turkija Istanbul

1 metų ne-disertacija ir 2 metų disertacija Magistro studijų programos "Kompiuteriniai mokslai ir inžinerija" Koc universitete Stambule, Turkija dėstoma anglų kalba. [+]

M.Sc. Kompiuteriniai mokslai ir inžinerija

Programos aprašymas

Šioje programoje studijų studentai yra mokomi šiuolaikinės informatikos metodų ir jų taikymo spręsti mokslo ir inžinerijos problemas. Naujos technologinės problemos ir susiję moksliniai uždaviniai labai priklauso nuo skaičiavimo modeliavimo ir problemų sprendimo.

Dėl galimų ir nebrangių kompiuterių prieinamumo, modeliu pagrįstas skaičiavimų eksperimentavimas yra standartinis požiūris į sudėtingų sistemų, kuriose realūs eksperimentai gali būti brangūs arba nepakeliami, analizę ir projektavimą.

Programos absolventai turėtų sugebėti suformuluoti skaičiavimo problemų sprendimus, naudodami daugiadisciplines žinias, įgytas derinant klasių ir laboratorijų patirtį pagrindiniuose moksluose ir inžinerijoje.... [-]


Vaizdo įrašai

Koç University From the Sky!

A tour to remember

Kontaktai