Oficialus aprašymas

Glazgo Kaledonijos universitetas yra išskirtinis, integracinis ir perspektyvus universitetas, kuris yra įsipareigojęs savo socialinei misijai skatinti bendrąjį gėrį. Mes tapome tarptautiniu aukštojo mokslo kompetencijos centru, skatindami įsidarbinimo galimybes ir pasaulinę pilietiškumą mūsų absolventuose. Mes laimėtume apdovanojimus už mūsų paramą ir įsipareigojimą mokinių patirčiai, kartu pristatydami inovacijas per pasaulinio lygio tyrimus pagrindinėse jėgos srityse. Turime tradiciją didinti talentingų asmenų aukštąjį išsilavinimą, neatsižvelgiant į jų kilmę, o mes naudojame savo intelektinį ir socialinį kapitalą bendruomenių, kurias teikia Škotijoje ir tarptautiniu mastu, naudai.

Glazgo Kaledonijos universitetas (GCU) yra gyvas, novatoriškas ir daugelio apdovanojimų turintis Universiteto bendras gerumas.

Mes siekiame prisidėti prie visuomenės tokiu būdu, kuris apima vis daugiau nei tradicinis universiteto vaidmuo. GCU "Bendrai gero" prisiimtų įsipareigojimų dėsto studentai ir darbuotojai iš akademinių mokyklų ir departamentų.

Sveiki atvykę į Glazgo verslo ir visuomenės mokyklą

Mes klestėjame idėjomis, remiame inovacijas ir vertiname socialinės atsakomybės svarbą. Studentai ateina pas mus už savo žinias ir patirtį, kad pagerintume savo karjerą ir asmeninius siekius. Mūsų išoriniai partneriai atvyksta pas mus ieškodami naujausių mokslinių tyrimų vadovaujamų mąstymo ir prieiti prie mūsų studentų talento.

Įmonių atsakomybė ir tvarumas yra esminiai kiekvienos organizacijos rūpesčiai. Glazgo verslo ir visuomenės mokykla siekia spręsti sudėtingus pasaulinės ekonomikos uždavinius, tuo pačiu teikdama socialinę naudą vietos ir pasaulio bendruomenėms.

Pasaulinė pilietybė, atsakinga lyderystė, verslumas ir socialinis teisingumas yra mūsų mokymo, mokslinių tyrimų ir viešosios įtraukties veiklos pagrindas.

Mūsų išskirtinis mokslinių tyrimų portfelis suteikia puikių ir prieinamų aukštojo mokslo galimybių Glazge, Londone ir Niujorke. Mūsų programas patvirtina profesinės ir akademinės akreditacijos, patvirtinančios, kad jūsų kvalifikacija yra viena iš geriausių pasaulyje.

Įmonių atsakomybė ir tvarumas yra pagrindiniai kiekvienos organizacijos rūpesčiai. Būdama Universalaus bendrojo gėrio universitetui, mes esame pagrindinis vaidmuo pertvarkant verslo vadybos švietimą. Mes siekiame išspręsti sudėtingus pasaulinės ekonomikos uždavinius XXI amžiuje, kartu teikiant socialinę naudą vietos ir pasaulio bendruomenėms.

Esame ypač patenkinti, kad mūsų narystė ASHOKA U, Jungtinių Tautų Pasauliniame susitarime ir PRME, taip pat vietos iniciatyvose, tokiose kaip "Erasmus", "Glasgow" ir "Glasgow School of Business" yra pripažįstamos sėkmingai įtvirtinant etiką, atsakomybę ir tvarumą visais gyvenimo aspektais. WRAP ir verslas Bendrijoje.

Mes taip pat tapome pirmuoju Škotijos universitetu, kuris prisijungs prie prestižinio EPAS pasaulinio tinklo. Aš sveikinu šį aukščiausios kokybės mokymosi ir mokymo patirties pripažinimą, kuris suteikia mūsų absolventams įgūdžių ir žinių, kad pavyktų pasaulinėje rinkoje. EPAS akreditacija rodo platesnį institucinį įsipareigojimą naudoti aukščiausius tarptautinius standartus, kad būtų įrodyta mūsų teikiamų paslaugų kokybė. Tai užtikrina tvirtą pasitikėjimą mūsų darbuotojais, studentais, akademiniais ir verslo partneriais, kad mes esame pasaulinio tinklo universitetas, įsitvirtinęs mūsų vietos bendruomenėje.

Mes kviečiame savo darbuotojus ir studentus būti kritiniais ir nepriklausomais besimokančiais asmenimis, tapti atsakomybės lyderiais ir teigiamai prisidėti prie verslo ir visuomenės. Mes norėtume pakviesti jus prisijungti prie mūsų įsipareigojimų Bendrajam gėriui.

Profesinė bendrija

"Glasgow School of Business" ir "Society" sėkmingai dirba partnerystės ryšius su profesinėmis organizacijomis, kurios užtikrina, kad mūsų kursai yra susiję su besikeičiančiais darbo rinkos poreikiais.

Mūsų profesionalūs partneriai ne tik palaiko mūsų studentus naujausiais verslo laimėjimais, bet ir padeda absolventams ieškoti darbo ir tam tikrais atvejais suteikia specialų statusą baigus studijas.

GSBS asocijuotų profesinių organizacijų pavyzdžiai yra šie:

 • AACSB
 • ABS (Verslo mokyklų asociacija)
 • Verslas Bendrijoje
 • CEEMAN
 • EFMD (Europos valdymo plėtros fondas)
 • ESRC (Ekonomikos ir socialinių tyrimų taryba)
 • JT PRME iniciatyva (atsakingo vadovavimo švietimo principai)
 • Auksinis patvirtintas ACCA mokymosi centras
 • Patvirtintas Instituto Personalo ir plėtros institutas (CIPD)
 • Kompetencijos centras kartu su Chartered Institute of Securities and Investments (CISI)

Mes siūlome programas ir modulius, akredituotus:

 • ACCA (Chartered Certified Accountants Association)
 • Transliavimo žurnalistikos mokymo taryba (BJTC)
 • Chartered Banker
 • Chartered Institute of Securities
 • Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)
 • Chartered Institute of Marketing (CIM)
 • Įgaliotasis personalo ir plėtros institutas (CIPD)
 • Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS)
 • Chartered Insurance Institute (CII)
 • Chartered Management Institute (CMI)
 • CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)
 • EPAS (Europos valdymo plėtros programos akreditavimo schemos fondas)
 • ICAEW (Anglijos ir Velso privilegijuotų apskaitininkų institutas)
 • ICAS (Škotijos privilegijuotų apskaitininkų institutas)
 • Profesinės sveikatos įstaiga (IOSH)
 • Operacijų valdymo institutas (TMO)
 • Rizikos valdymo institutas (IRM)
 • IOR (operacinės rizikos institutas)
 • Škotijos teisininkų sąjunga
 • Nacionalinė žurnalistų rengimo taryba (NTCJ)
 • Britų psichologijos draugija
 • SHRM (Amerikos visuomenės žmogiškųjų išteklių valdymas)
 • Svetingumo institutas (IHA)
 • Kelionių ir turizmo institutas (ITT)
 • Turizmo draugija (TS)
 • Turizmo valdymo institutas (TMI)

Mūsų departamentai

Teisė, ekonomika, buhalterija

Mūsų departamentas sujungia akademikas su interesais ir patirtimi teisės, rizikos, ekonomikos, apskaitos ir finansų srityse. Mes didžiuojamės savo glaudžiais ryšiais su verslo organizacijomis, įskaitant ne pelno organizacijas ir profesines įstaigas, kurios akreditavo daugelį mūsų programų.

Verslo vadybos katedra

Mūsų departamentas orientuojasi į šiuolaikišką ir novatorišką valdymo metodų, metodų, išteklių ir procesų naudojimą, siekiant sustiprinti ir vystyti labai konkurencingoje pasaulio rinkoje privačių ir viešųjų sektorių organizacijas.

Socialinių mokslų, žiniasklaidos ir žurnalistikos katedra

Departamentas, kuriame dirba daugiau kaip penkiasdešimt darbuotojų, turi stiprią mokslinių tyrimų kultūrą ir įsipareigojimą mokyti pažangą. Paskelbta kaip tarptautiniu mastu puikus ir pasaulyje pirmaujantis keliose srityse paskutiniame tyrimo vertinimo pratybose.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

GCU - Glasgow School for Business and Society

Su daugybe komisijų ir kūrybinių galimybių, televizija yra kur dauguma scenaristų. Mokydami profesionalių rašytojų, jūs dirbate scenarijus iš serijos šiuo metu Britanijos ... [+]

Gaukite treniruotes, ryšius ir patirtį, reikalingą jūsų televizoriui žymėti. GCU's "MA Television Fiction Writing" pripažintas "Creative Skillset Tick", kuris yra vienintelis magistro programos, skirtos tik JK scenarijai.

Sukurta glaudžiai bendradarbiaujant su pramone, siekiant maksimaliai padidinti įsidarbinimo galimybes, mūsų programa siūlo visą patirtį pramonės srityje - ir remia jus kuriant savo originalią dramą ar komediją.

Britų televizijos akademinių ekspertų ir geriausių televizijos scenaristų autorės instrukcijosGalimybė prisidėti prie programų, kurios šiuo metu skleidžia "British TV"Individualus patyrimas iš patyrusių televizijos vadovųTiesioginė prieiga prie gamintojų ir įgaliotiniųLondono agento globos metaiParama iš profesionalų scenarijų gydytojoGalimybė baigti keletą projektų, pasirengusių patekti į rinką... [-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

"MA Multimedia Journalism" yra Škotijos pirmaujanti žurnalistikos magistro laipsnis. Tai NCTJ ... [+]

Akredituota: BJTC NCTJ

Prisijunkite prie visuotinių pastangų, kad informuotume ir susiekite žmones visame pasaulyje per Škotijos vadovaujamą žurnalistikos magistro programą - GCU MA Multimedia Journalism. GCU siūlo vienintelį magistro žurnalistikos laipsnį Škotijoje, kurį akredituoja abi JK pirminės profesinio mokymo įstaigos: Nacionalinė žurnalistų rengimo taryba ir Žurnalų transliavimo mokymo taryba.

"MA Multimedia Journalism" pasižymi daugiau nei 75 proc. Užimtumo lygiu, žiniasklaidos organizacijose, įskaitant "BBC", "STV" ir "Herald"

Studijuosite "Glasgow", Škotijos "žiniasklaidos mieste", ir turėsite praktinės patirties, susijusios su visais šiandien reikalingais įgūdžiais, interviu ir ataskaitų teikimu raštu ir redagavimu - visose spausdinimo, transliavimo ir skaitmeninėse platformose. Mokysime jus šriftas, fotografija, vaizdo įrašų gamyba ir žiniatinklio turinio valdymas bei suteiksime išsamią instrukcijų vyriausybei ir teisė.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

GCU - Glasgow School for Business and Society

EPAS akredituota ... [+]

Pasaulinė mados industrija yra vertinama daugiau nei 2 trilijonais dolerių ir yra viena iš didžiausių pasaulio ekonomikų. * Atsižvelgiant į skaitmeninių pasiekimų ir vartotojų galių augimą, tarptautinis mados pasaulis yra skaidrių, etinių ir klientų valdomų strategijų rinkoje. .

Atsakant į specialistų, turinčių mados ir rinkodaros specialybių, pakvietimą, magistrantūros Tarptautinis mada rinkodara buvo pertvarkyta kartu su pramonės atstovais, kad suteiktų jums praktinės ir techninės kompetencijos, reikalingos konkuruoti ir klestėti šioje dinamiškoje pramonėje.

Mados rinkodara nuolat vystosi šalia technologijų ir vis labiau prieinamos rinkos.

... [-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Magistrantūros Apskaita, Finansai ir Reglamentas sujungia esamus verslo poreikius su naujausiais akademiniais mąstymais, teorijomis ir praktika, užtikrinant, kad turite p ... [+]

Šiandieninė pasaulinė, technologiškai valdoma ir vis labiau konkurencinga finansų rinka yra beveik nepastebimos nuo penkerių metų. Finansų vadovai ir specialistai turi taikyti tas pačias gilių žinių ir įgūdžių, kad vis didėjantis, toli gražu daugybė produktų, reglamentų ir technologijų.

Nors naujos technologijos ir toliau atsiranda ir taisyklės ir taisyklės keičiasi, dabar labiau nei bet kada reikia daugiau dėmesio į skaitmeninį formatą turinčių įgūdžių. Glazgo Kaledonijos universiteto magistrantūros apskaita, finansai ir reglamentai suteikia jums pasitikėjimo ir supratimo, kad galėtumėte toliau tobulinti esamus įgūdžius savo organizacijoje arba toliau mokytis akademijoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Skaidri, pasaulinė ir technologijomis pagrįsta rinkodara yra kiekvienos organizacijos kontrolinis sąrašas, skirtas sėkmei, o aukščiausio lygio rinkodaros specialistai tur ... [+]

Skaidri, pasaulinė ir technologijomis pagrįsta rinkodara yra kiekvienos organizacijos kontrolinis sąrašas, skirtas sėkmei, o aukščiausio lygio rinkodaros specialistai turi naujų įgūdžių, kad ir toliau galėtų veikti vis labiau konkurencingoje aplinkoje.

Mes tikime, kad svarbu tapti atsakingais sprendimus priimantiems asmenims versle. Glazgo Kaledonijos universitete jūs toliau tobulinsite savo žinias ir patirtį, susijusius su tvarumo, etiško vadovavimo ir socialinės atsakomybės koncepcijomis, kurios gali sukelti teigiamų pokyčių pasauliniame rinkodaros pasaulyje.

Prisijunkite prie GCU apdovanojamos Glasgow School for Business and Society ir pasinerkite į naujausias skaitmenines bei tarptautines rinkodaros tendencijas ir tampa teigiama įtaka, kurią darbdaviai tikisi iš GCU absolventų. Jums bus naudinga mokytis kartu su studentais iš įvairių pasaulio šalių, turinčių įvairią patirtį ir patirtį. Ši galimybė suteikia jums įžvalgų apie skirtingų šalių rinkodaros kultūrą ir kontekstą.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Pramonė pripažįstama ... [+]

Kadangi organizacijos susiduria su vis didėjančių globalių ir strateginių iššūkių skaičiumi, ir dėl to, kad reikia atsakingos lyderystės, gero valdymo ir etiško elgesio, aukštos kvalifikacijos rizikos valdymo specialistai patenkina didelę paklausą.

Glazgo Kaledonijos universiteto magistrantūros rizikos valdymas analizuoja strateginę ir operacinę riziką platesnio organizacinio atsparumo kontekste. Ši moksliniais tyrimais vykdoma magistrantūros studijų programa yra prieinama studijuoti bet kuriuo dieniniu režimu; kaip mūsų klestinčios tarptautinės bendruomenės, įsikūrusios miesteliu ar nuotolinio mokymosi režimu, dalis; naudosim mūsų visišką paramą tokiu metu ir vieta, kuri jums tinka.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Su mikrofinansų ir socialinio verslo magistro programa galite būti realių socialinių pokyčių dalis. Dabar jau įrodytas modelis, kuris padeda besivystančioms šalims padėti ... [+]

GCU magistrantūros socialinis verslas ir mikrofinansai yra pirmoji tokio pobūdžio pasaulyje.

Socialinis verslas yra verslui skirtas tikslas, kurio tikslas yra paveikti žmones ar planetą, o ne pelnui akcininkams ar investuotojams kaupti. Nors socialiai verslui būdingo pasaulio nauda yra gerai dokumentuota, kiekvienas socialinio verslo kelionė yra unikali ir mikrofinansų poveikis vis dar kyla.

Glasgow Caledonian University Magistrantūros socialinis verslas ir mikrofinansai išgyvena iš Glazgo Kaledonijos universiteto. Jis dalijasi savo namuose su "Yunus" socialinio verslo ir sveikatos centru - GKU pasaulyje pirmaujančiu mokslinių tyrimų centru - ir jį teikia apdovanojimai Glasgow School for Business and Society * .... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Turizmas ir renginiai yra vieni iš sparčiausiai augančių pasaulio ekonomikos vietovių, kuriuose pagal turizmo strategijas rengiamos turizmo strategijos, kaip priemonę did ... [+]

Informuodami apie pramonės poreikius ir įvairias darbo galimybes, Glazgo Kaledonijos universiteto magistrantūros tarptautinio turizmo ir renginių valdymo programa suteikia praktinę ir techninę patirtį, kurios reikia norint kuo labiau padidinti galimybes, kurias šis augantis sektorius gali pasiūlyti.

Jums patiks tikrai tarptautinė patirtis, suteikianti galimybę prisijungti prie tinklo, dirbti savanoriškai ir dirbti pramonėje, pasiūlo paskaitas iš tų, kurie šiuo metu pirmauja šiame sektoriuje.

Ką mokysi

Kuriant supratimą ar realaus pasaulio problemas iš Jungtinės Karalystės ir pasaulinės perspektyvos, nustatant atsakingą sprendimų priėmimą ir elgesio, įtvirtintą etiškaiPraktinių įgūdžių įgijimas per pramonės atstovus ir ekskursijasStiprinti skaitmeninius įgūdžius pagrindinėse komunikacijos srityse, tokiose kaip rinkodara, projektų valdymas ir vizualiniai pristatymai... [-]
Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Magistrantūros Tarptautinis Verslo Valdymas suteikia visapusišką supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria vadovai, taip pat supratimą apie strategiją, politiką ir ... [+]

Pasaulyje auga šiuolaikiška, kultūriniu požiūriu įvairiapusė ir dinamiška verslo aplinka, todėl mes esame liudininkai, kad absolventų paklausa auga, nes pasaulis žvelgia į tai, ką gali atrodyti sėkmingas verslas.

Tarptautinis verslas patyrė didžiulį augimą, kuris yra tiesioginis globalizacijos rezultatas. Prisijunkite prie Glazgo Kaledonijos universiteto Glasgow School for Business and Society ir raskite šiuolaikišką, tarptautinę aplinką, kurioje būtų ugdomos etikos verslo praktikos ir išbandoma tarptautinė verslo teorija.

Šio augimo pagrindiniai veiksniai yra naujos ir besivystančios rinkos, technologinės pažangos, darbo jėgos mobilumas, sudėtingos logistikos ir tiekimo grandinės, taip pat verslininkų verslo paramos tinklų augimas. Magistrantūros studijų absolventų galimybės niekada nebuvo didesnės, o per tarptautinę verslo valdymo programą jums taps veiklos, kurią įvairūs pramonės sektoriai reikalauja iš savo valdymo specialistų.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Pasiruoškite puikiai susipažinti su specializuotais magistrais. Plėtoti įgūdžius tvarios verslo veikloje, veiklos valdymo ... [+]

Kiekviena organizacija, nuo mažų socialinių įmonių iki globalių tarptautinių įmonių, turinti tūkstančius darbuotojų, turi valdyti savo tiekimo grandinę ir verslo veiklą. Glasgow Caledonian University " Glasgow School for Business and Society " sukūrė šį magistro laipsnį, kad patenkintų šį poreikį. Programa yra informuojama mokslinių tyrimų, sektoriaus specialistų, Chartered Institute of Procurement ir Supply (CIPS) reikalavimus ir yra akredituota Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT).

Ši programa orientuota į įdarbinamų, atsakingų absolventų, galinčių veiksmingai prisidėti prie savo darbo pradžios, gamybą. Unikalus programos aspektas yra tas, kad studentai gali įgyti Lean Yellow Belt sertifikatą kaip dalį kurso.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Gaukite praktinių žinių ... [+]

Siekiant tęsti nuolatinius finansinių paslaugų sektoriaus pokyčius, bankų reguliavimą ir bankų operacinės rizikos valdymą, vis didėja darbuotojų paklausa, kad šie pokyčiai yra pirmaujanti.

Mes bendradarbiaujame su pirmaujančiomis finansinių paslaugų organizacijomis, siekdami išlaikyti mūsų modulius pažangiausius ir užtikrinti, kad priimdami sprendimą studijuoti programą pasitikėtumėte, kaip pritaikyti šią naujai įgytą informaciją šiame sektoriuje.

Išsiugdykite ir sustiprinkite savo žinias, supratimą ir įgūdžius vidaus ir tarptautinių bankų operacijų ir rizikos valdymo srityse, mokydamiesi iš mūsų įvairios mokymo komandos. Jie turi platų patirtį, pradedant nuo akademinės iki pramonės patirties tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Kuriant programas mes dirbame su pagrindiniais pramonės partneriais, siekdami užtikrinti, kad jūs sutelktumėte dėmesį į labiausiai susijusias sritis šioje srityje. Chartered Institute for Securities and Investments, Finansų elgesio tarnyba, Anglijos bankas ir Tarptautinių atsiskaitymų bankas pabrėžia, kad bankuose reikia veiksmingo rizikos vertinimo ir valdymo procedūrų. Mes taip pat glaudžiai bendradarbiaudami su kai kuriomis pagrindinėmis finansinėmis institucijomis, kad galėtume patvirtinti programą ir studentus į profesines pareigas, įskaitant "Morgan Stanley" ir "Royal Bank of Scotland".... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
GCU - Glasgow School for Business and Society

Plėtoti žinias ... [+]

Organizacijos klesti dėl savo žmonių stiprybės. Kaip žmogiškasis išteklius, žmonių valdytojas, jūs vaidinsite esminį vaidmenį. GCU magistrantūros žmogiškųjų išteklių valdymas rengia jus dėl etinių, kultūrinių, teisinių, veiklos ir strateginių žmogiškųjų išteklių valdymo aspektų - tuo pačiu suteikiant jums pasaulinę perspektyvą ir suprasti atsakingą vadovavimą. Tokiu būdu jūs būsite pasiruošę sėkmei - ir palaikykite bendrą gerovę, kad padarytumėte teigiamą poveikį.

Programa yra tik viena iš Jungtinėje Karalystėje akredituotų Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) ir suderinta su JAV Human Resource Management Society (SHRM) standartais. Ji teikiama ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną, todėl siūloma lankstumo profesionaliems specialistams ir naujausiems absolventams.... [-]

Jungtinė Karalystė Glasgow
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Cowcaddens Road
G4 0BA Glasgow, Scotland, Jungtinė Karalystė