Oficialus aprašymas

„Global Business School Hult “ nėra tik verslo mokykla. Tai yra pasaulinis tinklas, ugdantis, įkvepiantis ir jungiantis kai kuriuos perspektyviausio verslo talentus iš viso pasaulio.

Visuotinai aktualus verslo išsilavinimas

Šiandieniniame pasaulyje aktualiausias verslo išsilavinimas yra globalus. Hult programos, pradedant bakalaurais ir baigiant vykdomuoju išsilavinimu, yra skirtos padėti studentams ir vadovams iš pradžių patirti jėgas, formuojančias tarptautinį verslą, ir suteikti jiems įgūdžių bei žinių vadovauti šioje vis sudėtingesnėje aplinkoje.

Pasaulinė bendruomenė

Išmokite vadovauti pasaulinei bendruomenei. „ Hult patirtis yra ta, kad ji tampa įkvepiančios akademinės bendruomenės dalimi, ugdančia drąsą, smalsumą ir atsparumą, reikalingą norint tapti pasaulinio verslo lyderiu. Būtent šioje akademinėje aplinkoje mes raginame savo studentus ir vadovus tapti ne tik verslo, bet ir pasaulio lyderiais. Pasirinkimas, kuriuose iš mūsų miestelių pradėsite savo kelionę, yra tik pradžia to, kas taps gyvenimą keičiančiu pasauliniu nuotykiu.

Pasaulinis universiteto miestelio tinklas

Hult turi septynis moderniausius miestelius pačiose įtakingiausiose pasaulio rinkose.

  • Bostonas
  • San Franciskas
  • Londonas
  • Dubajus
  • Šanchajus
  • Niujorkas
  • Ashridge Estate - JK

Mūsų pasaulinis universiteto miestelio tinklas suteikia studentams ir vadovams prieigą prie tikrai globalios bendruomenės. Tai suteikia galimybę mokytis ir patirti gyvenimą labai įvairiose verslo aplinkose, pritraukia įdomių žmonių iš viso pasaulio ir leidžia mums pasitelkti geriausias pramonės ir fakulteto žinias, kad ir kur jie būtų.

Patyręs mokymasis

Pagrindinių pasaulinio verslo idėjų įgyvendinimas realiame pasaulyje yra kertinis visų mūsų programų akmuo. Manome, kad žmonės geriau mokosi darydami, todėl sukūrėme akademines programas, atspindinčias mūsų įsipareigojimą laikytis šio įsitikinimo. Mūsų metodai apima realaus pasaulio konsultacijų projektus, tiesiogines simuliacijas su veikėjais, rizikos valdymo supratimą su profesionaliais pokerio žaidėjais, praktinį grupės sprendimų priėmimą konkuruojant su kitomis studentų komandomis realaus pasaulio scenarijuose ir komandinio darbo bei vadovavimo įgūdžių ugdymą atliekant iššūkių lauko užsiėmimus. , pavyzdžiui, buriavimas atviru vandeniu.

global campus

Pasitiki pasaulinės kompanijos

Mūsų programos yra pagrįstos tiriant, suprantant ir sprendžiant problemas, su kuriomis kiekvieną dieną susiduria pagrindinės pasaulio tarptautinės kompanijos. Daugelis pasaulyje gerbiamiausių tarptautinių kompanijų, organizacijų ir nevyriausybinių organizacijų kreipiasi į „ Hult 's Ashridge Executive Education“, kad padėtų išspręsti sudėtingus verslo iššūkius ir geriau suprastų, kaip geriausiai išsiugdyti savo pagrindinius vadybos talentus. Šis nuodugnus bendradarbiavimas su klientais informuoja ir mūsų tyrimus, ir daro įtaką mūsų akademinių programų rengimui, padėdamas mums suteikti aktualiausią ir dabartinį turimą verslo išsilavinimą.

Visuotinis fakultetas

Tarptautiniu mastu pripažintas Hult fakultetas pirmiausia didžiuojasi savo aistra mokyti. Daugelis pasiekė didelę sėkmę realiajame pasaulyje, tai reiškia, kad tai, ko ir kaip jie moko, didelę įtaką daro jų, kaip įmonių vadovų, verslo savininkų, išradėjų ir verslininkų, patirtis. Mūsų dėstytojai yra iš daugiau nei 45 skirtingų šalių ir kolektyviai dėstė kiekviename žemyne - jų dėstomus dalykus labai sustiprina jų tarptautiškumas.

Visuotiniai tyrimai

Mūsų tyrimas yra sutelktas į problemas, kurios yra svarbiausios pasaulio verslo lyderiams - tendencijas, formuojančias būsimą verslo aplinką, ir tai, kaip įmonėms reikės reaguoti. Tai apima ilgalaikius lyderystės, tvarumo, kylančių rinkų ir technologinių sutrikimų tyrimus. Mąstymas, kuris kyla iš mūsų tyrimų, greitai virsta praktika, kuria grindžiamos visos mūsų programos - tai padeda asmenims atlikti aukščiausią lygį.

Visuotiniai studentai

Daugelis verslo mokyklų teigia, kad jos yra globalios, tačiau mūsų kabinetai iš tikrųjų tai įrodo. Mūsų miesteliuose gyvena nepaprasta kultūrų, idėjų ir žinių įvairovė - Hult studentai atstovauja daugiau nei 120 tautybių ir kalba daugiau nei 100 kalbų.

Įvairios perspektyvos

Klasių įvairovė ir kultūrų bendradarbiavimas yra esminė „ Hult patirties dalis. Tiesą sakant, daugelis mūsų studentų sako, kad jie išmoko tiek iš savo klasiokų, kiek iš savo dėstytojų. Kartu ne tik pasidalysite savo patirtimi, bet ir išmokysite vienas kito, kad visi mato pasaulį iš skirtingų kampų. Išmoksite diplomatiškai naršyti įvairias perspektyvas, suprasite kultūrinę dinamiką, turinčią įtakos globaliam verslui, ir kaip kartu spręsti problemas.

Stiprus tinklas

Šiandien 156-yje Hult absolventų yra 156-iose šalyse, o 10000 vadovų yra praėję mūsų Ashridge vykdomojo švietimo programas. Šis tinklas suteikia „ Hult absolventams verslo kontaktus kiekvienoje Hult pasaulio valstybėje. global network

Visuotinis poveikis

„ Hult mes tikime, kad verslas turi galią pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Mes be galo didžiuojamės, kad mūsų mokykloje buvo pasodintos sėklos to, kas tapo didžiausiu studentų verslumo konkursu pasaulyje.

Idėjų pavertimas veiksmais

Įkurta „ Hult alumnų, finansuojama „ Hult šeimos ir valdoma bendradarbiaujant su buvusiu JAV prezidentu Billu Clintonu, studentų komandos iš viso pasaulio varžosi laimėdamos 1 mln. USD investiciją į savo startuolius. Konkretus iššūkis kiekvienais metais skiriasi, tačiau visi jie sutelkti į skurdžiausių pasaulio žmonių gyvenimo pagerinimą. 2015 m. Studentų komandos sugalvojo išradingus sprendimus, kaip sukurti tvarias ir pritaikomas socialines įmones, kad būtų galima spręsti ankstyvojo vaikų ugdymo problemas miesto lūšnynuose. Buvo gauta daugiau nei 20 000 paraiškų, šešios komandos pateko į pasaulinį finalą Niujorke, ir mes didžiuojamės galėdami pranešti, kad penkios iš tų komandų, įskaitant nugalėtojus, gavo išorės investicijas, kad padėtų jų idėjas perkelti į kitą lygį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Hult International Business School

Remiantis mūsų apdovanojimai MBA mokymo programos, Hult vienerių metų magistro Tarptautinio verslo programa padės jums įgyti globalią perspektyvą Finansų, rinkodaros, vei ... [+]

Įgyti globalią perspektyvą finansų, marketingo, operacijų, ekonomika ir strategija mūsų magistras Tarptautinio verslo programa.

Remiantis mūsų apdovanojimai MBA mokymo programos, Hult vienerių metų magistrantūros Tarptautinio verslo programa padės jums įgyti globalią perspektyvą Finansų, rinkodaros, veiklos, ekonomika ir strategija.

Vietos

Pradėkite Master International Business Bostone, San Francisko, Londonas, ar Dubajus, tada pasirinkite ištirti kitus du miesteliai kaip Hult unikalų Global Campus rotacija.

Jūsų magistras Tarptautinio verslo pirmo žvilgsnio

Kas tai yra programa?

Kandidatai, kurie neseniai baigė universitetą ar kolegiją, taip pat asmenys, iki trejų metų darbo patirtį, kurie nori įgyti platų supratimą visose tarptautinio verslo srityse.... [-]

Jungtinė Karalystė London Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge San Francisco Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Kinija Shanghai New York Boston  + 7 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hult International Business School

Hult vienerių metų magistro Finansų suteikiančias jums pamatų būtina siekiant spręsti sudėtingą pasaulį įmonių finansų valdymo srityje. Sužinokite tiek verslo kalbą ir ta ... [+]

Siekti karjeros įmonių finansų ir padaryti per tarptautinė kompanija poveikį.

Hult vienerių metų magistro Finansų suteikiančias jums pamatų būtina siekiant spręsti sudėtingą pasaulį įmonių finansų valdymo srityje. Sužinokite tiek verslo kalbą ir taktinis finansinius įgūdžius, reikalingus atlikti įmonių finansų ir apskaitos poveikį.

Vietos

Pradėkite savo programą Bostone ir turime galimybę pasukti iki kitų dviejų Hult miesteliai jūsų pasirenkant, kaip dalis mūsų Global Campus rotacija.

Jūsų magistras Finansų pirmo žvilgsnio

Kas tai yra programa?

Kandidatai, kurie neseniai baigė universitetą ar kolegiją, taip pat asmenys, iki trejų metų darbo patirtį, kurie nori pradėti karjerą per finansų funkcijos daugianacionalinių bendrovių.... [-]

Jungtinė Karalystė London Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge San Francisco Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Kinija Shanghai New York Boston  + 7 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hult International Business School

Kaip bendrovės ieško diferencijuoti savo aukas pasaulinėje rinkoje, Hult vienerių metų magistro Tarptautinės rinkodaros laipsnį suteikiančias jums su strateginiais ir vyk ... [+]

Gauti įrengta rinkodaros įgūdžius, jums reikia išsiskirti iš pasaulinėje rinkoje.

Kaip bendrovės ieško diferencijuoti savo aukas pasaulinėje rinkoje, Hult vienerių metų magistro Tarptautinės rinkodaros laipsnį suteikiančias jums su strateginiais ir vykdomosios rinkodaros įgūdžių, reikalingų išsiskirti.

Vietos

Pradėkite savo magistro Tarptautinės rinkodaros Bostone ar Londone, tada pasirinkite ištirti kitus du miesteliai kaip Hult unikalų Global Campus rotacija.

Jūsų magistras Tarptautinis marketingas iš pirmo žvilgsnio

Kas tai yra programa?

Kandidatai, kurie neseniai baigė universitetą ar kolegiją, taip pat asmenys, iki trejų metų darbo patirtį, kurie nori pradėti karjerą rinkodaros.... [-]

Jungtinė Karalystė London Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge San Francisco Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Kinija Shanghai New York Boston  + 7 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hult International Business School

Kadangi didžiųjų duomenų vaidmuo tampa vis svarbesnis, vienerių metų "Hult" verslo analitiko magistro laipsniui suteikiamas analitinis ir verslo gebėjimas išversti duomen ... [+]

Ši programa yra prieinama tik kaip antroji Dvigubo laipsnio programos dalis, kai studentai baigė vienerių metų MBA arba magistro tarptautinio verslo. Jis bus prieinamas kaip dieninių vienerių metų programa San Franciske, skirta 2018 m. Rugsėjo mėn. Pradžios terminui. Sužinokite, kaip išversti didelius duomenis ir analizę į veiksmus ir įgyti 3 metų OPT darbo vizą JAV. Kadangi didelių duomenų svarba tampa vis svarbesnė, vienerių metų "Hult" verslo analitiko magistro laipsniui suteikiamas analitinis ir verslo gebėjimas išversti duomenų statistiką ir analizę į veiksmą.

Vietos

Pradėkite savo verslo analitikos magistro studijas Sanfrancisko, tada pasirinkite bet kurią kitą dviejų universitetų miestą, kaip "Hult" unikalų "Global Campus Rotation" dalį.... [-]

Jungtinė Karalystė London Jungtinės Amerikos Valstijos Cambridge San Francisco Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Kinija Shanghai New York Boston  + 7 Daugiau
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Hult International Business School - Postgraduate Campus
Address
London - Postgraduate Campus 37-38 John Street
WC1N 2AT London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 20 7636 5667
Hult International Business School - Boston Campus
Address
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 Cambridge, Massachusetts, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 617-746-1990
Hult International Business School - San Francisco Campus
Address
Hult International Business School San Francisco Campus 1355 Sansome Street
94133 San Francisco, California, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 415-869-2900
Hult International Business School - Dubai Campus
Address
Dubai Campus Dubai Internet City PO Box 502988, U.A.E.
Dubai, Dubai, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė
Telefonas
+971 4 427 5800
Hult International Business School - Shanghai Campus
Address
Huaxin Haixin Building (Jinlin Haixin) 666 Fuzhou Road,
Shanghai, Shanghai, Kinija
Interneto svetainė
Telefonas
+852 2111 2399
Hult International Business School - Undergraduate Campus
Address
London - Undergraduate Campus 33 Commercial Road
E1 1LD London, England, Jungtinė Karalystė
Interneto svetainė
Telefonas
+44 20 7636 5667
Hult New York - Rotation Center
Address
New York Rotation Center Hult Staff, Room 901 41 Cooper Square
10003 New York, New York, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 (212) 353-4360
Address
Hult International Business School Boston Campus 1 Education Street
02141 Boston, Massachusetts, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
false