London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Londono verslo mokykla

Mokymasis LSBF yra investicija į jūsų ateitį.

Kodėl verta rinktis LSBF?

· LSBF laimėjo "Royal" apdovanojimų kompaniją 2013 m. Šiek tiek gavo tik kelias institucijas.

· Tarptautiniu mastu pripažintos studijų programos

Mūsų pramonėje orientuotos studijų programos, kurios yra tvirtai orientuotos į pasaulio verslo tendencijas, specializuojasi įvairiose ekonomikos srityse, tokiose kaip rinkodara, finansai ir valdymas. Kiekviena studijų programa yra puikus teorinių ir praktinių žinių derinys. Profesinis mokymasis vaidina svarbų vaidmenį ir suteikia studentams galimybę įgyti darbo patirties.

· Reitingai ir partnerystė

Londono verslo mokykla

· Grenoblio verslo aukštoji mokykla (GGSB) yra viena iš akademinių LSBF partnerių. GGSB turi tris akreditacijas: AMBA, EQUIS ir AACSB. Ši trijose akreditacijose yra mažiau nei 1% pasaulio išskirtinių verslo mokyklų.

· Speciali karjeros tarnyba

Studentams suteikiama speciali karjeros tarnyba: mūsų motyvuoti karjeros ekspertai ne tik organizuoja seminarus, mokymo kursus ir tinklo renginius, bet ir ateityje jums pateiks daug įdomių darbo vietų verslo pasaulyje.

LSBF orientuota į karjerą tendencija ir svarbūs įmonių ryšiai atveria kelią studentų įvairioms karjeros galimybėms.

· Tarptautinis bendradarbiavimas

LSBF studentai turi galimybę mokytis su kitais studentais iš viso pasaulio Londone, Birmingeme, Mančesteryje, Toronte ir Singapūre. *

Su LSBF sprendimu priklausote tarptautinei verslo mokyklai su studentais iš viso pasaulio. Bendradarbiavimas su užsienio studentais leis jums įgyti svarbių tarpkultūrinių įgūdžių.

· Apgyvendinimas

Mes esame pasiryžę lengvai pereiti į Londono gyvenimą. Siūlome būstą, atitinkantį visus reikalavimus ir atitinkančius visus individualius poreikius. Mūsų oro uosto pervežimo paslauga gali jus pasiimti oro uoste. Mes esame jūsų paslaugomis nuo jūsų atvykimo ir mokymo metu.

* Kai kurios studijų programos siūlomos tik Londono širdyje.

Vietos

Grenoblis

Address
Grenoblis, Overnė-Rona-Alpės, Prancūzija

JK internete

Address
JK internete, Jungtinė Karalystė