Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į LSPM

LSPM yra skirtas paspartinti į valdymo ir planavimo studijų sienas, per savo mokslinių tyrimų, bendradarbiaujant visoje visai LSPM ir savo įsipareigojimą su įmonių, organizacijų ir lyderių visame pasaulyje.

2

Mes siekiame naudoti žinias siekiant organizacinių sėkmės šviesybę mūsų studentų talentą problemų sprendimo kartu jų išsilavinimą ir profesinę karjerą.

  • Mūsų programos yra ekonomiškai efektyvios
  • Jūs galite mokytis bet kuriuo metu - bet
  • Idealiai tinka dirbantiems specialistams

Kas tai yra PROGRAMA?

Per metus mes, tapo gerbiamas švietimo teikėjas su 1000s absolventai. Šiandien LSPM studentai naudos iš aukštos paklausos programas sparčiausiai augančių sričių.

Mūsų studentai mišinys susideda iš specialistų, verslininkų, valdžios ir kt.

Lankstumą. Jis yra mūsų DNR.

Mes jau sėkmingai auklėti dirbančių suaugusiųjų nuo 2004 m. London School of planavimo ir vadybos namų į verslo vadybos ir planavimo studijų. Mūsų verslo valdymo programos tikslas yra kurti ir naudoti žinias atrasti praktinį sprendimą probleminėms jungiančiais verslo pasaulyje.

Greičiausias būdas laipsnį

LSPM siūlo internetu MBA 12 mėnesių, palyginti su įprastiniais 24 mėnesių studijų programų

lankstus mokymasis

Uždirbkite savo kvalifikaciją neprarandant savo darbą ir asmeninius įsipareigojimus. Sužinokite kada - iš bet kur.

Dabar naršo mokymasis

Patirkite naują mokymosi būdą. Mūsų internetinėje mokymosi sistema, atsisiuntę užrašus, peržiūrėti garso ir vaizdo mokymosi medžiaga.

Dabar Egzaminai

LSPM programos yra visiškai pristatyta internetu teisę nuo pateikimo priskyrimą suteikiant interneto egzaminus.

Mūsų parama

Kiekvienas žmogus turi šiek tiek padėti kartais. Ir gauti tinkamą paramą gali padaryti didelį skirtumą savo sėkmę. Tuo LSPM, mes teikiame paramą daugelyje sričių, todėl jūs niekada jaustis kaip jūs esate savo.

3

Akademinė parama

Mes ne LSPM užtikrinti, kad mūsų studentai gauna akademinę paramą 24/7. Jei jūs kada nors rasti sau, kuriems papildomos pagalbos, siūlome platų konsultavimo galimybes, nuo savęs vadovaujasi 24/7 chat.

techninė pagalba

Mes suprantame, kad tai labai svarbus jums prieigą prie jūsų kursus ir priemones, kai jums reikia. Mūsų techninė parama yra prieinama 24 valandas per parą.

Programos mokomos:
  • Anglų
Address
Office 7, 35-37, Ludgate Hill, London, EC4M 7JN, United Kingdom (U.K.)
EC4M 7JN London, England, Jungtinė Karalystė
Telefonas
undefined