University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kiekvienais metais daugiau nei 6000 tarptautinių studentų nusprendžia mokytis kartu su mumis, todėl mūsų kampusie yra viena iš daugialypių ir daugiakultūrinių Jungtinėje Karalystėje. Užsiregistruokite su mumis ir prisijungiate prie neįvykdytų mokslininkų bendruomenės. Mes esame tarp 100 geriausių universitetų QS pasaulio universiteto reitinguose 2019 m. Mes taip pat dalyvauja Universitetų tinkle pasaulyje, kuris apima 16 mokslinių tyrimų įstaigų ir sprendžia pasaulinės svarbos klausimus.

Sveiki atvykę į Švietimo, socialinių mokslų ir teisės fakultetą.

Šis fakultetas susideda iš švietimo, sociologijos ir socialinės politikos, politikos, tarptautinių santykių, tarptautinės plėtros, teisės ir kriminologijos specialistų, kurie teikia mokymą ir tyrimus per šias mokyklas.

Mes siūlome aukštos kokybės bakalauro, magistro ir mokslo laipsnius, kurie atsispindi Universitete, gaunančiame "Gold" reitingą "Teaching Excellence Framework" (TEF), aukščiausią apdovanojimą.

Švietimo mokykla

Mes didžiuojamės tuo, kad esame viena iš geriausių JK mokyklų švietimo tyrimams ir mokymui.

Būdamas Švietimo mokyklos mokinys, jūs tapsite mūsų klestinčios akademinės bendruomenės dalimi. Mes siūlome daugiau nei 30 specializuotų bakalauro studijų programų, mokymo kursų, magistro studijų ir magistro studijų programų.

Teisės mokykla

Lidso universiteto teisės mokykla yra bendruomenė, kurioje per mokymą, mokslinius tyrimus ir viešą veiklą mes stengiamės pakeisti pasaulį.

Mūsų mokykloje gyvena pirmaujančių pasaulio mokslininkų ir įkvepiančių mokytojų, kurie yra pasiryžę ištirti šiuolaikinius savo srities klausimus ir remti mūsų studentus, kad taptų aukšto lygio absolventais. Tai toks įsipareigojimas, kuris leido mums sukurti tarptautinę reputaciją kaip pirmaujančią teisės mokyklą.

Politikos ir tarptautinių studijų mokykla

Politikos ir tarptautinių studijų mokykla (POLIS) yra gyvybinga mokykla, kurioje akademiniai tyrimai informuoja ir užsidega mūsų mokymą. Mes teikiame akademines studijas ir teorinį mokymą, siekdami ištirti mūsų pasaulinės visuomenės dabartinius iššūkius.

Sociologijos ir socialinės politikos mokykla

Sociologijos ir socialinės politikos mokykla (SSP) yra bendruomenė, kurioje per mokymą, mokslinius tyrimus ir viešą veiklą mes bandome pakeisti visuomenę.

Mes gyvename dramatiškų socialinių, politinių ir ekonominių pokyčių metu nacionaliniu, tarptautiniu ir pasauliniu mastu. Socialinių mokslų laipsnio studija negalėjo būti įdomiau ar laiku.

Vietos

Lidsas

Address
Beech Grove House University of Leeds
LS2 9JT Lidsas, Anglija, Jungtinė Karalystė