Oficialus aprašymas

Apie mus

Newcastle University Business School tobuliname mokymą ir mokslinius tyrimus, kad galėtume suteikti galimybę mūsų studentams, darbuotojams ir partneriams.

Mes esame dalis elito grupės verslo mokyklų visame pasaulyje, kurios turi tris akreditaciją iš trijų tarptautiniu mastu pripažintų akreditacijos įstaigų: AACSB, AMBA ir EQUIS.

Mūsų moksliniai tyrimai yra pirmaujanti pasaulyje ir esame 14-oji vieta Jungtinėje Karalystėje mokslinių tyrimų srityje (REF 2014). Mes siekiame vadovautis išskirtiniais tarpdisciplininiais moksliniais tyrimais ir inovacijomis darbo ateityje ir vadovavimo lyderystei srityje, demonstruodami ryškius bendradarbiavimus, teikiančius naujas pasaulines perspektyvas ir sprendimus.

Mes esame daugiadisciplininė verslo mokykla, kuri vysto aukščiausio lygio mokinius, rengdama juos tapti rytojaus verslo lyderiais.

Vizija ir misija

Mūsų vizija, misija ir vertybės remia mūsų pasaulinio lygio personalą ir aukštus skraidymo studentus plėsti mokslinių tyrimų ir akademinės kompetencijos sritis ir iš naujo apibrėžti visuomenės ir verslo ateitį.

Vizija

Mūsų vizija yra būti visame pasaulyje žinoma tarptautinė verslo mokykla, kuri užtikrina puikų darbą ateities darbe ir kuria lyderius ateities formoms.

Misija

Mes įkvepiame naujas pasaulines perspektyvas darbo ateityje ir vadovaujamės lyderyste per aktyvų bendradarbiavimą ir skatiname mokslinius tyrimus, inovacijas ir švietimą, kad mūsų studentams, darbuotojams ir partneriams būtų sudaryta galimybė formuoti atsakingą ateities verslą ir visuomenę.

Vertybės

Kompetencija

Mūsų įsipareigojimas sudaryti sąlygas visiems darbuotojams įgyvendinti savo dvigubus siekius - pirmaujančius pasaulio mastu savo mokslinių tyrimų, praktikos ir mokslinės patirties srityse, taip pat suteikiant puikią mokymosi patirtį mūsų studentams.

Kūrybiškumas

Būdami kūrybingi ir novatoriški, siekiant pažinti žinias ir bendradarbiauti su visuomene sprendžiant pasaulines problemas.

Poveikis

Bendradarbiaudami su vyriausybėmis, verslu, pramone, kūrybiniu ir kultūriniu sektoriumi bei bendruomenių grupėmis, siekiant nustatyti dabartinius ir būsimus iššūkius, su kuriais susiduria visuomenė, ir teikti novatoriškas idėjas ir sprendimus, kurie turės įtakos.

Mūsų miestas

Niukaslas yra Anglijos šiaurės rytų kosmopolitiškas kapitalas. Mūsų centre įsikūrę mūsų draugiški miestai gali pasigirti pasaulinio lygio sportu, muzika, apsipirkimu ir menais. Niukaslas yra klestintis miestas ir geriausias studentas, ir kiekvienais metais jis pritraukia daugiau nei 50 000 studentų iš viso pasaulio.

Su nepriekaištingu gyvenimu, ikonine architektūra ir puikiais susisiekimais, nenuostabu, kad „Newcastle“ buvo išrinktas 100 geriausių studentų mieste (* QS Best Student Cities 2018).

Newcastle University Business School

Verslo mokykla įsikūrusi per 50 mln.

Esame centrinis taškas vertingo regioninių, nacionalinių ir tarptautinių minčių lyderių, absolventų ir pirmaujančių specialistų tinklui.

Mokykla yra už kelių minučių pėsčiomis nuo mūsų miesto centro, keturių universitetų bibliotekų ir studentų apgyvendinimo.

Apsirūpinęs:

  • lankstus ir išskirtinis renginių liukso numeris su panoraminiais vaizdais į miestą
  • keturi dideli paskaitų teatrai ir 27 seminarų / mokymo kambariai
  • įvairių užsakomųjų posėdžių salių personalui ir studentams
  • daugiafunkcinė erdvė, kurioje studentai gali derinti studijas su bendravimu
  • vieta magistrantūros moksliniams tyrimams ir MBA studentams atsipalaiduoti ir bendradarbiauti su darbuotojais
  • „Wi-Fi“ visame pastate, taip pat trys kompiuterių klasteriai, kuriuose yra apie 120 kompiuterių ir skirta „Bloomberg“ terminalai
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Newcastle University Business School

Mūsų apskaitos, finansų ir strateginių investicijų magistrantūros rengia jums karjeros valdymo apskaitos, finansų planavimo ar įmonių investicijas. ... [+]

Profilis

Mūsų apskaitos, finansų ir strateginių investicijų magistrantūros rengia jums karjeros valdymo apskaitos, finansų planavimo ar įmonių investicijas.

Strateginis planavimas yra organizacijos strategija arba jos krypties nustatymo procesas ir tinkamų sprendimų dėl išteklių paskirstymo, kad geriausiai būtų pasiekti jos tikslai.

Kursas apima svarbius finansų ir valdymo apskaitos elementus. Jis suteikia būtinas priemones, skirtas kiekybiniam įmonių veiklos rezultatų ir investicijų galimybių vertinimui.

Kursas skirtas absolventams, norintiems plėtoti karjerą:

valdymasapskaitafinansų planavimasįmonių investicijosKą mokysi

Jūs ugdysite įgūdžių rinkinį, kuris leis jums daryti įtaką įmonės finansiniams ir strateginiams sprendimams. Vadovaujantis apskaitos ir finansine analize, kiekvienas iš jų vaidina pagrindinį vaidmenį kuriant šiuos įgūdžius.... [-]

Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų e-verslas (informacinės sistemos) magistrantūroje apjungia verslo strategijas, pirmaujančias technologijas, verslumą ir organizacinį elgesį. Jūs plėtosite pažangius ... [+]

Profilis

Mūsų e-verslas (informacinės sistemos) magistrantūroje apjungia verslo strategijas, pirmaujančias technologijas, verslumą ir organizacinį elgesį. Jūs plėtosite pažangius verslo ir techninius įgūdžius, kad atskirtumėte savo karjerą šiuolaikiniame verslo pasaulyje. Tai apima strateginį debesų kompiuterijos taikymą, informacijos saugumą ir kitas šiuolaikines technologijas.

Šiame kurse jūs studijuosite dviejose pasaulinio lygio mokyklose Niukaslio universitete. Newcastle University Business School vykdo kursą kartu su Kompiuterių mokslų mokykla, kuri yra Didžioji Britanija, kurioje Britanijos vyriausybė nurodo mokslinių tyrimų poveikį visuomenei.... [-]

Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų inovacijos, kūrybiškumas ir verslumas MSc atitinka žiniomis grįstos, verslumo ir inovacijų skatinamos ekonomikos poreikius visame pasaulyje. ... [+]

Profilis

Mūsų inovacijos, kūrybiškumas ir verslumas MSc atitinka žiniomis grįstos, verslumo ir inovacijų skatinamos ekonomikos poreikius visame pasaulyje.

Kursas nagrinėja strategijas ir verslo procesus, skatinančius inovacijas, kūrybiškumą ir verslumą organizacijose.

Darbdaviai vis dažniau siekia įdarbinti verslius ir kūrybingus asmenis. Mūsų kursas siekia sukurti absolventus, siekiančius strateginių vaidmenų privačiame ir viešajame sektoriuje. Jūs išmoksite, kaip vadovauti šioms organizacijoms naujoviškai.

Jei ketinate ieškoti novatoriškų, kūrybiškų ir verslininkų vaidmenų, šis kursas yra skirtas jums. Jie apima:

konsultacijos dėl inovacijųproduktų kūrimasvaldymasverslo parama... [-]
Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų naujoviškas pažangus tarptautinio verslo valdymo dvigubo apdovanojimo kursas skirtas tiems, kurie siekia tarptautinės karjeros verslo valdymo srityje. ... [+]

Profilis

Mūsų naujoviškas pažangus tarptautinio verslo valdymo dvigubo apdovanojimo kursas skirtas tiems, kurie siekia tarptautinės karjeros verslo valdymo srityje.

Baigus šį kursą, bus apdovanotas:

Išplėstinė tarptautinio verslo vadybos magistrantūra iš Niukaslio universitetoGroningeno universiteto Tarptautinio verslo vadybos magistras

Kursas apima pagrindinius verslo aspektus tarptautiniame kontekste, įskaitant:

strateginis valdymas ir organizavimasvaldyti įvairias kultūrasfinansinis valdymas ir finansinė rizikaekonomika ir rinkodaraKą mokysi

Jūs sutelksite dėmesį į šalių, institucijų ir kultūrų lyginamąją analizę. Tai susiję su strateginiu įmonių sprendimų priėmimu tarptautinėje aplinkoje.... [-]

Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
17 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų kiekybiniai finansų ir rizikos valdymo magistrantūros plėtos jūsų supratimą apie bendrus finansų klausimus. Jūs taip pat kursite praktinius praktinius įgūdžius kieky ... [+]

Profilis

Mūsų kiekybiniai finansų ir rizikos valdymo magistrantūros plėtos jūsų supratimą apie bendrus finansų klausimus. Jūs taip pat kursite praktinius praktinius įgūdžius kiekybinės metodikos ir rizikos valdymo srityse.

Finansų paslaugų sektoriaus augimas visame pasaulyje paskatino absolventų paklausą, gerai suprasdamas bendrąsias finansų problemas, kartu su specialistų įgūdžiais kiekybine metodologija ir rizikos valdymu. Šis kursas atitinka šį poreikį. Jis remiasi verslo mokyklos įtvirtintais ekonomikos ir finansų privalumais.

Kursas padeda suprasti:

finansų vaidmuo šiuolaikinėje ekonomikojefinansų rinkų ir investuotojų veikimą ir elgesį... [-]
Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų bankininkystės ir finansų magistrantūra suteikia jums įgūdžių ir patirties, kad galėtumėte karjerą bankininkystės ir finansų rinkos srityse. ... [+]

Profilis

Mūsų bankininkystės ir finansų magistrantūra suteikia jums įgūdžių ir patirties, kad galėtumėte karjerą bankininkystės ir finansų rinkos srityse.

Finansų paslaugų sektoriaus augimas visame pasaulyje padidino specialistų, turinčių specialių įgūdžių ir kompetencijų bankininkystės ir finansų srityje, paklausą. Šis kursas atitinka pasaulinių finansinių paslaugų pramonės tendencijas ir problemas.

Jame yra temų, įskaitant:

mažmeninė bankininkystėinvesticine bankininkystėinvesticijų valdymascentrinė bankininkystėKą mokysi

Mes išmokysime, kaip mažmeniniai ir investiciniai bankai veikia finansų rinkose. Jūs taip pat suprasite kitų finansinių tarpininkų vaidmenį.... [-]

Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų „Operations Management Dual Award“ apdovanoja jus su operacijų valdymo studijomis. Jūs ištirsite skirtingas verslo aplinkas ir kultūrinius kontekstus. ... [+]

Profilis

Mūsų „Operations Management Dual Award“ apdovanoja jus su operacijų valdymo studijomis. Jūs ištirsite skirtingas verslo aplinkas ir kultūrinius kontekstus.

Sėkmingai baigę kursą, bus apdovanoti:

Newcastle universiteto veiklos ir tiekimo grandinės valdymasGroningeno universiteto Technologijų operacijų valdymo magistras

Kursas tinka tiems, kurie nori plėtoti reikalingas specialistų žinias ir įgūdžius siekti karjeros:

operacijų valdymastechnologijų valdymastiekimo grandinės valdymasgeneralinis direktoriuskonsultavimasKą mokysi

Jūs išmokysite:

analizuoti operacijų funkcijas įvairiose šalysesuprasti įvairias institucines aplinkybesryžtingai stebėti operacijų valdymą tarptautinėse įmonėse... [-]
Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
17 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų veikla, logistika ir tiekimo grandinės valdymas MSc teikia išsamias žinias apie pagrindines veiklos ir tiekimo grandinės pagrindines sritis. Su integruotu požiūriu į ... [+]

Profilis

Mūsų veikla, logistika ir tiekimo grandinės valdymas MSc teikia išsamias žinias apie pagrindines veiklos ir tiekimo grandinės pagrindines sritis. Su integruotu požiūriu į operacijas, logistiką ir tiekimo grandinės valdymą sužinosite, kaip pagerinti verslo rezultatus.

Organizacijos nuolat ieško būdų, kaip sumažinti išlaidas, sutrumpinti gamybos ir platinimo laiką ir geriau valdyti riziką. Tai leidžia jiems sukurti ir išlaikyti konkurencinį pranašumą.

Kursas tinka tiems, kurie nori užsiimti karjeros veiksmais arba bendrais vadovais, įskaitant:

paskirstymo ir tiekimo grandinės valdymaskonsultacijoslogistikos ir transporto valdymoinžinerijos, pirkimo ar kokybės valdymogamybos valdymasvaldymo apskaitaKą mokysi... [-]
Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
12 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Newcastle University Business School

Mūsų tarptautinė finansinė analizė MSc gilina supratimą apie finansinę atskaitomybę ir valdymą tarptautinės finansinės aplinkos kontekste. ... [+]

Profilis

Mūsų tarptautinė finansinė analizė MSc gilina supratimą apie finansinę atskaitomybę ir valdymą tarptautinės finansinės aplinkos kontekste.

Pasaulinė ekonomikos krizė, aukšto lygio bankų nesėkmės ir padidėjusi reguliavimo priežiūra pabrėžė patikimo finansų valdymo ir tvirtų ataskaitų teikimo svarbą. Šis kursas buvo specialiai sukurtas siekiant patenkinti šį poreikį.

Jis suteikia jums kiekybinius ir kokybinius analizės įgūdžius. Jūs taip pat suprasite, kaip gali būti sėkmingai sujungtos apskaitos ir finansų žinios, siekiant įvertinti įmonės veiklą ir vertinimą.

Kursas skirtas vadovams, verslo ar ekonomikos absolventams, norintiems įgyti daugiau specialistų žinių apie finansinės analizės klausimus. Jis taip pat tinka ne verslo absolventams, turintiems gerą skaičiavimo lygį, kurie nori plėtoti finansinius įgūdžius ir supratimą.... [-]

Jungtinė Karalystė Newcastle upon Tyne
August 2019
Dieninės
Ištęstinės
12 - 24 mėnesių
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Barrack Road,5
NE1 4SE Newcastle upon Tyne, England, Jungtinė Karalystė