Norwich University of the Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie NUA

Norwich University of the Arts (NUA) jau 170 metų įsitvirtino meno, dizaino ir žiniasklaidos studijose. Tačiau nors mūsų istoriją galima atsekti iki 1845 m., Mūsų perspektyvos yra į priekį.

Nuo miesto centro miestelio, kuris gali pasigirti moderniausiomis galimybėmis, iki požiūrio į mokymą, kuris leido mums apdovanoti Auksu pagal Mokymo tobulinimo pagrindus ir užėmė 1 vietą JK už studentų išlaikymą „The Times“ ir „The Sunday Times“ gero universiteto vadove 2020, mūsų reputacija už meistriškumą yra gerai uždirbamas.

NUA klestėjo kaip įkurtas Universitetas, kurdamas nacionalinę reputaciją kaip novatorišką ir kūrybinę akademinę bendruomenę, tvirtai pasiryžusi pasiūlyti profesinius, praktikos kursus, kurie suteikia studentams erdvės ugdyti savo įgūdžius ir siekti savo aistros.

Tai visų širdyje, mūsų studentai. Menininkai, dizaineriai, kūrėjai. Atskleidę įvairias interesus ir unikalias perspektyvas, jie dalijasi noru būti ginčytini ir įkvėpti. Mokytis iš praeities ir formuoti ateitį.

Mūsų misija

NUA misija - būti geriausiu specializuotu Europos menų, dizaino, architektūros ir žiniasklaidos studijų universitetu, gaminančiu aukščiausios kokybės ir įkvepiančių studentų bei personalo absolventus, siekiančius pasiekti aukščiausią kūrybos ir kultūros sferą.

Norwich University of the Arts istorija

1845 metai Norwicho dizaino mokyklą 1845 m. Įkūrė Norwicho tapytojų mokyklos, vienintelės provincijos Didžiosios Britanijos grupės, kuriančios tarptautinę peizažo tapybos reputaciją, menininkai ir pasekėjai.
1965 m Patvirtinta siūlyti laipsnį teikiant meno ir dizaino diplomą.
1965 m Išskirtinių praktikų ir mokytojų grupėje išryškėja dvi tapybos ir grafinio dizaino stipriosios pusės, kurios ženklina nacionalinę dailės ir dizaino sceną.
1975 m Pirmieji siūlomi bakalauro laipsnio kursai, patvirtinti Nacionalinių akademinių apdovanojimų tarybos (CNAA).
1989 metai Į mokyklą įtrauktas puikus Yarmouth meno koledžas.
1993 metai Pirmieji magistrantūros studijų kursai pradėti rengiant akademinę sutartį su Anglia Polytechnic.
1994 metai Įtraukta į aukštojo mokslo įstaigą, pervadinta į Norwich meno ir dizaino mokyklą.
1995 metai Pirmasis mokslo laipsnio studentas užsiregistravęs doktorantūros studijoms.
2008 metai Suteikta galia suteikti laipsnius iki magistro laipsnio ir pervadinta Norwich universiteto menų koledžu.
2012 metai Universiteto vardą suteikė Privy taryba, tapusi Norwich University of the Arts . Paskiria savo pirmąjį kanclerį - aktorių serą Johną Hurtą.

Kokybės užtikrinimo agentūra tikrina, kaip Jungtinės Karalystės universitetai ir kolegijos prižiūri aukštojo mokslo kokybės standartus.

Universitetas buvo įsteigtas kaip nepriklausoma aukštojo mokslo įstaiga pagal 1988 m. Švietimo reformos įstatymo 121 skirsnį ir yra pripažintas organas, turintis laipsnį suteikiančių įgaliojimų. Universitetą reglamentuoja Studentų tarnyba (OFS). Informacija apie universiteto statusą pateikiama OfS registro ir JK vyriausybės (GOV.UK) interneto svetainėje paskelbtų pripažintų įstaigų sąraše. OFS reguliavimo sistema įsigalios nuo 2019 m. Rugpjūčio 1 d. Nuo 2018 m. Balandžio 1 d. Iki 2019 m. Liepos 31 d. Universitetui bus taikomi OFS pereinamojo laikotarpio susitarimai.

Vietos

Norwich

Norwich University of the Arts

Interneto svetainė
Telefonas
+44 (0)1603 610561