Royal College of Art

Įvadas

Oficialus aprašymas

Royal College of Art

Penkerius metus iš eilės (2015-2019 m.) Užėmė pirmąjį pasaulio meno ir dizaino universitetą *

112481_1080x1080_CAP_RCA_QS_5th_Year_Running_Still_20Percent_GIF1.gif

Įsikūręs Londono širdyje, Royal College of Art yra įtakingiausias, visiškai antrosios pakopos meno ir dizaino universitetas pasaulyje. RCA " buvo vertinamas kaip aukščiausias pasaulio meno ir dizaino universitetas 2015, 2016, 2017 m. Ir neseniai 2018 m. "QS Top" universiteto reitinguose.

RCA turi išskirtinį vaidmenį rengiant magistro studijas meno, dizaino ir kūrybos sektoriaus karjerai - iš tikrųjų koledžas yra plačiai vertinamas kaip kūrybinių industrijų tiglis. Kursus dėsto tarptautiniu mastu žinomi menininkai, praktikai ir teoretikai, o studentai turi unikalią galimybę studijuoti meną dizaino aplinkoje ir dizainą meno aplinkoje. Jos koncentruotos, individualizuotos mokymo ir mokymosi formos - ir specialios techninės priemonės bei tyrimų centrai - padeda kurti išskirtinai kūrybingą ir intelektualinę aplinką.

Universiteto globalaus masto patrauklumas studentams iš viso pasaulio stiprinamas bendradarbiaujant su pirmaujančiomis meno ir dizaino, kultūros ir švietimo institucijomis bei plataus masto ryšiais su verslu tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu.

1967 m. Suteikta Kolegijos Karališkoji chartija nurodo, kad institucijos tikslas yra "tobulinti mokymąsi, žinias ir profesinę kompetenciją, ypač dailės srityje ... mokymo, mokslinių tyrimų ir bendradarbiavimo su pramone ir komercija".

Remiantis naujausiais duomenimis, 93% kolegijos absolventų per trumpą laiką, kai jie išėjo iš koledžo, įgijo tinkamą profesinį lygį pasirinktoje specialybėje. Šios paskirties vietos yra svarbus RCA sėkmės rodiklis.

Koledžas, pripažintas už puikią absolventų kokybę, gali pasigirti tokiais garsiais absolventais kaip seras Jamesas Dysonas, Thomasas Heatherwickas, Davidas Hockney, Tracey Eminas, Christopheris Bailey, Lenas Deightonas, Julienas McDonaldas, Orla Kiely, Alisonas Jacksonas, Idris Khanas, Davidas. Adjaye, AOC, Suzie Templeton, Sir Ridley Scott - sąrašas tęsiasi “.

Vietos

Londonas

Address
Royal College of Art Kensington Gore London
SW7 2EU Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Programos